Založ si blog

Do Troškovej sú zaľúbení aj „objektívni“ novinári

Všetci si určite spomíname na štátnu radkyňu Troškovú ex-premiéra Fica. Najväčší škandál posledných dní, ktorý našim „objektívnym“ novinárom nedovolí spávať, je to, že Mária Trošková si písala s talianskym mafiánom Vadalom. Hurá, aká to novinka! Slovenskí „objektívni“ novinári zase objavili teplú vodu a zostali z nej obarení. O jej blízkom vzťahu a intenzívnej komunikácii s týmto príslušníkom talianskej mafie sa totižto píše už roky. Takže, je asi každému nad slniečko jasné, že spolu komunikovali. Teda opravujem sa, naše skvelé „objektívne“ médiá zase skvelou investigatívnou činnosťou objavili akurát tak figu borovú a ako obyčajne, len im na striebornej tácke podsunili tento informačný únik nejakí úplatní informátori, podporovaní mimovládnym sektorom. A naši „strážcovia demokracie“ to nekriticky, ako stádo nesvojprávnych volov, prepísalo a zverejnilo ako zaručené spiknutie vo svojich mediálnych výstupoch.

To, že Mária Trošková pôsobila blízko pri vtedajšom predsedovi vlády Ficovi je problém. Pre jej kontakty a minulosť̌ sa to nemalo nikdy stať̌ a takíto ľudia by nemali mať vplyv na akéhokoľvek verejného činiteľa, a nie to ešte na jedného z našich najvyšších ústavných činiteľov. To je neospravedlniteľné. Malo by to byť náležite vyšetrené a následne spravodlivo posúdené orgánmi činnými v trestnom konaní. Novinári by mali nechať pracovať vyšetrovateľov a počkať si na ich výsledky, skôr než uverejnia takéto neaktuálne škandalózne odhalenia, lebo potom to vyzerá akurát tak, že sa od niečoho snažia odpútať pozornosť verejnosti.

A keď už sa teda hrajú na tých hrdinov, čo vo dne v noci bojujú proti zločincom, tak iste by sa v tých všetkých giga a terabajtoch dát komunikácie, ktorou naše médiá a ich zahraniční́ spojenci disponujú́, našli určite aj oveľa zaujímavejšie, škandalóznejšie a aktuálnejšie informácie. Čo tak sa pozrieť̌ na to, s kým a čo si písal premiér Igor Matovič a vicepremiér Sulík. Presne ten Sulík, ktorý zvykol raňajkovať s Kočnerom.  Mnohí z našich vládnych predstaviteľov sa nevyhýbali kontaktu práve s toxickým Mariánom Kočnerom, ani tomu osobnému. Mnohí s ním víkendovali či organizovali vianočné a silvestrovské párty na Donovaloch. Čítanie správ predsedu parlamentu Borisa Kollára by mohlo byť tiež napínavé a u neho nie je vôbec nereálne, že sa tiež mohol kontaktovať s Majkou. Alebo komunikácia jemu blízkej straníckej partie, pretože tiež nepatria k nepoškvrneným neviniatkam.

Toto sú ľudia, ktorí dnes riadia náš štát a treba ich podrobovať dennodennej kontrole. Ich kontakty, názory a minulosť̌ ovplyvňujú́ našu súčasnosť a budúcnosť. Trošková je len dievčatko, ktoré sa pre vlastný prospech chcelo stať súčasťou zločineckého systému, ktorý u nás vládne dlhodobo. Hlavu treba odťať predsa hadovi. Médiá sa stále oháňajú́ ako konajú v prospech verejného záujmu, avšak tento šľachetný cieľ je len ich krytie na to, prečo robia to, čo robia. Manipulujú verejnú mienku a neprinášajú objektívne vyvážené spravodajstvo. Nie je komunikácia súčasných vládnych politikov verejným záujmom? No pre naše spravodlivé́ „objektívne“ médiá zjavne nie. Ich zaujíma nejaká Trošková. Novinári by sa mali zamyslieť nad tým, komu, čomu slúžia a aké to môže mať dopady na Slovenskú republiku. Stávajú sa totižto spolupáchateľmi tohto systému.

PS: Nie Mária Trošková je problém, problémom sú tí, ktorí sa s Kočnerom stretávali, obchodovali, vymieňali a podsúvali informácie a momentálne sú súčasťou dnešnej vládnej koalície. Pretože, ak je Kočner toxický, tak toxická je aj dnešná vláda na čele s Igorom Matovičom!

Sulíkove otrokárske maniere

31.05.2020

Samoľúby minister Sulík, ktorý je známy tým, že ho zaujíma len privatizácia všetkého a maximalizácia zisku súkromných spoločností, bez akejkoľvek spoločenskej zodpovednosti a náznaku akejkoľvek spolupatričnosti voči komukoľvek, ak sa teda náhodou nejedná o veľkopodnikateľov a finančných žralokov, predstavil pred pár dňami azda svetovú novinku, ktorú by nám isto [...]

Agenti „Brain-Washing-tonu“ Čaputová, Matovič a Boris Dollár

13.05.2020

Americká propagandistická mašinéria a jej čelní predstavitelia akosi „nedopatrením“ zabudli na výročie Dňa víťazstva nad fašizmom zaradiť medzi víťazné mocnosti Sovietsky zväz. https://www.rt.com/news/488330-moscow-washington-serious-talk-v-day/ Zásluhy Červenej armády sú, dúfam, u nás teraz každému jasné a nespochybniteľné. Je tu však možnosť, že [...]

Dvojtvárny Matovič a jeho skutok sa nestal

05.05.2020

Nová politická „móda“, ktorá dorazila na Slovensko s príchodom Matovičovej vlády „odborníkov“ je rovnako tragická ako Matovičove cirkusantské exhibície, ktorými zaujal a presvedčil povrchných dôverčivých voličov. Zdá sa, že Matovičov cit pre politický marketing a jeho exhibicionistická povaha na slovenských voličov platia. Definuje tak politickú kultúru, tým [...]

matovič

Matovič otvoril na konzíliu odborníkov tému vrátenia sa starších detí do škôl

01.06.2020 14:51

Premiér je rád, že skúšku, ktorú mali rodičia, deti, ale aj všetci ostatní za posledné mesiace, zvládli.

pellegrini, matovič

Šanca pre Pellegriniho, odkaz pre Roberta Fica, výzva Matovičovi

01.06.2020 12:00

Prieskum politických preferencií ukázal, že aj keď Peter Pellegrini ešte nemá založenú novú stranu, už šliape na päty hnutiu OĽaNO.

Lozorno Prezidentka MDD čaputová

Čaputová: Zdá sa, že skúsenosť s online vyučovaním bola napokon obohacujúca

01.06.2020 11:59

Školy a školské zariadenia boli z dôvodu šírenia koronavírusu zatvorené od marca.

MŠ Dezinfekcia koronavírus

Pribudol jeden nový prípad Covidu-19, záujem o testovanie slabne

01.06.2020 09:44

Spolu bolo zatiaľ vykonaných 172 875 testov, 274 z nich počas nedele.

Slavěna Vorobelová

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 81
Celková čítanosť: 797200x
Priemerná čítanosť článkov: 9842x

Autor blogu

Kategórie