Založ si blog

Matovič začal Ficovu prezidentskú kampaň

Keď Matovič s Hegerom robia prezidentskú kampaň Ficovi

Politické divadlo, nič viac, nič menej. Odvolávanie Fica?! Dôverčivá verejnosť bola po voľbách 2020 plná očakávaní. Ľudia žili v nádejí, že konečne nastanú svetlejšie zajtrajšky a zavládne skutočná spravodlivosť. No nič také sa nekonalo. Avšak ukázalo sa , že naozaj to boli len prázdne predvolebné sľuby a klamstvá hlavne z dielne OĽaNO a ich bossa Matoviča. Prišla kríza a dezilúzia. Najprv tá pandemická. Šikanovali ľudí, oberali ich o základné ľudské práva a slobody, ústavné práva a ľudskú dôstojnosť a popritom v umelo držanom núdzovom stave parádne zarábali bez nutnosti verejného obstarávania. Najprv zarábali na strachu ľudí z choroby. Potom ako mávnutím čarovného prútika doslova z hodiny na hodinu zamenili vymývanie mozgov o pozitivite za vymývanie mozgov vojenským konfliktom. Rovnaký scenár, opäť strašia ľudí, vyvolávajú paniku a na pozadí vojnového konfliktu zarábajú, resp. likvidujú slovenské verejné financie a ekonomiku. Obhajujú svoje konanie tým, že im ide o našu bezpečnosť, ale popritom rozoštvávajú a provokujú Rusko, čím z nás vedome robia potenciálny cieľ útoku. Úmyselne provokujú jadrovú superveľmoc s najväčším jadrovým potenciálom na svete, proti ktorému neexistuje žiadna obrana. Vládni predstavitelia 5,5 miliónového Slovenska dráždia, dráždia veľmoc. Stále nepochopili, že je to konflikt 2 veľmocí a snažia sa podsúvať len ich jednostranný postoj o ruskej agresii voči Ukrajine. Je to jednoducho a prosto geopolitický boj o moc, boj o teritórium, o nerastné bohatstvo a svetovú hegemóniu.

O ľudí im nikdy nešlo. NIKDY! Aj teraz, to, čo predvádza koalícia na čele s pseudopremiérom Hegerom je číre politické divadlo. Ak Fico niečo spáchal, treba to vyšetriť v medziach zákona. Každý čakal, že hneď po voľbách ho spolu s ďalšími politikmi obvinia z korupčných trestných činov. Veď predsa sme počúvali tú mantru, ukradli 3 miliardy ročne (zaujímavé, že zadlženie Slovenska sa dostalo do červených čísel práve vďaka tomuto matovičovsko-hegerovskému režimu), pozatvárame ich všetkých a podobné floskuly s cieľom zmanipulovať dôverčivý dav. No nestalo sa. Je síce pravdou, že obvinili pár ľudí, kde stále nepadli právoplatné rozsudky.

Prezumpcia neviny na Slovensku ako neznámy pojem

Po vyše dvoch rokoch sme sa dočkali konečne aj toho, že obvinili Róberta Fica. Všetci s nádejou očakávali, koľko ukradol, koľko má na účtoch, koľko má nehnuteľností v najdrahších svetových destináciách. S kým kšeftoval, aké boli korupčné schémy?! Bohužiaľ, uznesenie o vznesení obvinenia bolo veľkým sklamaním. Mnohí renomovaní právnici sa určite pri čítaní chytali za brucho. Od smiechu. Znáška právnych nezmyslov na vyše sto stranách. A záver?! Trestné činy páchali iní. Tí, ktorí sú dnes chránení. Kiska, Matovič a ďalší. Tí, ktorí krátili dane a smiali sa ľuďom do očí.

Súčasnú vládu ľudia nezaujímajú! Nezaujíma ich nič, čo sa deje okolo nich, čo sa deje vo svete. Nereflektujú na vážnu krízu, ktorá už začala a ktorá bude len eskalovať a spôsobí nedozerné škody na ekonomike a aj na samotnej občianskej spoločnosti. Nezaujíma ich, z čoho ľudia zaplatia vysoké účty. Účty za elektrinu, za plyn, za potraviny, za bývanie….. Ich nezaujíma, že sociálne nepokoje sú za rohom. Ich zaujíma POMSTA, ich egá, ich biznisy. Slovensko sa rúti k bankrotu a oni nič. Oni riešia Fica, Pellegriniho, Kotlebu. Jednoducho lídrov opozície. Ich najväčších kritikov. Kriminalizujú tých, ktorí upozorňujú na ich prešľapy a neschopnosť riadiť tento štát, ktorá je nespochybniteľná a každý komu funguje kritické myslenie to už vidí.

Vydať alebo nevydať Róberta Fica?!

Keby na neho niečo mali, už dávno sedí. No nemali, ale vymysleli. Vymysleli hon na čarodejnice. Len ďalšie Matovičove marketingové divadlo, ktoré bohužiaľ alebo našťastie politické body neprinesie nedôveryhodným predstaviteľom súčasnej koalície, ale práve opozičným lídrom. Pretože takto sa to nerobí a ľudia predsa nie sú hlúpi! Vedia, že je to len politický súboj medzi Matovičom, Hegerom, Kollárom, Sulíkom, Čaputovou, Kiskom, Lipšicom a Ficom, Pellegrinim, Kotlebom. Boj, ktorý pre občanov nič nerieši a ešte v časoch, keď sa Slovenská republika rúti závratným tempom na posledné priečky vo všetkých podstatných ekonomických ukazovateľoch. Ak niečo na Fica majú, určite to môžu vyšetrovať aj bez toho, aby Fica vzali do kolúznej väzby. Koho by tak asi mohol pri vyšetrovaní ovplyvňovať? Kisku? Lipšica? Matoviča? Nebodaj aj americkú ambasádu?

P.S.: Ako raz povedal jeden český politik, že byť politickým väzňom je dobrým predpokladom na to, stať sa raz prezidentom (parafrázované). Aby sa nakoniec nečudovali tí, ktorí dnes robia predčasnú prezidentskú kampaň práve Róbertovi Ficovi, že sa raz stane prezidentom Slovenskej republiky. A nezabudnime, kto druhému jamu kope, sám do nej spadne. Verejnosť sa ale v tejto chvíli neteší, že zavrú Fica, ale očakávajú zatvorenie predstaviteľov súčasného zločineckého režimu, komplet celého, a to čo najskôr! Pretože toto, čo napáchali doposiaľ, nemá v dejinách Slovenska obdobu. Zlikvidovať štát za pár mesiacov sa nepodarí len tak hocikomu!… Obyčajná hanba a nenávistné „osobnosti“!

Vydierač Zelenský

11.05.2022

Nepriateľský krok a agresia Ukrajiny voči Slovensku a EÚ. Po včerajšom online vystúpení najväčšieho „geroja“ dnešných pohnutých čias, ktoré sa vysielalo priamo v rokovacej sále NR SR a ktorého klamstvá a podvody si od publika vyslúžili „stending ovejšn“, sa dnes ráno ukázalo, že včerajší živý vstup bol jeho posledným kolom kladenia si [...]

Nie je žena ako žena, tak ako Tabak nie je Čaputová

05.05.2022

Včera vraj bolo historické hlasovanie. Poslanci Národnej rady SR hlasovali o žiadosti Generálnej prokuratúry o vydanie súhlasu na vzatie do väzby poslanca Roberta Fica. Koalícia bez odborných argumentov na čele s Matovičom sa tešila na svoj ďalší politický skalp a pomstu. No oslava sa nekonala. Kohútom s krvavými očami spľasli hrebene. Ale podstatnou správou dňa je, že [...]

Ruský štandard, ale nie ten Hegerov

29.04.2022

Poľsku boli zastavené dodávky lacného ruského plynu z plynovodu Jamal pre neochotu Poľska platiť za ruský plyn novým zlatým štandardom, teda rubľom. Na tento hrdinský čin Poľska sa samozrejme poskladajú bežní občania zo svojich peňaženiek. Pretože do Poľska začal reverzným tokom okamžite prúdiť plyn z Nemecka. A že sa jedná o ten istý ruský zemný plyn snáď [...]

Ana Brnabičová

Za bombovými poplachmi v Belehrade stojí Západ, tvrdí Brnabičová. Dôkazy však nepredložila

17.05.2022 23:49

Západ takto podľa srbskej premiérky útočí na Srbsko za jeho odmietnutie uvaliť sankcie proti Rusku za jeho inváziu na Ukrajinu.

Mexiko / vojak / armáda / hranica /

Na hraniciach Mexika s USA našli tunel na pašovanie drog, mal aj koľajnice

17.05.2022 22:20

Tunel na pašovanie narkotík viedol z mexického mesta Tijuana do skladu v kalifornskom meste San Diego.

Josef Abrhám

Režisér Hledík o Josefovi Abrhámovi: Výnimočný herecký zjav, ale aj skromný a empatický priateľ

17.05.2022 20:30

Rok po smrti herečky Libušky Šafránkovej sa českí aj slovenskí fanúšikovia lúčia s jej životnou láskou a manželom, hercom Josefom Abrhámom.

KĽDR / Covid /

WHO sa obáva vzniku nových variantov koronavírusu v KĽDR

17.05.2022 19:57

Svetová zdravotnícka organizácia je pripravená Severnej Kórei pomôcť, no nemá právomoci zasahovať v suverénnej krajine.

Slavěna Vorobelová

Poslankyňa slovenského národa v NR SR.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 161
Celková čítanosť: 1453344x
Priemerná čítanosť článkov: 9027x

Autor blogu

Kategórie