Založ si blog

Matovič začal Ficovu prezidentskú kampaň

Keď Matovič s Hegerom robia prezidentskú kampaň Ficovi

Politické divadlo, nič viac, nič menej. Odvolávanie Fica?! Dôverčivá verejnosť bola po voľbách 2020 plná očakávaní. Ľudia žili v nádejí, že konečne nastanú svetlejšie zajtrajšky a zavládne skutočná spravodlivosť. No nič také sa nekonalo. Avšak ukázalo sa , že naozaj to boli len prázdne predvolebné sľuby a klamstvá hlavne z dielne OĽaNO a ich bossa Matoviča. Prišla kríza a dezilúzia. Najprv tá pandemická. Šikanovali ľudí, oberali ich o základné ľudské práva a slobody, ústavné práva a ľudskú dôstojnosť a popritom v umelo držanom núdzovom stave parádne zarábali bez nutnosti verejného obstarávania. Najprv zarábali na strachu ľudí z choroby. Potom ako mávnutím čarovného prútika doslova z hodiny na hodinu zamenili vymývanie mozgov o pozitivite za vymývanie mozgov vojenským konfliktom. Rovnaký scenár, opäť strašia ľudí, vyvolávajú paniku a na pozadí vojnového konfliktu zarábajú, resp. likvidujú slovenské verejné financie a ekonomiku. Obhajujú svoje konanie tým, že im ide o našu bezpečnosť, ale popritom rozoštvávajú a provokujú Rusko, čím z nás vedome robia potenciálny cieľ útoku. Úmyselne provokujú jadrovú superveľmoc s najväčším jadrovým potenciálom na svete, proti ktorému neexistuje žiadna obrana. Vládni predstavitelia 5,5 miliónového Slovenska dráždia, dráždia veľmoc. Stále nepochopili, že je to konflikt 2 veľmocí a snažia sa podsúvať len ich jednostranný postoj o ruskej agresii voči Ukrajine. Je to jednoducho a prosto geopolitický boj o moc, boj o teritórium, o nerastné bohatstvo a svetovú hegemóniu.

O ľudí im nikdy nešlo. NIKDY! Aj teraz, to, čo predvádza koalícia na čele s pseudopremiérom Hegerom je číre politické divadlo. Ak Fico niečo spáchal, treba to vyšetriť v medziach zákona. Každý čakal, že hneď po voľbách ho spolu s ďalšími politikmi obvinia z korupčných trestných činov. Veď predsa sme počúvali tú mantru, ukradli 3 miliardy ročne (zaujímavé, že zadlženie Slovenska sa dostalo do červených čísel práve vďaka tomuto matovičovsko-hegerovskému režimu), pozatvárame ich všetkých a podobné floskuly s cieľom zmanipulovať dôverčivý dav. No nestalo sa. Je síce pravdou, že obvinili pár ľudí, kde stále nepadli právoplatné rozsudky.

Prezumpcia neviny na Slovensku ako neznámy pojem

Po vyše dvoch rokoch sme sa dočkali konečne aj toho, že obvinili Róberta Fica. Všetci s nádejou očakávali, koľko ukradol, koľko má na účtoch, koľko má nehnuteľností v najdrahších svetových destináciách. S kým kšeftoval, aké boli korupčné schémy?! Bohužiaľ, uznesenie o vznesení obvinenia bolo veľkým sklamaním. Mnohí renomovaní právnici sa určite pri čítaní chytali za brucho. Od smiechu. Znáška právnych nezmyslov na vyše sto stranách. A záver?! Trestné činy páchali iní. Tí, ktorí sú dnes chránení. Kiska, Matovič a ďalší. Tí, ktorí krátili dane a smiali sa ľuďom do očí.

Súčasnú vládu ľudia nezaujímajú! Nezaujíma ich nič, čo sa deje okolo nich, čo sa deje vo svete. Nereflektujú na vážnu krízu, ktorá už začala a ktorá bude len eskalovať a spôsobí nedozerné škody na ekonomike a aj na samotnej občianskej spoločnosti. Nezaujíma ich, z čoho ľudia zaplatia vysoké účty. Účty za elektrinu, za plyn, za potraviny, za bývanie….. Ich nezaujíma, že sociálne nepokoje sú za rohom. Ich zaujíma POMSTA, ich egá, ich biznisy. Slovensko sa rúti k bankrotu a oni nič. Oni riešia Fica, Pellegriniho, Kotlebu. Jednoducho lídrov opozície. Ich najväčších kritikov. Kriminalizujú tých, ktorí upozorňujú na ich prešľapy a neschopnosť riadiť tento štát, ktorá je nespochybniteľná a každý komu funguje kritické myslenie to už vidí.

Vydať alebo nevydať Róberta Fica?!

Keby na neho niečo mali, už dávno sedí. No nemali, ale vymysleli. Vymysleli hon na čarodejnice. Len ďalšie Matovičove marketingové divadlo, ktoré bohužiaľ alebo našťastie politické body neprinesie nedôveryhodným predstaviteľom súčasnej koalície, ale práve opozičným lídrom. Pretože takto sa to nerobí a ľudia predsa nie sú hlúpi! Vedia, že je to len politický súboj medzi Matovičom, Hegerom, Kollárom, Sulíkom, Čaputovou, Kiskom, Lipšicom a Ficom, Pellegrinim, Kotlebom. Boj, ktorý pre občanov nič nerieši a ešte v časoch, keď sa Slovenská republika rúti závratným tempom na posledné priečky vo všetkých podstatných ekonomických ukazovateľoch. Ak niečo na Fica majú, určite to môžu vyšetrovať aj bez toho, aby Fica vzali do kolúznej väzby. Koho by tak asi mohol pri vyšetrovaní ovplyvňovať? Kisku? Lipšica? Matoviča? Nebodaj aj americkú ambasádu?

P.S.: Ako raz povedal jeden český politik, že byť politickým väzňom je dobrým predpokladom na to, stať sa raz prezidentom (parafrázované). Aby sa nakoniec nečudovali tí, ktorí dnes robia predčasnú prezidentskú kampaň práve Róbertovi Ficovi, že sa raz stane prezidentom Slovenskej republiky. A nezabudnime, kto druhému jamu kope, sám do nej spadne. Verejnosť sa ale v tejto chvíli neteší, že zavrú Fica, ale očakávajú zatvorenie predstaviteľov súčasného zločineckého režimu, komplet celého, a to čo najskôr! Pretože toto, čo napáchali doposiaľ, nemá v dejinách Slovenska obdobu. Zlikvidovať štát za pár mesiacov sa nepodarí len tak hocikomu!… Obyčajná hanba a nenávistné „osobnosti“!

Krajniakov bič na ZŤP a sociálne zariadenia

04.10.2022

Sme rodina pripravuje nový bič na opatrovateľov a zariadenia sociálnych služieb V čase najväčšej krízy, kedy sociálne odkázaní ľudia, ale aj sociálne zariadenia žijú v obave z budúcnosti, najmä ako zaplatia vysoké účty za plyn a elektrinu, ktorí zároveň budú postihnutí aj vysokou infláciou, ktorá sa očakáva na úrovni 20%, minister Krajniak zo Sme rodina predkladá [...]

Poľsko ako trójsky kôň USA

30.09.2022

Určite mnohí z Vás zachytili správu o poškodení podmorských plynovodov Nordstream 1 a 2, niektorí možno aj zachytili fotografiu zemného plynu vyvierajúceho na morskej hladine (veľkosť kruhu na fotografii je v priemere cca 600 m). Otázku či išlo o nešťastnú náhodu v rovnakom čase na obidvoch potrubiach a na viacerých miestach si snáď klásť ani nemusíme, nakoľko [...]

Pomajdanová excelencia predčasné voľby asi nedovolí

25.09.2022

Dnes (25.9.2022) sa konajú v Taliansku predčasné parlamentné voľby. Nejdem sa teraz zaoberať tým, čo vyvolalo v Taliansku predčasné parlamentné voľby, ale chcem len poukázať na to, že predčasné voľby sú vo vyspelých demokraciách úplne štandardné (teda, ak Taliansko spĺňa túto euroatlantickú definíciu). U nás sme už tiež mali dočinenia s predčasnými voľbami a [...]

mobilizácia

Pre mobilizáciu utieklo z Ruska možno až milión ľudí

04.10.2022 20:52

Ruský minister Šojgu uviedol, že od začiatku mobilizácie do armády vstúpilo vyše 200 000.

Bratislava Zochova nehoda pochod obete pamiatka BAX

Sviečky a smútok sa vrátili na Zochovu. V Bratislave si uctili obete nehody

04.10.2022 20:26, aktualizované: 21:12

Študenti v areáli internátov v Mlynskej doline si uctili pamiatku svojich zosnulých spolužiakov minútovým stíšením po 20.00 h.

Ján Horecký

Nový šéf školstva Horecký: Som ministrom zhody, nikto nám pod tankami nevnucuje ideológiu

04.10.2022 19:27

Na nového ministra školstva sa čakalo najdlhšie. Napriek kritike jeho konzervativizmu hovorí o tom, že je ministrom zhody a svetonázor ani náboženstvo nebudú kritériom.

heger, rana

Heger sa stretol s novým americkým veľvyslancom, témami obchod i vojna

04.10.2022 18:50

Hovorili aj o aktuálnej situácii na Ukrajine.

Slavěna Vorobelová

Poslankyňa slovenského národa v NR SR.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 175
Celková čítanosť: 1551924x
Priemerná čítanosť článkov: 8868x

Autor blogu

Kategórie