Založ si blog

Vydierač Zelenský

Nepriateľský krok a agresia Ukrajiny voči Slovensku a EÚ.

Po včerajšom online vystúpení najväčšieho „geroja“ dnešných pohnutých čias, ktoré sa vysielalo priamo v rokovacej sále NR SR a ktorého klamstvá a podvody si od publika vyslúžili „stending ovejšn“, sa dnes ráno ukázalo, že včerajší živý vstup bol jeho posledným kolom kladenia si požiadaviek a od teraz sa s nami bude baviť úplne inak. Tak po svojom, tak po chrapúnsky! A pristúpil k vydieraniu EÚ, vrátane Slovenska. Ukázalo sa, že nie Rusko je ten zlý štát, ktorý pomocou plynovej závislosti EÚ od Ruska používa zemný plyn ako nástroj vydierania, ale práve diktátor Zelenský začal používať ruský plyn ako nástroj vydierania EÚ, vrátane Slovenska!! Teda vystavil aj nás energetickému nedostatku, ktorý môže spôsobiť ekonomický a sociálny kolaps slovenskej spoločnosti. Dúfam, že toto konanie otvorí oči slovenským „Ukrajincom“ a konečne im dopne, aký gangsterský režim tak vehementne a srdnato obhajujú.

Dúfam, že Heger teraz nezačne rozprávať tie svoje pomýlené kázne o tom, ako sme sa neodstrihli od lacného ruského plynu a vlastne my sme tým donútili chrabrého bojovníka Zelenského, aby tak urobil za nás a aby nám pomohol sa tak oslobodiť spod ruského plynového útlaku…a bla bla bla..no proste fantázii sa medze nekladú, obzvlášť v prípade nášho suplujúceho premiéra.

Samozrejme, my plyn ako energonosič nevyhnutný pre naše národné hospodárstvo potrebujeme v stabilnom množstve a najlepšie aj za stabilnú a nízku cenu. To sme donedávna mali garantované ruským Gazpromom. Dnes nemáme garantované nič! Otázne je, na koľko máme naplnené zásobníky a či vôbec sa v našich zásobníkoch nachádzajú naše zásoby. Ale ako jedno z riešení vidím to, že Nemecko by mohlo spustiť Nord Stream 2 s odôvodnením akútneho nedostatku v dôsledku odstavenia dodávok až 1/3 ruského zemného plynu cez prepravnú infraštruktúru Ukrajiny, a teda my by sme od Nemecka mohli samozrejme o niečo drahšie, resp. o dosť drahšie nakupovať ruský plyn „prerobený“ na nemecký. To je tá reálnejšia možnosť, ktorá by určite Sulíkovi spôsobila takú radosť, že možno by sa aj pobalil a zmizol by na ten svoj ranč do Austrálie, lebo však on ako nemecký vlastenec by sa nepotešil z takého víťazstva Nemecka na náš úkor?! Nereálnejšia možnosť je LNG plyn, ale tá je tak nereálna, že nebudem ani dávať nádej Hegerovi, Naďovi a ani Čaputovej.

Takže záverom už len dodám, nezabudnite na tú oslavnú mantru Sláva Ukrajine!

Nie je žena ako žena, tak ako Tabak nie je Čaputová

05.05.2022

Včera vraj bolo historické hlasovanie. Poslanci Národnej rady SR hlasovali o žiadosti Generálnej prokuratúry o vydanie súhlasu na vzatie do väzby poslanca Roberta Fica. Koalícia bez odborných argumentov na čele s Matovičom sa tešila na svoj ďalší politický skalp a pomstu. No oslava sa nekonala. Kohútom s krvavými očami spľasli hrebene. Ale podstatnou správou dňa je, že [...]

Ruský štandard, ale nie ten Hegerov

29.04.2022

Poľsku boli zastavené dodávky lacného ruského plynu z plynovodu Jamal pre neochotu Poľska platiť za ruský plyn novým zlatým štandardom, teda rubľom. Na tento hrdinský čin Poľska sa samozrejme poskladajú bežní občania zo svojich peňaženiek. Pretože do Poľska začal reverzným tokom okamžite prúdiť plyn z Nemecka. A že sa jedná o ten istý ruský zemný plyn snáď [...]

Matovič začal Ficovu prezidentskú kampaň

28.04.2022

Keď Matovič s Hegerom robia prezidentskú kampaň Ficovi Politické divadlo, nič viac, nič menej. Odvolávanie Fica?! Dôverčivá verejnosť bola po voľbách 2020 plná očakávaní. Ľudia žili v nádejí, že konečne nastanú svetlejšie zajtrajšky a zavládne skutočná spravodlivosť. No nič také sa nekonalo. Avšak ukázalo sa , že naozaj to boli len prázdne predvolebné sľuby [...]

Ana Brnabičová

Za bombovými poplachmi v Belehrade stojí Západ, tvrdí Brnabičová. Dôkazy však nepredložila

17.05.2022 23:49

Západ takto podľa srbskej premiérky útočí na Srbsko za jeho odmietnutie uvaliť sankcie proti Rusku za jeho inváziu na Ukrajinu.

Mexiko / vojak / armáda / hranica /

Na hraniciach Mexika s USA našli tunel na pašovanie drog, mal aj koľajnice

17.05.2022 22:20

Tunel na pašovanie narkotík viedol z mexického mesta Tijuana do skladu v kalifornskom meste San Diego.

Josef Abrhám

Režisér Hledík o Josefovi Abrhámovi: Výnimočný herecký zjav, ale aj skromný a empatický priateľ

17.05.2022 20:30

Rok po smrti herečky Libušky Šafránkovej sa českí aj slovenskí fanúšikovia lúčia s jej životnou láskou a manželom, hercom Josefom Abrhámom.

KĽDR / Covid /

WHO sa obáva vzniku nových variantov koronavírusu v KĽDR

17.05.2022 19:57

Svetová zdravotnícka organizácia je pripravená Severnej Kórei pomôcť, no nemá právomoci zasahovať v suverénnej krajine.

Slavěna Vorobelová

Poslankyňa slovenského národa v NR SR.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 161
Celková čítanosť: 1453359x
Priemerná čítanosť článkov: 9027x

Autor blogu

Kategórie