Založ si blog

Lampasák Pavel chce zrušiť právo veta

Už raz to tu jeden zločinec s fúzikmi pod nosom skúšal a skončilo to najkrvavejším ozbrojeným konfliktom v dejinách ľudstva. Prečo mám pocit, že sa to deje znova?!

Po poslednom vyhlásení českého prezidenta Pavla o tom, že on by bol za zrušenie práva veta v Európskej únii je jasné, že plán na vytvorenie Európskeho superštátu, Spojených štátov európskych alebo Európskej ríše nie je žiadnou fantazmagóriou z konšpiračnej dielne ukrytej v zabudnutej maštali niekde na lazoch, ale je to reálna snaha vplyvných politických kruhov, ktoré majú dostatočnú politickú silu na to, aby sa takáto transformácia EÚ stala skutočnosťou, ak ich nedokážeme zastaviť. Lebo to sa potom môžeme rovno rozlúčiť aj s tým zvyškom suverenity, ktorý nám ostal a ktorého významnou súčasťou je právo veta v EÚ, čo zaručuje práve malým štátom ako Slovensko, že nebudú zomleté väčšími štátmi a nedostanú sa pod absolútny diktát nikým nevolených bruselských úradníkov.

Do Európskej únie sme vstupovali ako do združenia suverénnych národných štátov postaveného na hospodárskej spolupráci, voľnom pohybe občanov, práce a kapitálu. Ale to už dávno nie je pravdou, EÚ sa pretvorila na jeden nechutný byrokratický moloch, ktorý systematicky ako kyselina rozožiera hodnoty, na ktorých základoch sú postavené pôvodné európske národy. Odnárodňovanie, prekrúcanie a spochybňovanie histórie, vydieranie jednotlivých členských štátov, pretláčanie multi-kulti a obohacovanie Európy kultúrne nekompatibilnými nelegálnymi migrantmi z Ázie, Blízkeho východu a Afriky. Toto je dnešná Európska únia pod vedením “reichkomisárky” von der Leyenovej, pod vedením dúhových súdruhov presadzujúcich hodnoty tzv. liberálnej demokracie v ich slovazmysle. Niektoré argumenty však poukazujú na to, že pokiaľ Európa nevytvorí jednotný suverénny štát, tak zostane slabá a vo svojej bezpečnosti závislá od Spojených štváčov amerických. Určite ste to už zachytili, tie reči ako musíme vytvoriť spoločnú európsku armádu, ako musíme mať jednotnú zahraničnú politiku, dokonca o tom blúznil aj pseudonárodniar Andrej Danko. Lenže nič z tohto ešte ani nemáme a tie spoločné európske riešenia nefungujú ani teraz. Veď sa pozrime len na problematiku nelegálnej migrácie, vydieranie členských štátov, ktoré odmietajú presadzovanie bruselskej dúhovej ideológie na úkor svojich tradičných kultúrnych hodnôt, taktiež nikdy som nezachytila, žeby niektorý bruselský top úradník požadoval jednotnú výšku minimálnej mzdy pre celú EÚ. A teraz sa máme baviť o našej bezpečnosti, keď bruselské riešenia tej problematickej migrácie sú také, že namiesto razantnej ochrany vonkajších hraníc sa bavíme o povinnom prerozdeľovaní migrantov?! Aké budú tie obranné riešenia z Bruselu, keď vidíme, ako sa tí sfanatizovaní magori vyhrážajú jadrovej superveľmoci likvidáciou a uvaľujú sankcie, ktoré likvidujú hospodárstvo EÚ, de-industrializujú Nemecko, ktoré je motorom ekonomiky celej EÚ, odmietajú lacný ruský plyn, sabotujú energiu z jadra, presadzujú klimatický idiotizmus a popritom potichu reštartujú uhoľné elektrárne. Načo im je jedna armáda, voči komu majú také krvavé oči?! Veď podľa nich Rusko nie je schopné dobyť ani malú dedinu na východe Ukrajiny, tak čoho sa boja, resp. prečo provokujú?!

Jeden európsky národ, jedna európska ríša, jedna von der Leyenová. Hákový kríž vymenili za hviezdičky, ale zmýšľanie majú rovnaké. A čo to vlastne bude? Európsky superštát, Spojené štáty európske či Európsky kalifát, Ríša liberálnych Európanov? Je to asi jedno, ako to nazvú, pretože nebude to ničím iným ako žalárom pôvodných európskych národov.

P.S.: Môžeme len dúfať, že premiérom bude Fico a takéto nápady bude vetovať, tak ako to už avizujú Poliaci a Maďari. Lebo, kebyže je premiérom náhodou taký progresívec Šimečka, tak ten by isto poslušne ako prvý hlasoval za zrušenie práva veta, lebo on je presne taký ako ten lampasák, teda generál z Čiech. Zaujímalo by ma, dokedy ich budú v tých sorošovských mimovládkach klonovať, pretože už teraz ich je viac než treba.

Matovičovi nechutí vlastná medicína

26.10.2023

Na ustanovujúcej schôdzi novozloženého parlamentu sa opozičný poslanec Igor Matovič rozčuľoval nad tým, že počas predvolebnej kampane sa na jeho manželku vytiahla správa o tom, že si z ukradnutých peňazí postavila kaštieľ v Turčianskej Štiavničke. Túto správu Matovič označil ako bohapusté klamstvo a obvinil z jej šírenia Pellegriniho. Nebudem teraz riešiť či [...]

Najvyšší vodca v sukni špekuluje

19.10.2023

Od momentu, kedy na konci roka 2022 padla Hegerova vláda a Čaputová túto vládu poverila dočasným vládnutím, až pokiaľ si nevymenovala tú svoju „úradnícku“ (rozumej progresívnu) vládu, ktorá bez mandátu od poslancov NR SR vládne dodnes, sa Čaputová správa ako najvyššia autorita v štáte, najvyšší vodca, ktorý rozhoduje o tom, kto niečo môže a nemôže, kto [...]

Ďalšia vlna propagandy prichádza

10.10.2023

Púšťame si k sebe nelegálnych migrantov prevažne moslimského vierovyznania, aby nás kultúrne obohatili, a zároveň na Bratislavský hrad premietame izraelskú vlajku na znak solidarity v dôsledku ozbrojeného útoku na Izrael vedeného práve radikálnym moslimským hnutím. Týmto nechcem samozrejme uplatňovať nejakú kolektívnu vinu voči všetkým moslimom, ako to je u nás zvykom [...]

thumbnail PHOTO-2024-05-30-09-18-17, pr, nepouzivat

Máme v tom jasno: za mier, za Roberta Fica

31.05.2024 00:00

Päť hlavných kandidátov strany Smer-SSD sa v závere kampane na voľby do EP 2024 odhodlalo k nezvyčajnému kroku, natočilo spoločné video, ktoré adresujú všetkým ľuďom na Slovensku.

trump

Trump je vinný z podplácania a falšovania záznamov, uväznenie mu v kampani nezabráni

30.05.2024 23:13, aktualizované: 31.05.2024 00:00

Trump čelil obvineniam zo sfalšovania podnikateľských záznamov, ktorá súvisia s platbou pornoherečke Cliffordovej tesne pred voľbami 2016.

Benny Ganc

Strana Bennyho Ganca žiada v Izraeli predčasné voľby

30.05.2024 22:18

Riadne voľby v Izraeli sa majú konať až v poslednom štvrťroku 2026.

nehoda, D1, hasiči

Pohreb hasičov, ktorí zahynuli na D1, bude budúci týždeň. Vláda schválila pozostalým po 50-tisíc eur

30.05.2024 17:20

Vyšetrovateľ v prípade obvinil 40-ročného vodiča kamióna.