Založ si blog

Nepochopený génius Matovič

V dôsledku nariadení vlády, v snahe zabrániť šíreniu
koronavírusu v čase veľkonočných sviatkov, vošli do platnosti opatrenia, ktoré mali obmedziť pohyb obyvateľstva a jeho sviatočnú migráciu. Geniálny plán si pán priemér Matovič pre istotu poistil a k policajtom poslal na výpomoc aj príslušníkov našich ozbrojených síl. Žial, obyvateľstvo sa s týmto geniálnym premiérovym nápadom nestotožnilo a pridalo sa ku “spiknutiu” policajtov a vojakov proti novej vláde. Pán Matovič si zodpovednosť plynúcu z vládnej moci vysvetlil ako svojvôľu a na obyvateľstvo, ktoré je dnes vo svete dávané ako vzor zodpovedného pokorného správania, poslal vojakov ako nejaký africký diktátor. Naštastie, idú sviatky, tak občania budú mať čas upokojiť sa a nabrať veľa mentálnej sily na ďalšie geniálne nápady nášho nepochopeného génia Matoviča.
Hovorí sa, že blázni sú len nepochopení géniovia. U pána Matoviča si zatiaľ môžeme byť istí jedine tým, že nápady má síce blaznivé, ale geniálne rozhodne nie sú.
Vážení policajti a vojaci, ktorí ste sabotovali vládne rozhodnutie a spôsobili kolaps dopravy, veľmi ma mrzia premiérové slová na Vašu adresu. Nezaslúžite si to. Záchranári, zdravotníci, lekári, policajti, vojaci, hasiči, predavači, šoféri, kuriéri a ďalší, ktorí ste v prvej línii, tak Vám všetkým patrí vďaka nás všetkých a verte, že občania stoja na Vašej strane. Nadovšetko Vám ďakujeme za Vašu pomoc a obetavosť.

PS: Pán premiér, asi by ste mali požiadať Petra Pellegriniho o rýchlokurz z riadenia štátu. Zjavne máte medzery. Slovensko dnes nečelí len koronavírusu, ale aj Vašej nekompetentnosti. Pretože dochádza k destabilizácii a chaosu!

Sulíkove otrokárske maniere

31.05.2020

Samoľúby minister Sulík, ktorý je známy tým, že ho zaujíma len privatizácia všetkého a maximalizácia zisku súkromných spoločností, bez akejkoľvek spoločenskej zodpovednosti a náznaku akejkoľvek spolupatričnosti voči komukoľvek, ak sa teda náhodou nejedná o veľkopodnikateľov a finančných žralokov, predstavil pred pár dňami azda svetovú novinku, ktorú by nám isto [...]

Do Troškovej sú zaľúbení aj „objektívni“ novinári

14.05.2020

Všetci si určite spomíname na štátnu radkyňu Troškovú ex-premiéra Fica. Najväčší škandál posledných dní, ktorý našim „objektívnym“ novinárom nedovolí spávať, je to, že Mária Trošková si písala s talianskym mafiánom Vadalom. Hurá, aká to novinka! Slovenskí „objektívni“ novinári zase objavili teplú vodu a zostali z nej obarení. O jej [...]

Agenti „Brain-Washing-tonu“ Čaputová, Matovič a Boris Dollár

13.05.2020

Americká propagandistická mašinéria a jej čelní predstavitelia akosi „nedopatrením“ zabudli na výročie Dňa víťazstva nad fašizmom zaradiť medzi víťazné mocnosti Sovietsky zväz. https://www.rt.com/news/488330-moscow-washington-serious-talk-v-day/ Zásluhy Červenej armády sú, dúfam, u nás teraz každému jasné a nespochybniteľné. Je tu však možnosť, že [...]

pellegrini, matovič

Šanca pre Pellegriniho, odkaz pre Roberta Fica, výzva Matovičovi

01.06.2020 12:00

Prieskum politických preferencií ukázal, že aj keď Peter Pellegrini ešte nemá založenú novú stranu, už šliape na päty hnutiu OĽaNO.

Lozorno Prezidentka MDD čaputová

Čaputová: Zdá sa, že skúsenosť s online vyučovaním bola napokon obohacujúca

01.06.2020 11:59

Školy a školské zariadenia boli z dôvodu šírenia koronavírusu zatvorené od marca.

MŠ Dezinfekcia koronavírus

Pribudol jeden nový prípad Covidu-19, záujem o testovanie slabne

01.06.2020 09:44

Spolu bolo zatiaľ vykonaných 172 875 testov, 274 z nich počas nedele.

sud, vrazda kuciak, Marian Kocner, Marián Kočner,

Kočner so Zsuzsovou opäť pred súdom. Stretli sa aj deň po vražde?

01.06.2020 09:00, aktualizované: 12:06

Hlavné pojednávanie v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej pokračuje 16. deň. Sú prítomní všetci traja obžalovaní aj rodičia zavraždených.

Slavěna Vorobelová

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 81
Celková čítanosť: 796916x
Priemerná čítanosť článkov: 9838x

Autor blogu

Kategórie