Založ si blog

Nepochopený génius Matovič

V dôsledku nariadení vlády, v snahe zabrániť šíreniu
koronavírusu v čase veľkonočných sviatkov, vošli do platnosti opatrenia, ktoré mali obmedziť pohyb obyvateľstva a jeho sviatočnú migráciu. Geniálny plán si pán priemér Matovič pre istotu poistil a k policajtom poslal na výpomoc aj príslušníkov našich ozbrojených síl. Žial, obyvateľstvo sa s týmto geniálnym premiérovym nápadom nestotožnilo a pridalo sa ku “spiknutiu” policajtov a vojakov proti novej vláde. Pán Matovič si zodpovednosť plynúcu z vládnej moci vysvetlil ako svojvôľu a na obyvateľstvo, ktoré je dnes vo svete dávané ako vzor zodpovedného pokorného správania, poslal vojakov ako nejaký africký diktátor. Naštastie, idú sviatky, tak občania budú mať čas upokojiť sa a nabrať veľa mentálnej sily na ďalšie geniálne nápady nášho nepochopeného génia Matoviča.
Hovorí sa, že blázni sú len nepochopení géniovia. U pána Matoviča si zatiaľ môžeme byť istí jedine tým, že nápady má síce blaznivé, ale geniálne rozhodne nie sú.
Vážení policajti a vojaci, ktorí ste sabotovali vládne rozhodnutie a spôsobili kolaps dopravy, veľmi ma mrzia premiérové slová na Vašu adresu. Nezaslúžite si to. Záchranári, zdravotníci, lekári, policajti, vojaci, hasiči, predavači, šoféri, kuriéri a ďalší, ktorí ste v prvej línii, tak Vám všetkým patrí vďaka nás všetkých a verte, že občania stoja na Vašej strane. Nadovšetko Vám ďakujeme za Vašu pomoc a obetavosť.

PS: Pán premiér, asi by ste mali požiadať Petra Pellegriniho o rýchlokurz z riadenia štátu. Zjavne máte medzery. Slovensko dnes nečelí len koronavírusu, ale aj Vašej nekompetentnosti. Pretože dochádza k destabilizácii a chaosu!

Sulík – minister otrokárstva

17.09.2020

Dňa 15.9. Sulík na sociálnej sieti zverejnil status, v ktorom označil sviatok Sedembolestnej Panny Márie za pozostatok smeráckych vlád a tiež uvádza, že takéto sviatky sú ekonomickou katastrofou pre Slovensko. Nuž, to je len ďalším dôkazom toho, že Sulík sa na ekonomického spasiteľa Slovenska len hrá, a pritom jeho konanie javí všetky známky nebotyčného diletantizmu. [...]

Mafiánsky štát na čele s Matovičom a Čaputovou

07.09.2020

To nie je vtip. Mafiánskym štátom nás označil nemecký denník Die Welt presne 3. septembra 2020. V čase, kedy prezidentkou je progresívna Zuzana Čaputová a premiérom „obyčajný slušnočlovek“ Igor Matovič, predsedom parlamentu etalón morálky Boris Kollár, ministrom hospodárstva Richard Sulík, ktorý rád raňajkuje a dohaduje voľbu generálneho prokurátora priamo [...]

Kedy príde humanitárna pomoc pre Slovensko?

18.08.2020

Slovensko sa po skončení leta – dovolenkového obdobia a prázdnin – vráti naspäť do krutej reality. Všetko nasvedčuje tomu, že to bude realita druhej vlny obmedzení v dôsledku pandémie COVID-19. Aké obmedzenia si pre obyvateľstvo pripravuje vláda a krízový štáb sa pri súčasnom zložení nedá vôbec predpokladať. Nakoľko v tejto vládnej koalícii platí [...]

Alexander Lukašenko

Poľsko-bieloruské hranice sú otvorené napriek Lukašenkovému zámeru zavrieť ich

18.09.2020 11:24

Poľské ministerstvo zahraničných vecí ešte vo štvrtok večer informovalo, že na poľsko-bieloruských hraniciach nedošlo k nijakým zmenám a je aj naďalej otvorená.

Dvojičky / 11. September / Terorizmus /

IS je naďalej silný vďaka svojim odnožiam, al-Káida oslabila po smrti vodcov

18.09.2020 10:45

Informoval o tom riaditeľ amerického Národného protiteroristického centra Christopher Miller.

NAKA / Polícia /

V kauze pokusu o podplatenie štátneho tajomníka Fecka navrhli väzbu dvom obvineným

18.09.2020 10:36

Obvineným hrozí v prípade dokázania viny za podplácanie trest odňatia slobody na päť až 12 rokov, za legalizáciu príjmu z trestnej činnosti na sedem až 12 rokov.

Virus Outbreak Switzerland

Pribudlo 235 nových prípadov koronavírusu, najvac od začiatku pandémie

18.09.2020 10:15

Počas uplynulého dňa urobili spolu 5 542 testov.