Založ si blog

Bankstri a ich dobrosrdečnosť

Bankoví dobrodinci alebo ako sa nabaliť?!

Nová parlamentná väčšina v týchto ťažkých časoch boja s pandémiou namiesto toho, aby sa maximálne snažila minimalizovať negatívne dopady na životy obyvateľov, radšej pomohla bankstrom zo zahraničných bánk, aby ešte viac ožobračili slovenský národ. A bankstri z bánk bez hanby plošne zasiahli reklamný priestor klamstvami ako tie dobrosrdečné solidárne banky umožnili zbedačenému zdecinovanému národu oddialiť si splátky, ale samozrejme zamlčali, že predĺžením doby splácania sa navýšia aj zaplatené úroky. Čiže, v konečnom dôsledku bankstri od ľudí na úrokoch vytiahnu ešte viac a nabalia sa ešte viac. Vytiahnu to hlavne od ľudí, ktorí sú situáciou donútení oddialiť si splátky, pretože nemajú dostatok peňazí na živobytie.
V prenesom význame je banksterská pomoc ako nabitá a odistená pištoľ, ktorú Vám bankstri podajú, aby ste si sami strelili do nohy.
Nebolo by rozumnejšie, keby sme na Slovensku mali štátom vlastnenú komerčnú banku, ktorá by poskytovala bežné bankové služby bez zdierania a takýchto reklamných podvodov v podobe predstieraného súcitu? Myslím, že áno. Rozhodne by sme sa v čase pandémie cítili istejšie.
PS: Solidarita a dobročinnosť ide bokom, ak ide o kšefty a peniaze. Pán premiér, čo Vám za to sľúbili? Nebodaj sprostredkovateľskú províziu?!

 

Otázkou je, či padne režim

28.09.2023

Padne režim?! Toľko očakávané predčasné voľby sa nezadržateľne blížia. Občania Slovenska na ne čakajú od februára 2020, kedy sa k moci dostal amatérsky, nenávistný, protislovenský, proukrajinský, proamerický, probruselský provojnový propfizerovský zločinecký režim reprezentovaný Matovičom, Hegerom, Kollárom, Sulíkom, Remišovou, Naďom, Kolíkovou, Pročkom, [...]

Útlocitná Čaputová útočí na emócie voličov

18.09.2023

Útlocitná Čaputová podala na súd civilnú žalobu na Fica. Dôvodom sú údajné hrubé klamstvá a vymyslené obvinenia, ktoré o nej Fico neustále šíri. Útlocitná priznala, že si je vedomá toho, že ako verejne činná osoba je povinná znášať vyššiu mieru kritiky, ale údajne nie je povinná znášať stupňujúce sa verejné šikanovanie a bezdôvodné obviňovanie z [...]

Choroba s názvom Progresívne Slovensko

15.09.2023

Priatelia, pozrela som si volebný program „Plán pre budúcnosť“ tejto extrémistickej strany plnej kadejakých dúhových súdruhov, radikálov, protinárodných živlov a hlavne „odborníkov a odborníčok na dôstojnú budúcnosť Slovenska“, ktorý by sa mal skôr volať – „Presunieme všetkých kamošov z pofidérnych mimovládok a všetkých progresívnych aktivistov do [...]

Kevin McCarthy

Republikánski rebeli odvolali svojho šéfa Snemovne, prvýkrát v americkej histórii

03.10.2023 23:00

Republikán Kevin McCarthy prišiel o funkciu predsedu americkej Snemovne reprezentantov.

Taliansko, havária, autobus

Pri Benátkach sa zrútil autobus, zahynuli dve desiatky ľudí

03.10.2023 22:25

Najmenej 21 mŕtvych si v utorok vyžiadala nehoda autobusu neďaleko talianskych Benátok. Autobus sa zrútil z nadjazdu, uviedol starosta mesta podľa talianskych médií.

futbal, futbalová lopta, futbalová bránka, sieť, gól

Na Spiši zahynul 6-ročný chlapec, spadla na neho futbalová bránka

03.10.2023 22:11

Futbalová bránka privalila šesťročného chlapca v Iliašovciach, neprežil to. O nešťastí informovala televízia Markíza.