Založ si blog

Matovič je premiérom všetkých, okrem Slovákov

Boris Kollár so svojou „rodinou“ sa dá považovať za jediný, ako tak pronárodne orientovaný prvok vládnucej zlovlády na čele s diktátorom Matovičom. Táto zlovláda, ktorá sa dá z veľkej časti považovať za sebranku protislovenských extrémistov, nám už konkrétnymi krokmi ukazuje, že suverenita a zvrchovanosť slovenského národa na zvrchovanom území Slovenska je nežiadúca a systematicky likvidovaná. Či už je to dlhodobá ekonomická likvidácia slovenských podnikateľov, rozpredaj strategických podnikov zahraničným investorom a drancovanie ľudského kapitálu nadnárodnými spoločnosťami, alebo pokusy o kultúrnu diskrimináciu slovenského historického a kultúrneho odkazu, ktorého hlásanie sa už pomaly stáva trestným činom, tak už tu máme aj pokusy o vytváranie prvej kultúrnej a jazykovej autonómie, ktoré sú pod záštitou politicky aktívnych občanov Slovenska patriacich k maďarskej národnostnej menšine.

Po historickom volebnom neúspechu politikov z radov maďarskej národnostnej menšiny sme svedkami toho, že po tom, čo umiernený Béla Bugár opustil post predsedu strany Most-Híd, tak hneď prišlo ku spojeniu tejto strany s aj radikálnou stranou SMK-MKP, ktorá sa už pomaly od vzniku Slovenskej republiky snaží odtrhnúť naše južné teritória a vytvoriť si tam akúsi autonómiu, čo je zjavná protiústavná činnosť. Kde je NAKA a prečo doteraz nezasiahla? Veď proti Kotlebovcom sú neustále vedené nejaké trestné konania a to sa snažia o rešpektovanie suverenity slovenského národa na našom území, čo je dokonca v súlade s Ústavou SR. Prečo sa teda nekoná proti týmto radikálom, ktorých činnosť je zjavne protiústavná a je natoľko dlhodobo organizovaná, že už človek ani nemusí byť vyšetrovateľ, aby vedel identifikovať ľudí, ktorí páchajú túto trestnú činnosť.

Poučme sa z histórie, ktorá dnes píše 100. výročie oslobodenia slovenského národa spod maďarského teroru. Pre náš národ to bolo veľké víťazstvo na ceste za vytúženou národnou slobodou, ktorá bola po stáročia našim predkom odopieraná. Preto by sme sa my, národ slovenský, mali spoločne vzoprieť takýmto provokačným pokusom a mierumilovne, bez nenávisti odsúdiť takéto snahy o vyvolanie nepokojov a napätia medzi majoritou a národnostnou menšinou. Trest musí prísť!!! Táto provokácia voči Slovákom pri príležitosti 100. výročia trianonskej mierovej dohody sa deje aj za účasti vládnych politikov na čele s premiérom Matovičom, ktorého protislovenské konanie je odsúdeniahodné.

Ďalšou „spolupáchateľkou“ je ministerka kultúry Milanová, ktorá avizovala, že uvažuje o znížení financovania (kľudne rozumej o zničení) Matice slovenskej. Atď. tých agentov cudzích záujmov je vo vláde toľko, že by kľudne mohli zriadiť Protislovenskú informačnú službu oficiálne, pretože ich protislovenská činnosť je už natoľko zjavná, že už to nemusia tajiť, veď to všetci vidíme. Lajčák sa to aspoň snažil skrývať.

Ako sa môžeme brániť? Prezidentka SR nám žiaľ nepomôže, nakoľko sama je ústavnou ničiteľkou. Premiér SR – ústavný ničiteľ, spolupáchateľ predseda NR SR. Tento ústavný ničiteľ by teoreticky mohol brániť slovenské záujmy, veď sa hral na národniara, ak ho však niekto nepreplatí, resp. nekúpi. Slovenskí občania, postavme sa na odpor proti týmto zradcom a volebným podvodníkom, ktorí sa dostali k moci ľsťou.

PS: Protislovenský premiér Matovič, som zvedavá či požiadavku maďarských radikálov na zmenu preambuly našej ústavy urobíte formou ľudového hlasovania, toho hlasovania, po ktorom ste volali v predvolebnej kampani. Nech rozhodnú ľudia! Predseda NR SR Kollár, nezraďte národ slovenský za pár eur. Prezidentka Čaputová, nebojte sa, od Vás neočakáme, že budete brániť slovenský národ, vieme, že k nemu nemáte pozitívny vzťah. Možno tak ku krajine a nie Slovensku a Slovákom.

Podelia si Slovensko Rómovia a Maďari? A už to začína.

https://slavena.blog.pravda.sk/2020/04/27/podelia-si-slovensko-romovia-a-madari/?fbclid=IwAR27u023muUjxhfBt16Arjid_V6j7t3gYC6ZuE7Kgpe4byb_z59Gd-4KUNQ

Rusko a Čína ako kati dolára

21.03.2023

Návšteva čínskeho prezidenta v Moskve, ktorá je predovšetkým o upevnení strategického partnerstva medzi týmito štátmi a pokračujúceho sa zbližovania medzi nimi, stojí za povšimnutie, pretože práve v Moskve sa v najbližších dňoch rozhodne o tom, akým smerom svet vykročí. Jedno je isté, USA ako svetový policajt a hegemón za zahanbujúceho skučania a agresívneho [...]

Sliepky a hady v parlamente, MIGY už možno na Ukrajine.

20.03.2023

Odvolaná vláda, ktorá si naďalej bez hanby úraduje a svojvoľne si určuje, aké kompetencie jej prináležia, nás zaťahuje do vojny. Ignorujú parlament, ignorujú vôľu občanov. A parlament namiesto toho, aby adekvátne reagoval na túto aroganciu a drzosť presluhujúcej vlády, si celý minulý týždeň riešil také nepodstatné blbosti ako trest odňatia slobody za zjedenie [...]

„Šroty“ majú zrazu cenu 900 mega

17.03.2023

Varovanie k poslaniu slovenských MIG-29 na Ukrajinu prišlo už aj od Spojených štváčov amerických (SŠA)!! Aj keď sa presluhujúci služobník SŠA Naď toto dôrazné varovanie, aby sme MIG-29 na Ukrajinu v žiadnom prípade neposielali, snaží verejnosti prezentovať ako pre Slovensko veľmi výhodný obchod, tak práve preto sa k tomu treba stavať mimoriadne kriticky a opatrne. To, [...]

Petr Kellner

Pád prežil, čakanie na záchranu nie. Kellnerová žiada nové vyšetrovanie smrti manžela

02.04.2023 10:43

Český miliardár zomrel na Aljaške v roku 2021.

SR Petržalka električková trať výstavba situácia BAX

Najväčšie sídlisko v strednej Európe. Petržalka má 50

02.04.2023 10:17

Pôvodných zhruba 1 800 rodinných domov v Petržalke padlo výstavbe za obeť. Bývalo v nich 15-tisíc ľudí.

vojna na ukrajine

Generál Šedivý pre CZDefence: Veľa západných politikov nepozná skutočný stav vecí na Ukrajine

02.04.2023 09:40

Rusko zmenilo svoj prístup v bojoch na Ukrajine, povedal bývalý náčelník Generálního štábu českej armády generál Jiří Šedivý.

fínsko

Fíni si volia nový parlament, favoritom pravicové strany. Ako obstojí Marinová?

02.04.2023 09:10

„Trend pravicovejších strán vo Fínsku naberá na sile," povedal Juko Rahonen z výskumného inštitútu E2.