Založ si blog

Matovič je premiérom všetkých, okrem Slovákov

Boris Kollár so svojou „rodinou“ sa dá považovať za jediný, ako tak pronárodne orientovaný prvok vládnucej zlovlády na čele s diktátorom Matovičom. Táto zlovláda, ktorá sa dá z veľkej časti považovať za sebranku protislovenských extrémistov, nám už konkrétnymi krokmi ukazuje, že suverenita a zvrchovanosť slovenského národa na zvrchovanom území Slovenska je nežiadúca a systematicky likvidovaná. Či už je to dlhodobá ekonomická likvidácia slovenských podnikateľov, rozpredaj strategických podnikov zahraničným investorom a drancovanie ľudského kapitálu nadnárodnými spoločnosťami, alebo pokusy o kultúrnu diskrimináciu slovenského historického a kultúrneho odkazu, ktorého hlásanie sa už pomaly stáva trestným činom, tak už tu máme aj pokusy o vytváranie prvej kultúrnej a jazykovej autonómie, ktoré sú pod záštitou politicky aktívnych občanov Slovenska patriacich k maďarskej národnostnej menšine.

Po historickom volebnom neúspechu politikov z radov maďarskej národnostnej menšiny sme svedkami toho, že po tom, čo umiernený Béla Bugár opustil post predsedu strany Most-Híd, tak hneď prišlo ku spojeniu tejto strany s aj radikálnou stranou SMK-MKP, ktorá sa už pomaly od vzniku Slovenskej republiky snaží odtrhnúť naše južné teritória a vytvoriť si tam akúsi autonómiu, čo je zjavná protiústavná činnosť. Kde je NAKA a prečo doteraz nezasiahla? Veď proti Kotlebovcom sú neustále vedené nejaké trestné konania a to sa snažia o rešpektovanie suverenity slovenského národa na našom území, čo je dokonca v súlade s Ústavou SR. Prečo sa teda nekoná proti týmto radikálom, ktorých činnosť je zjavne protiústavná a je natoľko dlhodobo organizovaná, že už človek ani nemusí byť vyšetrovateľ, aby vedel identifikovať ľudí, ktorí páchajú túto trestnú činnosť.

Poučme sa z histórie, ktorá dnes píše 100. výročie oslobodenia slovenského národa spod maďarského teroru. Pre náš národ to bolo veľké víťazstvo na ceste za vytúženou národnou slobodou, ktorá bola po stáročia našim predkom odopieraná. Preto by sme sa my, národ slovenský, mali spoločne vzoprieť takýmto provokačným pokusom a mierumilovne, bez nenávisti odsúdiť takéto snahy o vyvolanie nepokojov a napätia medzi majoritou a národnostnou menšinou. Trest musí prísť!!! Táto provokácia voči Slovákom pri príležitosti 100. výročia trianonskej mierovej dohody sa deje aj za účasti vládnych politikov na čele s premiérom Matovičom, ktorého protislovenské konanie je odsúdeniahodné.

Ďalšou „spolupáchateľkou“ je ministerka kultúry Milanová, ktorá avizovala, že uvažuje o znížení financovania (kľudne rozumej o zničení) Matice slovenskej. Atď. tých agentov cudzích záujmov je vo vláde toľko, že by kľudne mohli zriadiť Protislovenskú informačnú službu oficiálne, pretože ich protislovenská činnosť je už natoľko zjavná, že už to nemusia tajiť, veď to všetci vidíme. Lajčák sa to aspoň snažil skrývať.

Ako sa môžeme brániť? Prezidentka SR nám žiaľ nepomôže, nakoľko sama je ústavnou ničiteľkou. Premiér SR – ústavný ničiteľ, spolupáchateľ predseda NR SR. Tento ústavný ničiteľ by teoreticky mohol brániť slovenské záujmy, veď sa hral na národniara, ak ho však niekto nepreplatí, resp. nekúpi. Slovenskí občania, postavme sa na odpor proti týmto zradcom a volebným podvodníkom, ktorí sa dostali k moci ľsťou.

PS: Protislovenský premiér Matovič, som zvedavá či požiadavku maďarských radikálov na zmenu preambuly našej ústavy urobíte formou ľudového hlasovania, toho hlasovania, po ktorom ste volali v predvolebnej kampani. Nech rozhodnú ľudia! Predseda NR SR Kollár, nezraďte národ slovenský za pár eur. Prezidentka Čaputová, nebojte sa, od Vás neočakáme, že budete brániť slovenský národ, vieme, že k nemu nemáte pozitívny vzťah. Možno tak ku krajine a nie Slovensku a Slovákom.

Podelia si Slovensko Rómovia a Maďari? A už to začína.

https://slavena.blog.pravda.sk/2020/04/27/podelia-si-slovensko-romovia-a-madari/?fbclid=IwAR27u023muUjxhfBt16Arjid_V6j7t3gYC6ZuE7Kgpe4byb_z59Gd-4KUNQ

Matovič likviduje ekonomiku a životy ľudí

27.10.2020

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) dňa 14.10.2020 publikovala štúdiu, v ktorej sa na základe dát z cca 70 krajín z celého sveta uvádza, že nebezpečnosť resp. smrtnosť vírusu COVID-19 je násobne nižšia než sa pôvodne uvádzalo. Pôvodné čísla boli 3,4%, potom sa hovorilo o 1 % alebo 0,9%. V poslednej štúdii WHO uvádza hodnotu smrtnosti na úrovni 0,23%. Zdroj: [...]

Stanke a jeho multi-kulti skupinka nereprezentuje celú kultúrnu obec

05.10.2020

Život na Slovensku opäť komplikuje pokračujúca „kríza COVID-19“. Avizovaná druhá vlna nás zastihla nepripravených. Teda aspoň podľa nekompetentného diletanta Matoviča, bohužiaľ súčasného premiéra, sme si to pokazili, a tým sme ho donútili, aby to zobral do vlastných rúk a nastolil tu poriadok a poslušnosť. V krátkosti len pripomeniem, že títo noví slovenskí [...]

Vytúžená zmena v podobe salto mortale

01.10.2020

Dnes sme svedkami nekompetentnosti vlády v plnej kráse. To, že nemajú jasný plán obnovy počas a po koronakríze už je asi každému príčetnému jasné. Ad hoc riešenia sú ich metódou dennodennej práce. Chaos, vyvolávanie paniky, obmedzovanie základných ľudských práv a slobôd v obave, že prídu o moc. Riešenie v celku jednoduché. Vyhlásiť totalitu, a teda NÚDZOVÝ STAV! [...]

Francúzsko útok nôž vyšetrovanie pieta Nice

Polícia v spojitosti s útokom v Nice zadržala 47-ročného muža

30.10.2020 14:11

Jednou z troch obetí štvrtkového útoku nožom vo francúzskom meste Nice bola žena brazílskej národnosti.

covid, testovanie, orava, koronavírus

Prikáže vláda zdravotníkom testovať? Naď nevylúčil ich mobilizáciu

30.10.2020 12:15

Slovensko nie je pripravené na testovanie celej populácie, uviedla prezidentka Zuzana Čaputová. Zlyháva to na počte zdravotníkov. Zmobilizujú ich?

čaputová matovič

Podľa Čaputovej nie je možné otestovať všetkých. Matovič zdravotníkom verí

30.10.2020 11:30, aktualizované: 14:07

Prezidentka zároveň žiada prehodnotiť podmienky zákazu vychádzania a volá po dobrovoľnosti testovania.

Igor Matovič

Čo hovorí štúdia, pre ktorú lekári vybili premiérovi poistky?

30.10.2020 11:30

Štúdia, uverejnená v bulletine WHO, že úmrtnosť vírusu COVID-19 je nižšia, než sa pôvodne konštatovalo, rozhádala lekársku komoru a premiéra.