Založ si blog

Kočnerova kniha bude isto bestsellerom

V posledných dňoch, týždňoch, mesiacoch a aj rokoch sa dejú veci ako z amerického filmu. Nie, nie sme tak ďaleko v kinematografii, ale slovenská realita politického života je ako z pera Quentina Tarantina.

Kauza Gorilla, vražda novinára a jeho priateľky, protivládne protesty, prezident na kávičke dohaduje biznis s pochybnými osobami, Kočner ako riaditeľ celej štátnej správy vrátane súdnictva, voľby prezidenta vyhráva neznáma pani, na čelo vlády sa dostáva šašo, ktorý ako premiér postuje bazové sirupy či chleby s cibuľou a spolu s ním údajní pašeráci drog či kamaráti Kočnera ako najvyšší ústavní činitelia. Mohli by sme o tom nakrútiť aj seriál na štýl Mediciovci alebo Hra o tróny.

Celkom vtipne, resp. skôr tragikomicky, vyznieva aj včerajšie divadlo o odstúpení ex-priateľky a matky dieťaťa nášho RODINNE ZALOŽENÉHO predsedu parlamentu. V nedeľnej diskusnej relácii premiér Matovič oznámi, že novej splnomocnenkyni nedá auto, resp. oznámi, že ho nepotrebuje, lebo je dosť bohatá pani a zrazu popoludní nám pani splnomocnenkyňa oznámi, že sa vzdáva mandátu. Dôvody nekomentujem (komentujú iní), ale tak ako ona, by mali odísť ďalší….napr. aj ten, ktorého spomenula. Ten, ktorý raňajkoval s Kočnerom. Ona bola „len“ na jachte s Kočnerovou ex-manželkou a zrazu mediálny lynč. PODĽA AKÉHO KĽÚČA MÉDIA SELEKTUJÚ, KTO SA MÔŽE A KTO SA NEMÔŽE KAMARÁTIŤ S KOČNEROM?! Veď aj predseda parlamentu s ním žúroval (kamarátstvo Kollár – Kočner viac tu) a mnohí iní politici či vysokopostavení štátni predstavitelia. ROVNAKO, AKO TÍ Z MINULEJ VLÁDY, TAK AJ ZO SÚČASNEJ.

Otázkou ostáva, kedy Kočner začne rozprávať, resp. písať knihu a následne scenár filmu o svojom živote. S kým sa stretol, robil biznis, vybavoval, zabával sa, fotil sa. Myslím, že na tomto zarobí, pretože kniha by bola určite bestsellerom a film by ašpiroval na Oscara. Jedna bábkoherečka by sa dokonca v tejto inscenácii mohla stvárniť úplne sama. Mnohí aktéri by sa však zo Slovenska odsťahovali, resp. verejne sa už neukazovali. Aj keď niektorí sa tvária, že s ním nikdy neraňajkovali a neriešili voľbu generálneho prokurátora. No asi len my máme vidiny.

PS: Kočner, aj keď zatiaľ len obvinený, je už dlhšie označovaný za mafiána. Súd rozhodne o jeho vine, resp. nevine. Ale už dnes vieme, že má za ušami. Za ušami má aj veľa ľudí, s ktorými prišiel do kontaktu. Či na jachte, či na oslave, či na obchodnom stretnutí…. Ale, ak v stredu potrebujeme splnomocnenca pre rodiny, lebo ministerstvo nestíha a zákony máme deravé, no v nedeľu už splnomocnenca pre rodiny nepotrebujeme, tak tomu sa už povie iné KOCÚRKOVO. Aspoň mohli zachovať dekórum a menovať tam človeka, ktorý sa roky agende rodiny venuje a nie je takých osôb málo, len nemajú potrebu sa ukazovať a predvádzať. Dokedy budú stačiť vymyslení bakalári z pochybných súkromných vysokých škôl, rôzni nedotknuteľní aktivisti, tí, čo vedia kričať a hrať divadlo, náboženskí fanatici, milionári alebo Borisove kamošky s výhodami?! Začnú tento štát niekedy riadiť ľudia s odbornosťou a adekvátnym vzdelaním?

Matovič likviduje ekonomiku a životy ľudí

27.10.2020

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) dňa 14.10.2020 publikovala štúdiu, v ktorej sa na základe dát z cca 70 krajín z celého sveta uvádza, že nebezpečnosť resp. smrtnosť vírusu COVID-19 je násobne nižšia než sa pôvodne uvádzalo. Pôvodné čísla boli 3,4%, potom sa hovorilo o 1 % alebo 0,9%. V poslednej štúdii WHO uvádza hodnotu smrtnosti na úrovni 0,23%. Zdroj: [...]

Stanke a jeho multi-kulti skupinka nereprezentuje celú kultúrnu obec

05.10.2020

Život na Slovensku opäť komplikuje pokračujúca „kríza COVID-19“. Avizovaná druhá vlna nás zastihla nepripravených. Teda aspoň podľa nekompetentného diletanta Matoviča, bohužiaľ súčasného premiéra, sme si to pokazili, a tým sme ho donútili, aby to zobral do vlastných rúk a nastolil tu poriadok a poslušnosť. V krátkosti len pripomeniem, že títo noví slovenskí [...]

Vytúžená zmena v podobe salto mortale

01.10.2020

Dnes sme svedkami nekompetentnosti vlády v plnej kráse. To, že nemajú jasný plán obnovy počas a po koronakríze už je asi každému príčetnému jasné. Ad hoc riešenia sú ich metódou dennodennej práce. Chaos, vyvolávanie paniky, obmedzovanie základných ľudských práv a slobôd v obave, že prídu o moc. Riešenie v celku jednoduché. Vyhlásiť totalitu, a teda NÚDZOVÝ STAV! [...]

covid, testovanie, orava, koronavírus

Prikáže vláda zdravotníkom testovať? Naď nevylúčil ich mobilizáciu

30.10.2020 12:15

Slovensko nie je pripravené na testovanie celej populácie, uviedla prezidentka Zuzana Čaputová. Zlyháva to na počte zdravotníkov. Zmobilizujú ich?

čaputová matovič

Podľa Čaputovej nie je možné otestovať všetkých. Matovič zdravotníkom verí

30.10.2020 11:30, aktualizované: 12:54

Prezidentka zároveň žiada prehodnotiť podmienky zákazu vychádzania a volá po dobrovoľnosti testovania.

Igor Matovič

Čo hovorí štúdia, pre ktorú lekári vybili Matovičovi poistky?

30.10.2020 11:30

Štúdia, uverejnená v bulletine WHO, že úmrtnosť vírusu COVID-19 je nižšia, než sa pôvodne konštatovalo, rozhádala lekársku komoru a premiéra.

testovanie Orava Bardejov koronavírus

S plošným testovaním pomôže 50 vojenských medikov z Rakúska

30.10.2020 11:00, aktualizované: 13:04

Na Slovensku majú vojenskí medici pôsobiť počas nasledujúcich dvoch víkendov na odberových miestach.