Založ si blog

Matovič je premiérom všetkých, okrem Slovákov

Boris Kollár so svojou „rodinou“ sa dá považovať za jediný, ako tak pronárodne orientovaný prvok vládnucej zlovlády na čele s diktátorom Matovičom. Táto zlovláda, ktorá sa dá z veľkej časti považovať za sebranku protislovenských extrémistov, nám už konkrétnymi krokmi ukazuje, že suverenita a zvrchovanosť slovenského národa na zvrchovanom území Slovenska je nežiadúca a systematicky likvidovaná. Či už je to dlhodobá ekonomická likvidácia slovenských podnikateľov, rozpredaj strategických podnikov zahraničným investorom a drancovanie ľudského kapitálu nadnárodnými spoločnosťami, alebo pokusy o kultúrnu diskrimináciu slovenského historického a kultúrneho odkazu, ktorého hlásanie sa už pomaly stáva trestným činom, tak už tu máme aj pokusy o vytváranie prvej kultúrnej a jazykovej autonómie, ktoré sú pod záštitou politicky aktívnych občanov Slovenska patriacich k maďarskej národnostnej menšine.

Po historickom volebnom neúspechu politikov z radov maďarskej národnostnej menšiny sme svedkami toho, že po tom, čo umiernený Béla Bugár opustil post predsedu strany Most-Híd, tak hneď prišlo ku spojeniu tejto strany s aj radikálnou stranou SMK-MKP, ktorá sa už pomaly od vzniku Slovenskej republiky snaží odtrhnúť naše južné teritória a vytvoriť si tam akúsi autonómiu, čo je zjavná protiústavná činnosť. Kde je NAKA a prečo doteraz nezasiahla? Veď proti Kotlebovcom sú neustále vedené nejaké trestné konania a to sa snažia o rešpektovanie suverenity slovenského národa na našom území, čo je dokonca v súlade s Ústavou SR. Prečo sa teda nekoná proti týmto radikálom, ktorých činnosť je zjavne protiústavná a je natoľko dlhodobo organizovaná, že už človek ani nemusí byť vyšetrovateľ, aby vedel identifikovať ľudí, ktorí páchajú túto trestnú činnosť.

Poučme sa z histórie, ktorá dnes píše 100. výročie oslobodenia slovenského národa spod maďarského teroru. Pre náš národ to bolo veľké víťazstvo na ceste za vytúženou národnou slobodou, ktorá bola po stáročia našim predkom odopieraná. Preto by sme sa my, národ slovenský, mali spoločne vzoprieť takýmto provokačným pokusom a mierumilovne, bez nenávisti odsúdiť takéto snahy o vyvolanie nepokojov a napätia medzi majoritou a národnostnou menšinou. Trest musí prísť!!! Táto provokácia voči Slovákom pri príležitosti 100. výročia trianonskej mierovej dohody sa deje aj za účasti vládnych politikov na čele s premiérom Matovičom, ktorého protislovenské konanie je odsúdeniahodné.

Ďalšou „spolupáchateľkou“ je ministerka kultúry Milanová, ktorá avizovala, že uvažuje o znížení financovania (kľudne rozumej o zničení) Matice slovenskej. Atď. tých agentov cudzích záujmov je vo vláde toľko, že by kľudne mohli zriadiť Protislovenskú informačnú službu oficiálne, pretože ich protislovenská činnosť je už natoľko zjavná, že už to nemusia tajiť, veď to všetci vidíme. Lajčák sa to aspoň snažil skrývať.

Ako sa môžeme brániť? Prezidentka SR nám žiaľ nepomôže, nakoľko sama je ústavnou ničiteľkou. Premiér SR – ústavný ničiteľ, spolupáchateľ predseda NR SR. Tento ústavný ničiteľ by teoreticky mohol brániť slovenské záujmy, veď sa hral na národniara, ak ho však niekto nepreplatí, resp. nekúpi. Slovenskí občania, postavme sa na odpor proti týmto zradcom a volebným podvodníkom, ktorí sa dostali k moci ľsťou.

PS: Protislovenský premiér Matovič, som zvedavá či požiadavku maďarských radikálov na zmenu preambuly našej ústavy urobíte formou ľudového hlasovania, toho hlasovania, po ktorom ste volali v predvolebnej kampani. Nech rozhodnú ľudia! Predseda NR SR Kollár, nezraďte národ slovenský za pár eur. Prezidentka Čaputová, nebojte sa, od Vás neočakáme, že budete brániť slovenský národ, vieme, že k nemu nemáte pozitívny vzťah. Možno tak ku krajine a nie Slovensku a Slovákom.

Podelia si Slovensko Rómovia a Maďari? A už to začína.

https://slavena.blog.pravda.sk/2020/04/27/podelia-si-slovensko-romovia-a-madari/?fbclid=IwAR27u023muUjxhfBt16Arjid_V6j7t3gYC6ZuE7Kgpe4byb_z59Gd-4KUNQ

Kráľ populizmu Matovič I.

03.07.2020

Takého populistu, ako je Matovič, nám môžu závidieť aj občania z tzv. banánových republík. Všetci si určite pamätáme ako škriekal a vzdúval sa ako moriak, keď sa verejnosti podhodilo plagiátorstvo vtedajšieho predsedu parlamentu Andreja Danka. Požadoval okamžité odstúpenie z ústavnej funkcie, odobratie všetkých titulov, uväznenie a zlynčovanie rovno na námestí [...]

Amatéri zo Sme rodina s pochybnými školami a titulmi

01.07.2020

Predseda parlamentu má problém. S titulom či bez neho. Ten problém je skôr morálneho rozmeru. A zároveň ďalšie otázniky vyvolávajú aj členovia vlády či vysokí štátni predstavitelia. Rezort práce je ozaj kuriózny (https://slavena.blog.pravda.sk/2020/06/26/bakalari-ovladli-rezort-prace/ ). Neprišlo by sa na to, nebyť nenaplnených ambícií pár dňovej splnomocnenkyne pre [...]

Liberálny fašista vs. Svätopluk

30.06.2020

Redaktor denníka SME(ti), Peter Getting, má podľa jeho vlastných vyjadrení očividne problém so slovenskými dejinami a významnými osobnosťami našich dejín, a to až do obdobia Veľkej Moravy. Konkrétne ho trápi kráľ Svätopluk a jeho socha na Bratislavskom hrade. Pravdepodobne to nie je jediný duševný problém pána Gettinga, ktorý môže byť viac prejavom nenávisti voči [...]

Milan Krajniak, podkast, podcast,

Rezort práce vydal odporúčania pre sociálne služby, ak by prišla 2. vlna nákazy

09.07.2020 14:19

Minister vyčíslil, že celková pomoc pre zariadenia sociálnych služieb doteraz bola vo výške viac ako 10 miliónov eur.

sud, bodor Bödör

Bödör ide do väzby. Zo súdu ho eskortujú rovno do zariadenia v Žiline

09.07.2020 14:03, aktualizované: 16:46

Obvinený je z obzvlášť závažného zločinu legalizácie príjmu z trestnej činnosti v súvislosti s kauzou Dobytkár.

polícia zásah bratislava útok nožom

Polícia vyšetruje stredajší incident ozbrojeného muža v Bratislave

09.07.2020 13:34

Ozbrojený 43-ročný muž sa s nožom pohyboval po uliciach bratislavského Starého Mesta.

dieťa, auto, nezabudni ma v aute

Pozor, v aute môže byť zabudnuté dieťa

09.07.2020 13:30

V tomto roku zatiaľ polícia nemusela zachraňovať dieťa z rozpáleného auta, ale psa už áno. Na nebezpečenstvo budú policajti vodičov upozorňovať.