Založ si blog

Matovičov teror nás vrhá do anarchie

Strašné, veľkú galibu máme na Slovensku. Matovič urazil Sulíka a Sulík teraz trucuje. Vládnu divadelnú krízu, ktorú sa týmto našim politickým hrdinom vraj podarilo dopoludnia urovnať, tak popoludní všetky tie veľkolepé, pohromu zažehnávajúce dohody padli a naši fašistickí hrdinovia musia začať vyjednávať od nuly. Teda doslova by mali začať od nuly, a to v prvom rade od seba a každý jeden z nich. Čo by si len bezradné Slovensko bez týchto spasiteľov a mesiášov počalo?!

Načo je však táto vládna kríza dobrá a ako pomáha v boji proti „hnusobe“? No minimálne je dobrá na to, že provládne-proeurópske-proamerické-proslušné-profašistické-prosmrtonosné spravodajské agentúry akosi odsunuli „hnusobu“ na druhú koľaj, lebo majú lepšiu zábavku a to je hašterenie sa dvoch ego maniakov so sociopatickými sklonmi. Veď čo tam po tom, že obyčajní nevinní ľudia umierajú, zdravotníctvo je pred kolapsom, ekonomiku už držia pokope len Hegerove sľuby a vidiny o pláne obnovy či  Pročkove prognostické ekonomické analýzy. Dôležitejšie je, že režiséri verejnej mienky môžu živiť konflikt v našej spoločnosti a odvrátiť tak našu pozornosť od závažných problémov a od chaosu a anarchie, ktoré začali vo svete vládnuť (teda okrem Číny, tam je vynútená poslušnosť), až by sa nejeden „konšpirátor“ nad tým mohol pozastaviť.

Povedzme si však vzorec a „pokonšpirujme“ si už každý sám. Vládnuci spoločenský poriadok sa dá nahradiť iba tak, že ten pôvodný sa zničí, aby sa následne mohol nastoliť nový spoločenský poriadok, teda normalizácia. Politici sa bijú ako kohúti na smetisku, novinári poslušne štekajú ako dobre vycvičené psy a karavána smrti si ide veselo ďalej a nesie so sebou nové fašistické pravidlá pod rúškom sa blížiacej tyranie, doslova a do písmena pod rúškom.

P.S.: Je zarážajúce, aký máme bordel na tom našom politickom smetisku aj napriek tomu, že v Grasalkovičovom paláci máme tú najpovolanejšiu „skládkovú“ prezidentku. Nečakajme však, že sa naša princezná do toho začne miešať, predsa len Matovič je natoľko nevyspytateľný, že by mohol verejnosti prezradiť, odkiaľ je veľavážená Zuzana riadená a čo je v skutočnosti zač táto „hovorkyňa“ americkej ambasády, ktorá momentálne okupuje Prezidentský palác. Tu pomôže len jediné, a to nové voľby!

Sajrajt macht frei

16.07.2021

Experimentálny chemický kokteil aj s možnými fatálnymi následkami ako kľúč k fiktívnej slobode?! Nedá sa mi začať inak, ako zopakovať to, na čo som poukazovala už vo viacerých predchádzajúcich blogoch či úvahách týkajúcich sa tejto vraj náhodnej „plándémie“. Zas opäť a znova sa tak usilovne kamuflujúce hoaxy, dezinformácie a konšpirácie menia na holé, [...]

Matovičova vakcinačná korupcia

01.07.2021

A je to tu! Žoldnieri nového svetového poriadku založeného na masovej kontrole obyvateľstva opäť samých seba usvedčili z toho, že v minulosti klamali a zavádzali verejnosť. To, čo donedávna tak usilovne označovali ako hoax, konšpiráciu a dezinformáciu, ktoré patria do ríše fantázie, sa dnes stáva holým nevyvrátiteľným faktom. Tak ako sa skutočnosťou a pravdou stali [...]

Podobnosť s nacistickou praxou nie je asi náhoda

22.06.2021

Pred cca mesiacom sa skončil núdzový stav, o ktorého ústavnosti doposiaľ existujú mnohé pochybnosti. Samozrejme, pri dnešnom stave nášho právneho štátu sa niet ani čomu čudovať. Veď podľa súčasnej praxe kajúcnikov, teda univerzálnych hoaxerov a konšpirátorov, v podstate stačí, keď Heger a jeho psovod Matovič vymyslia nejaké krivé svedectvo, ktoré im nadiktuje [...]

Prezidentský palác / Polícia /

Polícia svoju úlohu pri protestoch zvládla, tvrdí šéf polície Kovařík

31.07.2021 19:50

"Kritika zo strany politikov, verejnosti a pseudoodborníkov nemení nič na fakte, že nedošlo k ujme na živote, zdraví a majetku,“ zdôraznil policajný šéf.

NAKA / Polícia /

Kajúcnici motajú situáciu v polícii aj na prokuratúre

31.07.2021 18:13

Situácia tak v polícii, ako aj na generálnej prokuratúre sa zamotáva. Dôvodom sú kajúcnici a najmä otázka, či niekto a ako ovplyvňoval výpovede svedkov v najtoxickejších kauzách.

Francúzsko / Protest / Covid pas /

Vyše 150-tisíc ľudí naprieč Francúzskom protestuje proti zavedeniu covid pasov

31.07.2021 17:50

Len v Paríži sa chystali štyri samostatné protesty, kvôli ktorým stráži ulice francúzskej metropoly vyše 3-tisíc policajtov.

Cyprus / Armáda / Vojaci /

Pandémia sťažila podmienky i slovenským vojakom pôsobiacim v misii na Cypre

31.07.2021 16:35

Na opatrenia treba prihliadať nielen pri plnení úloh, ale dotkli sa aj voľného času vojakov, priblížili členovia slovenského kontingentu pôsobiaci na Cypre.