Založ si blog

Matovičov teror nás vrhá do anarchie

Strašné, veľkú galibu máme na Slovensku. Matovič urazil Sulíka a Sulík teraz trucuje. Vládnu divadelnú krízu, ktorú sa týmto našim politickým hrdinom vraj podarilo dopoludnia urovnať, tak popoludní všetky tie veľkolepé, pohromu zažehnávajúce dohody padli a naši fašistickí hrdinovia musia začať vyjednávať od nuly. Teda doslova by mali začať od nuly, a to v prvom rade od seba a každý jeden z nich. Čo by si len bezradné Slovensko bez týchto spasiteľov a mesiášov počalo?!

Načo je však táto vládna kríza dobrá a ako pomáha v boji proti „hnusobe“? No minimálne je dobrá na to, že provládne-proeurópske-proamerické-proslušné-profašistické-prosmrtonosné spravodajské agentúry akosi odsunuli „hnusobu“ na druhú koľaj, lebo majú lepšiu zábavku a to je hašterenie sa dvoch ego maniakov so sociopatickými sklonmi. Veď čo tam po tom, že obyčajní nevinní ľudia umierajú, zdravotníctvo je pred kolapsom, ekonomiku už držia pokope len Hegerove sľuby a vidiny o pláne obnovy či  Pročkove prognostické ekonomické analýzy. Dôležitejšie je, že režiséri verejnej mienky môžu živiť konflikt v našej spoločnosti a odvrátiť tak našu pozornosť od závažných problémov a od chaosu a anarchie, ktoré začali vo svete vládnuť (teda okrem Číny, tam je vynútená poslušnosť), až by sa nejeden „konšpirátor“ nad tým mohol pozastaviť.

Povedzme si však vzorec a „pokonšpirujme“ si už každý sám. Vládnuci spoločenský poriadok sa dá nahradiť iba tak, že ten pôvodný sa zničí, aby sa následne mohol nastoliť nový spoločenský poriadok, teda normalizácia. Politici sa bijú ako kohúti na smetisku, novinári poslušne štekajú ako dobre vycvičené psy a karavána smrti si ide veselo ďalej a nesie so sebou nové fašistické pravidlá pod rúškom sa blížiacej tyranie, doslova a do písmena pod rúškom.

P.S.: Je zarážajúce, aký máme bordel na tom našom politickom smetisku aj napriek tomu, že v Grasalkovičovom paláci máme tú najpovolanejšiu „skládkovú“ prezidentku. Nečakajme však, že sa naša princezná do toho začne miešať, predsa len Matovič je natoľko nevyspytateľný, že by mohol verejnosti prezradiť, odkiaľ je veľavážená Zuzana riadená a čo je v skutočnosti zač táto „hovorkyňa“ americkej ambasády, ktorá momentálne okupuje Prezidentský palác. Tu pomôže len jediné, a to nové voľby!

Progresívne čivavy treba zavrieť

19.04.2021

Slovensko sa cez zapredané progersívno-liberálne postavičky pridáva k eskalácii napätia voči Ruskej federácii a bez dôkazov ju obviňuje a označuje za vrahov. Stávame sa tak postupne rukojemníkmi vo vlastnom štáte proti našej vôli. Naši „múdri“ vládni politici, okupanti prezidentského paláca a extrémistická progresívna sekta so zatemnenými mysľami, ktorých [...]

Boj o Sputnik V pokračuje

14.04.2021

Vojská sa preskupili a hlavné boje sa presunuli z premiérskeho frontu na front ministerský. Aj keď všetci, ktorí sme ešte ako tak pri zmysloch dobre vieme, že „novo“ rekonštruovaná vláda je stále len ten istý nezmieriteľný a nekompatibilný „krikľavo-čiernobiely“ mačkopes. Chvíľkové prímerie, ktoré nastalo po priamom strete, nijako štátu a občanom nepomohlo. [...]

Prečo médiá k Navaľnému nepristupujú ako k Lučanskému

08.04.2021

Viete, aký je rozdiel medzi ruskou „totalitou“ cára Vladimíra a slovenskou liberálnou demokraciou tých naj naj najslušnejších a najmúdrejších euroatlantických demokratov? Odpoveďou, ktorá tento rozdiel najkrajšie demonštruje, je porovnanie príbehov západného agenta a uznaného zločinca Navaľneho a policajného generála Lučanského. Poďme si to rozmeniť na drobné a [...]

lekár doktor JIS nemocnica koronavírus lôžko

Počas druhej vlny pre nedostatok lôžok previezli 690 ľudí na pľúcnej ventilácii

22.04.2021 12:18, aktualizované: 12:24

Zvládnuť starostlivosť o pacientov s koronavírusom pomohla aj zahraničná spolupráca.

vrbetice výbuch česko

NATO vyjadrilo plnú solidaritu s Českou republikou

22.04.2021 12:04

Organizácia NATO vyjadrila hlboké znepokojenie nad destabilizačnými akciami, ktoré Rusko podľa nej naďalej uskutočňuje v euroatlantickom priestore.

vrbetice výbuch munícia sklad

Hrabko: Verbálne sme na Vrbětice už reagovali, skutky koordinujme s EÚ

22.04.2021 11:53

Český parlament už označil skutok za akt agresie a teroristický čin.

NAKA / Mochovce /

NAKA zadržala osem osôb počas protidrogovej akcie v Senci a Pezinku

22.04.2021 11:41

Policajti zadržali väčšie množstvo omamných a psychotropných látok.