Založ si blog

Agónia Slovenskej republiky

Nechápem, prečo sú ľudia prekvapení, že čerstvo bývalého riaditeľa SIS Pčolinského dali do väzby a je podozrivý z korupcie. Veď žijeme v štáte, v ktorom momentálne platí nasledovný stav. Na čele zákonodarného orgánu je „mafián“ asi vo výslužbe. Premiérom je premlčaný daňový podvodník a pomstychtivý sociopat, ktorý donútil obyvateľstvo dobrovoľne sa podrobiť laboratórnemu pokusu a ktorého mentálna (ne)stabilita sa dá porovnávať s (ne)stabilitou aktivovanej nukleárnej bomby. Tiež panuje laicky a možno aj odborný názor, že pán premiér má v hlave niekoľko svojich „súkromných radcov“. Prezidentský palác okupuje nemohúca princezná, cez ktorú si USA podľa všetkého ukájajú svoje imperiálne túžby, aktívne zasahujúc do našich vnútroštátnych záležitostí a už sa to ani nesnažia kamuflovať. Na pozícii špeciálneho prokurátora je človek vo výkone trestu, ktorý sa podozrivo motá pri každej „významnejšej“ vražde, o ktorom sa povráva, že je dlhodobo spolčený so zahraničnými tajnými službami. Ústava SR sa menila len kvôli nemu a mienkotvorní manipulátori ho vykresľujú ako boží meč spravodlivosti (žiaľ iba jednostrannej spravodlivosti v medziach dekadentného liberalizmu). Aké príznačné, že jeho kumpán, ktorý mu podivne zabezpečil bezpečnostnú previerku a z ministerského postu sa neuveriteľne rýchlo ponáhľal skryť do NR SR za poslaneckú imunitu, sám seba označuje za „posledného križiaka“. Prezumpciu neviny si patentovali informační fašisti z novinárskych kruhov, ktorí bez dôkazov alebo na základe vymyslených dôkazov verejne „popravia“ kohokoľvek sa im zachce a poslušne manipulujú „jedinú pravdu“ v prospech impéria.

Úplná tragédia je, že takíto „kati“ svoje verejné popravy vykonávajú aj v mene polície na FB stránke, ktorá vraj bojuje proti dezinformáciám a hoaxom. NAKA slúži ako PR agentúra vládnej moci, ktorá za prítomnosti televíznych kamier vykonáva zatýkania, ktoré skôr pripomínajú bohapustú demonštráciu sily ako štandardný policajný postup. A v neposlednom rade v našich väzniciach týrajú neodsúdených väzňov (niektorých až na smrť) ako v nejakej rozvojovej krajine, zatiaľ čo skutoční vagabundi a zločinci si užívajú slobodu a ulúpený majetok. Zároveň však musím konštatovať, že takýto nepriaznivý stav navodzuje veľmi úzka skupinka ľudí pohybujúca sa v danom priestore. Veľká časť novinárov si svoju prácu vykonáva nanajvýš čestne. Renomé polície, prokuratúry a aj súdnej moci je pošramotené práve kvôli takejto úzkej skupinke ľudí. Pevne verím, že OČTK už čoskoro dokončia seba očistu a nastolia vládu zákona, ktorý platí pre všetkých rovnako a zločinci spoznajú spravodlivé tresty. Veľká česť a úcta patrí nebojácnym poctivým policajtom, prokurátorom a sudcom, ktorí aj napriek súčasnej, veľmi nepriaznivej situácii, idú na doraz v boji proti zločincom aj na najvyšších spoločenských miestach.

Samostatnou kapitolou je boj s pandémiou, ktorá je svetovým unikátom v tom, že dokáže hoaxy a dezinformácie postupom času premieňať na holé fakty, ktoré nás vrhajú do pazúrov tyranie dekadentného liberalizmu pod záštitou korporátneho fašizmu, v ktorom byť „normálnym“ je trestným činom. Za zmienku tiež stoja protekcionistické praktiky nemenovej veľmoci, ktorá má v područí mnoho našich politikov a novinárov, ktorí slúžia ako politicko-spoločenský kontrolný ústav liečiv a odobria len tie medikamenty, v ktorých je obsiahnutá len tá 100% zaručene správna ideológia. Takí Sulíkovci vraj odchádzajú z vlády len preto, že žiadna myška ani morča neskapalo po podaní ruskej geopolitickej zbrane. Tragédiou je, že najväčším problémom novinárskych manipulátorov je to, že tieto pokusné myšky a morčiatka sa po skončení testu dali utratiť (čo tam po ľudských obetiach), kiežby ich radšej zabil Sputnik V, to by na ich hroboch tancovali ako besní, veď majú s takými tanečkami parádne skúsenosti. Taktiež pevne verím, že verejnoprávne médium RTVS vystavuje poriadne vysoké faktúry za tú neskutočnú reklamu, ktorú robí skoro každý deň v „prajmtajme“ americkému farmaceutickému gigantu Pfizer. Veď čo by to bolo za objektívne spravodajstvo, keby pri bohapustom klamaní o Sputniku V nám nie je servírovaný obrázok Pfizeru a jeho najspravodlivejšej, najslobodnejšej vakcíny. Čo tam potom, že nezaujatí odborníci Sputnik V odporúčajú, veď ide len o životy nepodstatných občanov kolonizovaného Slovenska. Áno, už musíme dokonca rozlišovať aj odborníkov, pretože aj tí sa rozdelili na prorežimových a proľudských – to sú tí, ktorých masmediálni služobníci impéria označujú za demagógov a blbcov. Na aké dno ešte musí Slovensko padnúť, aby sa občania prebudili a začali brániť svoju republiku?

P.S.: Národná scéna je roztrieštená, pretože každý predseda si myslí, že on je ten Bohom vyvolený náčelník a pokusy o zjednotenie väčšinou skončia na hrotoch ich ješitnosti. Verím, že sa nájde „nový“ politický subjekt, ktorý bude priechodný pre všetkých normálne zmýšľajúcich Slovákov a s jednoznačným koaličným potenciálom. Nálepkovať je jednoduché, politický boj nepozná hranice a podpásovky sú na dennom poriadku, ale aby sa národné strany bili ešte medzi sebou je neprijateľné! Myši a morčatá prežili, tak snáď prežijeme ako slovenský národ aj my.

Progresívne čivavy treba zavrieť

19.04.2021

Slovensko sa cez zapredané progersívno-liberálne postavičky pridáva k eskalácii napätia voči Ruskej federácii a bez dôkazov ju obviňuje a označuje za vrahov. Stávame sa tak postupne rukojemníkmi vo vlastnom štáte proti našej vôli. Naši „múdri“ vládni politici, okupanti prezidentského paláca a extrémistická progresívna sekta so zatemnenými mysľami, ktorých [...]

Boj o Sputnik V pokračuje

14.04.2021

Vojská sa preskupili a hlavné boje sa presunuli z premiérskeho frontu na front ministerský. Aj keď všetci, ktorí sme ešte ako tak pri zmysloch dobre vieme, že „novo“ rekonštruovaná vláda je stále len ten istý nezmieriteľný a nekompatibilný „krikľavo-čiernobiely“ mačkopes. Chvíľkové prímerie, ktoré nastalo po priamom strete, nijako štátu a občanom nepomohlo. [...]

Prečo médiá k Navaľnému nepristupujú ako k Lučanskému

08.04.2021

Viete, aký je rozdiel medzi ruskou „totalitou“ cára Vladimíra a slovenskou liberálnou demokraciou tých naj naj najslušnejších a najmúdrejších euroatlantických demokratov? Odpoveďou, ktorá tento rozdiel najkrajšie demonštruje, je porovnanie príbehov západného agenta a uznaného zločinca Navaľneho a policajného generála Lučanského. Poďme si to rozmeniť na drobné a [...]

ministerstva obrany Jaroslav Naď

Očkovanie Naďa Pfizerom vysvetľuje aj Lengvarský: Dokončila sa kampaň

22.04.2021 13:54

Očkovaním Naďa sa dokončila kampaň z decembra, tvrdí minister zdravotníctva. Prečo Pfizerom? Neviem, ja som to neorganizoval, dodal Lengvarský.

lekár doktor JIS nemocnica koronavírus lôžko

Počas druhej vlny pre nedostatok lôžok previezli 690 ľudí na pľúcnej ventilácii

22.04.2021 12:18, aktualizované: 12:24

Zvládnuť starostlivosť o pacientov s koronavírusom pomohla aj zahraničná spolupráca.

vrbetice výbuch česko

NATO vyjadrilo plnú solidaritu s Českou republikou

22.04.2021 12:04

Organizácia NATO vyjadrila hlboké znepokojenie nad destabilizačnými akciami, ktoré Rusko podľa nej naďalej uskutočňuje v euroatlantickom priestore.

vrbetice výbuch munícia sklad

Hrabko: Verbálne sme na Vrbětice už reagovali, skutky koordinujme s EÚ

22.04.2021 11:53

Český parlament už označil skutok za akt agresie a teroristický čin.