Založ si blog

Vie slovenská vláda, čo sa chystá na Ukrajine? !

Odmietam, aby pohrobkovia nacistických zverov z NATO a EÚ a pohrobkovia anglosaských fašistických feudálov, v jazyku súčasnej propagandy si vravia „euroatlantickí demokrati“, opäť zneužívali Slovenskú republiku a jej územie na ďalšiu bojovú výpravu smerom na východ a kvôli svojej neukojiteľnej, priam až úchylnej imperiálnej povahe, pocitu svojej bohorovnej nadradenosti nad ostatnými národmi sveta a krvilačnej nenávisti voči slovanskými národom, tak znova vystavovali planétu hrozbe vzniku ďalšieho celosvetového ozbrojeného konfliktu.

Odmietam, aby kadejaké vlastizradné mentálne trosky a americkou ambasádou dosadené kariérne politické bábky vystavovali našu republiku a našich obyvateľov hrozbám preventívnych úderov.

Odmietam, aby sa naše ozbrojené sily podieľali na provokačných akciách „euroatlantických demokratov“ voči Ruskej federácii a nič neriešiacej eskalácii napätia.

Odmietam, aby bábková fašistická vláda na Ukrajine dosadená „euroatlantickými demokratmi“ ohrozovala mier v Európe a dožadovala sa spoluúčasti na tejto fašistickej akcii od členských krajín NATO, ktoré majú záujem žiť v mieri.

Odmietam, aby sa naše územie používalo na „plánované“ presuny „výpredajovej“ vojenskej techniky a zbraní, ktoré sú v obrovských počtoch prepravované smerom na Ukrajinu.

Odmietam, aby sa slovanské národy vzájomne zabíjali pre zisky západného vojensko-priemyselného komplexu.

Odmietam, aby bola Ruská federácia označovaná za agresora.  Rusi majú právo sa brániť proti akýmkoľvek aktom agresie.

Odmietam, aby bol Jaroslav „jastrab“ Naď ministrom obrany a aby sa v tichosti s jeho súhlasom vojenské letisko Sliač prebudovalo na muničný sklad s jadrovými zbraňami. Legitímny prezident Ruskej federácie Vladimír Putin nie je bezbranný indiánsky kmeňový vodca vyzbrojený palicami a kameňmi, ale hlavný veliteľ jadrovej superveľmoci a je veľmi smutné, že naši ukrajinskí susedia naleteli na sľuby euroatlantických vojnových štváčov a sú odhodlaní položiť svoje životy len kvôli tomu, aby si západ overil, dokedy môže Rusom beztrestne brnkať po nosoch. Kto chce vojnu, ten si totižto nepriateľa vždy nájde.

P.S.: Žiadna vojna nikdy nepriniesla nič dobré pre obyvateľstvo. Nedovoľme, aby naša bábková vláda urobila zo Slovákov živé terče. Už len to, že mlčí o presunoch vojenskej techniky cez naše územie, o niečom svedčí. Rusko nie je nepriateľ, Putin nezačal žiadnu vojnu. Pozrime sa lepšie, kto vo svete rozdúchava a vedie vojny, samozrejme v mene „demokracie“ a ničí celé národy na dlhé roky. Kto sa nepoučí z minulosti, nezaslúži si lepšiu budúcnosť!

 

 

Progresívne čivavy treba zavrieť

19.04.2021

Slovensko sa cez zapredané progersívno-liberálne postavičky pridáva k eskalácii napätia voči Ruskej federácii a bez dôkazov ju obviňuje a označuje za vrahov. Stávame sa tak postupne rukojemníkmi vo vlastnom štáte proti našej vôli. Naši „múdri“ vládni politici, okupanti prezidentského paláca a extrémistická progresívna sekta so zatemnenými mysľami, ktorých [...]

Boj o Sputnik V pokračuje

14.04.2021

Vojská sa preskupili a hlavné boje sa presunuli z premiérskeho frontu na front ministerský. Aj keď všetci, ktorí sme ešte ako tak pri zmysloch dobre vieme, že „novo“ rekonštruovaná vláda je stále len ten istý nezmieriteľný a nekompatibilný „krikľavo-čiernobiely“ mačkopes. Chvíľkové prímerie, ktoré nastalo po priamom strete, nijako štátu a občanom nepomohlo. [...]

Prečo médiá k Navaľnému nepristupujú ako k Lučanskému

08.04.2021

Viete, aký je rozdiel medzi ruskou „totalitou“ cára Vladimíra a slovenskou liberálnou demokraciou tých naj naj najslušnejších a najmúdrejších euroatlantických demokratov? Odpoveďou, ktorá tento rozdiel najkrajšie demonštruje, je porovnanie príbehov západného agenta a uznaného zločinca Navaľneho a policajného generála Lučanského. Poďme si to rozmeniť na drobné a [...]

ministerstva obrany Jaroslav Naď

Očkovanie Naďa Pfizerom vysvetľuje aj Lengvarský: Dokončila sa kampaň

22.04.2021 13:54

Očkovaním Naďa sa dokončila kampaň z decembra, tvrdí minister zdravotníctva. Prečo Pfizerom? Neviem, ja som to neorganizoval, dodal Lengvarský.

lekár doktor JIS nemocnica koronavírus lôžko

Počas druhej vlny pre nedostatok lôžok previezli 690 ľudí na pľúcnej ventilácii

22.04.2021 12:18, aktualizované: 12:24

Zvládnuť starostlivosť o pacientov s koronavírusom pomohla aj zahraničná spolupráca.

vrbetice výbuch česko

NATO vyjadrilo plnú solidaritu s Českou republikou

22.04.2021 12:04

Organizácia NATO vyjadrila hlboké znepokojenie nad destabilizačnými akciami, ktoré Rusko podľa nej naďalej uskutočňuje v euroatlantickom priestore.

vrbetice výbuch munícia sklad

Hrabko: Verbálne sme na Vrbětice už reagovali, skutky koordinujme s EÚ

22.04.2021 11:53

Český parlament už označil skutok za akt agresie a teroristický čin.