Založ si blog

Vie slovenská vláda, čo sa chystá na Ukrajine? !

Odmietam, aby pohrobkovia nacistických zverov z NATO a EÚ a pohrobkovia anglosaských fašistických feudálov, v jazyku súčasnej propagandy si vravia „euroatlantickí demokrati“, opäť zneužívali Slovenskú republiku a jej územie na ďalšiu bojovú výpravu smerom na východ a kvôli svojej neukojiteľnej, priam až úchylnej imperiálnej povahe, pocitu svojej bohorovnej nadradenosti nad ostatnými národmi sveta a krvilačnej nenávisti voči slovanskými národom, tak znova vystavovali planétu hrozbe vzniku ďalšieho celosvetového ozbrojeného konfliktu.

Odmietam, aby kadejaké vlastizradné mentálne trosky a americkou ambasádou dosadené kariérne politické bábky vystavovali našu republiku a našich obyvateľov hrozbám preventívnych úderov.

Odmietam, aby sa naše ozbrojené sily podieľali na provokačných akciách „euroatlantických demokratov“ voči Ruskej federácii a nič neriešiacej eskalácii napätia.

Odmietam, aby bábková fašistická vláda na Ukrajine dosadená „euroatlantickými demokratmi“ ohrozovala mier v Európe a dožadovala sa spoluúčasti na tejto fašistickej akcii od členských krajín NATO, ktoré majú záujem žiť v mieri.

Odmietam, aby sa naše územie používalo na „plánované“ presuny „výpredajovej“ vojenskej techniky a zbraní, ktoré sú v obrovských počtoch prepravované smerom na Ukrajinu.

Odmietam, aby sa slovanské národy vzájomne zabíjali pre zisky západného vojensko-priemyselného komplexu.

Odmietam, aby bola Ruská federácia označovaná za agresora.  Rusi majú právo sa brániť proti akýmkoľvek aktom agresie.

Odmietam, aby bol Jaroslav „jastrab“ Naď ministrom obrany a aby sa v tichosti s jeho súhlasom vojenské letisko Sliač prebudovalo na muničný sklad s jadrovými zbraňami. Legitímny prezident Ruskej federácie Vladimír Putin nie je bezbranný indiánsky kmeňový vodca vyzbrojený palicami a kameňmi, ale hlavný veliteľ jadrovej superveľmoci a je veľmi smutné, že naši ukrajinskí susedia naleteli na sľuby euroatlantických vojnových štváčov a sú odhodlaní položiť svoje životy len kvôli tomu, aby si západ overil, dokedy môže Rusom beztrestne brnkať po nosoch. Kto chce vojnu, ten si totižto nepriateľa vždy nájde.

P.S.: Žiadna vojna nikdy nepriniesla nič dobré pre obyvateľstvo. Nedovoľme, aby naša bábková vláda urobila zo Slovákov živé terče. Už len to, že mlčí o presunoch vojenskej techniky cez naše územie, o niečom svedčí. Rusko nie je nepriateľ, Putin nezačal žiadnu vojnu. Pozrime sa lepšie, kto vo svete rozdúchava a vedie vojny, samozrejme v mene „demokracie“ a ničí celé národy na dlhé roky. Kto sa nepoučí z minulosti, nezaslúži si lepšiu budúcnosť!

 

 

Nemecká logika kancelára Scholza

16.08.2022

Téma zásobovania zemným plynom sa vzhľadom na blížiacu vykurovaciu sezónu a prehlbujúcu energetickú krízu, ktorá ženie ceny za energonosiče, hlavne zemný plyn, na stále nové a nové historické maximá, čo logicky negatívne vplýva aj na mieru inflácie, sa postupne stáva tou najhorúcejšou témou aj napriek tomu, že práve kvôli nej nám čoraz reálnejšie hrozí chlad [...]

Amnesty Int. asi obsadili Rusi

07.08.2022

Mimovládna organizácia Amnesty International so sídlom v Londýne a s celosvetovou pôsobnosťou ako svoju hlavnú činnosť uvádza odhaľovanie faktov a vyšetrovanie porušovania ľudských práv a slobôd. Pred pár dňami táto organizácia zverejnila správu, ktorá akože hoax šírený „dezolátmi“ označila za fakt a smutnú realitu. Konkrétne sa jedná o tie hoaxy, [...]

Zelenský prehráva a spolu s ním aj Európska únia

31.07.2022

Na pozadí ozbrojeného konfliktu na Ukrajine a v dôsledku uvaľovania sankcií proti Rusku, ktorých opodstatnený význam popiera nespočetné množstvo výnimiek a ich neustále obchádzanie, Európska únia prichádza o svoje najdôležitejšie a najkonkurencieschopnejšie dodávky energonosičov, čím ohrozuje svoju výrobnú výhodu a zrýchľuje inflačnú vlnu, ktorá prostredníctvom [...]

matovič

Matovič predstavil návrh na zvýšenie platov aj pre lekárov a záchranárov

19.08.2022 17:10

Správu priniesla v piatok podvečer agentúra TASR.

Vatikán / Socha /

Klimatickí aktivisti sa prilepili k soche Laokoóna vo Vatikánskych múzeách

19.08.2022 16:46

Aktivisti zo skupiny "Ultima Generazione" (Posledná generácia) takto vyjadrili nesúhlas s využívaním fosílnych palív.

Charkov

Deň, keď v Charkove zabili sedemnásť ľudí

19.08.2022 16:27

Hrozný deň, výbuchy, požiare, trosky, spod ktorých sa ľudia nevedia dostať. Pretože sú hluchonemí, nepočujú záchranárov a nereagujú.

zdravotne sestry

Lekárski odborári vedia, aké platy im štát núka. Koľko priemerne za rok zarobí lekár, či sestra v EÚ?

19.08.2022 15:57

Lekárske odborové združenie tvrdí, že vláda neprináša riešenie situácie v zdravotníctve. Rokovania o mzdách nemocničných lekárov pokračujú.

Slavěna Vorobelová

Poslankyňa slovenského národa v NR SR.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 172
Celková čítanosť: 1527996x
Priemerná čítanosť článkov: 8884x

Autor blogu

Kategórie