Založ si blog

Vie slovenská vláda, čo sa chystá na Ukrajine? !

Odmietam, aby pohrobkovia nacistických zverov z NATO a EÚ a pohrobkovia anglosaských fašistických feudálov, v jazyku súčasnej propagandy si vravia „euroatlantickí demokrati“, opäť zneužívali Slovenskú republiku a jej územie na ďalšiu bojovú výpravu smerom na východ a kvôli svojej neukojiteľnej, priam až úchylnej imperiálnej povahe, pocitu svojej bohorovnej nadradenosti nad ostatnými národmi sveta a krvilačnej nenávisti voči slovanskými národom, tak znova vystavovali planétu hrozbe vzniku ďalšieho celosvetového ozbrojeného konfliktu.

Odmietam, aby kadejaké vlastizradné mentálne trosky a americkou ambasádou dosadené kariérne politické bábky vystavovali našu republiku a našich obyvateľov hrozbám preventívnych úderov.

Odmietam, aby sa naše ozbrojené sily podieľali na provokačných akciách „euroatlantických demokratov“ voči Ruskej federácii a nič neriešiacej eskalácii napätia.

Odmietam, aby bábková fašistická vláda na Ukrajine dosadená „euroatlantickými demokratmi“ ohrozovala mier v Európe a dožadovala sa spoluúčasti na tejto fašistickej akcii od členských krajín NATO, ktoré majú záujem žiť v mieri.

Odmietam, aby sa naše územie používalo na „plánované“ presuny „výpredajovej“ vojenskej techniky a zbraní, ktoré sú v obrovských počtoch prepravované smerom na Ukrajinu.

Odmietam, aby sa slovanské národy vzájomne zabíjali pre zisky západného vojensko-priemyselného komplexu.

Odmietam, aby bola Ruská federácia označovaná za agresora.  Rusi majú právo sa brániť proti akýmkoľvek aktom agresie.

Odmietam, aby bol Jaroslav „jastrab“ Naď ministrom obrany a aby sa v tichosti s jeho súhlasom vojenské letisko Sliač prebudovalo na muničný sklad s jadrovými zbraňami. Legitímny prezident Ruskej federácie Vladimír Putin nie je bezbranný indiánsky kmeňový vodca vyzbrojený palicami a kameňmi, ale hlavný veliteľ jadrovej superveľmoci a je veľmi smutné, že naši ukrajinskí susedia naleteli na sľuby euroatlantických vojnových štváčov a sú odhodlaní položiť svoje životy len kvôli tomu, aby si západ overil, dokedy môže Rusom beztrestne brnkať po nosoch. Kto chce vojnu, ten si totižto nepriateľa vždy nájde.

P.S.: Žiadna vojna nikdy nepriniesla nič dobré pre obyvateľstvo. Nedovoľme, aby naša bábková vláda urobila zo Slovákov živé terče. Už len to, že mlčí o presunoch vojenskej techniky cez naše územie, o niečom svedčí. Rusko nie je nepriateľ, Putin nezačal žiadnu vojnu. Pozrime sa lepšie, kto vo svete rozdúchava a vedie vojny, samozrejme v mene „demokracie“ a ničí celé národy na dlhé roky. Kto sa nepoučí z minulosti, nezaslúži si lepšiu budúcnosť!

 

 

Sajrajt macht frei

16.07.2021

Experimentálny chemický kokteil aj s možnými fatálnymi následkami ako kľúč k fiktívnej slobode?! Nedá sa mi začať inak, ako zopakovať to, na čo som poukazovala už vo viacerých predchádzajúcich blogoch či úvahách týkajúcich sa tejto vraj náhodnej „plándémie“. Zas opäť a znova sa tak usilovne kamuflujúce hoaxy, dezinformácie a konšpirácie menia na holé, [...]

Matovičova vakcinačná korupcia

01.07.2021

A je to tu! Žoldnieri nového svetového poriadku založeného na masovej kontrole obyvateľstva opäť samých seba usvedčili z toho, že v minulosti klamali a zavádzali verejnosť. To, čo donedávna tak usilovne označovali ako hoax, konšpiráciu a dezinformáciu, ktoré patria do ríše fantázie, sa dnes stáva holým nevyvrátiteľným faktom. Tak ako sa skutočnosťou a pravdou stali [...]

Podobnosť s nacistickou praxou nie je asi náhoda

22.06.2021

Pred cca mesiacom sa skončil núdzový stav, o ktorého ústavnosti doposiaľ existujú mnohé pochybnosti. Samozrejme, pri dnešnom stave nášho právneho štátu sa niet ani čomu čudovať. Veď podľa súčasnej praxe kajúcnikov, teda univerzálnych hoaxerov a konšpirátorov, v podstate stačí, keď Heger a jeho psovod Matovič vymyslia nejaké krivé svedectvo, ktoré im nadiktuje [...]

Nosorožec

Pytliaci zabili v Juhoafrickej republike počas prvých šiestich mesiacov tohto roka najmenej 249 nosorožcov

31.07.2021 21:44

Nárast pytliactva súvisí zrejme s uvoľnením lockdownu, ktorý bol zavedený v dôsledku šírenia covidu.

Prezidentský palác / Polícia /

Polícia svoju úlohu pri protestoch zvládla, tvrdí šéf polície Kovařík

31.07.2021 19:50

"Kritika zo strany politikov, verejnosti a pseudoodborníkov nemení nič na fakte, že nedošlo k ujme na živote, zdraví a majetku,“ zdôraznil policajný šéf.

NAKA / Polícia /

Kajúcnici motajú situáciu v polícii aj na prokuratúre

31.07.2021 18:13

Situácia tak v polícii, ako aj na generálnej prokuratúre sa zamotáva. Dôvodom sú kajúcnici a najmä otázka, či niekto a ako ovplyvňoval výpovede svedkov v najtoxickejších kauzách.

Francúzsko / Protest / Covid pas /

Vyše 150-tisíc ľudí naprieč Francúzskom protestuje proti zavedeniu covid pasov

31.07.2021 17:50

Len v Paríži sa chystali štyri samostatné protesty, kvôli ktorým stráži ulice francúzskej metropoly vyše 3-tisíc policajtov.