Založ si blog

Pozor, neonacisti sú na každom kroku

Podľa neoliberálneho demagóga Michala Havrana tí, ktorí vnímajú rodinu výlučne ako spolužitie matky (ženy), otca (muža) a ich detí, sú neonacisti a v dnešnej „progresívnej“ dobe sa stávajú nežiadúcim a rušiacim elementom našej pokrokovej spoločnosti.

Konzervatívne (normálne, prirodzené) myšlienky o spoločnosti, o rodine, o výchove deti a morálnych princípoch sú podľa protagonistov z dekadentnej kaviarne neonacistickým zmýšľaním. Toto je tá progresívna tolerancia?! Každý, kto nesympatizuje s deviantmi rôzneho druhu je netolerantný neonacista?! Ako je vôbec možné, že takýto demagóg prskajúci nenávisť voči všetkému konzervatívnemu (normálnemu), dostáva priestor vo verejno-právnom médiu?

Slovensko sa musí čo najskôr spamätať z tohto ošiaľu dekadentného neoliberalizmu a začať brániť normálne, prirodzené myšlienky a hodnoty, na ktorých dlhé stáročia bola budovaná Európa a ktoré má v sebe hlboko zakorenené každý normálny súdny človek, prestať sa za ne hanbiť a nenechať sa urážať od takých spoločenských entít ako je Havran a jemu podobní „blázni“. Zdvihnutým varovným prstom by pre nás mala byť nevídaná, až fašistická agresivita a oduševnenie, s akou sa nám spoločenské entity ako Havran snažia vnucovať svoje videnie sveta a svoje dekadentné predstavy o morálnych princípoch, ktoré nás vrhajú na úroveň akýchsi novodobých divochov, čo nedokážu ovládať ani svoje primitívne pudy a slovné spojenie „mať rád prírodu“ je v ich ponímaní problematikou týkajúcou sa ich sexuality.

Keď už sa bavíme o tolerancii, tak prečo nebyť tolerantný aj k iným ľudským bytostiam – pedofilom, zoofilom, nekrofilom, exhibicionistom a bohvie ešte akým deviáciám, chorobám, úchylkám, odchylkám či iným sexuálnym chúťkam. Či tieto hranice tolerantnosti rozšírime až časom, keď nenormálne sa začne považovať za normálne?! Rozvraciame si našu spoločnosť každým dňom. Vidíme to aj dnes, keď sledujeme dianie na politickej scéne. Normálnosť, hodnoty, vzdelanie, skúseností sú už slabosťou a sú na príťaž. Neschopnosť, klamstvo, podvádzanie sa považuje za šikovnosť.

P.S.: Dnes musíme brániť našu spoločnosť pre ďalšie generácie pred tými, ktorí majú patent na rozum, patent na spravodlivosť, patent na tolerantnosť a sú presvedčení o tom, že ich progresívne videnie sveta je nadradené nad ostatnými svetonázormi, pretože aj ich úsilím sa zo Slovenska a Slovákov stávajú zajatci vo vlastnom štáte, kde jeden blázon dokáže zlikvidovať za pár mesiacov všetko, čo sme tvorili a budovali a zanechať po sebe tisíce zbytočných mŕtvych obetí. Radšej s nálepkou „neonacista“, ale slobodný, normálny s morálnymi hodnotami, než prenasledovaný a likvidovaný.

 

Sajrajt macht frei

16.07.2021

Experimentálny chemický kokteil aj s možnými fatálnymi následkami ako kľúč k fiktívnej slobode?! Nedá sa mi začať inak, ako zopakovať to, na čo som poukazovala už vo viacerých predchádzajúcich blogoch či úvahách týkajúcich sa tejto vraj náhodnej „plándémie“. Zas opäť a znova sa tak usilovne kamuflujúce hoaxy, dezinformácie a konšpirácie menia na holé, [...]

Matovičova vakcinačná korupcia

01.07.2021

A je to tu! Žoldnieri nového svetového poriadku založeného na masovej kontrole obyvateľstva opäť samých seba usvedčili z toho, že v minulosti klamali a zavádzali verejnosť. To, čo donedávna tak usilovne označovali ako hoax, konšpiráciu a dezinformáciu, ktoré patria do ríše fantázie, sa dnes stáva holým nevyvrátiteľným faktom. Tak ako sa skutočnosťou a pravdou stali [...]

Podobnosť s nacistickou praxou nie je asi náhoda

22.06.2021

Pred cca mesiacom sa skončil núdzový stav, o ktorého ústavnosti doposiaľ existujú mnohé pochybnosti. Samozrejme, pri dnešnom stave nášho právneho štátu sa niet ani čomu čudovať. Veď podľa súčasnej praxe kajúcnikov, teda univerzálnych hoaxerov a konšpirátorov, v podstate stačí, keď Heger a jeho psovod Matovič vymyslia nejaké krivé svedectvo, ktoré im nadiktuje [...]

Prezidentský palác / Polícia /

Polícia svoju úlohu pri protestoch zvládla, tvrdí šéf polície Kovařík

31.07.2021 19:50

"Kritika zo strany politikov, verejnosti a pseudoodborníkov nemení nič na fakte, že nedošlo k ujme na živote, zdraví a majetku,“ zdôraznil policajný šéf.

NAKA / Polícia /

Kajúcnici motajú situáciu v polícii aj na prokuratúre

31.07.2021 18:13

Situácia tak v polícii, ako aj na generálnej prokuratúre sa zamotáva. Dôvodom sú kajúcnici a najmä otázka, či niekto a ako ovplyvňoval výpovede svedkov v najtoxickejších kauzách.

Francúzsko / Protest / Covid pas /

Vyše 150-tisíc ľudí naprieč Francúzskom protestuje proti zavedeniu covid pasov

31.07.2021 17:50

Len v Paríži sa chystali štyri samostatné protesty, kvôli ktorým stráži ulice francúzskej metropoly vyše 3-tisíc policajtov.

Cyprus / Armáda / Vojaci /

Pandémia sťažila podmienky i slovenským vojakom pôsobiacim v misii na Cypre

31.07.2021 16:35

Na opatrenia treba prihliadať nielen pri plnení úloh, ale dotkli sa aj voľného času vojakov, priblížili členovia slovenského kontingentu pôsobiaci na Cypre.