Založ si blog

Pozor, neonacisti sú na každom kroku

Podľa neoliberálneho demagóga Michala Havrana tí, ktorí vnímajú rodinu výlučne ako spolužitie matky (ženy), otca (muža) a ich detí, sú neonacisti a v dnešnej „progresívnej“ dobe sa stávajú nežiadúcim a rušiacim elementom našej pokrokovej spoločnosti.

Konzervatívne (normálne, prirodzené) myšlienky o spoločnosti, o rodine, o výchove deti a morálnych princípoch sú podľa protagonistov z dekadentnej kaviarne neonacistickým zmýšľaním. Toto je tá progresívna tolerancia?! Každý, kto nesympatizuje s deviantmi rôzneho druhu je netolerantný neonacista?! Ako je vôbec možné, že takýto demagóg prskajúci nenávisť voči všetkému konzervatívnemu (normálnemu), dostáva priestor vo verejno-právnom médiu?

Slovensko sa musí čo najskôr spamätať z tohto ošiaľu dekadentného neoliberalizmu a začať brániť normálne, prirodzené myšlienky a hodnoty, na ktorých dlhé stáročia bola budovaná Európa a ktoré má v sebe hlboko zakorenené každý normálny súdny človek, prestať sa za ne hanbiť a nenechať sa urážať od takých spoločenských entít ako je Havran a jemu podobní „blázni“. Zdvihnutým varovným prstom by pre nás mala byť nevídaná, až fašistická agresivita a oduševnenie, s akou sa nám spoločenské entity ako Havran snažia vnucovať svoje videnie sveta a svoje dekadentné predstavy o morálnych princípoch, ktoré nás vrhajú na úroveň akýchsi novodobých divochov, čo nedokážu ovládať ani svoje primitívne pudy a slovné spojenie „mať rád prírodu“ je v ich ponímaní problematikou týkajúcou sa ich sexuality.

Keď už sa bavíme o tolerancii, tak prečo nebyť tolerantný aj k iným ľudským bytostiam – pedofilom, zoofilom, nekrofilom, exhibicionistom a bohvie ešte akým deviáciám, chorobám, úchylkám, odchylkám či iným sexuálnym chúťkam. Či tieto hranice tolerantnosti rozšírime až časom, keď nenormálne sa začne považovať za normálne?! Rozvraciame si našu spoločnosť každým dňom. Vidíme to aj dnes, keď sledujeme dianie na politickej scéne. Normálnosť, hodnoty, vzdelanie, skúseností sú už slabosťou a sú na príťaž. Neschopnosť, klamstvo, podvádzanie sa považuje za šikovnosť.

P.S.: Dnes musíme brániť našu spoločnosť pre ďalšie generácie pred tými, ktorí majú patent na rozum, patent na spravodlivosť, patent na tolerantnosť a sú presvedčení o tom, že ich progresívne videnie sveta je nadradené nad ostatnými svetonázormi, pretože aj ich úsilím sa zo Slovenska a Slovákov stávajú zajatci vo vlastnom štáte, kde jeden blázon dokáže zlikvidovať za pár mesiacov všetko, čo sme tvorili a budovali a zanechať po sebe tisíce zbytočných mŕtvych obetí. Radšej s nálepkou „neonacista“, ale slobodný, normálny s morálnymi hodnotami, než prenasledovaný a likvidovaný.

 

Progresívne čivavy treba zavrieť

19.04.2021

Slovensko sa cez zapredané progersívno-liberálne postavičky pridáva k eskalácii napätia voči Ruskej federácii a bez dôkazov ju obviňuje a označuje za vrahov. Stávame sa tak postupne rukojemníkmi vo vlastnom štáte proti našej vôli. Naši „múdri“ vládni politici, okupanti prezidentského paláca a extrémistická progresívna sekta so zatemnenými mysľami, ktorých [...]

Boj o Sputnik V pokračuje

14.04.2021

Vojská sa preskupili a hlavné boje sa presunuli z premiérskeho frontu na front ministerský. Aj keď všetci, ktorí sme ešte ako tak pri zmysloch dobre vieme, že „novo“ rekonštruovaná vláda je stále len ten istý nezmieriteľný a nekompatibilný „krikľavo-čiernobiely“ mačkopes. Chvíľkové prímerie, ktoré nastalo po priamom strete, nijako štátu a občanom nepomohlo. [...]

Prečo médiá k Navaľnému nepristupujú ako k Lučanskému

08.04.2021

Viete, aký je rozdiel medzi ruskou „totalitou“ cára Vladimíra a slovenskou liberálnou demokraciou tých naj naj najslušnejších a najmúdrejších euroatlantických demokratov? Odpoveďou, ktorá tento rozdiel najkrajšie demonštruje, je porovnanie príbehov západného agenta a uznaného zločinca Navaľneho a policajného generála Lučanského. Poďme si to rozmeniť na drobné a [...]

lekár doktor JIS nemocnica koronavírus lôžko

Počas druhej vlny pre nedostatok lôžok previezli 690 ľudí na pľúcnej ventilácii

22.04.2021 12:18, aktualizované: 12:24

Zvládnuť starostlivosť o pacientov s koronavírusom pomohla aj zahraničná spolupráca.

vrbetice výbuch česko

NATO vyjadrilo plnú solidaritu s Českou republikou

22.04.2021 12:04

Organizácia NATO vyjadrila hlboké znepokojenie nad destabilizačnými akciami, ktoré Rusko podľa nej naďalej uskutočňuje v euroatlantickom priestore.

vrbetice výbuch munícia sklad

Hrabko: Verbálne sme na Vrbětice už reagovali, skutky koordinujme s EÚ

22.04.2021 11:53

Český parlament už označil skutok za akt agresie a teroristický čin.

NAKA / Mochovce /

NAKA zadržala osem osôb počas protidrogovej akcie v Senci a Pezinku

22.04.2021 11:41

Policajti zadržali väčšie množstvo omamných a psychotropných látok.