Založ si blog

Progresívne čivavy treba zavrieť

Slovensko sa cez zapredané progersívno-liberálne postavičky pridáva k eskalácii napätia voči Ruskej federácii a bez dôkazov ju obviňuje a označuje za vrahov. Stávame sa tak postupne rukojemníkmi vo vlastnom štáte proti našej vôli.

Naši „múdri“ vládni politici, okupanti prezidentského paláca a extrémistická progresívna sekta so zatemnenými mysľami, ktorých prozápadná, euroatlantická zahranično-politická orientácia sa nedá nijako spochybniť, sa zaktivizovala rýchlosťou blesku. Nie je už tajomstvom, ktorou ambasádou sú tak ľahko vydierateľní, a teda priemerne inteligentný človek musí chápať, koho záujmy tak vehementne obhajujú. Avšak, dá sa spochybniť ich lojalita k slovenskému národu, k Ústave SR, a to konkrétne na ich záškodníckej činnosti vedenej proti existenčným záujmom nášho štátu. Stupidita ich konania a štekanie na povely vydávané príslušnou ambasádou, je už natoľko do očí bijúca, že už sa na tom nesmejeme len my doma, ale smejú sa aj vo svete. A svet sa nesmeje len na tých poslušných ratlíkoch a čivavách vychovaných v protislovenských mimovládkach (ktoré masívne financovali aj všetky predošlé vlády), ale svet sa smeje z nás ako štátu, z nás občanov.

To nezmyselné, priam veľkohubé štekanie na Ruskú federáciu nie je hodné ani toho, aby sa to označilo ako „búrka v šerbli“ a ruskí štátni predstavitelia sa z toho smejú do takej miery, že už otvorene hovoria o tom, že za týmito rusofóbnymi „aktmi agresie“ (stupeň nebezpečnosti pridusená čivava) stoja USA. Akože vážne, keď po svete chodia dvaja agenti ruskej vojenskej rozviedky (GRU) a len tak behajú po Británii, kde trávia iných tajných agentov, medzitým si odskočia do Čiech, tam vyhodia do vzduchu ľavou zadnou muničný sklad a stavím sa, že chudáka Navaľného určite prehovorili práve títo dvaja agenti, aby začal držať hladovku, aby USA mohli za ohrozovanie jeho života obviňovať opäť a znova Ruskú federáciu a na Rusov uvaľovať ďalšie a ďalšie sankcie, tak fakt by sme nemali dráždiť ruskú armádu a jej hlavného veliteľa, keď toto všetko dokázali len dvaja ruskí „Jamesovia Bondovia a Rambovia“. Fakt je to až neuveriteľné, ba priam smiešne. Nejeden režisér svetového formátu má námet na ďalší svetový sci-fi trhák.

Síce si naši euroatlantickí partneri a ich poskokovia môžu myslieť, že pre „sprostý“ slovenský národ  postačuje takáto hollywoodska reality show, no sú na omyle, pretože väčšina slovenského národa nad tým len neveriacky krúti hlavami. Prestaňte nás cez tie svoje slaboduché indivíduá štvať do bratovražednej vojny. Lebo to je úžasne hrdinské a také „americké“, keď bezbranné národy strednej Európy vediete na istú porážku. Zjavne nepochopili personifikáciu „ruský medveď“. Ruská armáda nie sú pôvodní obyvatelia amerického svetadiela (Indiáni) vyzbrojení palicami, lukmi a šípmi. Vladimír Putin je hlavný veliteľ jadrovej superveľmoci a nie nejaký indiánsky náčelník „Sediaci Medveď“, ktorého je možné oblbnúť ohnivovou vodou. Toho „medveďa“ by sme mali nechať spať a nedráždiť ho, lebo jeho hnev z nás urobí ohnivú zem. Existencia malej republiky ako naše Slovensko je podmienená mierom a mierovým vystupovaním navonok, ale aj smerom dovnútra. Žiadna superveľmoc sa nebude nečinne prizerať na malý agresívny štátik. A, že nás naši západní „spojenci“ neprídu brániť je potvrdené historicky.

Nezneužívajme naše dobré meno na nič neriešiace a absolútne zbytočné akty agresie voči Ruskej federácii, ktoré sú v priamom rozpore so záujmami štátotvorného národa Slovenskej republiky. Zároveň zastavme zasahovanie cudzích mocností do našich vnútorných záležitosti a odoberanie našej suverenity nad našimi mierumilovnými zahraničnými záujmami.

P.S.: Hľadajú sa prízemné zámienky na rozpútanie pravdepodobne ďalšej svetovej vojny. Prilieva do ohňa aj progresívno-liberálna perepuťa. Len tentokrát to nemusí byť ďaleko od našich hraníc. Naši starí rodičia a prarodičia už vojny zažili na vlastnej koži a nedovoľme, aby sa to zopakovalo opäť. Nezabúdajme ani od koho sme energeticky závislí. Predpokladám, že, ak nám Rusi vypnú plyn, ohreje nás „láska“ k USA!

Sajrajt macht frei

16.07.2021

Experimentálny chemický kokteil aj s možnými fatálnymi následkami ako kľúč k fiktívnej slobode?! Nedá sa mi začať inak, ako zopakovať to, na čo som poukazovala už vo viacerých predchádzajúcich blogoch či úvahách týkajúcich sa tejto vraj náhodnej „plándémie“. Zas opäť a znova sa tak usilovne kamuflujúce hoaxy, dezinformácie a konšpirácie menia na holé, [...]

Matovičova vakcinačná korupcia

01.07.2021

A je to tu! Žoldnieri nového svetového poriadku založeného na masovej kontrole obyvateľstva opäť samých seba usvedčili z toho, že v minulosti klamali a zavádzali verejnosť. To, čo donedávna tak usilovne označovali ako hoax, konšpiráciu a dezinformáciu, ktoré patria do ríše fantázie, sa dnes stáva holým nevyvrátiteľným faktom. Tak ako sa skutočnosťou a pravdou stali [...]

Podobnosť s nacistickou praxou nie je asi náhoda

22.06.2021

Pred cca mesiacom sa skončil núdzový stav, o ktorého ústavnosti doposiaľ existujú mnohé pochybnosti. Samozrejme, pri dnešnom stave nášho právneho štátu sa niet ani čomu čudovať. Veď podľa súčasnej praxe kajúcnikov, teda univerzálnych hoaxerov a konšpirátorov, v podstate stačí, keď Heger a jeho psovod Matovič vymyslia nejaké krivé svedectvo, ktoré im nadiktuje [...]

Prezidentský palác / Polícia /

Polícia svoju úlohu pri protestoch zvládla, tvrdí šéf polície Kovařík

31.07.2021 19:50

"Kritika zo strany politikov, verejnosti a pseudoodborníkov nemení nič na fakte, že nedošlo k ujme na živote, zdraví a majetku,“ zdôraznil policajný šéf.

NAKA / Polícia /

Kajúcnici motajú situáciu v polícii aj na prokuratúre

31.07.2021 18:13

Situácia tak v polícii, ako aj na generálnej prokuratúre sa zamotáva. Dôvodom sú kajúcnici a najmä otázka, či niekto a ako ovplyvňoval výpovede svedkov v najtoxickejších kauzách.

Francúzsko / Protest / Covid pas /

Vyše 150-tisíc ľudí naprieč Francúzskom protestuje proti zavedeniu covid pasov

31.07.2021 17:50

Len v Paríži sa chystali štyri samostatné protesty, kvôli ktorým stráži ulice francúzskej metropoly vyše 3-tisíc policajtov.

Cyprus / Armáda / Vojaci /

Pandémia sťažila podmienky i slovenským vojakom pôsobiacim v misii na Cypre

31.07.2021 16:35

Na opatrenia treba prihliadať nielen pri plnení úloh, ale dotkli sa aj voľného času vojakov, priblížili členovia slovenského kontingentu pôsobiaci na Cypre.