Založ si blog

Progresívne čivavy treba zavrieť

Slovensko sa cez zapredané progersívno-liberálne postavičky pridáva k eskalácii napätia voči Ruskej federácii a bez dôkazov ju obviňuje a označuje za vrahov. Stávame sa tak postupne rukojemníkmi vo vlastnom štáte proti našej vôli.

Naši „múdri“ vládni politici, okupanti prezidentského paláca a extrémistická progresívna sekta so zatemnenými mysľami, ktorých prozápadná, euroatlantická zahranično-politická orientácia sa nedá nijako spochybniť, sa zaktivizovala rýchlosťou blesku. Nie je už tajomstvom, ktorou ambasádou sú tak ľahko vydierateľní, a teda priemerne inteligentný človek musí chápať, koho záujmy tak vehementne obhajujú. Avšak, dá sa spochybniť ich lojalita k slovenskému národu, k Ústave SR, a to konkrétne na ich záškodníckej činnosti vedenej proti existenčným záujmom nášho štátu. Stupidita ich konania a štekanie na povely vydávané príslušnou ambasádou, je už natoľko do očí bijúca, že už sa na tom nesmejeme len my doma, ale smejú sa aj vo svete. A svet sa nesmeje len na tých poslušných ratlíkoch a čivavách vychovaných v protislovenských mimovládkach (ktoré masívne financovali aj všetky predošlé vlády), ale svet sa smeje z nás ako štátu, z nás občanov.

To nezmyselné, priam veľkohubé štekanie na Ruskú federáciu nie je hodné ani toho, aby sa to označilo ako „búrka v šerbli“ a ruskí štátni predstavitelia sa z toho smejú do takej miery, že už otvorene hovoria o tom, že za týmito rusofóbnymi „aktmi agresie“ (stupeň nebezpečnosti pridusená čivava) stoja USA. Akože vážne, keď po svete chodia dvaja agenti ruskej vojenskej rozviedky (GRU) a len tak behajú po Británii, kde trávia iných tajných agentov, medzitým si odskočia do Čiech, tam vyhodia do vzduchu ľavou zadnou muničný sklad a stavím sa, že chudáka Navaľného určite prehovorili práve títo dvaja agenti, aby začal držať hladovku, aby USA mohli za ohrozovanie jeho života obviňovať opäť a znova Ruskú federáciu a na Rusov uvaľovať ďalšie a ďalšie sankcie, tak fakt by sme nemali dráždiť ruskú armádu a jej hlavného veliteľa, keď toto všetko dokázali len dvaja ruskí „Jamesovia Bondovia a Rambovia“. Fakt je to až neuveriteľné, ba priam smiešne. Nejeden režisér svetového formátu má námet na ďalší svetový sci-fi trhák.

Síce si naši euroatlantickí partneri a ich poskokovia môžu myslieť, že pre „sprostý“ slovenský národ  postačuje takáto hollywoodska reality show, no sú na omyle, pretože väčšina slovenského národa nad tým len neveriacky krúti hlavami. Prestaňte nás cez tie svoje slaboduché indivíduá štvať do bratovražednej vojny. Lebo to je úžasne hrdinské a také „americké“, keď bezbranné národy strednej Európy vediete na istú porážku. Zjavne nepochopili personifikáciu „ruský medveď“. Ruská armáda nie sú pôvodní obyvatelia amerického svetadiela (Indiáni) vyzbrojení palicami, lukmi a šípmi. Vladimír Putin je hlavný veliteľ jadrovej superveľmoci a nie nejaký indiánsky náčelník „Sediaci Medveď“, ktorého je možné oblbnúť ohnivovou vodou. Toho „medveďa“ by sme mali nechať spať a nedráždiť ho, lebo jeho hnev z nás urobí ohnivú zem. Existencia malej republiky ako naše Slovensko je podmienená mierom a mierovým vystupovaním navonok, ale aj smerom dovnútra. Žiadna superveľmoc sa nebude nečinne prizerať na malý agresívny štátik. A, že nás naši západní „spojenci“ neprídu brániť je potvrdené historicky.

Nezneužívajme naše dobré meno na nič neriešiace a absolútne zbytočné akty agresie voči Ruskej federácii, ktoré sú v priamom rozpore so záujmami štátotvorného národa Slovenskej republiky. Zároveň zastavme zasahovanie cudzích mocností do našich vnútorných záležitosti a odoberanie našej suverenity nad našimi mierumilovnými zahraničnými záujmami.

P.S.: Hľadajú sa prízemné zámienky na rozpútanie pravdepodobne ďalšej svetovej vojny. Prilieva do ohňa aj progresívno-liberálna perepuťa. Len tentokrát to nemusí byť ďaleko od našich hraníc. Naši starí rodičia a prarodičia už vojny zažili na vlastnej koži a nedovoľme, aby sa to zopakovalo opäť. Nezabúdajme ani od koho sme energeticky závislí. Predpokladám, že, ak nám Rusi vypnú plyn, ohreje nás „láska“ k USA!

Nemecká logika kancelára Scholza

16.08.2022

Téma zásobovania zemným plynom sa vzhľadom na blížiacu vykurovaciu sezónu a prehlbujúcu energetickú krízu, ktorá ženie ceny za energonosiče, hlavne zemný plyn, na stále nové a nové historické maximá, čo logicky negatívne vplýva aj na mieru inflácie, sa postupne stáva tou najhorúcejšou témou aj napriek tomu, že práve kvôli nej nám čoraz reálnejšie hrozí chlad [...]

Amnesty Int. asi obsadili Rusi

07.08.2022

Mimovládna organizácia Amnesty International so sídlom v Londýne a s celosvetovou pôsobnosťou ako svoju hlavnú činnosť uvádza odhaľovanie faktov a vyšetrovanie porušovania ľudských práv a slobôd. Pred pár dňami táto organizácia zverejnila správu, ktorá akože hoax šírený „dezolátmi“ označila za fakt a smutnú realitu. Konkrétne sa jedná o tie hoaxy, [...]

Zelenský prehráva a spolu s ním aj Európska únia

31.07.2022

Na pozadí ozbrojeného konfliktu na Ukrajine a v dôsledku uvaľovania sankcií proti Rusku, ktorých opodstatnený význam popiera nespočetné množstvo výnimiek a ich neustále obchádzanie, Európska únia prichádza o svoje najdôležitejšie a najkonkurencieschopnejšie dodávky energonosičov, čím ohrozuje svoju výrobnú výhodu a zrýchľuje inflačnú vlnu, ktorá prostredníctvom [...]

Charkov

Deň, keď v Charkove zabili sedemnásť ľudí

19.08.2022 16:27

Hrozný deň, výbuchy, požiare, trosky, spod ktorých sa ľudia nevedia dostať. Pretože sú hluchonemí, nepočujú záchranárov a nereagujú.

zdravotne sestry

Lekárski odborári vedia, aké platy im štát núka. Koľko priemerne za rok zarobí lekár, či sestra v EÚ?

19.08.2022 15:57

Lekárske odborové združenie tvrdí, že vláda neprináša riešenie situácie v zdravotníctve. Rokovania o mzdách nemocničných lekárov pokračujú.

Opičie Kiahne

Na Slovensku pribudli dva prípady opičích kiahní

19.08.2022 15:19, aktualizované: 16:01

Celkový počet potvrdených prípadov sa tak zvýšil na 12.

Záporožská jadrová elektráreň / Záporožie / Elektráreň /

Guterres vyzval Rusko, aby neodpojilo Záporožskú elektráreň od Ukrajiny

19.08.2022 14:25

Generálny tajomník OSN tak reagoval na tvrdenia Kyjeva, že Rusi sa to chystajú urobiť.

Slavěna Vorobelová

Poslankyňa slovenského národa v NR SR.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 172
Celková čítanosť: 1527983x
Priemerná čítanosť článkov: 8884x

Autor blogu

Kategórie