Založ si blog

Progresívne čivavy treba zavrieť

Slovensko sa cez zapredané progersívno-liberálne postavičky pridáva k eskalácii napätia voči Ruskej federácii a bez dôkazov ju obviňuje a označuje za vrahov. Stávame sa tak postupne rukojemníkmi vo vlastnom štáte proti našej vôli.

Naši „múdri“ vládni politici, okupanti prezidentského paláca a extrémistická progresívna sekta so zatemnenými mysľami, ktorých prozápadná, euroatlantická zahranično-politická orientácia sa nedá nijako spochybniť, sa zaktivizovala rýchlosťou blesku. Nie je už tajomstvom, ktorou ambasádou sú tak ľahko vydierateľní, a teda priemerne inteligentný človek musí chápať, koho záujmy tak vehementne obhajujú. Avšak, dá sa spochybniť ich lojalita k slovenskému národu, k Ústave SR, a to konkrétne na ich záškodníckej činnosti vedenej proti existenčným záujmom nášho štátu. Stupidita ich konania a štekanie na povely vydávané príslušnou ambasádou, je už natoľko do očí bijúca, že už sa na tom nesmejeme len my doma, ale smejú sa aj vo svete. A svet sa nesmeje len na tých poslušných ratlíkoch a čivavách vychovaných v protislovenských mimovládkach (ktoré masívne financovali aj všetky predošlé vlády), ale svet sa smeje z nás ako štátu, z nás občanov.

To nezmyselné, priam veľkohubé štekanie na Ruskú federáciu nie je hodné ani toho, aby sa to označilo ako „búrka v šerbli“ a ruskí štátni predstavitelia sa z toho smejú do takej miery, že už otvorene hovoria o tom, že za týmito rusofóbnymi „aktmi agresie“ (stupeň nebezpečnosti pridusená čivava) stoja USA. Akože vážne, keď po svete chodia dvaja agenti ruskej vojenskej rozviedky (GRU) a len tak behajú po Británii, kde trávia iných tajných agentov, medzitým si odskočia do Čiech, tam vyhodia do vzduchu ľavou zadnou muničný sklad a stavím sa, že chudáka Navaľného určite prehovorili práve títo dvaja agenti, aby začal držať hladovku, aby USA mohli za ohrozovanie jeho života obviňovať opäť a znova Ruskú federáciu a na Rusov uvaľovať ďalšie a ďalšie sankcie, tak fakt by sme nemali dráždiť ruskú armádu a jej hlavného veliteľa, keď toto všetko dokázali len dvaja ruskí „Jamesovia Bondovia a Rambovia“. Fakt je to až neuveriteľné, ba priam smiešne. Nejeden režisér svetového formátu má námet na ďalší svetový sci-fi trhák.

Síce si naši euroatlantickí partneri a ich poskokovia môžu myslieť, že pre „sprostý“ slovenský národ  postačuje takáto hollywoodska reality show, no sú na omyle, pretože väčšina slovenského národa nad tým len neveriacky krúti hlavami. Prestaňte nás cez tie svoje slaboduché indivíduá štvať do bratovražednej vojny. Lebo to je úžasne hrdinské a také „americké“, keď bezbranné národy strednej Európy vediete na istú porážku. Zjavne nepochopili personifikáciu „ruský medveď“. Ruská armáda nie sú pôvodní obyvatelia amerického svetadiela (Indiáni) vyzbrojení palicami, lukmi a šípmi. Vladimír Putin je hlavný veliteľ jadrovej superveľmoci a nie nejaký indiánsky náčelník „Sediaci Medveď“, ktorého je možné oblbnúť ohnivovou vodou. Toho „medveďa“ by sme mali nechať spať a nedráždiť ho, lebo jeho hnev z nás urobí ohnivú zem. Existencia malej republiky ako naše Slovensko je podmienená mierom a mierovým vystupovaním navonok, ale aj smerom dovnútra. Žiadna superveľmoc sa nebude nečinne prizerať na malý agresívny štátik. A, že nás naši západní „spojenci“ neprídu brániť je potvrdené historicky.

Nezneužívajme naše dobré meno na nič neriešiace a absolútne zbytočné akty agresie voči Ruskej federácii, ktoré sú v priamom rozpore so záujmami štátotvorného národa Slovenskej republiky. Zároveň zastavme zasahovanie cudzích mocností do našich vnútorných záležitosti a odoberanie našej suverenity nad našimi mierumilovnými zahraničnými záujmami.

P.S.: Hľadajú sa prízemné zámienky na rozpútanie pravdepodobne ďalšej svetovej vojny. Prilieva do ohňa aj progresívno-liberálna perepuťa. Len tentokrát to nemusí byť ďaleko od našich hraníc. Naši starí rodičia a prarodičia už vojny zažili na vlastnej koži a nedovoľme, aby sa to zopakovalo opäť. Nezabúdajme ani od koho sme energeticky závislí. Predpokladám, že, ak nám Rusi vypnú plyn, ohreje nás „láska“ k USA!

Alibistka Čaputová

14.05.2021

Prezidentka má obrovskú dilemu kvôli referendu o predčasných voľbách. Je to pochopiteľné, nakoľko opäť ňou vymenovaná druhá vláda Igora Matoviča, pardon Eduarda Hegera, pokračuje v deštrukcii Slovenskej republiky rovnako ako tá pred ňou, a dokonca je v takmer totožnej zostave. Rekonštrukciou vlády sme získali akurát tak to, že Igor Matovič zmenil taktiku svojho [...]

Matovičova zaťatá sekera bude bolieť

13.05.2021

Nie tak dávno sa začalo očkovať proti koronavírusu. Oslavné ódy na vakcináciu nemali v mediálnom priestore konca kraja. Až došlo k zvláštnemu úmrtiu učiteľky po podaní vakcíny AstraZeneca aj u nás na Slovensku. No nikto netuší či takýchto prípadov nemohlo byť aj viac, len boli zamlčané. Ako prvá však bola spochybnená vakcína Sputnik V, samozrejme nie preto, že [...]

Matovičov „Veľký tresk“ a ľuďom daňový preplesk

06.05.2021

Pozerať Matovičove tlačovky je ako pozerať katastrofický film, no bohužiaľ s reálnym dopadom na naše každodenné bytie. Kto sledoval jeho poslednú tlačovku, musel sa začať báť o svoju ďalšiu existenciu. Igor Matovič, súčasný minister financi, uznaný daňový podvodník, plagiátor, novodobý symbol deštrukcie Slovenskej republiky a kat nevinných obetí pôsobil ako vodca [...]

cigániková

Bittó Cigániková: Vo veci úpravy väzby sa rodí kompromis, hlasovanie sa posunie

16.05.2021 14:13

Poslanec Gyimesi (OĽANO) tvrdí, že klub bude v pondelok diskutovať o kolúznej väzbe.

remišová

Remišová verí, že v koalícii prejde vládny návrh o kolúznej väzbe

16.05.2021 13:22

V súvislosti s oponentom v diskusii Ladislavom Kamenickým, skonštatovala, že Smer vyvíja obrovský tlak na to, aby sa z väzby dostali jeho nominanti.

krajniak richter

Nastavenie kolúznej väzby treba zmeniť, zhodli sa Krajniak a Richter

16.05.2021 11:53, aktualizované: 12:49

Obaja zároveň odmietli účelovosť motivácie a podpory návrhu na úpravu kolúznej väzby z dielne Sme rodina, ktorá je v súčasnosti v parlamente.

očkovanie koronavírus NFŠ

Pribudlo vyše 13-tisíc zaočkovaných. Počet obetí koronavírusu stúpol o 21

16.05.2021 10:05, aktualizované: 10:29

Prostredníctvom 2738 vykonaných RT-PCR testov odhalili v sobotu na Slovensku 103 nových prípadov ochorenia COVID-19.