Založ si blog

Matovičova zaťatá sekera bude bolieť

Nie tak dávno sa začalo očkovať proti koronavírusu. Oslavné ódy na vakcináciu nemali v mediálnom priestore konca kraja. Až došlo k zvláštnemu úmrtiu učiteľky po podaní vakcíny AstraZeneca aj u nás na Slovensku. No nikto netuší či takýchto prípadov nemohlo byť aj viac, len boli zamlčané.

Ako prvá však bola spochybnená vakcína Sputnik V, samozrejme nie preto, že je zlá, ale preto, že je ruská. Čo tam po kvalite, prvoradé sú geopolitické záujmy a ciele veľkých hráčov. Vakcína od AstraZeneca bola sloboda, aj preto ňou prednostne začali očkovať ľudí v prvej línii, učiteľov, atď. Začali sa objavovať informácie, že má vedľajšie účinky a vplyv na zrážanlivosť krvi. Mnohé štáty začali zakazovať používanie tejto vakcíny. Na Slovensku, čuduj sa svete, sa nič také nedialo a mnohí to označovali za hoaxy a konšpirácie. No čo sa stalo pár dni dozadu? Zrazu aj naše ctené Ministerstvo zdravotníctva SR oznámilo, že očkovať vakcínou už nebudú ľudí, ktorí očkovaní ešte nie sú.

Ako sa majú cítiť tí, ktorí už prvú dávku dostali, čakajú na druhú a do toho príde informácia, že očkovanie vakcínou AstraZeneca je zastavené?! Samozrejme chaos a panika. Ale to pri tejto vláde nie je nič výnimočné. Keď sa malo očkovať vakcínou Sputnik V nikto ju neporovnával s AstrouZeneca, aká je to sloboda a aké je to super. Zrazu, keď sa pozastavuje očkovanie Astrou, tak Sputnik k nej prirovnávajú, že sú si podobné. Informačný chaos asi neskončí tak skoro, no v pozadí prebieha tvrdá farmaceutická lobby. Človek je len číslo do štatistiky. Nikoho nezaujíma či umriete alebo nie. Stačí sledovať situáciu na Slovensku. Už vyše 12 000 mŕtvych a stále len metóda pokus omyl. Snáď raz niekto bude niesť za toto všetko zodpovednosť, ale to tu musí byť nová vláda zvolená v nezmanipulovaných voľbách!

Táto akurát na pandémii dáva zarobiť horibilné sumy „našim firmičkám“  a zadlžuje tak Slovensko neskutočným spôsobom. Ich rozpočtová zodpovednosť extrémne nebezpečným spôsobom v tichosti odovzdáva našu republiku do rúk súkromných investorov a Slovensko sa veľmi rýchlo púšťa tzv. gréckou cestou, pretože vláda plánuje zvýšiť výdavky rozpočtu o neuveriteľné 3,5 miliardy eur. Verejný dlh sa tak má zvýšiť zo 48% na 69% do konca roka 2021. Deficit teda bude 11%, čo je nepredstaviteľné. Toto je tá zodpovedná a skvelá vláda?! Veď to bude klinická smrť Slovenska! Čo nedokázali predošlé vlády za 12 rokov, to dokázali títo „matelkovci“ za 1 rok.

Slovensko by sa malo už začať pripravovať na tretiu vlnu, pretože tá sa pomaly, ale isto blíži. Veď už prvá indická mutácia je aj na Slovensku. Otázka času, kedy sa s našou skvelou odborne zdatnou vládou táto mutácia rozšíri do všetkých krajov. A to či vakcíny sú alebo nie sú účinné proti tejto mutácii je stále diskutabilné. Začínajú sa objavovať ďalšie šokujúce články o čiernej plesni, ktorá zabíja ľudí, ktorí prekonali COVID. Ten Bill Gates asi vážne bude nová Sibyla alebo baba Vanga, keď tak podozrivo úspešne predpovedá budúcnosť a je významným, ak nie najväčším investorovom do vývoja a výroby vakcín či genetického inžinierstva. Stačí pozrieť, kde všade má prsty Nadácia Melindy a Billa Gatesa. Napr. táto nadácia poskytla aj nenávratný finančný príspevok na štúdiu celoplošného testovania na Slovensku, teda laboratórneho pokusu spáchaného mesiášom Igorom Matovičom.

P.S.: Vakcína v žiadnom prípade nie je sloboda, vakcína je aj neuveriteľný biznis pre pár vyvolených. Zatiaľ naši vládni experti mlčia, ale vakcinovať sa môžeme donekonečna, pretože účinnosť vakcinácie netrvá večne (zhruba 3 – 6 mesiacov, prípadne pri Sputniku je to tuším 1 rok) a nie je to jednorazová záležitosť. Mnohí sa dali zaočkovať v domnení, že sú z toho vonku a už majú pokoj naveky. Ešte ani samotní vedci to nevedia povedať totižto presne. Ďalšou nie veľmi populárnou informáciou je to, že aj keď ste zaočkovaní, koronavírus môžete dostať a aj ho šíriť vo svojom okolí! Preto sa snažte v prvom rade posilňovať si svoju imunitu a zvážte dobre všetky za a proti očkovaniu. Očkovanie je predsa stále DOBROVOĽNÉ, aj keď nás všetkých nepriamo a nátlakovo nútia sa očkovať. Hlavne s úsmevom a bez rozmýšľania, je asi motto našich vládnych politikov, hlavne nech z toho kvapká, čo tam po ľuďoch, pár tisíc mŕtvych hore dole!

 

Nemecká logika kancelára Scholza

16.08.2022

Téma zásobovania zemným plynom sa vzhľadom na blížiacu vykurovaciu sezónu a prehlbujúcu energetickú krízu, ktorá ženie ceny za energonosiče, hlavne zemný plyn, na stále nové a nové historické maximá, čo logicky negatívne vplýva aj na mieru inflácie, sa postupne stáva tou najhorúcejšou témou aj napriek tomu, že práve kvôli nej nám čoraz reálnejšie hrozí chlad [...]

Amnesty Int. asi obsadili Rusi

07.08.2022

Mimovládna organizácia Amnesty International so sídlom v Londýne a s celosvetovou pôsobnosťou ako svoju hlavnú činnosť uvádza odhaľovanie faktov a vyšetrovanie porušovania ľudských práv a slobôd. Pred pár dňami táto organizácia zverejnila správu, ktorá akože hoax šírený „dezolátmi“ označila za fakt a smutnú realitu. Konkrétne sa jedná o tie hoaxy, [...]

Zelenský prehráva a spolu s ním aj Európska únia

31.07.2022

Na pozadí ozbrojeného konfliktu na Ukrajine a v dôsledku uvaľovania sankcií proti Rusku, ktorých opodstatnený význam popiera nespočetné množstvo výnimiek a ich neustále obchádzanie, Európska únia prichádza o svoje najdôležitejšie a najkonkurencieschopnejšie dodávky energonosičov, čím ohrozuje svoju výrobnú výhodu a zrýchľuje inflačnú vlnu, ktorá prostredníctvom [...]

Charkov

Deň, keď v Charkove zabili sedemnásť ľudí

19.08.2022 16:27

Hrozný deň, výbuchy, požiare, trosky, spod ktorých sa ľudia nevedia dostať. Pretože sú hluchonemí, nepočujú záchranárov a nereagujú.

zdravotne sestry

Lekárski odborári vedia, aké platy im štát núka. Koľko priemerne za rok zarobí lekár, či sestra v EÚ?

19.08.2022 15:57

Lekárske odborové združenie tvrdí, že vláda neprináša riešenie situácie v zdravotníctve. Rokovania o mzdách nemocničných lekárov pokračujú.

Opičie Kiahne

Na Slovensku pribudli dva prípady opičích kiahní

19.08.2022 15:19, aktualizované: 16:01

Celkový počet potvrdených prípadov sa tak zvýšil na 12.

Záporožská jadrová elektráreň / Záporožie / Elektráreň /

Guterres vyzval Rusko, aby neodpojilo Záporožskú elektráreň od Ukrajiny

19.08.2022 14:25

Generálny tajomník OSN tak reagoval na tvrdenia Kyjeva, že Rusi sa to chystajú urobiť.

Slavěna Vorobelová

Poslankyňa slovenského národa v NR SR.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 172
Celková čítanosť: 1527986x
Priemerná čítanosť článkov: 8884x

Autor blogu

Kategórie