Založ si blog

Matovičova zaťatá sekera bude bolieť

Nie tak dávno sa začalo očkovať proti koronavírusu. Oslavné ódy na vakcináciu nemali v mediálnom priestore konca kraja. Až došlo k zvláštnemu úmrtiu učiteľky po podaní vakcíny AstraZeneca aj u nás na Slovensku. No nikto netuší či takýchto prípadov nemohlo byť aj viac, len boli zamlčané.

Ako prvá však bola spochybnená vakcína Sputnik V, samozrejme nie preto, že je zlá, ale preto, že je ruská. Čo tam po kvalite, prvoradé sú geopolitické záujmy a ciele veľkých hráčov. Vakcína od AstraZeneca bola sloboda, aj preto ňou prednostne začali očkovať ľudí v prvej línii, učiteľov, atď. Začali sa objavovať informácie, že má vedľajšie účinky a vplyv na zrážanlivosť krvi. Mnohé štáty začali zakazovať používanie tejto vakcíny. Na Slovensku, čuduj sa svete, sa nič také nedialo a mnohí to označovali za hoaxy a konšpirácie. No čo sa stalo pár dni dozadu? Zrazu aj naše ctené Ministerstvo zdravotníctva SR oznámilo, že očkovať vakcínou už nebudú ľudí, ktorí očkovaní ešte nie sú.

Ako sa majú cítiť tí, ktorí už prvú dávku dostali, čakajú na druhú a do toho príde informácia, že očkovanie vakcínou AstraZeneca je zastavené?! Samozrejme chaos a panika. Ale to pri tejto vláde nie je nič výnimočné. Keď sa malo očkovať vakcínou Sputnik V nikto ju neporovnával s AstrouZeneca, aká je to sloboda a aké je to super. Zrazu, keď sa pozastavuje očkovanie Astrou, tak Sputnik k nej prirovnávajú, že sú si podobné. Informačný chaos asi neskončí tak skoro, no v pozadí prebieha tvrdá farmaceutická lobby. Človek je len číslo do štatistiky. Nikoho nezaujíma či umriete alebo nie. Stačí sledovať situáciu na Slovensku. Už vyše 12 000 mŕtvych a stále len metóda pokus omyl. Snáď raz niekto bude niesť za toto všetko zodpovednosť, ale to tu musí byť nová vláda zvolená v nezmanipulovaných voľbách!

Táto akurát na pandémii dáva zarobiť horibilné sumy „našim firmičkám“  a zadlžuje tak Slovensko neskutočným spôsobom. Ich rozpočtová zodpovednosť extrémne nebezpečným spôsobom v tichosti odovzdáva našu republiku do rúk súkromných investorov a Slovensko sa veľmi rýchlo púšťa tzv. gréckou cestou, pretože vláda plánuje zvýšiť výdavky rozpočtu o neuveriteľné 3,5 miliardy eur. Verejný dlh sa tak má zvýšiť zo 48% na 69% do konca roka 2021. Deficit teda bude 11%, čo je nepredstaviteľné. Toto je tá zodpovedná a skvelá vláda?! Veď to bude klinická smrť Slovenska! Čo nedokázali predošlé vlády za 12 rokov, to dokázali títo „matelkovci“ za 1 rok.

Slovensko by sa malo už začať pripravovať na tretiu vlnu, pretože tá sa pomaly, ale isto blíži. Veď už prvá indická mutácia je aj na Slovensku. Otázka času, kedy sa s našou skvelou odborne zdatnou vládou táto mutácia rozšíri do všetkých krajov. A to či vakcíny sú alebo nie sú účinné proti tejto mutácii je stále diskutabilné. Začínajú sa objavovať ďalšie šokujúce články o čiernej plesni, ktorá zabíja ľudí, ktorí prekonali COVID. Ten Bill Gates asi vážne bude nová Sibyla alebo baba Vanga, keď tak podozrivo úspešne predpovedá budúcnosť a je významným, ak nie najväčším investorovom do vývoja a výroby vakcín či genetického inžinierstva. Stačí pozrieť, kde všade má prsty Nadácia Melindy a Billa Gatesa. Napr. táto nadácia poskytla aj nenávratný finančný príspevok na štúdiu celoplošného testovania na Slovensku, teda laboratórneho pokusu spáchaného mesiášom Igorom Matovičom.

P.S.: Vakcína v žiadnom prípade nie je sloboda, vakcína je aj neuveriteľný biznis pre pár vyvolených. Zatiaľ naši vládni experti mlčia, ale vakcinovať sa môžeme donekonečna, pretože účinnosť vakcinácie netrvá večne (zhruba 3 – 6 mesiacov, prípadne pri Sputniku je to tuším 1 rok) a nie je to jednorazová záležitosť. Mnohí sa dali zaočkovať v domnení, že sú z toho vonku a už majú pokoj naveky. Ešte ani samotní vedci to nevedia povedať totižto presne. Ďalšou nie veľmi populárnou informáciou je to, že aj keď ste zaočkovaní, koronavírus môžete dostať a aj ho šíriť vo svojom okolí! Preto sa snažte v prvom rade posilňovať si svoju imunitu a zvážte dobre všetky za a proti očkovaniu. Očkovanie je predsa stále DOBROVOĽNÉ, aj keď nás všetkých nepriamo a nátlakovo nútia sa očkovať. Hlavne s úsmevom a bez rozmýšľania, je asi motto našich vládnych politikov, hlavne nech z toho kvapká, čo tam po ľuďoch, pár tisíc mŕtvych hore dole!

 

Slovenská dezinformačná služba pod taktovkou Čaputovej

02.06.2021

V posledných týždňoch sa udialo zopár závažných vnútroštátnych záležitostí, ktoré nemôžeme nechať len tak bez povšimnutia. O tej hlavnej, vyrážajúcej dych, sa dá len pokonšpirovať, nakoľko tie zásadné fakty ostávajú v režime „utajenia“, resp. akože vyšetrovania. Z dôvernej informácie sa náhle šmahom ruky stala vec verejná, ktorú však propagandistická [...]

Matovič so Sulíkom si ich len merajú

20.05.2021

Vojna medzi Igorom Hrozným a Richardom Sebestredným pokračuje. Matovič a Sulík sú opäť v sebe ako takí dvaja kohúti na smetisku. Prímerie vôbec netrvalo dlho, a to mnohí tipovali podstatne dlhší pokoj zbraniam. Koľko toto krehké prímerie vlastne vydržalo? Zjavne sa Igorovi prestali páčiť rastúce preferencie SaS. Ani šampón na mačky OľaNO nepomohol. Nabudúce možno [...]

Alibistka Čaputová

14.05.2021

Prezidentka má obrovskú dilemu kvôli referendu o predčasných voľbách. Je to pochopiteľné, nakoľko opäť ňou vymenovaná druhá vláda Igora Matoviča, pardon Eduarda Hegera, pokračuje v deštrukcii Slovenskej republiky rovnako ako tá pred ňou, a dokonca je v takmer totožnej zostave. Rekonštrukciou vlády sme získali akurát tak to, že Igor Matovič zmenil taktiku svojho [...]

Natalľa Pratasevičová

Matka uväzneného Prataseviča žiada o pomoc Merkelovú

12.06.2021 13:16

Natalľa Pratasevičová sa obrátila na nemeckú kancelárku Angelu Merkelovú s výzvou, aby sa zasadila za prepustenie jej syna a ďalších aktivistov zadržiavaných v Bielorusku.

prezidentka Čaputová

Prezidentka poďakovala ľuďom, ktorí rozvíjajú rusínsku kultúru a jazyk

12.06.2021 11:25

"Buďte na svoju identitu hrdí," odkázala Rusínom Zuzana Čaputová pri príležitosti Dňa Rusínov Slovenska.

Polícia / NAKA /

Andor Šándor o razii v NAKA: Rozohráva sa tu veľmi nebezpečná hra

12.06.2021 10:26

Bezpečnostné zbory tu nie sú na to, aby bojovali medzi sebou a zatvárali svojich prominentov do vyšetrovacích väzieb, hovorí analytik Andor Šándor.

Košice, lúka, kosenie

Košická lúka sa usmieva

12.06.2021 10:15

Už minulý rok na trávniku košickej mestskej časti Sídlisko KVP zaujímavý trávnik, ktorý tak trochu pripomínal tajomné kruhy v obilí.