Založ si blog

Matovičova zaťatá sekera bude bolieť

Nie tak dávno sa začalo očkovať proti koronavírusu. Oslavné ódy na vakcináciu nemali v mediálnom priestore konca kraja. Až došlo k zvláštnemu úmrtiu učiteľky po podaní vakcíny AstraZeneca aj u nás na Slovensku. No nikto netuší či takýchto prípadov nemohlo byť aj viac, len boli zamlčané.

Ako prvá však bola spochybnená vakcína Sputnik V, samozrejme nie preto, že je zlá, ale preto, že je ruská. Čo tam po kvalite, prvoradé sú geopolitické záujmy a ciele veľkých hráčov. Vakcína od AstraZeneca bola sloboda, aj preto ňou prednostne začali očkovať ľudí v prvej línii, učiteľov, atď. Začali sa objavovať informácie, že má vedľajšie účinky a vplyv na zrážanlivosť krvi. Mnohé štáty začali zakazovať používanie tejto vakcíny. Na Slovensku, čuduj sa svete, sa nič také nedialo a mnohí to označovali za hoaxy a konšpirácie. No čo sa stalo pár dni dozadu? Zrazu aj naše ctené Ministerstvo zdravotníctva SR oznámilo, že očkovať vakcínou už nebudú ľudí, ktorí očkovaní ešte nie sú.

Ako sa majú cítiť tí, ktorí už prvú dávku dostali, čakajú na druhú a do toho príde informácia, že očkovanie vakcínou AstraZeneca je zastavené?! Samozrejme chaos a panika. Ale to pri tejto vláde nie je nič výnimočné. Keď sa malo očkovať vakcínou Sputnik V nikto ju neporovnával s AstrouZeneca, aká je to sloboda a aké je to super. Zrazu, keď sa pozastavuje očkovanie Astrou, tak Sputnik k nej prirovnávajú, že sú si podobné. Informačný chaos asi neskončí tak skoro, no v pozadí prebieha tvrdá farmaceutická lobby. Človek je len číslo do štatistiky. Nikoho nezaujíma či umriete alebo nie. Stačí sledovať situáciu na Slovensku. Už vyše 12 000 mŕtvych a stále len metóda pokus omyl. Snáď raz niekto bude niesť za toto všetko zodpovednosť, ale to tu musí byť nová vláda zvolená v nezmanipulovaných voľbách!

Táto akurát na pandémii dáva zarobiť horibilné sumy „našim firmičkám“  a zadlžuje tak Slovensko neskutočným spôsobom. Ich rozpočtová zodpovednosť extrémne nebezpečným spôsobom v tichosti odovzdáva našu republiku do rúk súkromných investorov a Slovensko sa veľmi rýchlo púšťa tzv. gréckou cestou, pretože vláda plánuje zvýšiť výdavky rozpočtu o neuveriteľné 3,5 miliardy eur. Verejný dlh sa tak má zvýšiť zo 48% na 69% do konca roka 2021. Deficit teda bude 11%, čo je nepredstaviteľné. Toto je tá zodpovedná a skvelá vláda?! Veď to bude klinická smrť Slovenska! Čo nedokázali predošlé vlády za 12 rokov, to dokázali títo „matelkovci“ za 1 rok.

Slovensko by sa malo už začať pripravovať na tretiu vlnu, pretože tá sa pomaly, ale isto blíži. Veď už prvá indická mutácia je aj na Slovensku. Otázka času, kedy sa s našou skvelou odborne zdatnou vládou táto mutácia rozšíri do všetkých krajov. A to či vakcíny sú alebo nie sú účinné proti tejto mutácii je stále diskutabilné. Začínajú sa objavovať ďalšie šokujúce články o čiernej plesni, ktorá zabíja ľudí, ktorí prekonali COVID. Ten Bill Gates asi vážne bude nová Sibyla alebo baba Vanga, keď tak podozrivo úspešne predpovedá budúcnosť a je významným, ak nie najväčším investorovom do vývoja a výroby vakcín či genetického inžinierstva. Stačí pozrieť, kde všade má prsty Nadácia Melindy a Billa Gatesa. Napr. táto nadácia poskytla aj nenávratný finančný príspevok na štúdiu celoplošného testovania na Slovensku, teda laboratórneho pokusu spáchaného mesiášom Igorom Matovičom.

P.S.: Vakcína v žiadnom prípade nie je sloboda, vakcína je aj neuveriteľný biznis pre pár vyvolených. Zatiaľ naši vládni experti mlčia, ale vakcinovať sa môžeme donekonečna, pretože účinnosť vakcinácie netrvá večne (zhruba 3 – 6 mesiacov, prípadne pri Sputniku je to tuším 1 rok) a nie je to jednorazová záležitosť. Mnohí sa dali zaočkovať v domnení, že sú z toho vonku a už majú pokoj naveky. Ešte ani samotní vedci to nevedia povedať totižto presne. Ďalšou nie veľmi populárnou informáciou je to, že aj keď ste zaočkovaní, koronavírus môžete dostať a aj ho šíriť vo svojom okolí! Preto sa snažte v prvom rade posilňovať si svoju imunitu a zvážte dobre všetky za a proti očkovaniu. Očkovanie je predsa stále DOBROVOĽNÉ, aj keď nás všetkých nepriamo a nátlakovo nútia sa očkovať. Hlavne s úsmevom a bez rozmýšľania, je asi motto našich vládnych politikov, hlavne nech z toho kvapká, čo tam po ľuďoch, pár tisíc mŕtvych hore dole!

 

Demokracia priniesla aj Matoviča

24.09.2021

Slovensko je krajina zázrakov. Kedysi skoro v každej obci bol obchod, pošta, krčma, škola, zdravotné stredisko prinajhoršom až vo vedľajšej obci, byt dostal každý mladý pár, prácu mali všetci, ktorí mohli pracovať, v nemocnici bol toaletný papier, ľudia boli k sebe oveľa ľudskejší. To len tak v skratke. Dnes slávny kapitalizmus a demokracia nám síce otvorila hranice, [...]

Nacistov aj NATO porazili partizáni

18.08.2021

Po zuby ozbrojení Rambovia si nedokázali dať rady s negramotnými pastiermi kôz. Aj takto sa dá v skratke, ale presne podať príbeh 20 rokov trvajúceho vojnového dobrodružstva spojencov pod vedením USA v Afganistane. Útek spojencov nie je ani tak neúspechom ako veľkou, veľmi veľkou hanbou. Pretože obranná aliancia NATO je najsilnejším a najlepšie vyzbrojeným vojenským [...]

Farebná revolucionárka Čaputová

13.08.2021

Madam excelencia z Grasalkovičovho paláca v pondelok uverejnila nasledovný status na Twitteri a akosi ho zabudla zavesiť aj na sociálnu sieť Facebook: „A year ago, many people in Belarus chose democracy and freedom over corruption and authoritarianism. My thoughts today are with all those persecuted for simply demanding their constitutional rights are respected.“ V preklade: „Pred [...]

Patriot USA RUMUNSKO

Česko kúpi z Izraela raketový systém protivzdušnej obrany za pol miliardy eur

27.09.2021 22:51

České ministerstvo obrany predpokladá, že nový raketový systém bude armáda používať najmenej 20 rokov.

Belarus, Minsk, vojenské cvičenie, ruské tanky

Srbsko v polovici októbra absolvuje spoločné vojenské cvičenie s Ruskom

27.09.2021 19:15

Spoločné srbsko-ruské vojenské cvičenie s názvom Slovanský štít sa uskutoční v Srbsku.

nehoda autobus diaľnica nemecko

Nehoda autobusu v Rakúsku si vyžiadala takmer 30 zranených, stav piatich je vážny

27.09.2021 19:08

Autobus podľa úradov v zákrute z doposiaľ nezistených príčin narazil bokom do nákladného auta, zišiel z cesty a následne sa prevrátil.

Andrej Doležal / Juraj Tlapa /

Starosta Ivanky pri Dunaji varuje pred dopravným kolapsom, Doležalovi odovzdal otvorený list

27.09.2021 17:30

"Primäla nás k tomu neustále zhoršujúca sa situácia v doprave spolu s obavami, čo prinesie spustenie ďalších dopravných stavieb v okolí našej obce Ivanka pri Dunaji," vysvetlil starosta.