Založ si blog

Matovičova očkovacia tragédia

Prekračovať hranice dehonestácie ľudskej dôstojnosti, to bola stále Matovičova parketa. Podarilo sa mu to aj tentokrát, výmyslom zvaným „Očkovacia lotéria“. Koľko nás táto jeho zábavka a výmysel bude stáť, nemá už ani zmysel komentovať. Treba ale pripomenúť, že zase a opäť z daní platíme reklamu pre produkty súkromných farmaceutických spoločností. Smutné je, že opäť sa mu darí diskriminovať a rozoštvávať ľudí.

Ak sa totiž aj očkovaný jedinec chce prihlásiť, musí uviesť pár detailov. Napríklad, také číslo svojho bankového účtu. Doba je, aká je. Chápem, že väčšina z nás považuje bankový účet za niečo samozrejmé, ale realita je trochu iná. Najmä staršie ročníky, takúto vymoženosť nemajú. Existujú aj obce, kde nie každý operátor má pokrytie, pričom nie je samozrejmosťou ani mobil, ani internet. Ale otázkou je, načo je Ministerstvu financií SR číslo účtu, ak ešte výhercom nie ste?! Napadá ma otázka či pri dnešnej bláznivej vláde nebude niekto s týmito citlivými údajmi obchodovať (aj keď štát tieto údaje má, no za iným účelom ako je očkovanie).

Ďalšou vychytávkou je súhlas očkovaného, že ho môže kontaktovať RTVS, veď predsa SHOW MUST GO ON. Táto lotéria nie je nič iné, len cirkus, ktorý nás daňových poplatníkov bude stáť v ďalšom kole nové alebo vyššie daňové zaťaženie. Veď istá je predsa len smrť a dane.

Prekvapujúce je, že prázdna špajza, ktorú nám údajne zanechal Fico, podľa Oľano politikov, je zrazu nejako plná. Milióniky na nezmysly sa nájdu každý deň. Už len „uplácanie médií“ štátom nás stojí dosť (zmluvy na zaradenie a odvysielanie komunikátov).

Čo bude výsledkom celej očkovacej parády sa nechajme prekvapiť, ale obávam sa, že to bude opäť fiasko, tak ako všetko, čo robí táto „skvelá“ vláda. Hlavne nezabudnime na ich mantru „DOBRE BUDE“, „CHRÁNIME VAŠE ZDRAVIE“. No len to zdravie nám ohrozujú aj iné závažnejšie choroby, ako hnusoba. Mali by možno zvážiť aj zákaz fajčenia a užívania alkoholu, ak teda im ide o zdravie národa, a nielen farizejsky šíriť očkovaciu propagandu.

Zaujímavé je, že nikto nerieši, čo bude v jeseni. Všetci vládni dovolenkujú a zjavne čakajú na zázraky. Neviem či návšteva pápeža nás od hnusoby ochráni, ale je vysoko pravdepodobné, že po odchode pápeža začnú prvé lockdowny. Netuším či naša vláda prijala nejaké nové opatrenia v nemocniciach, či nakúpila dostatok zdravotníckeho materiálu a liekov, ale asi ju netreba vyrušovať, lebo chystá predsa veľkú show. Možno o tom budú písať aj v The New York Times, to je priorita tejto vlády. Aj keď už všetci čítame, že očkovanie proti delta variantu nie je účinné. Potvrdzujú to aj čísla zo zahraničia, napr. Izraela, Islandu, Veľkej Británie, ktoré patria medzi najviac zaočkované krajiny.  No slovenskí „superodborníci“ to opäť určite spochybnia. Prioritou našej vlády na čele s prezidentkou je momentálne situácia v Bielorusku a Slovensko, teda slovenský občan ich vôbec nezaujíma a netrápi. Veď tam sú štrajky dovolené a nutné, ale u nás nie. U nás podľa nich štrajkujú dezoláti, opice, lúza, ľudský odpad…. žijeme smutnú dobu a bohužiaľ stali sme sa rukojemníkmi ľudí bez vzdelania a skúsenosti s riadením štátu. Dokedy ešte?!

P.S.: Heslo očkovacej lotérie znie „BYŤ ZDRAVÝ JE VÝHRA“. Čo tak lotéria aj pre onkopacientov, ktorí podstúpili chemoterapiu, výhra by bola asi potrebnejšia. Teda naopak, byť chorým nie je žiadna výhra. Obzvlášť vtedy, keď sa „chorí“ dostanú k moci, terorizujú, nezmyselne zadlžujú a likvidujú celú republiku!

 

Nemecká logika kancelára Scholza

16.08.2022

Téma zásobovania zemným plynom sa vzhľadom na blížiacu vykurovaciu sezónu a prehlbujúcu energetickú krízu, ktorá ženie ceny za energonosiče, hlavne zemný plyn, na stále nové a nové historické maximá, čo logicky negatívne vplýva aj na mieru inflácie, sa postupne stáva tou najhorúcejšou témou aj napriek tomu, že práve kvôli nej nám čoraz reálnejšie hrozí chlad [...]

Amnesty Int. asi obsadili Rusi

07.08.2022

Mimovládna organizácia Amnesty International so sídlom v Londýne a s celosvetovou pôsobnosťou ako svoju hlavnú činnosť uvádza odhaľovanie faktov a vyšetrovanie porušovania ľudských práv a slobôd. Pred pár dňami táto organizácia zverejnila správu, ktorá akože hoax šírený „dezolátmi“ označila za fakt a smutnú realitu. Konkrétne sa jedná o tie hoaxy, [...]

Zelenský prehráva a spolu s ním aj Európska únia

31.07.2022

Na pozadí ozbrojeného konfliktu na Ukrajine a v dôsledku uvaľovania sankcií proti Rusku, ktorých opodstatnený význam popiera nespočetné množstvo výnimiek a ich neustále obchádzanie, Európska únia prichádza o svoje najdôležitejšie a najkonkurencieschopnejšie dodávky energonosičov, čím ohrozuje svoju výrobnú výhodu a zrýchľuje inflačnú vlnu, ktorá prostredníctvom [...]

Opičie Kiahne

Na Slovensku pribudli dva prípady opičích kiahní

19.08.2022 15:19

Celkový počet potvrdených prípadov sa tak zvýšil na 12.

Záporožská jadrová elektráreň / Záporožie / Elektráreň /

Guterres vyzval Rusko, aby neodpojilo Záporožskú elektráreň od Ukrajiny

19.08.2022 14:25

Generálny tajomník OSN tak reagoval na tvrdenia Kyjeva, že Rusi sa to chystajú urobiť.

Richard Stanke, herec

Herec Richard Stanke: Matovič nech skončí. A súčasná vláda pokračuje

19.08.2022 14:24

Igor Matovič je veľmi kontroverzným človekom, ktorého by mal na poste ministra financií nahradiť odborník, tvrdí herec.

vláda, Eduard Heger, Igor Matovič

OĽaNO má SaS ponúknuť viacero návrhov, Kollár by ich na mieste Sulíka zobral

19.08.2022 13:50, aktualizované: 14:21

Premiér Eduard Heger ani ďalší predstavitelia vlády ich zatiaľ nešpecifikovali.

Slavěna Vorobelová

Poslankyňa slovenského národa v NR SR.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 172
Celková čítanosť: 1527954x
Priemerná čítanosť článkov: 8883x

Autor blogu

Kategórie