Založ si blog

Matovičova očkovacia tragédia

Prekračovať hranice dehonestácie ľudskej dôstojnosti, to bola stále Matovičova parketa. Podarilo sa mu to aj tentokrát, výmyslom zvaným „Očkovacia lotéria“. Koľko nás táto jeho zábavka a výmysel bude stáť, nemá už ani zmysel komentovať. Treba ale pripomenúť, že zase a opäť z daní platíme reklamu pre produkty súkromných farmaceutických spoločností. Smutné je, že opäť sa mu darí diskriminovať a rozoštvávať ľudí.

Ak sa totiž aj očkovaný jedinec chce prihlásiť, musí uviesť pár detailov. Napríklad, také číslo svojho bankového účtu. Doba je, aká je. Chápem, že väčšina z nás považuje bankový účet za niečo samozrejmé, ale realita je trochu iná. Najmä staršie ročníky, takúto vymoženosť nemajú. Existujú aj obce, kde nie každý operátor má pokrytie, pričom nie je samozrejmosťou ani mobil, ani internet. Ale otázkou je, načo je Ministerstvu financií SR číslo účtu, ak ešte výhercom nie ste?! Napadá ma otázka či pri dnešnej bláznivej vláde nebude niekto s týmito citlivými údajmi obchodovať (aj keď štát tieto údaje má, no za iným účelom ako je očkovanie).

Ďalšou vychytávkou je súhlas očkovaného, že ho môže kontaktovať RTVS, veď predsa SHOW MUST GO ON. Táto lotéria nie je nič iné, len cirkus, ktorý nás daňových poplatníkov bude stáť v ďalšom kole nové alebo vyššie daňové zaťaženie. Veď istá je predsa len smrť a dane.

Prekvapujúce je, že prázdna špajza, ktorú nám údajne zanechal Fico, podľa Oľano politikov, je zrazu nejako plná. Milióniky na nezmysly sa nájdu každý deň. Už len „uplácanie médií“ štátom nás stojí dosť (zmluvy na zaradenie a odvysielanie komunikátov).

Čo bude výsledkom celej očkovacej parády sa nechajme prekvapiť, ale obávam sa, že to bude opäť fiasko, tak ako všetko, čo robí táto „skvelá“ vláda. Hlavne nezabudnime na ich mantru „DOBRE BUDE“, „CHRÁNIME VAŠE ZDRAVIE“. No len to zdravie nám ohrozujú aj iné závažnejšie choroby, ako hnusoba. Mali by možno zvážiť aj zákaz fajčenia a užívania alkoholu, ak teda im ide o zdravie národa, a nielen farizejsky šíriť očkovaciu propagandu.

Zaujímavé je, že nikto nerieši, čo bude v jeseni. Všetci vládni dovolenkujú a zjavne čakajú na zázraky. Neviem či návšteva pápeža nás od hnusoby ochráni, ale je vysoko pravdepodobné, že po odchode pápeža začnú prvé lockdowny. Netuším či naša vláda prijala nejaké nové opatrenia v nemocniciach, či nakúpila dostatok zdravotníckeho materiálu a liekov, ale asi ju netreba vyrušovať, lebo chystá predsa veľkú show. Možno o tom budú písať aj v The New York Times, to je priorita tejto vlády. Aj keď už všetci čítame, že očkovanie proti delta variantu nie je účinné. Potvrdzujú to aj čísla zo zahraničia, napr. Izraela, Islandu, Veľkej Británie, ktoré patria medzi najviac zaočkované krajiny.  No slovenskí „superodborníci“ to opäť určite spochybnia. Prioritou našej vlády na čele s prezidentkou je momentálne situácia v Bielorusku a Slovensko, teda slovenský občan ich vôbec nezaujíma a netrápi. Veď tam sú štrajky dovolené a nutné, ale u nás nie. U nás podľa nich štrajkujú dezoláti, opice, lúza, ľudský odpad…. žijeme smutnú dobu a bohužiaľ stali sme sa rukojemníkmi ľudí bez vzdelania a skúsenosti s riadením štátu. Dokedy ešte?!

P.S.: Heslo očkovacej lotérie znie „BYŤ ZDRAVÝ JE VÝHRA“. Čo tak lotéria aj pre onkopacientov, ktorí podstúpili chemoterapiu, výhra by bola asi potrebnejšia. Teda naopak, byť chorým nie je žiadna výhra. Obzvlášť vtedy, keď sa „chorí“ dostanú k moci, terorizujú, nezmyselne zadlžujú a likvidujú celú republiku!

 

Demokracia priniesla aj Matoviča

24.09.2021

Slovensko je krajina zázrakov. Kedysi skoro v každej obci bol obchod, pošta, krčma, škola, zdravotné stredisko prinajhoršom až vo vedľajšej obci, byt dostal každý mladý pár, prácu mali všetci, ktorí mohli pracovať, v nemocnici bol toaletný papier, ľudia boli k sebe oveľa ľudskejší. To len tak v skratke. Dnes slávny kapitalizmus a demokracia nám síce otvorila hranice, [...]

Nacistov aj NATO porazili partizáni

18.08.2021

Po zuby ozbrojení Rambovia si nedokázali dať rady s negramotnými pastiermi kôz. Aj takto sa dá v skratke, ale presne podať príbeh 20 rokov trvajúceho vojnového dobrodružstva spojencov pod vedením USA v Afganistane. Útek spojencov nie je ani tak neúspechom ako veľkou, veľmi veľkou hanbou. Pretože obranná aliancia NATO je najsilnejším a najlepšie vyzbrojeným vojenským [...]

Farebná revolucionárka Čaputová

13.08.2021

Madam excelencia z Grasalkovičovho paláca v pondelok uverejnila nasledovný status na Twitteri a akosi ho zabudla zavesiť aj na sociálnu sieť Facebook: „A year ago, many people in Belarus chose democracy and freedom over corruption and authoritarianism. My thoughts today are with all those persecuted for simply demanding their constitutional rights are respected.“ V preklade: „Pred [...]

Patriot USA RUMUNSKO

Česko kúpi z Izraela raketový systém protivzdušnej obrany za pol miliardy eur

27.09.2021 22:51

České ministerstvo obrany predpokladá, že nový raketový systém bude armáda používať najmenej 20 rokov.

Belarus, Minsk, vojenské cvičenie, ruské tanky

Srbsko v polovici októbra absolvuje spoločné vojenské cvičenie s Ruskom

27.09.2021 19:15

Spoločné srbsko-ruské vojenské cvičenie s názvom Slovanský štít sa uskutoční v Srbsku.

nehoda autobus diaľnica nemecko

Nehoda autobusu v Rakúsku si vyžiadala takmer 30 zranených, stav piatich je vážny

27.09.2021 19:08

Autobus podľa úradov v zákrute z doposiaľ nezistených príčin narazil bokom do nákladného auta, zišiel z cesty a následne sa prevrátil.

Andrej Doležal / Juraj Tlapa /

Starosta Ivanky pri Dunaji varuje pred dopravným kolapsom, Doležalovi odovzdal otvorený list

27.09.2021 17:30

"Primäla nás k tomu neustále zhoršujúca sa situácia v doprave spolu s obavami, čo prinesie spustenie ďalších dopravných stavieb v okolí našej obce Ivanka pri Dunaji," vysvetlil starosta.