Založ si blog

Farebná revolucionárka Čaputová

Madam excelencia z Grasalkovičovho paláca v pondelok uverejnila nasledovný status na Twitteri a akosi ho zabudla zavesiť aj na sociálnu sieť Facebook:

„A year ago, many people in Belarus chose democracy and freedom over corruption and authoritarianism. My thoughts today are with all those persecuted for simply demanding their constitutional rights are respected.“

V preklade: „Pred rokom si mnoho ľudí v Bielorusku zvolilo demokraciu a slobodu pred korupciou a autoritárstvom. Moje dnešné myšlienky sú so všetkými prenasledovanými, ktorí jednoducho požadujú, aby boli rešpektované ich ústavné práva.

Nadobúdam pocit, že Zuzana Čaputová trpí akousi psychickou poruchou rovnako ako poniektorí predstavitelia súčasnej vlády (Heger, Korčok atď. ako cez kopirák a na pokyn zverejnili obdobné veľavravné statusy, no zabudli čítať aj komentáre a názory Slovákov) a niektoré individuality z NR SR – tzv. pročkoposlanci. Bez akejkoľvek hanby a sebareflexie dokážu neúnavne vyjadrovať podporu pokusom o farebnú revolúciu v Bielorusku organizovanú Západom. Celé dni a noci asi myslí prezidentka len na bieloruských majdanistov, a potom jej neostáva kapacita, aby porozmýšľala nad Slovenskom, ktorého je mimochodom a bohužiaľ prezidentkou. Ona – eurodemokratka sorošovského typu, nejako zabudla, že sa jej prednedávnom podarilo na Slovensku zarezať demokraciu ako také prasa na zabíjačke, keď odmietla vyvolať legitímne referendum. Zabudla, ako sa nepostavila na obranu základných ľudských práv a slobôd a Ústavy SR, keď tu diktátor Matovič robil lekárske experimenty na ľuďoch, ktoré sú v rozpore s Norimberským kódexom. Zabudla sa zastať slušne a pokojne protestujúcich občanov, ktorí len nesúhlasia s očkovacím fašizmom, segregačnými zákonmi a ktorých tú dokonca niektorí vládni predstavitelia označujú za lúzu, dezolátov a opice. Dokonca sa nedokáže zastať ani len detí, do ktorých sa tu snažia „vládni obchoďáci farmafiriem“ napichať experimentálny chemický kokteil génovej terapie – však nezaujatý pozorovateľ si aj tak hneď všimne, že ona sama sa správa ako taký obchoďák, vakcína je predsa úsmev a sloboda. Možno by mala navštíviť aj obete nežiaducich účinkov po očkovaní, či sa tam tiež bude usmievať. Očividne Zuzane Čaputovej a našej vláde viac záleží na bieloruských majdanistoch ako na občanoch SR.

P.S.: Ako sa ukázalo, tak Bielorusko sa správalo ako zodpovedný sused priestoru Európskej únie a bránilo náporu migračných tokov utečencov a ekonomických migrantov prevažne z Blízkeho východu na schengenskú hranicu. Teraz sa však situácia zmenila a prezident Lukašenko za pokusy o farebnú revolúciu a protištátny puč organizované spoza Altantiku a za pomoci eurodemokratov, vrátane Čaputovej a Korčoka, ako odvetný úder viac nebráni migračnej vlne a necháva jej voľný priebeh. Výsledkom sú stupňujúce sa protesty v Litve, ,tak v čom je problém, a prečo madam excelencia Čaputová nepodporí rovno aj tieto protesty, keď už podporuje tie bieloruské? Či azda protesty bežných ľudí proti nelegálnym migrantom jej až tak „nevoňajú“ ako tie, ktoré organizujú Sorošove mimovládky?! Zahraničné majdany áno, ale protesty bežných ľudí to nie či ako to vlastne je?!

 

 

Demokracia priniesla aj Matoviča

24.09.2021

Slovensko je krajina zázrakov. Kedysi skoro v každej obci bol obchod, pošta, krčma, škola, zdravotné stredisko prinajhoršom až vo vedľajšej obci, byt dostal každý mladý pár, prácu mali všetci, ktorí mohli pracovať, v nemocnici bol toaletný papier, ľudia boli k sebe oveľa ľudskejší. To len tak v skratke. Dnes slávny kapitalizmus a demokracia nám síce otvorila hranice, [...]

Nacistov aj NATO porazili partizáni

18.08.2021

Po zuby ozbrojení Rambovia si nedokázali dať rady s negramotnými pastiermi kôz. Aj takto sa dá v skratke, ale presne podať príbeh 20 rokov trvajúceho vojnového dobrodružstva spojencov pod vedením USA v Afganistane. Útek spojencov nie je ani tak neúspechom ako veľkou, veľmi veľkou hanbou. Pretože obranná aliancia NATO je najsilnejším a najlepšie vyzbrojeným vojenským [...]

Matovičova očkovacia tragédia

12.08.2021

Prekračovať hranice dehonestácie ľudskej dôstojnosti, to bola stále Matovičova parketa. Podarilo sa mu to aj tentokrát, výmyslom zvaným „Očkovacia lotéria“. Koľko nás táto jeho zábavka a výmysel bude stáť, nemá už ani zmysel komentovať. Treba ale pripomenúť, že zase a opäť z daní platíme reklamu pre produkty súkromných farmaceutických spoločností. Smutné [...]

Patriot USA RUMUNSKO

Česko kúpi z Izraela raketový systém protivzdušnej obrany za pol miliardy eur

27.09.2021 22:51

České ministerstvo obrany predpokladá, že nový raketový systém bude armáda používať najmenej 20 rokov.

Belarus, Minsk, vojenské cvičenie, ruské tanky

Srbsko v polovici októbra absolvuje spoločné vojenské cvičenie s Ruskom

27.09.2021 19:15

Spoločné srbsko-ruské vojenské cvičenie s názvom Slovanský štít sa uskutoční v Srbsku.

nehoda autobus diaľnica nemecko

Nehoda autobusu v Rakúsku si vyžiadala takmer 30 zranených, stav piatich je vážny

27.09.2021 19:08

Autobus podľa úradov v zákrute z doposiaľ nezistených príčin narazil bokom do nákladného auta, zišiel z cesty a následne sa prevrátil.

Andrej Doležal / Juraj Tlapa /

Starosta Ivanky pri Dunaji varuje pred dopravným kolapsom, Doležalovi odovzdal otvorený list

27.09.2021 17:30

"Primäla nás k tomu neustále zhoršujúca sa situácia v doprave spolu s obavami, čo prinesie spustenie ďalších dopravných stavieb v okolí našej obce Ivanka pri Dunaji," vysvetlil starosta.