Založ si blog

Propaganda a pokrytectvo nielen Čaputovej

Propagandistickej mašinérii, ktorá už dlhodobo formuje verejnú mienku na Slovensku, sa veľmi úspešne darí odvracať pozornosť občanov od tých naozaj dôležitých tém na zástupné témy, ktoré môžeme pokojne označiť ako bulvár. Aj keď sa na túto činnosť mediálnych skupín z portfólia „slovenských“ prozápadných oligarchov alebo cudzích mocností viac hodí definícia, ktorá popisuje tzv. vymývanie mozgov. Pretože inak sa už ani nedá nazvať táto žurnalistická žumpa hlavného prúdu, ktorej tak oduševnene sekundujú politici prevažne z liberálneho, progresívneho a euroatlantického spektra, o ktorých oddanosti Slovenskej republike existujú vážne pochybnosti a ktorých konanie sa dá doslova označiť ako absolútny rozvrat a likvidácia našej republiky.

Existenčné témy, ktorými by mali byť občania dennodenne spravodajsky „bombardovaní“ sa pomocou propagandy úspešne odsúvajú na vedľajšiu koľaj a postupne sa posielajú do stratena, bez akéhokoľvek významnejšieho verejného pobúrenia. Aj napriek tomu, že na tieto prevažne sociálne a národohospodárske témy pravidelne poukazuje terajšia opozícia a rovnako aj odborná verejnosť. Dokonca niekedy sa ku kritike tejto vlády bláznov pridajú aj prozápadne orientované mimovládky a inštitúty, od ktorých by som to vôbec nečakala, ale to ide len a len na ich česť (aspoň niečo málo, ale to určite nestačí na vyváženie ich dlhodobej rozvratnej činnosti). Dnes medzi takéto témy môžeme zaradiť napr. energetickú krízu, rozpad právneho štátu, neospravedlniteľná šikana a porušovanie základných ľudských práv a slobôd zo strany úradníkov, a dokonca aj polície, deštrukcia národného hospodárstva a likvidácia suverenity Slovenska na úkor Európskej únie, chorá benevolentnosť voči bankám, pokusy na ľuďoch páchané Matovičovou vládou, pošliapavanie Ústavy SR a polarizácia spoločnosti, ktorá mi pripomína pokus o vyvolanie občianskej vojny, LGBTiQJAZHFPULOLHAHA indoktrinácia mládeže a mnohé ďalšie vážne témy. Namiesto toho sú ľuďom vymývané mozgy absolútne nepodstatnými spravodajskými hrami, ktoré hraničia s kriminálnou činnosťou alebo tým nekonečným propagandistickým strašením ľudí kvôli korone, dehumanizácia ľudí odmietajúcich experimentálne vakcíny a šikanovanie ľudí, ktorí si z nosenia rúška neurobili náboženstvo a fanatizmus. Dokonca túto „rúškovú“ šikanu vykonávajú samotní propagandisti, ktorí arogantne a verejne porušujú tieto svoje „blbosti,“ čo si povymýšľali. Viď zopár konkrétnych udalostí posledných dní.

Veľkomožná madam Čaputová sa na klimatickej konferencii arogantne promenáduje bez rúška, ktorého nosenie tak vehementne vyžaduje od druhých a poslušne sa pridáva ku každej spravodajskej „ofenzíve“ proti slobodným občanom, ktorí sú si vedomí svojich práv. A aby toho nebolo málo, tak sama zo seba robí osobnosť svetového formátu a samu seba pasuje do pozície celosvetového hlasu mladej generácie. Zuzka, však teba za hranicami Slovenska poznajú akurát tak u strýka Georga v New Yorku, trošku skromnosti a pokory by nezaškodilo. Predseda vlády Heger to je asi tiež parádny duševný pacient. On sa pohoršuje nad nenosením rúšok a poukazuje na nejakú partičku „nadšencov“, ktorá tu podniká akcie proti vytipovaným obchodom, kde si počas nákupu títo zákazníci zložia rúška. Dokonca sa ich nehanbí verejne označiť za grázlov a vyvrheľov a ešte k tomu tento slaboduchý kazateľ pripojí, že nenosenie rúšok je porušovaním zákona. A to od kedy, pán Heger ?! Mikasova vyhláška nie je zákon, a dokonca ani Mikas nie je zákon! TAK PRESTAŇTE MANIPULOVAŤ VEREJNÚ MIENKU, TU UŽ NIE STE NA NEJAKEJ SEKTÁRSKEJ KÁZNI. A čo tá fotka z cintorína bez rúška pán premiér, nehanbíte sa?! A pár dní predtým vyzývate ľudí, aby ostali doma. Na jednej strane sa tu Heger ukája na tzv. „antirúškaroch“ a nadáva im do spodiny spoločnosti a na druhej si tu pobehuje Harabin po súdoch a do ksichtu sa vysmieva nekompetentným policajtom a strážnikom ZVJS, z ktorých verejne robí právnych analfabetov, niečo ako je Heger. A to len pripomeniem, že Harabin má súdom potvrdené, že nič také ako povinnosť nosiť rúška neexistuje, takže pohov páni policajti, láskavo sa v rámci svojej modus operandi držte v medziach zákona a zbytočne sa neuchyľujte ku kolaborácií s rúškovými fašistami, lebo národ vám to nezabudne, aj keď vám to teraz trpí. Agenta Pfizeru Jarčušku a jeho pohŕdanie vlastnými pravidlami ani nebudem komentovať. Pretože to je už absolútne dno, čo predviedol tento „ pandemický odborník“. Ešte nezabudnime na to pokrytectvo v Národnej rade SR. Pred kamerami poslanci v rúškach a za dverami na chodbách veselo bez rúšok. A teda, že Fico sa napchával slaninou na nejakej chate a že sa priznal k svojej skúsenosti s koronou, to je síce šokujúce odhalenie, ale ako toto pomôže krachujúcej ekonomike a krachujúcim rodinným rozpočtom?! Rozhodne nijako.

P.S.: Tak čo pán premiér, predstúpite pred verejnosť a pokarháte aj excelenciu Čaputovú, Jarčušku, vládnych poslancov a zároveň aj seba za podľa vás porušovanie zákona (ktorý neexistuje) a osočíte sa na seba samého, že ste jeden grázel a vyvrheľ rovnako ako Čaputová, Jarčuška a celá vaša vláda so svojimi poskokmi a nohsledmi?! Nebuďte už pokrytcami a priznajte, že rúško Vás pred vírusom neochráni a snažíte sa len bezhlavo podporovať biznis farmaceutických firiem.

Poznámka: Ak si naša madam Čaputová dá na ekologickom summite zelené šaty, to ešte neznamená, že jej prázdnymi a slaboduchými floskulami zachraňuje planétu. Ale liberálne média šalejú akoby vysadila nový amazonský prales.

Čaputovej „excelentný“ prejav

30.11.2022

Čaputová sa dovalila do Národnej rady SR, aby tam predniesla nesúrodú zlátaninu, ktorou sa snažila popísať súčasný stav Slovenskej republiky cez jej svetonázorovú optiku. Totiž, excelencia Čaputová dokázala dokopy zlátať bujnejúcu chudobu občanov Slovenska, vojnu na Ukrajine, globálne otepľovanie, drísty o jej predstave demokracie a celé to podčiarkla šírením [...]

Orbánov mokrý sen alebo. ..

24.11.2022

Liberálne „ultras“ v Prezidentskom paláci a tiež na poste ministra zahraničných vecí, neborák Heger ako „najmocnejší“ muž vo vláde, ktorý bez súhlasu svojho straníckeho predsedu Matoviča, nie je schopný urobiť nič, kšeftár Kollár a „opozičná“ SaS. Toto je aktuálna politická reprezentácia Slovenska, ktorá náš národ a občanov SR [...]

„Fakt“ objektívna TA3

23.11.2022

Hoaxy, dezinformácie, konšpirácie, kritické myslenie, dezoláti, opice, fašisti, blokovanie falošných správ, sláva Ukrajine, blokovanie webov a „nebezpečných“ účtov na sociálnych sieťach, ruská propaganda, Najvyšší bezpečnostný úrad musí okamžite konať…toto pomaly dennodenne počúvame z úst tých najväčších demokratov a bojovníkov za slobodu, [...]

Miroslav Kollár / Spolu /

Spolu bude na sneme riešiť postup do volieb, má prísť aj Dzurinda

03.12.2022 15:21

Šéf strany Miroslav Kollár hovorí o spolupráci stredopravých strán.Tvrdí, že Dzurindov politický projekt je ideovo pripravený.

pčolinský Gröhling

SaS vs. Sme rodina: Pčolinský obvinil liberálov, že chcú umelo vytvoriť vládu. Gröhling sa bráni

03.12.2022 13:40

Pčolinský vytkol strane SaS, že toto je už tretia vláda, ktorú chcú povaliť.

Počúvajte pravdu, víkendový podcast

Žilinkova 363 vždy zaručene vyčarí Smerákom úsmev na perách

03.12.2022 13:00

Žiadna svetlá budúcnosť. Po páde vlády nás čakajú iba zlé a horšie riešenia, hovorí okrem iného v politickom prehľade týždňa komentátor Marián Repa (podcast)

Putin

Putin by mohol využiť mierové rozhovory na prezbrojenie armády, myslí si šéf britskej diplomacie

03.12.2022 11:32

Cleverly poukázal na to, že po agresii v Gruzínsku, na Kryme a v ukrajinskom Donbase vždy nasledovala ďalšia "vlna" agresie.