Založ si blog

Agentka Čaputová a jej splnená misia

Od konca minulého roka, keď Naď a Korčok lišiacky v medzisviatkovom období predložili americký okupačný paškvil na pripomienkovanie, sa táto zmluva stala témou číslo 1. Nič iné sa neriešilo, zabudlo sa na povinné očkovanie, zabudlo sa na neúnosné zdražovanie, zabudlo sa aj na to, že my sme stále v núdzovom stave a nikto si ani poriadne nevšímal ako a načo sa rozhadzujú spoločné peniaze a kto si z nich napcháva vlastné vrecká! Slovensko žilo len a len zmluvou s Američanmi. Opozícia, občianski aktivisti, slovenská inteligencia, Úrad jadrového dozoru či generálny prokurátor SR robili aj nemožné, aby ratifikácii tejto zjavne protiústavnej dohody zabránili. No žiaľ, neúspešne. Po tej tragikomédii, čo sa odohrala v NR SR, už ostali Slovensku len oči pre plač a územie pre americkú armádu. Koaličná poslanecká svoloč na čele s Borisom Kollárom najprv nedovolila vystúpiť s pripomienkami k predmetnej dohode generálnemu prokurátorovi, potom tam dve indivíduá zo SaS pobehovali s ukrajinskou zástavou, ktorú mali ešte aj dole hlavou a ktorú poslanec ĽSNS neúctivo ošpliechal vodou. A potom pre istotu zakázali poslaneckú diskusiu, lebo vraj neposlušná opozícia robila bordel. Nebolo to skôr kvôli tomu, že koaličná svoloč hecovaná vojnovým štváčom Naďom nechcela počuť pravdu o tejto dohode?! Zarezali demokraciu, aby 79 pročkoposlancov bez akýchkoľvek známok inteligencie, cti a svedomia odhlasovalo tento akt vlastizrady, za ktorý si ešte potom aj zatlieskali ako v nejakom pojazdnom cirkuse. Tak sa tešili, že Slovensko uvrhli do vojenskej okupácie, až sa od radosti objímali. A kto ešte nebol v úplnom šoku z toho, tak toho v ten deň poobede zrazila na kolená prezidentka Čaputová, ktorá rýchlosťou blesku podpísala túto zmluvu, hlasovacie zariadenia v parlamente ani nestihli vychladnúť, tak sa ponáhľala s podpisom. Ale to tak býva, keď na Vás tlačia nadriadení.

Zaujímavé je, že pofidérna právnička, pofidérna Slovenka a pofidérna prezidentka Čaputová v prípade referenda o predčasných voľbách si dávala na čas. Zaujímavé je, že keď tu Matovič páchal celoplošné testovanie, tak sa tvárila ako prispatá Šípková Rúženka. A zrazu toto! Nohy si išla zlámať, aby podpísala okupáciu SR. Takže berme to ako priznanie sa k tomu, prečo sa stala prezidentkou, prečo sa udial na Slovensku majdan, a možno je to aj odpoveď na to, prečo musel zomrieť Ján Kuciak a Martina Kušnírová – za jeden bleskový podpis Čaputovej. Misia splnená! O nič iné jej nikdy ani nešlo, o Slovensko a Slovákov už vôbec nie. Veď ako priznala, nerozumie im.

P.S.: Včera hoax, že NY Times šíri nezmysly o tom, že u nás budú výcvikové tábory, dnes už to nie je podľa ministra vylúčené a predpokladám, že zajtra už tu tie tábory budú rozostavené. Len nebudú ich nazývať tábormi, ale strediskami, všakže?!

Vydierač Zelenský

11.05.2022

Nepriateľský krok a agresia Ukrajiny voči Slovensku a EÚ. Po včerajšom online vystúpení najväčšieho „geroja“ dnešných pohnutých čias, ktoré sa vysielalo priamo v rokovacej sále NR SR a ktorého klamstvá a podvody si od publika vyslúžili „stending ovejšn“, sa dnes ráno ukázalo, že včerajší živý vstup bol jeho posledným kolom kladenia si [...]

Nie je žena ako žena, tak ako Tabak nie je Čaputová

05.05.2022

Včera vraj bolo historické hlasovanie. Poslanci Národnej rady SR hlasovali o žiadosti Generálnej prokuratúry o vydanie súhlasu na vzatie do väzby poslanca Roberta Fica. Koalícia bez odborných argumentov na čele s Matovičom sa tešila na svoj ďalší politický skalp a pomstu. No oslava sa nekonala. Kohútom s krvavými očami spľasli hrebene. Ale podstatnou správou dňa je, že [...]

Ruský štandard, ale nie ten Hegerov

29.04.2022

Poľsku boli zastavené dodávky lacného ruského plynu z plynovodu Jamal pre neochotu Poľska platiť za ruský plyn novým zlatým štandardom, teda rubľom. Na tento hrdinský čin Poľska sa samozrejme poskladajú bežní občania zo svojich peňaženiek. Pretože do Poľska začal reverzným tokom okamžite prúdiť plyn z Nemecka. A že sa jedná o ten istý ruský zemný plyn snáď [...]

Ana Brnabičová

Za bombovými poplachmi v Belehrade stojí Západ, tvrdí Brnabičová. Dôkazy však nepredložila

17.05.2022 23:49

Západ takto podľa srbskej premiérky útočí na Srbsko za jeho odmietnutie uvaliť sankcie proti Rusku za jeho inváziu na Ukrajinu.

Mexiko / vojak / armáda / hranica /

Na hraniciach Mexika s USA našli tunel na pašovanie drog, mal aj koľajnice

17.05.2022 22:20

Tunel na pašovanie narkotík viedol z mexického mesta Tijuana do skladu v kalifornskom meste San Diego.

Josef Abrhám

Režisér Hledík o Josefovi Abrhámovi: Výnimočný herecký zjav, ale aj skromný a empatický priateľ

17.05.2022 20:30

Rok po smrti herečky Libušky Šafránkovej sa českí aj slovenskí fanúšikovia lúčia s jej životnou láskou a manželom, hercom Josefom Abrhámom.

KĽDR / Covid /

WHO sa obáva vzniku nových variantov koronavírusu v KĽDR

17.05.2022 19:57

Svetová zdravotnícka organizácia je pripravená Severnej Kórei pomôcť, no nemá právomoci zasahovať v suverénnej krajine.

Slavěna Vorobelová

Poslankyňa slovenského národa v NR SR.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 161
Celková čítanosť: 1453353x
Priemerná čítanosť článkov: 9027x

Autor blogu

Kategórie