Založ si blog

Proruskí trollovia verzus proamerickí truľovia

Už tomu bude mesiac, čo dezinformačné médiá hlavného propagandistického prúdu, americkí bábkoví politici a proamerickí truľovia doslova zo sekundy na sekundu vymenili „leitmotív“ tej chaotickej spleti dezinformácií a manipulácií najviac vplývajúcej na verejnú mienku a emočné nastavenie slovenskej populácie. Zo sekundy na sekundu sa vírusový strašiak akoby vyparil z mediálneho priestoru a verejnej diskusie a obecenstvu sa vzápätí podhodilo nové „žrádlo“ pre ich emóciu strachu a nenávisti. Tá manipulovateľnejšia časť (ktorá sa z pre mňa nepochopiteľného dôvodu považuje za tú najslušnejšiu, najmúdrejšiu, najvyvolenejšiu, najslobodnejšiu, najdemokratickejšiu, najmodernejšiu, najprotifašistickejšiu, najzaočkovanejšiu, najrusofóbnejšiu a najslovakofóbnejšiu, najamerikanofilnejšiu, najNATOfilnejšiu a najukronacistofilnejšiu časť obyvateľstva) sa rovnako ako v prípade vírusového strašenia, hneď preorientovala na nové požiadavky a tému. Ako na pokyn, šmahom zázračného prútika, sa pridali k nenávistnej kampani zas a znova hlavne proti zdravému rozumu, ľudskosti, mieru, slobode rozmýšľania a prejavu, akceptovaniu faktov a chápaniu súvislostí. Za výdatnej podpory hlavných propagandistov si hoaxy a účelové dezinformácie osvojili ako jedinú dovolenú pravdu, uverili tomu, že sa dali na správnu stranu barikády a ako zmyslov zbavení škriekajú, vreštia a ziapu na každého, kto sa odmieta správať ako oni a odmieta veriť tomu, čomu nekriticky, priam až fanaticky veria práve oni – nadľudia či Naďľudia. Mať iný názor ako sú ich sväté „modlitby“, je pre nich neakceptovateľné a okamžite volajú po krvi, lebo tužia po krvi. Ľudí s opačným názorom šikanujú a najradšej by ich zatvárali, odoberali im základné ľudské práva a slobody, možno aj niečo oveľa horšie.

Mnohí sa smiali z metafor o čipovaní ľudí, ale zamyslime sa nad sci-fi scenárom dnešných dní, možno nie tak vzdialeným od reality. Títo, nazvime ich bioroboti, si sami neuvedomujú ako ľahko im cez masmediálne prostriedky architekti zamýšľaného postcovidového poriadku nahrali, aktualizovali nový softvér do ich mozgov. A čuduj sa svete, bioroboti sa hneď podľa nového softvéru aj začali stádovito správať. Pre pochopenie, ľudský mozog je tým čipom a nepotrebuje mať wifi pripojenie, keď má k dispozícií zrak a sluch. Tak ako im ešte pred kampaňou „Vakcína je sloboda“ nahrali softvér COVID pomocou strachu a nenávisti, tak im teraz mediálnou kampaňou „Sláva Ukrajine“ nahrali nový softvér pomocou strachu a nenávisti, od ktorého možno očakávať radikalizáciu a stupňovanie agresivity týchto samostatne nemysliacich biorobotov (mimochodom pokrik Sláva Ukrajine je sympatizovanie s nacizmom, preto nechápem, prečo sa tým ešte nezaoberá špeciálne oddelenie na Špeciálnej prokuratúre so špeciálnymi prokurátormi).

Som zvedavá na to ich „vytriezvenie“, keď bude chlieb čochvíľa stáť 5 eur, ak vôbec bude, keď plynové kúrenie bude cenovo dostupné len pre horných 10 tisíc (ale tí už asi na Slovensku nebudú), namiesto horúceho kúpeľa bude oblievanie sa ľadovou studňovou vodou z lavóra (povedia nám, že je to zdravé), autá vymeníme za drevené kolobežky a tie „liberálne“ mamičky, ktoré nevedia ani variť, budú chodiť denne žobrať za tými, ktorými teraz tak neuveriteľne pohŕdajú, jedlo pre svoje hladné deti. Vypestovať si 7 cherry paradajok v kvetináči na okne z nikoho neurobí potravinovo sebestačným. Pamätajte, že ak nebude chlieb pre ľudí, tak nebude ani potrava pre hospodárske zvieratá vo veľkochovoch. Výsledkom môže byť akútny nedostatok potravín a boj o prežitie. A za toto všetko bude potom treba poslať ďakovné listy do USA, do Bruselu a fanatickému čaputovsko-hegerovskému režimu! Lebo Fico strieda lebo Putin, lebo Rusko! Na vine však budete práve Vy, proamerickí truľovia s Vašimi skvelými sankciami, ktoré v konečnom dôsledku budú mať dopad na nás všetkých! Nezabúdajme, že vo svete vojny boli, sú a budú, pretože túžba po moci je silná, ale v záujme Slovenska je nebyť už nikdy jej súčasťou.

P.S.: Nestačí, že súčasný režim nám určuje, čo si môžeme myslieť, čo si máme myslieť, ale dostávame sa do stavu, že si to aj musíme myslieť. V opačnom prípade nás tento režim, teda prorežimové orgány a inštitúcie, ktorým platíme dane a odvody, označí za triednych nepriateľov, ruských trollov, agentov, persone non grate! Vrcholom veľkohubých vyhlásení a provokačnými aktivitami zakomplexovaných jedincov však môže byť, že nás zatiahnu do vojny. Do vojny, ktorú predpokladám na Slovensku NIKTO nechce, samozrejme okrem tých, ktorí na nej zarábajú a zarobia. Vytriezvenie však bude niečo stáť a obávam sa, že % ľudí, ktorí žijú na hranici chudoby sa bohužiaľ rapídne zvýši.

Vydierač Zelenský

11.05.2022

Nepriateľský krok a agresia Ukrajiny voči Slovensku a EÚ. Po včerajšom online vystúpení najväčšieho „geroja“ dnešných pohnutých čias, ktoré sa vysielalo priamo v rokovacej sále NR SR a ktorého klamstvá a podvody si od publika vyslúžili „stending ovejšn“, sa dnes ráno ukázalo, že včerajší živý vstup bol jeho posledným kolom kladenia si [...]

Nie je žena ako žena, tak ako Tabak nie je Čaputová

05.05.2022

Včera vraj bolo historické hlasovanie. Poslanci Národnej rady SR hlasovali o žiadosti Generálnej prokuratúry o vydanie súhlasu na vzatie do väzby poslanca Roberta Fica. Koalícia bez odborných argumentov na čele s Matovičom sa tešila na svoj ďalší politický skalp a pomstu. No oslava sa nekonala. Kohútom s krvavými očami spľasli hrebene. Ale podstatnou správou dňa je, že [...]

Ruský štandard, ale nie ten Hegerov

29.04.2022

Poľsku boli zastavené dodávky lacného ruského plynu z plynovodu Jamal pre neochotu Poľska platiť za ruský plyn novým zlatým štandardom, teda rubľom. Na tento hrdinský čin Poľska sa samozrejme poskladajú bežní občania zo svojich peňaženiek. Pretože do Poľska začal reverzným tokom okamžite prúdiť plyn z Nemecka. A že sa jedná o ten istý ruský zemný plyn snáď [...]

Ana Brnabičová

Za bombovými poplachmi v Belehrade stojí Západ, tvrdí Brnabičová. Dôkazy však nepredložila

17.05.2022 23:49

Západ takto podľa srbskej premiérky útočí na Srbsko za jeho odmietnutie uvaliť sankcie proti Rusku za jeho inváziu na Ukrajinu.

Mexiko / vojak / armáda / hranica /

Na hraniciach Mexika s USA našli tunel na pašovanie drog, mal aj koľajnice

17.05.2022 22:20

Tunel na pašovanie narkotík viedol z mexického mesta Tijuana do skladu v kalifornskom meste San Diego.

Josef Abrhám

Režisér Hledík o Josefovi Abrhámovi: Výnimočný herecký zjav, ale aj skromný a empatický priateľ

17.05.2022 20:30

Rok po smrti herečky Libušky Šafránkovej sa českí aj slovenskí fanúšikovia lúčia s jej životnou láskou a manželom, hercom Josefom Abrhámom.

KĽDR / Covid /

WHO sa obáva vzniku nových variantov koronavírusu v KĽDR

17.05.2022 19:57

Svetová zdravotnícka organizácia je pripravená Severnej Kórei pomôcť, no nemá právomoci zasahovať v suverénnej krajine.

Slavěna Vorobelová

Poslankyňa slovenského národa v NR SR.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 161
Celková čítanosť: 1453343x
Priemerná čítanosť článkov: 9027x

Autor blogu

Kategórie