Založ si blog

Proruskí trollovia verzus proamerickí truľovia

Už tomu bude mesiac, čo dezinformačné médiá hlavného propagandistického prúdu, americkí bábkoví politici a proamerickí truľovia doslova zo sekundy na sekundu vymenili „leitmotív“ tej chaotickej spleti dezinformácií a manipulácií najviac vplývajúcej na verejnú mienku a emočné nastavenie slovenskej populácie. Zo sekundy na sekundu sa vírusový strašiak akoby vyparil z mediálneho priestoru a verejnej diskusie a obecenstvu sa vzápätí podhodilo nové „žrádlo“ pre ich emóciu strachu a nenávisti. Tá manipulovateľnejšia časť (ktorá sa z pre mňa nepochopiteľného dôvodu považuje za tú najslušnejšiu, najmúdrejšiu, najvyvolenejšiu, najslobodnejšiu, najdemokratickejšiu, najmodernejšiu, najprotifašistickejšiu, najzaočkovanejšiu, najrusofóbnejšiu a najslovakofóbnejšiu, najamerikanofilnejšiu, najNATOfilnejšiu a najukronacistofilnejšiu časť obyvateľstva) sa rovnako ako v prípade vírusového strašenia, hneď preorientovala na nové požiadavky a tému. Ako na pokyn, šmahom zázračného prútika, sa pridali k nenávistnej kampani zas a znova hlavne proti zdravému rozumu, ľudskosti, mieru, slobode rozmýšľania a prejavu, akceptovaniu faktov a chápaniu súvislostí. Za výdatnej podpory hlavných propagandistov si hoaxy a účelové dezinformácie osvojili ako jedinú dovolenú pravdu, uverili tomu, že sa dali na správnu stranu barikády a ako zmyslov zbavení škriekajú, vreštia a ziapu na každého, kto sa odmieta správať ako oni a odmieta veriť tomu, čomu nekriticky, priam až fanaticky veria práve oni – nadľudia či Naďľudia. Mať iný názor ako sú ich sväté „modlitby“, je pre nich neakceptovateľné a okamžite volajú po krvi, lebo tužia po krvi. Ľudí s opačným názorom šikanujú a najradšej by ich zatvárali, odoberali im základné ľudské práva a slobody, možno aj niečo oveľa horšie.

Mnohí sa smiali z metafor o čipovaní ľudí, ale zamyslime sa nad sci-fi scenárom dnešných dní, možno nie tak vzdialeným od reality. Títo, nazvime ich bioroboti, si sami neuvedomujú ako ľahko im cez masmediálne prostriedky architekti zamýšľaného postcovidového poriadku nahrali, aktualizovali nový softvér do ich mozgov. A čuduj sa svete, bioroboti sa hneď podľa nového softvéru aj začali stádovito správať. Pre pochopenie, ľudský mozog je tým čipom a nepotrebuje mať wifi pripojenie, keď má k dispozícií zrak a sluch. Tak ako im ešte pred kampaňou „Vakcína je sloboda“ nahrali softvér COVID pomocou strachu a nenávisti, tak im teraz mediálnou kampaňou „Sláva Ukrajine“ nahrali nový softvér pomocou strachu a nenávisti, od ktorého možno očakávať radikalizáciu a stupňovanie agresivity týchto samostatne nemysliacich biorobotov (mimochodom pokrik Sláva Ukrajine je sympatizovanie s nacizmom, preto nechápem, prečo sa tým ešte nezaoberá špeciálne oddelenie na Špeciálnej prokuratúre so špeciálnymi prokurátormi).

Som zvedavá na to ich „vytriezvenie“, keď bude chlieb čochvíľa stáť 5 eur, ak vôbec bude, keď plynové kúrenie bude cenovo dostupné len pre horných 10 tisíc (ale tí už asi na Slovensku nebudú), namiesto horúceho kúpeľa bude oblievanie sa ľadovou studňovou vodou z lavóra (povedia nám, že je to zdravé), autá vymeníme za drevené kolobežky a tie „liberálne“ mamičky, ktoré nevedia ani variť, budú chodiť denne žobrať za tými, ktorými teraz tak neuveriteľne pohŕdajú, jedlo pre svoje hladné deti. Vypestovať si 7 cherry paradajok v kvetináči na okne z nikoho neurobí potravinovo sebestačným. Pamätajte, že ak nebude chlieb pre ľudí, tak nebude ani potrava pre hospodárske zvieratá vo veľkochovoch. Výsledkom môže byť akútny nedostatok potravín a boj o prežitie. A za toto všetko bude potom treba poslať ďakovné listy do USA, do Bruselu a fanatickému čaputovsko-hegerovskému režimu! Lebo Fico strieda lebo Putin, lebo Rusko! Na vine však budete práve Vy, proamerickí truľovia s Vašimi skvelými sankciami, ktoré v konečnom dôsledku budú mať dopad na nás všetkých! Nezabúdajme, že vo svete vojny boli, sú a budú, pretože túžba po moci je silná, ale v záujme Slovenska je nebyť už nikdy jej súčasťou.

P.S.: Nestačí, že súčasný režim nám určuje, čo si môžeme myslieť, čo si máme myslieť, ale dostávame sa do stavu, že si to aj musíme myslieť. V opačnom prípade nás tento režim, teda prorežimové orgány a inštitúcie, ktorým platíme dane a odvody, označí za triednych nepriateľov, ruských trollov, agentov, persone non grate! Vrcholom veľkohubých vyhlásení a provokačnými aktivitami zakomplexovaných jedincov však môže byť, že nás zatiahnu do vojny. Do vojny, ktorú predpokladám na Slovensku NIKTO nechce, samozrejme okrem tých, ktorí na nej zarábajú a zarobia. Vytriezvenie však bude niečo stáť a obávam sa, že % ľudí, ktorí žijú na hranici chudoby sa bohužiaľ rapídne zvýši.

Rusko a Čína ako kati dolára

21.03.2023

Návšteva čínskeho prezidenta v Moskve, ktorá je predovšetkým o upevnení strategického partnerstva medzi týmito štátmi a pokračujúceho sa zbližovania medzi nimi, stojí za povšimnutie, pretože práve v Moskve sa v najbližších dňoch rozhodne o tom, akým smerom svet vykročí. Jedno je isté, USA ako svetový policajt a hegemón za zahanbujúceho skučania a agresívneho [...]

Sliepky a hady v parlamente, MIGY už možno na Ukrajine.

20.03.2023

Odvolaná vláda, ktorá si naďalej bez hanby úraduje a svojvoľne si určuje, aké kompetencie jej prináležia, nás zaťahuje do vojny. Ignorujú parlament, ignorujú vôľu občanov. A parlament namiesto toho, aby adekvátne reagoval na túto aroganciu a drzosť presluhujúcej vlády, si celý minulý týždeň riešil také nepodstatné blbosti ako trest odňatia slobody za zjedenie [...]

„Šroty“ majú zrazu cenu 900 mega

17.03.2023

Varovanie k poslaniu slovenských MIG-29 na Ukrajinu prišlo už aj od Spojených štváčov amerických (SŠA)!! Aj keď sa presluhujúci služobník SŠA Naď toto dôrazné varovanie, aby sme MIG-29 na Ukrajinu v žiadnom prípade neposielali, snaží verejnosti prezentovať ako pre Slovensko veľmi výhodný obchod, tak práve preto sa k tomu treba stavať mimoriadne kriticky a opatrne. To, [...]

vojna na ukrajine

Generál Šedivý pre CZDefence: Veľa západných politikov nepozná skutočný stav vecí na Ukrajine

02.04.2023 09:40

Rusko zmenilo svoj prístup v bojoch na Ukrajine, povedal bývalý náčelník Generálního štábu českej armády generál Jiří Šedivý.

fínsko

Fíni si volia nový parlament, favoritom pravicové strany. Ako obstojí Marinová?

02.04.2023 09:10

„Trend pravicovejších strán vo Fínsku naberá na sile," povedal Juko Rahonen z výskumného inštitútu E2.

tornádo

Počet obetí tornád v USA naďalej stúpa, bez prúdu bolo pol milióna domácností

02.04.2023 08:55

Tornáda hlási až osem štátov, najhoršie zasiahnuté je Ohio.

Bratislavský maratón

Nedeľná Bratislava patrí maratónu, obmedzí to niektoré linky MHD

02.04.2023 07:49

Nedeľňajší bratislavský maratón dočasne obmedzí viacero liniek mestskej hromadnej dopravy i prímestských autobusov, respektíve zmení ich trasy.