Založ si blog

Proruskí trollovia verzus proamerickí truľovia

Už tomu bude mesiac, čo dezinformačné médiá hlavného propagandistického prúdu, americkí bábkoví politici a proamerickí truľovia doslova zo sekundy na sekundu vymenili „leitmotív“ tej chaotickej spleti dezinformácií a manipulácií najviac vplývajúcej na verejnú mienku a emočné nastavenie slovenskej populácie. Zo sekundy na sekundu sa vírusový strašiak akoby vyparil z mediálneho priestoru a verejnej diskusie a obecenstvu sa vzápätí podhodilo nové „žrádlo“ pre ich emóciu strachu a nenávisti. Tá manipulovateľnejšia časť (ktorá sa z pre mňa nepochopiteľného dôvodu považuje za tú najslušnejšiu, najmúdrejšiu, najvyvolenejšiu, najslobodnejšiu, najdemokratickejšiu, najmodernejšiu, najprotifašistickejšiu, najzaočkovanejšiu, najrusofóbnejšiu a najslovakofóbnejšiu, najamerikanofilnejšiu, najNATOfilnejšiu a najukronacistofilnejšiu časť obyvateľstva) sa rovnako ako v prípade vírusového strašenia, hneď preorientovala na nové požiadavky a tému. Ako na pokyn, šmahom zázračného prútika, sa pridali k nenávistnej kampani zas a znova hlavne proti zdravému rozumu, ľudskosti, mieru, slobode rozmýšľania a prejavu, akceptovaniu faktov a chápaniu súvislostí. Za výdatnej podpory hlavných propagandistov si hoaxy a účelové dezinformácie osvojili ako jedinú dovolenú pravdu, uverili tomu, že sa dali na správnu stranu barikády a ako zmyslov zbavení škriekajú, vreštia a ziapu na každého, kto sa odmieta správať ako oni a odmieta veriť tomu, čomu nekriticky, priam až fanaticky veria práve oni – nadľudia či Naďľudia. Mať iný názor ako sú ich sväté „modlitby“, je pre nich neakceptovateľné a okamžite volajú po krvi, lebo tužia po krvi. Ľudí s opačným názorom šikanujú a najradšej by ich zatvárali, odoberali im základné ľudské práva a slobody, možno aj niečo oveľa horšie.

Mnohí sa smiali z metafor o čipovaní ľudí, ale zamyslime sa nad sci-fi scenárom dnešných dní, možno nie tak vzdialeným od reality. Títo, nazvime ich bioroboti, si sami neuvedomujú ako ľahko im cez masmediálne prostriedky architekti zamýšľaného postcovidového poriadku nahrali, aktualizovali nový softvér do ich mozgov. A čuduj sa svete, bioroboti sa hneď podľa nového softvéru aj začali stádovito správať. Pre pochopenie, ľudský mozog je tým čipom a nepotrebuje mať wifi pripojenie, keď má k dispozícií zrak a sluch. Tak ako im ešte pred kampaňou „Vakcína je sloboda“ nahrali softvér COVID pomocou strachu a nenávisti, tak im teraz mediálnou kampaňou „Sláva Ukrajine“ nahrali nový softvér pomocou strachu a nenávisti, od ktorého možno očakávať radikalizáciu a stupňovanie agresivity týchto samostatne nemysliacich biorobotov (mimochodom pokrik Sláva Ukrajine je sympatizovanie s nacizmom, preto nechápem, prečo sa tým ešte nezaoberá špeciálne oddelenie na Špeciálnej prokuratúre so špeciálnymi prokurátormi).

Som zvedavá na to ich „vytriezvenie“, keď bude chlieb čochvíľa stáť 5 eur, ak vôbec bude, keď plynové kúrenie bude cenovo dostupné len pre horných 10 tisíc (ale tí už asi na Slovensku nebudú), namiesto horúceho kúpeľa bude oblievanie sa ľadovou studňovou vodou z lavóra (povedia nám, že je to zdravé), autá vymeníme za drevené kolobežky a tie „liberálne“ mamičky, ktoré nevedia ani variť, budú chodiť denne žobrať za tými, ktorými teraz tak neuveriteľne pohŕdajú, jedlo pre svoje hladné deti. Vypestovať si 7 cherry paradajok v kvetináči na okne z nikoho neurobí potravinovo sebestačným. Pamätajte, že ak nebude chlieb pre ľudí, tak nebude ani potrava pre hospodárske zvieratá vo veľkochovoch. Výsledkom môže byť akútny nedostatok potravín a boj o prežitie. A za toto všetko bude potom treba poslať ďakovné listy do USA, do Bruselu a fanatickému čaputovsko-hegerovskému režimu! Lebo Fico strieda lebo Putin, lebo Rusko! Na vine však budete práve Vy, proamerickí truľovia s Vašimi skvelými sankciami, ktoré v konečnom dôsledku budú mať dopad na nás všetkých! Nezabúdajme, že vo svete vojny boli, sú a budú, pretože túžba po moci je silná, ale v záujme Slovenska je nebyť už nikdy jej súčasťou.

P.S.: Nestačí, že súčasný režim nám určuje, čo si môžeme myslieť, čo si máme myslieť, ale dostávame sa do stavu, že si to aj musíme myslieť. V opačnom prípade nás tento režim, teda prorežimové orgány a inštitúcie, ktorým platíme dane a odvody, označí za triednych nepriateľov, ruských trollov, agentov, persone non grate! Vrcholom veľkohubých vyhlásení a provokačnými aktivitami zakomplexovaných jedincov však môže byť, že nás zatiahnu do vojny. Do vojny, ktorú predpokladám na Slovensku NIKTO nechce, samozrejme okrem tých, ktorí na nej zarábajú a zarobia. Vytriezvenie však bude niečo stáť a obávam sa, že % ľudí, ktorí žijú na hranici chudoby sa bohužiaľ rapídne zvýši.

Krajniakov bič na ZŤP a sociálne zariadenia

04.10.2022

Sme rodina pripravuje nový bič na opatrovateľov a zariadenia sociálnych služieb V čase najväčšej krízy, kedy sociálne odkázaní ľudia, ale aj sociálne zariadenia žijú v obave z budúcnosti, najmä ako zaplatia vysoké účty za plyn a elektrinu, ktorí zároveň budú postihnutí aj vysokou infláciou, ktorá sa očakáva na úrovni 20%, minister Krajniak zo Sme rodina predkladá [...]

Poľsko ako trójsky kôň USA

30.09.2022

Určite mnohí z Vás zachytili správu o poškodení podmorských plynovodov Nordstream 1 a 2, niektorí možno aj zachytili fotografiu zemného plynu vyvierajúceho na morskej hladine (veľkosť kruhu na fotografii je v priemere cca 600 m). Otázku či išlo o nešťastnú náhodu v rovnakom čase na obidvoch potrubiach a na viacerých miestach si snáď klásť ani nemusíme, nakoľko [...]

Pomajdanová excelencia predčasné voľby asi nedovolí

25.09.2022

Dnes (25.9.2022) sa konajú v Taliansku predčasné parlamentné voľby. Nejdem sa teraz zaoberať tým, čo vyvolalo v Taliansku predčasné parlamentné voľby, ale chcem len poukázať na to, že predčasné voľby sú vo vyspelých demokraciách úplne štandardné (teda, ak Taliansko spĺňa túto euroatlantickú definíciu). U nás sme už tiež mali dočinenia s predčasnými voľbami a [...]

mobilizácia

Pre mobilizáciu utieklo z Ruska možno až milión ľudí

04.10.2022 20:52

Ruský minister Šojgu uviedol, že od začiatku mobilizácie do armády vstúpilo vyše 200 000.

Bratislava Zochova nehoda pochod obete pamiatka BAX

Sviečky a smútok sa vrátili na Zochovu. V Bratislave si uctili obete nehody

04.10.2022 20:26, aktualizované: 21:12

Študenti v areáli internátov v Mlynskej doline si uctili pamiatku svojich zosnulých spolužiakov minútovým stíšením po 20.00 h.

Ján Horecký

Nový šéf školstva Horecký: Som ministrom zhody, nikto nám pod tankami nevnucuje ideológiu

04.10.2022 19:27

Na nového ministra školstva sa čakalo najdlhšie. Napriek kritike jeho konzervativizmu hovorí o tom, že je ministrom zhody a svetonázor ani náboženstvo nebudú kritériom.

heger, rana

Heger sa stretol s novým americkým veľvyslancom, témami obchod i vojna

04.10.2022 18:50

Hovorili aj o aktuálnej situácii na Ukrajine.

Slavěna Vorobelová

Poslankyňa slovenského národa v NR SR.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 175
Celková čítanosť: 1551894x
Priemerná čítanosť článkov: 8868x

Autor blogu

Kategórie