Založ si blog

„Fakt“ objektívna TA3

Hoaxy, dezinformácie, konšpirácie, kritické myslenie, dezoláti, opice, fašisti, blokovanie falošných správ, sláva Ukrajine, blokovanie webov a „nebezpečných“ účtov na sociálnych sieťach, ruská propaganda, Najvyšší bezpečnostný úrad musí okamžite konať…toto pomaly dennodenne počúvame z úst tých najväčších demokratov a bojovníkov za slobodu, ktorí sa však správajú ako nefalšovaní fašisti a extrémisti. Tvária sa, že len oni vlastnia jedinú pravdu a pod hrozbou represálií a vyhrážok ju nanucujú všetkým, ktorí nemajú na očiach ich ružové okuliare. Smutné na tom je, že oni nič, čo by sa aspoň trošku okolo pravdy pohybovalo, nehlásajú a nešíria. Ale všetko to je obyčajná, sprostá, štvavá, na emócie útočiaca propaganda a ešte to aj robia úplne, že na chrapúňov. Až sa človek môže cítiť dotknutý, že ho tieto hlasné propagandistické trúby považujú za úplného hlupáka. Ale nebude to skôr naopak, že tým hlupákom je tu niekto iný?!

Nedávno, keď na Poľsko padla raketa, tak sa okamžite spustilo mediálne šialenstvo, šírenie poplašných správ, volanie po vojne s Ruskom. A to všetko len na základe jednej falošnej správy. Hlavné spravodajské agentúry hneď vedeli, že to zaútočili Rusi na „strategický“ traktor na území Poľska, liberálna kaviareň a jej politická „elita“ sa okamžite pridala do vrčania a pomaly vyhlasovali Rusku vojnu a volali po okamžitom odvetnom jadrovom údere na Moskvu. No, ako keby boli zmyslov zbavení alebo v nejakom tranze. Samozrejme, ako sa chvíľu na to ukázalo, jednalo sa o falošnú správu, a teda celý tento propagandistický aparát, vrátane občanmi platenej RTVS, šíril jedno obrovské klamstvo, hoax, dezinformáciu a prezentovali ju ako fakt. Ale ako inak, veď sme na Slovensku, prešlo im to beztrestne a bez verejného lynču či pokuty. Ani sa len neunúvali ospravedlniť sa za zavádzanie verejnosti.

Zaujímavé na tom je, že my normálni, sme nepodliehali panike ani tranzu a vytrženiu a čakali sme na reakcie kľúčových veľmocí, ktoré to samozrejme veľmi rýchlo popreli a označili za falošnú správu. Tak kto tu teda nepoužíva kritické myslenie, kto tu teda naletí každej sprostosti a hoaxu?!

Ďalší príklad, tá „najobjektívnejšia“ spravodajská televízia u nás, nejaká TA3. Nechápem, prečo ju ešte NBÚ nevypol a na čo čaká?! Koľko hoaxov ešte treba?! Veď táto propagandistická televízia šíri, dokonca opakovane, hoax o tom, že vraj Rusi ostreľujú Záporožskú jadrovú elektráreň na Ukrajine (najväčšia v Európe), v areáli ktorej sú rozmiestnené ruské jednotky od vstupu ruského vojska na Ukrajinu. OSN priniesla správu, že údajne nevedia, kto za týmto ostreľovaním je, ale mal by s tým okamžite prestať, nakoľko z toho hrozí jadrová katastrofa. Ale „experti“ v TA3 už sú si istí tým, že páchatelia sú Rusi, ktorí ostreľujú samých seba. Asi tak, ako keď nám priniesli „zaručenú“ správu o presne cielenom ruskom údere na „strategický“ traktor v Poľsku. Pre novinárov z TA3 je očividne zelenského fašistický režim najdôveryhodnejším zdrojom správ, aký existuje, netreba si ich ani overovať.

P.S.: Kto skutočne ostreľuje tú elektráreň, všetci veľmi dobre vieme, smutné však je, že ani OSN to nemôže povedať nahlas. Asi je naozaj nevyhnutné poslať hegemóna na smetisko svetových dejín, aby pravda mohla zvíťaziť!

Čaputovej „excelentný“ prejav

30.11.2022

Čaputová sa dovalila do Národnej rady SR, aby tam predniesla nesúrodú zlátaninu, ktorou sa snažila popísať súčasný stav Slovenskej republiky cez jej svetonázorovú optiku. Totiž, excelencia Čaputová dokázala dokopy zlátať bujnejúcu chudobu občanov Slovenska, vojnu na Ukrajine, globálne otepľovanie, drísty o jej predstave demokracie a celé to podčiarkla šírením [...]

Orbánov mokrý sen alebo. ..

24.11.2022

Liberálne „ultras“ v Prezidentskom paláci a tiež na poste ministra zahraničných vecí, neborák Heger ako „najmocnejší“ muž vo vláde, ktorý bez súhlasu svojho straníckeho predsedu Matoviča, nie je schopný urobiť nič, kšeftár Kollár a „opozičná“ SaS. Toto je aktuálna politická reprezentácia Slovenska, ktorá náš národ a občanov SR [...]

Americké impérium chce určovať pravdu

15.11.2022

Američania sú odhodlaní bojovať do posledného Ukrajinca/Ukrajinky! Ozbrojený konflikt v skutočnosti nie je medzi Ruskom a Ukrajinou. Hovorí sa, že pravda sa bráni argumentmi a klamstvo sa bráni cenzúrou. Presne to sa dnes deje aj v našom spravodajskom a mediálnom priestore. Pomocou štvavej propagandy sa u nás „oficiálnymi“ kanálmi šíria dezinformácie a tendenčne [...]

Miroslav Kollár / Spolu /

Spolu bude na sneme riešiť postup do volieb, má prísť aj Dzurinda

03.12.2022 15:21

Šéf strany Miroslav Kollár hovorí o spolupráci stredopravých strán.Tvrdí, že Dzurindov politický projekt je ideovo pripravený.

pčolinský Gröhling

SaS vs. Sme rodina: Pčolinský obvinil liberálov, že chcú umelo vytvoriť vládu. Gröhling sa bráni

03.12.2022 13:40

Pčolinský vytkol strane SaS, že toto je už tretia vláda, ktorú chcú povaliť.

Počúvajte pravdu, víkendový podcast

Žilinkova 363 vždy zaručene vyčarí Smerákom úsmev na perách

03.12.2022 13:00

Žiadna svetlá budúcnosť. Po páde vlády nás čakajú iba zlé a horšie riešenia, hovorí okrem iného v politickom prehľade týždňa komentátor Marián Repa (podcast)

Putin

Putin by mohol využiť mierové rozhovory na prezbrojenie armády, myslí si šéf britskej diplomacie

03.12.2022 11:32

Cleverly poukázal na to, že po agresii v Gruzínsku, na Kryme a v ukrajinskom Donbase vždy nasledovala ďalšia "vlna" agresie.