Založ si blog

Kurátorka Čaputová, preč s vládou pod jej ochranou

Hlavná kurátorka Hegerovej vlády v demisii zrazu trvá na predčasných voľbách! Verí tejto falošnici falošnej ešte niekto?! Teda, samozrejme mám na mysli tú zdravú časť populácie a nie tú jej dúhovú, progresívno-liberálnu sektu, ktorá ju má za nedotknuteľnú modlu. To proste zdravá hlava neberie. Čaputová tu 3 roky robí všetko proti konaniu predčasných volieb. Najprv v spolčení sa s Ústavným súdom SR marila vyvolanie referenda, lebo vraj byť 4 roky poslancom je základné ľudské právo. Potom svojvoľne rozdelila otázky z petície a stanovila odlišný dátum ako bol zamýšľaný, teda spojenie referenda s komunálnymi a krajskými voľbami. Čím nesie zodpovednosť za to vraj zbytočné vyhadzovanie peňazí na konanie referenda. A teraz nás zrazu ide presviedčať o tom, že ona už vydala pokyny Kollárovi, aby zabezpečil prijatie ústavného zákona Národnou radou a aby sa stanovil termín predčasných volieb. Hlavne, keď sa už nevie dočkať vymenovania svojej liberálno-progresívnej, extrémistickej úradníckej vlády. Cieľom tohto divadielka nie je vyvolanie predčasných volieb, ale je to len sabotovanie referenda, ktoré môže byť úspešné a prišlo by tak k zmene Ústavy SR proti jej vôli. Snaží sa len odradiť ľudí od účasti na ňom!

Totižto, ak by sa jej podarilo zmariť zajtrajšie referendum, tak si vytvorí ideálne podmienky na to, aby predčasné voľby posúvala až do termínu riadnych parlamentných volieb 2024, mala svoju progresívnu úradnícku vládu, pričom by súčasne robila kampaň PS a mohla by tak blokovať svojimi prezidentskými kompetenciami aj prijatie ústavného zákona, ktorý by vzišiel zo zákonodarnej moci parlamentu. Je to veľmi jednoduchá taktika, veď od nej sa iná čakať ani nedá. Ak by sa stal zázrak a parlament by prijal ústavný zákon na skrátenie volebného obdobia (potrebných 90 hlasov poslancov), Čaputová by si v ňom následne našla nejakú ňou vymyslenú nezrovnalosť so základnými ľudskými právami, nepodpísala ho a poslala by to na Ústavný súd SR, tým by prišlo k natiahnutiu času vlády v demisii, resp. jej úradníckej vlády a zákon by sa vrátil naspäť do parlamentu. Samozrejme, všetko by sa tak dialo na posledný deň, čas hrá predsa v jej prospech a nie v prospech národa. Isto by sa neponáhľala ako pri expresnom podpise okupačnej zmluvy s armádou USA. Tým, že by sa prijal tento zákon, by si zabezpečila aj uznášaniaschopnosť parlamentu, čím by jej nevznikla ústavná povinnosť rozpustiť parlament. Jej úlohou je udržať pri moci režim vojnových štváčov a nebezpečných fanatikov, ktorý si zachová proukrajinské, proamerické a hlavne protislovenské tendencie.

K referendu o predčasných voľbách treba prísť hlavne kvôli Zuzane Čaputovej, pretože dosť bolo snáh o zavádzanie liberálno-progresívnej diktatúry a dúhových sorošovských ideológií, preč s vládou pod jej ochranou.

P.S.: Taká koncentrácia moci v Prezidentskom paláci, o akú sa snaží Čaputová podporovaná liberálnymi „ultras“, je extrémne nebezpečná pre mierovú budúcnosť Slovenska a jeho následný vývoj v duchu tradičných národných hodnôt. Veď podľa nej sme tu aj tak všetci Ukrajinci a tí, ktorí sa tak necítime, tak sme nenávistní, zakonzervovaní dezoláti, presne podľa slovníka liberálnych „ultras“, ku ktorým patrí aj progresívne orientovaná Zuzanka. Ak jej plán s úradníckovou vládou vyjde, určite jej opäť udelia nejaké vymyslené mimovládne celosvetové ocenenie a 4 medaile.

Demokratická schizofrénia „liberálnych demokratov“

02.02.2023

Hovorí sa, že kde končí zdravý rozum, tam začína vojenská logika. V skratke to znamená, že to, čo nám v bežnom živote príde doslova nelogické a proti zdravému rozumu, tak pri tvorbe vojenskej taktiky alebo stratégie to môže znamenať aj víťazstvo alebo prežitie. Ako môžeme dnes vidieť v prostredí slovenskej politiky, tak odvolaná vláda a jej koaliční [...]

Naďove dary kyjevskému korupčnému režimu

27.01.2023

Témou dnešných dní na Slovensku sú hlavne predčasné parlamentné voľby, ktoré sa akoby schválne prekrývajú s vyostrovaním zástupného konfliktu NATO vedeného ukrajinskými rukami proti jadrovej superveľmoci. Kyjevský režim, ktorý sa správa ako nonstop pod vplyvom nejakých narkotík, neustále požaduje ďalšiu a ďalšiu vojenskú pomoc od Západu. Od ľahkých zbraní, [...]

Klamár a manipulátor Matovič, preč s ním

20.01.2023

Pamätáte si, keď ten klamár a manipulátor Matovič jedným predvolebným videom podviedol Slovensko, zmanipuloval veľkú časť voličov a vyhral parlamentné voľby 2020?! To bol vtedy ošiaľ, podarilo sa mu zosadiť „bossa podsvetia“ Fica, sekta OĽaNO prevalcovala voľby a Matoviča pomaly vyhlasovali za národného hrdinu a osloboditeľa. Lenže, tento ošiaľ sa veľmi rýchlo [...]

pellegrini

Nenaškrabkal. Pellegrini si na kampaň berie úver

07.02.2023 12:14

Hlas chce ručiť svojimi preferenciami a budúcim príspevkom od štátu.

Sýria Turecko Zemetrasenie Silné Obete

Horšie ako Asadove bomby. Na severe Sýrie otrasy dokonali dielo skazy

07.02.2023 11:45

Štyri a pol milióna Sýrčanov na poslednom území, ktoré Moskvou podporovaná vláda Bašíra Asada stále neovládla, sa po zemetrasení ocitlo v sendviči utrpenia.

Peter Stachura

Do KDH vstúpil tajomník exministra Krajčího

07.02.2023 11:35

Stachura bude tímlídrom pre zdravotníctvo.

zeman

Zeman verí, že dobré vzťahy so Slovenskom budú pokračovať aj s Pavlom na čele ČR

07.02.2023 11:20, aktualizované: 12:35

Zemanova cesta na Slovensko je súčasťou tradície, keď český či slovenský prezident pred skončením mandátu zavíta do druhého štátu bývalej federácie.