Založ si blog

Klamár a manipulátor Matovič, preč s ním

Pamätáte si, keď ten klamár a manipulátor Matovič jedným predvolebným videom podviedol Slovensko, zmanipuloval veľkú časť voličov a vyhral parlamentné voľby 2020?! To bol vtedy ošiaľ, podarilo sa mu zosadiť „bossa podsvetia“ Fica, sekta OĽaNO prevalcovala voľby a Matoviča pomaly vyhlasovali za národného hrdinu a osloboditeľa. Lenže, tento ošiaľ sa veľmi rýchlo vytratil, keď si ľudia uvedomili, že Matovič má prebrať manažovanie protipandemických opatrení a vyviesť nás z covidovej krízy, s čo možno najmenšími škodami na životoch, národnom hospodárstve a bezpečnosti štátu. V skratke, ošiaľ z Matoviča veľmi rýchlo vystriedal strach z Matoviča. A budúcnosť ukázala, že to bol oprávnený strach a ku dnešnému dňu sa ten ospevovaný národný hrdina stal národom nenávideným a z osloboditeľa sa stal tyran. Dokonca sa zázračne stratili aj tí, ktorí ho volili, pretože dnes sa už nájde len zopár odvážlivcov, ktorí sa ešte verejne priznajú k tejto svojej životnej chybe.

Dobre bude, ešte chvíľu vydržme! Takto nejako upokojoval národ, keď na ňom tento „expert“ na všetko, spolu so svojimi kumpánmi ako tragéd Krajčí, Mikas, Jarčuška či nebohý Krčméry páchali sociálne a medicínske experimenty. Dobrovoľne nasilu sa nechať niekoľkokrát otestovať nefunkčnými testami, potom do seba nechať vpraviť experimentálnu látku pochybného zloženia, ktorá, ako dnes vychádza na povrch, vôbec nefunguje tak ako to títo „experti“ prezentovali. Dokonca, dnes sa už prešetruje či 21 tisíc nevinných občanov náhodou nezomrelo len v dôsledku zlých a ešte horších rozhodnutí krízového štábu pod vedením „doktora“ Matoviča. Hlavne, čo sa týka tej jeho atómovej bomby, v podobe celoplošného testovania a jeho nacistické praktiky v podobe rozdávania modrých kartičiek. Osobne si myslím, že tých obetí bude ešte pribúdať a že tých vinníkov je podstatne viac ako len Matovič, na ktorého to možno všetko nakoniec hodia. Porušovali ústavu, porušovali chartu OSN o základných ľudských právach a slobodách, porušovali norimberský kódex o medicínskych experimentoch na ľuďoch. Vyvíjali neprimeraný psychický nátlak na obyvateľov len preto, aby im do tela vpravili látku dodnes neznámych dlhodobých vedľajších účinkov na ľudský organizmus. Veď viete, je to sloboda. Dokonca Matovič, už vtedy ako minister financií, zneužil štátny rozpočet na „propagáciu a podporu predaja“ experimentálneho medikamentu súkromnej zahraničnej spoločnosti, aby tak namotivoval obyvateľov k zúčastneniu sa na „dobrovoľnom“ medicínskom experimente. Našťastie, veľká časť národa sa ním nenechala oklamať a tí, ktorí naleteli alebo z rôznych dôvodov boli donútení, tak prevažná väčšina sa snáď dostatočne skoro spamätala a „otvorila“ oči. Toto jeho vyvádzanie okrem škôd na ľudských životoch a ľudskom zdraví napáchalo aj enormné škody na národnom hospodárstve a v neposlednom rade na občianskom spolunažívaní, vzájomnom rešpektovaní sa a zachovávaní ľudskej dôstojnosti. Nechcem tým povedať, že za toto všetko nesie vinu iba Matovič, ale pravdou je, že on tomu celému šéfoval či už ako premiér, alebo tieňový premiér prezlečený za ministra financií. Krízový manažér, ktorý spôsobil ešte rozsiahlejšiu krízu. Fakt „expert“ naslovovzatý.

Ako predseda schránkovej politickej strany OĽaNO do parlamentných lavíc „prepašoval“ unikátnu zmesku kadejakých pozberancov z “ulice”, mentálne nestabilných „pročkoposlancov“ a nebezpečných náboženských fanatikov ako napr. Heger alebo Krajčí, ktorí sú zjavne schopní čohokoľvek. Od medicínskeho experimentu, za ktorý by sa nehanbil ani sám nacista Mengele, provokovanie jadrovej superveľmoci, vťahovanie Slovenska do vojny, až po rozoštvávanie ľudí medzi sebou a likvidáciu národného hospodárstva a energetickej bezpečnosti. Prípad OĽaNO je názornou ukážkou ľudového príslovia: „Vrana k vrane sadá – rovný rovného si hľadá“, s tým rozdielom, že tých skutočne rovných tam veľa nenájdeme.

Matovič toho počas 3 rokov vládnutia dokázal navyvádzať neskutočne veľa. Na rôzne, doslova blbosti, nezmyselné opatrenia, lotérie, záchranné a sociálne balíčky či pomoc Ukrajine, atď. pomíňal neskutočné miliardy eur, ktoré doslova vyhodil von oknom. Výsledkom čoho je, že aj napriek vyššiemu výberu daní za minulý rok, ako bolo plánované, zaťal do ekonomiky ozrutnú 8 miliardovú hrdzavú sekeru, ktorá sa nám v budúcnosti veľmi nepekne vypomstí. Smutné na tom je, že aj napriek tomu, sa Slovensko rúti do priepasti, kolabuje ekonomika aj sociálne zabezpečenie, expresne rastie inflácia, enormne rýchlo pribúdajú ľudia žijúci v chudobe, národ je nútený sa ešte viac zadlžovať voči finančným inštitúciám, ktoré z toho vyťahujú doslova úžernícke zisky, ľudia majú existenčné problémy a zvyšuje sa v nich apatia a agresivita. To všetko sú dôsledky Matovičovho vládnutia a jeho koaličných partnerov, ktorým samozrejme bez hanby pomáha tá americká „slúžka“ zabarikádovaná v Prezidentskom paláci.

Slovensko zrazil na kolená niekoľkokrát a dnes to prezentuje ako pomoc a záchranu, ktoré tu chýbali. Ak toto nie je prejavom nejakej duševnej poruchy, tak ja už potom neviem, čo viac ešte treba. Dúfam, že národ mal dostatok času na to, aby spoznal Matovičovu pravú tvár a charakter, aby zistil, že z tohto povestného politického „šaša“ sa vykľul jeden nevyspytateľný, pomstychtivý, nebezpečný bezočivec, ktorý sa teraz „hrdinsky“ vracia do parlamentu, kde bude pokračovať vo svojich zlomyseľnostiach až do konca volebného obdobia.

K referendu o predčasných voľbách treba prísť hlavne kvôli Igorovi Matovičovi, pretože dosť bolo tohto falošného proroka s mesiášskym komplexom, dosť bolo všetkého zla a zverstiev, čo tu stihol napáchať, preč s ním.

P.S.: Matovič pre svoju záchranu urobí čokoľvek, to treba mať na pamäti. On veľmi dobre vie, kto sú jeho úhlavní nepriatelia, kto mu podrážal nohy a kto mu dával facky od chrbta. On veľmi dobre vie, s kým sa delí o liberálneho voliča. Nezabúdajme, že je to veľmi prešpekulovaný manipulátor, prefíkaný lišiak a mimoriadne pomstychtivý jedinec. Treba sa mať neustále pred ním na pozore, veď predsa len tí jeho kajúcnici videli, čo sa nikdy nestalo, počuli, čo sa nikdy nepovedalo a porozprávajú aj to, čo nikdy nevedeli.

Demokratická schizofrénia „liberálnych demokratov“

02.02.2023

Hovorí sa, že kde končí zdravý rozum, tam začína vojenská logika. V skratke to znamená, že to, čo nám v bežnom živote príde doslova nelogické a proti zdravému rozumu, tak pri tvorbe vojenskej taktiky alebo stratégie to môže znamenať aj víťazstvo alebo prežitie. Ako môžeme dnes vidieť v prostredí slovenskej politiky, tak odvolaná vláda a jej koaliční [...]

Naďove dary kyjevskému korupčnému režimu

27.01.2023

Témou dnešných dní na Slovensku sú hlavne predčasné parlamentné voľby, ktoré sa akoby schválne prekrývajú s vyostrovaním zástupného konfliktu NATO vedeného ukrajinskými rukami proti jadrovej superveľmoci. Kyjevský režim, ktorý sa správa ako nonstop pod vplyvom nejakých narkotík, neustále požaduje ďalšiu a ďalšiu vojenskú pomoc od Západu. Od ľahkých zbraní, [...]

Kurátorka Čaputová, preč s vládou pod jej ochranou

21.01.2023

Hlavná kurátorka Hegerovej vlády v demisii zrazu trvá na predčasných voľbách! Verí tejto falošnici falošnej ešte niekto?! Teda, samozrejme mám na mysli tú zdravú časť populácie a nie tú jej dúhovú, progresívno-liberálnu sektu, ktorá ju má za nedotknuteľnú modlu. To proste zdravá hlava neberie. Čaputová tu 3 roky robí všetko proti konaniu predčasných volieb. [...]

pellegrini

Nenaškrabkal. Pellegrini si na kampaň berie úver

07.02.2023 12:14

Hlas chce ručiť svojimi preferenciami a budúcim príspevkom od štátu.

Sýria Turecko Zemetrasenie Silné Obete

Horšie ako Asadove bomby. Na severe Sýrie otrasy dokonali dielo skazy

07.02.2023 11:45

Štyri a pol milióna Sýrčanov na poslednom území, ktoré Moskvou podporovaná vláda Bašíra Asada stále neovládla, sa po zemetrasení ocitlo v sendviči utrpenia.

Peter Stachura

Do KDH vstúpil tajomník exministra Krajčího

07.02.2023 11:35

Stachura bude tímlídrom pre zdravotníctvo.

zeman

Zeman sa lúči s úradom aj Slovenskom. Oficiálny program začal prehliadkou čestnej stráže

07.02.2023 11:20

Zemanova cesta na Slovensko je súčasťou tradície, keď český či slovenský prezident pred skončením mandátu zavíta do druhého štátu bývalej federácie.