Založ si blog

„Šroty“ majú zrazu cenu 900 mega

Varovanie k poslaniu slovenských MIG-29 na Ukrajinu prišlo už aj od Spojených štváčov amerických (SŠA)!!

Aj keď sa presluhujúci služobník SŠA Naď toto dôrazné varovanie, aby sme MIG-29 na Ukrajinu v žiadnom prípade neposielali, snaží verejnosti prezentovať ako pre Slovensko veľmi výhodný obchod, tak práve preto sa k tomu treba stavať mimoriadne kriticky a opatrne. To, že o predlžovanie konfliktu na Ukrajine ide v prvom rade Spojeným štváčom americkým, vrátane tých svojich služobníkov a podlizovačov, ako je Naď, Heger, Káčer či Čaputová, je už dnes tak do očí bijúce, že už to pochopili min. 2/3 občanov SR. Politruci z propagandistického paškvilu Denník N totiž zverejnili prieskum, v ktorom je uvedené, že 2/3 opýtaných občanov SR nesúhlasí s odoslaním MIG-29 na Ukrajinu, o tej zvyšnej 1/3 radšej pomlčím. Nie je to naša vojna, my nie sme stranou konfliktu a my nie sme Ukrajina, zatiaľ!!

Nie je v záujme bezpečnosti Slovenska a jeho občanov, aby sme takýto akt agresie voči Rusku bagatelizovali do takej roviny, že neriešime hrozbu toho, že sa staneme priamym účastníkom konfliktu na Ukrajine, a teda legitímnym cieľom ruských odvetných úderov, ale namiesto toho sa tvárime, že potrebujeme len vymyslieť ústavnosť takéhoto aktu či presluhujúci služobníci SŠA majú kompetenciu o tomto rozhodovať samostatne, alebo či využijeme spomínanú „neodolateľnú“ ponuku 900 miliónov dolárov. Keďže, v prípade týchto presluhujúcich služobníkov SŠA je úplne bežné, že svojvôľu si vykladajú ako ústavnosť, lebo oni tu teraz vládnu, tak netreba tomu prikladať váhu a obhajovať tým takýto nebezpečný krok. Rovnako sa to týka aj tých 900 miliónov dolárov, ktoré síce sú lákavou ponukou, až to vyzerá ako snaha uplatiť nás, ale obhajovať touto čiastkou takú hrozbu, akou je priama účasť Slovenska vo vojne, je nanajvýš nezodpovedné a riskovať vtiahnutie Slovenska do vojny za úplatok v akejkoľvek výške, je čistá zlomyseľnosť voči občanom SR.

Treba sa v prvom rade pýtať nasledovné otázky. Prečo sa Spojení štváči americkí tak horlivo snažia o to, aby maličké Slovensko za seba poslalo bojové stíhačky? Aké úmysly s nami majú, keď chcú riskovať priame vtiahnutie Slovenska do vojny na Ukrajine?! Presluhujúci služobníci SŠA by si mali uvedomiť, že toto nie je výhodná ponuka, ale skutočná pasca, ktorá keď sklapne, tak spôsobené škody budú ďalekosiahle a podstatne väčšie ako 900 miliónov dolárov.

P.S.: Ponúknime MIG-29 za 900 miliónov dolárov Spojeným štváčom americkým a nech si ich oni sami darujú, komu len chcú!! A hneď zistíme, aké sú ich skutočné úmysly!! Ale už teraz viem, že určite nie sú v bezpečnostnom a mierovom záujme slovenského národa a občanov SR. Možno tak v osobnom záujme zopár úplatných chudákov ako sú …veď vy viete, ktorí to sú. Podľa všetkého 900 miliónov nie je cena ponúkaná za tie uzemnené „šroty“, ale za to, že darcom bude Slovenská republika!!

Rusko a Čína ako kati dolára

21.03.2023

Návšteva čínskeho prezidenta v Moskve, ktorá je predovšetkým o upevnení strategického partnerstva medzi týmito štátmi a pokračujúceho sa zbližovania medzi nimi, stojí za povšimnutie, pretože práve v Moskve sa v najbližších dňoch rozhodne o tom, akým smerom svet vykročí. Jedno je isté, USA ako svetový policajt a hegemón za zahanbujúceho skučania a agresívneho [...]

Sliepky a hady v parlamente, MIGY už možno na Ukrajine.

20.03.2023

Odvolaná vláda, ktorá si naďalej bez hanby úraduje a svojvoľne si určuje, aké kompetencie jej prináležia, nás zaťahuje do vojny. Ignorujú parlament, ignorujú vôľu občanov. A parlament namiesto toho, aby adekvátne reagoval na túto aroganciu a drzosť presluhujúcej vlády, si celý minulý týždeň riešil také nepodstatné blbosti ako trest odňatia slobody za zjedenie [...]

Kollárov biznis cez mŕtvoly

15.03.2023

Provinčný biznismen Boris Kollár, pri príležitosti návštevy nového česko-amerického prezidenta Pavla chtiac či nechtiac doslova strhol masky a odhalil skutočné ksichty, a to nielen seba, ale rovno všetkých hlásateľov americkej slobody, demokracie a hlavne biznisu. Totižto vo svojom vyjadrení, len v menšom, objasnil skutočný cieľ vojny na území Ukrajiny a skutočný [...]

vojna na ukrajine

Generál Šedivý pre CZDefence: Veľa západných politikov nepozná skutočný stav vecí na Ukrajine

02.04.2023 09:40

Rusko zmenilo svoj prístup v bojoch na Ukrajine, povedal bývalý náčelník Generálního štábu českej armády generál Jiří Šedivý.

fínsko

Fíni si volia nový parlament, favoritom pravicové strany. Ako obstojí Marinová?

02.04.2023 09:10

„Trend pravicovejších strán vo Fínsku naberá na sile," povedal Juko Rahonen z výskumného inštitútu E2.

tornádo

Počet obetí tornád v USA naďalej stúpa, bez prúdu bolo pol milióna domácností

02.04.2023 08:55

Tornáda hlási až osem štátov, najhoršie zasiahnuté je Ohio.

Bratislavský maratón

Nedeľná Bratislava patrí maratónu, obmedzí to niektoré linky MHD

02.04.2023 07:49

Nedeľňajší bratislavský maratón dočasne obmedzí viacero liniek mestskej hromadnej dopravy i prímestských autobusov, respektíve zmení ich trasy.