Založ si blog

Niekto pre niečo poškodil Kachovku

Na Ukrajine dňa 6.6.2023 NIEKTO vyhodil do vzduchu priehradu obrovskej vodnej nádrže, ktorá zásobuje vodou Krym a Záporožskú jadrovú elektráreň, ktorá je najväčšou v Európe. Ten NIEKTO podľa Ukrajincov sú Rusi a naopak podľa Rusov sú to Ukrajinci. S istotou teraz vieme povedať iba dva nespochybniteľné fakty. Ten prvý je, že priehradný múr, ktorého dĺžka je cca 650 m, bol explóziou rozsiahlo poškodený, v dôsledku čoho sa vodná nádrž Kachovka vylieva a spôsobuje obrovské záplavy v smere toku rieky Dneper. Nie je vylúčené, že poškodený priehradný múr nevydrží nápor vody a skolabuje celý. Len pre predstavu Liptovská Mara má plochu 27 km2, objem 360,5 mil. m³ a jej dĺžka je 7,5 km. Kachovka má plochu 2155 km2, objem 18,2 mld. m3 a jej dĺžka je 230 km. To len pre porovnanie, akú obrovskú katastrofu NIEKTO spôsobil. Tým druhým faktom je to, že sa jednalo o útok pod falošnou vlajkou a strany konfliktu sa budú navzájom obviňovať z tohto vojnového zločinu. Lenže, odhalenie skutočného vinníka priehradný múr neopraví a napáchaných škôd bude pribúdať. A zas na to doplatia len a len ľudia, ktorí sú rukojemníkmi bábkového kyjevského režimu ovládaného spojenými štváčmi americkými!

Samozrejme, naše mienkotvorne sa tváriace médiá, hlavné hlasné trúby prozápadnej propagandy a kadejakí popletení pisálkovia a kecálkovia nás ihneď zahrnuli zaručenými 100% overenými NEkonšpiráciami, NEhoaxmi a NEdezinformáciami o tom, že sabotáž Kachovskej priehrady nemohol spôsobiť nikto iný ako sám Putin. No hádam ho tam títo „naši experti“ ešte aj prichytili pri čine a isto ho spoznali v prezlečení za neoznačeného ruského vojaka, ktorý na chrbte niesol ukradnutú práčku, vo vrecku mal na pamiatku odložené diaľkové ovládanie od naloží odpálených na potrubiach Nordstream a počuli ho ako v azbuke vydáva príkazy, aby Rusi ostreľovali samých seba v areáli Záporožskej jadrovej elektrárne.

P.S.: Pravdu sa ako vždy nedozvieme hneď, ale ako sa vraví, čas ukáže ako toto celé šialenstvo začalo, kto bude víťaz a kto porazený. Zjavne mnohí zabudli na to, kto bol kto počas 2. svetovej vojny a tú 3. verím, že nikto normálny nechce!

Matovičovi nechutí vlastná medicína

26.10.2023

Na ustanovujúcej schôdzi novozloženého parlamentu sa opozičný poslanec Igor Matovič rozčuľoval nad tým, že počas predvolebnej kampane sa na jeho manželku vytiahla správa o tom, že si z ukradnutých peňazí postavila kaštieľ v Turčianskej Štiavničke. Túto správu Matovič označil ako bohapusté klamstvo a obvinil z jej šírenia Pellegriniho. Nebudem teraz riešiť či [...]

Najvyšší vodca v sukni špekuluje

19.10.2023

Od momentu, kedy na konci roka 2022 padla Hegerova vláda a Čaputová túto vládu poverila dočasným vládnutím, až pokiaľ si nevymenovala tú svoju „úradnícku“ (rozumej progresívnu) vládu, ktorá bez mandátu od poslancov NR SR vládne dodnes, sa Čaputová správa ako najvyššia autorita v štáte, najvyšší vodca, ktorý rozhoduje o tom, kto niečo môže a nemôže, kto [...]

Ďalšia vlna propagandy prichádza

10.10.2023

Púšťame si k sebe nelegálnych migrantov prevažne moslimského vierovyznania, aby nás kultúrne obohatili, a zároveň na Bratislavský hrad premietame izraelskú vlajku na znak solidarity v dôsledku ozbrojeného útoku na Izrael vedeného práve radikálnym moslimským hnutím. Týmto nechcem samozrejme uplatňovať nejakú kolektívnu vinu voči všetkým moslimom, ako to je u nás zvykom [...]

väzeň, väzenie, mreže

V ruskej base zajali väzni dvoch dozorcov. Zasiahli špeciálne jednotky, útočníkov zabili

16.06.2024 11:40

Skupina šiestich mužov sa v nedeľu vo väzenskej väznici v Rostove na Done na juhozápade Ruska zmocnila dvoch dozorcov.

migranti na poľsko-bieloruskej hranici

Nemci zaznamenali už dve tisícky nelegálnych migrantov, ktorí prešli cez Bielorusko

16.06.2024 11:20

Nemecká spolková polícia za prvých päť mesiacov tohto roka zaregistrovala 2215 nelegálnych migrantov, ktorí do krajiny dorazili tzv. bieloruskou cestou.

Valko

V kauze vraždy advokáta Valka ešte nie je vytýčený hlavný termín pojednávania

16.06.2024 10:36

V kauze vraždy advokáta Ernesta Valka stále nie je na Mestskom súde Bratislava I známy termín hlavného pojednávania.

vojna na Ukrajine, Rusko

BBC: Ruská armáda má kavalériu 21. storočia. Z motoriek

16.06.2024 08:55

Ruská armáda na ukrajinskom bojisku čoraz častejšie používa ľahkú techniku - motocykle a terénne vozidlá rôznej konštrukcie.