Založ si blog

Niekto pre niečo poškodil Kachovku

Na Ukrajine dňa 6.6.2023 NIEKTO vyhodil do vzduchu priehradu obrovskej vodnej nádrže, ktorá zásobuje vodou Krym a Záporožskú jadrovú elektráreň, ktorá je najväčšou v Európe. Ten NIEKTO podľa Ukrajincov sú Rusi a naopak podľa Rusov sú to Ukrajinci. S istotou teraz vieme povedať iba dva nespochybniteľné fakty. Ten prvý je, že priehradný múr, ktorého dĺžka je cca 650 m, bol explóziou rozsiahlo poškodený, v dôsledku čoho sa vodná nádrž Kachovka vylieva a spôsobuje obrovské záplavy v smere toku rieky Dneper. Nie je vylúčené, že poškodený priehradný múr nevydrží nápor vody a skolabuje celý. Len pre predstavu Liptovská Mara má plochu 27 km2, objem 360,5 mil. m³ a jej dĺžka je 7,5 km. Kachovka má plochu 2155 km2, objem 18,2 mld. m3 a jej dĺžka je 230 km. To len pre porovnanie, akú obrovskú katastrofu NIEKTO spôsobil. Tým druhým faktom je to, že sa jednalo o útok pod falošnou vlajkou a strany konfliktu sa budú navzájom obviňovať z tohto vojnového zločinu. Lenže, odhalenie skutočného vinníka priehradný múr neopraví a napáchaných škôd bude pribúdať. A zas na to doplatia len a len ľudia, ktorí sú rukojemníkmi bábkového kyjevského režimu ovládaného spojenými štváčmi americkými!

Samozrejme, naše mienkotvorne sa tváriace médiá, hlavné hlasné trúby prozápadnej propagandy a kadejakí popletení pisálkovia a kecálkovia nás ihneď zahrnuli zaručenými 100% overenými NEkonšpiráciami, NEhoaxmi a NEdezinformáciami o tom, že sabotáž Kachovskej priehrady nemohol spôsobiť nikto iný ako sám Putin. No hádam ho tam títo „naši experti“ ešte aj prichytili pri čine a isto ho spoznali v prezlečení za neoznačeného ruského vojaka, ktorý na chrbte niesol ukradnutú práčku, vo vrecku mal na pamiatku odložené diaľkové ovládanie od naloží odpálených na potrubiach Nordstream a počuli ho ako v azbuke vydáva príkazy, aby Rusi ostreľovali samých seba v areáli Záporožskej jadrovej elektrárne.

P.S.: Pravdu sa ako vždy nedozvieme hneď, ale ako sa vraví, čas ukáže ako toto celé šialenstvo začalo, kto bude víťaz a kto porazený. Zjavne mnohí zabudli na to, kto bol kto počas 2. svetovej vojny a tú 3. verím, že nikto normálny nechce!

Otázkou je, či padne režim

28.09.2023

Padne režim?! Toľko očakávané predčasné voľby sa nezadržateľne blížia. Občania Slovenska na ne čakajú od februára 2020, kedy sa k moci dostal amatérsky, nenávistný, protislovenský, proukrajinský, proamerický, probruselský provojnový propfizerovský zločinecký režim reprezentovaný Matovičom, Hegerom, Kollárom, Sulíkom, Remišovou, Naďom, Kolíkovou, Pročkom, [...]

Útlocitná Čaputová útočí na emócie voličov

18.09.2023

Útlocitná Čaputová podala na súd civilnú žalobu na Fica. Dôvodom sú údajné hrubé klamstvá a vymyslené obvinenia, ktoré o nej Fico neustále šíri. Útlocitná priznala, že si je vedomá toho, že ako verejne činná osoba je povinná znášať vyššiu mieru kritiky, ale údajne nie je povinná znášať stupňujúce sa verejné šikanovanie a bezdôvodné obviňovanie z [...]

Choroba s názvom Progresívne Slovensko

15.09.2023

Priatelia, pozrela som si volebný program „Plán pre budúcnosť“ tejto extrémistickej strany plnej kadejakých dúhových súdruhov, radikálov, protinárodných živlov a hlavne „odborníkov a odborníčok na dôstojnú budúcnosť Slovenska“, ktorý by sa mal skôr volať – „Presunieme všetkých kamošov z pofidérnych mimovládok a všetkých progresívnych aktivistov do [...]

Kevin McCarthy

Republikánski rebeli odvolali svojho šéfa Snemovne, prvýkrát v americkej histórii

03.10.2023 23:00

Republikán Kevin McCarthy prišiel o funkciu predsedu americkej Snemovne reprezentantov.

Taliansko, havária, autobus

Pri Benátkach sa zrútil autobus, zahynuli dve desiatky ľudí

03.10.2023 22:25

Najmenej 21 mŕtvych si v utorok vyžiadala nehoda autobusu neďaleko talianskych Benátok. Autobus sa zrútil z nadjazdu, uviedol starosta mesta podľa talianskych médií.

futbal, futbalová lopta, futbalová bránka, sieť, gól

Na Spiši zahynul 6-ročný chlapec, spadla na neho futbalová bránka

03.10.2023 22:11

Futbalová bránka privalila šesťročného chlapca v Iliašovciach, neprežil to. O nešťastí informovala televízia Markíza.

SR Košice UNLP nemocnica ilustračná snímka KEX

V košickej univerzitnej nemocnici zakázali návštevy pacientov

03.10.2023 21:52

Dôvodom je zvýšený výskyt vírusovej hepatitídy typu A v Košiciach a okolí a tiež vyšší výskyt respiračných ochorení. Zákaz platí do odvolania.