Založ si blog

Zelensky cez palubu

Popredné americké médiá, The New York Times a The Washington Post, v úzkom časovom rozpätí pohybujúcom sa okolo momentu, keď NIEKTO odstrelil priehradný múr vodnej nádrže Kachovka, zverejnili informácie, ktoré vyvolávajú mnoho otáznikov.

Nie je žiadnym tajomstvom, že NY Times slúži ako spravodajský kanál pre americké ministerstvo zahraničia a The Wahington Post plní rovnaký účel pre CIA. A práve tieto prepojenia vrhajú na celú situáciu ohľadom Kachovky tiene podozrenia, ktoré môžu nenápadne ukazovať prstom na toho, kto je zodpovedný za tento zločin voči obyvateľom žijúcim dole po prúde Dnepra od priehradného múru. Americké zastúpenie pri OSN uviedlo: „Najnovšia humanitárna, poľnohospodárska, energetická a environmentálna kríza by ani neexistovala, keby Rusko nezačalo svoju brutálnu vojnu proti Ukrajine.“ A tu si všimnite hlavne to, že USA aj podľa iných vládnych zdrojov na Rusko hádžu za vzniknutú situáciu vinu iba nepriamo a stránia sa priameho obvinenia z tohto zločinu ako to hneď urobila Ukrajina. A teraz sa vráťme k tomu, čo zhodou okolnosti zverejnili spravodajské kanály pre americké ministerstvo zahraničia a pre CIA.

The New York Times informoval, že ukrajinská armáda používa nacistickú symboliku, že Ukrajina je krajinou, ktorá oslavuje nacistickú divíziu SS Galícia z 2. svetovej vojny. NY Times tiež odhalil svoju vlastnú úlohu v snahe potlačiť obeh fotografií s nacistickou symbolikou na sociálnej sieti, ktoré odzrkadľujú fašistickú politiku a kultúru, ktorá dominuje kyjevskému režimu.

The Washington post hovorí, že za útokom na podmorské plynovody Nordstream, ktorý je vojnovým aktom proti Európe, je Ukrajina.

Takže, zrazu už vzkriesený nacizmus a fašizmus na Ukrajine nie je dezinformácia, hoax a konšpirácia dezolátov a Putinových agentov. A obvinenie Ukrajiny z útoku na Nordstream netreba chápať nijako inak, ako začiatok stratégie odchodu USA z tejto zástupnej vojny proti Rusku, pretože oneskorená a toľko ospevovaná jarná ofenzíva bola úplným prepadákom a letná ofenzíva podporovaná z USA a NATO môže byť teraz odvolaná z dôvodu nebezpečnej eskalácie práve odpálením priehrady Kachovka s tým, že celú zodpovednosť za tento útok hodia na toho škriatka v mikine, ktorý už viac pre nich nebude mať žiadnu cenu.

Zničenie priehradného múru? Takýto vojenský manéver nie je ničím iným ako taktikou spálenej zeme, resp. v tomto prípade utopenej. A keďže v najväčšej miere došlo k zaplaveniu oblastí, ktoré malo pod absolútnou kontrolou Rusko, došlo aj k opätovnému odstaveniu Krymu od zdroja sladkej vody, o ktorého obnovenie sa dlhé roky snažili práve Rusi a najvýznamnejšiu úlohu v tomto zohrávala práve vodná nádrž Kachovka, ktorú Rusi kontrolovali. Prečo píšem opätovnému, pretože ako vieme, tak občianska vojna na Ukrajine prebieha od roku 2014 a v dôsledku tejto „hoaxovej“ vojny kyjevský režim odpojil Krym od zdroja sladkej vody. A ten istý fašistický režim, ktorý osem rokov bombarduje a vyhladzuje vlastné obyvateľstvo na východe Ukrajiny dnes hovorí, že nezaplavujú vlastné obyvateľstvo. Ten istý režim, ktorý presviedča svet o tom, že ruských vojakov v areáli Záporožskej jadrovej elektrárne si Rusi sami ostreľujú, bude tvrdiť, že to práve Rusi zamínovali a odpálili priehradný múr.

P.S.: Pri čítaní rôznych statusov, nielen amerických politikov a denníkov, ale aj rôznych analytikov a mediálne vplyvných osobnosti, nadobúdam presvedčenie, že sa k niečomu zásadnému schyľuje. A vyzerá to tak, že niekoho hodia cez americkú palubu. Verím, že aj na Slovensku čoskoro poletia všetci vojnoví štváči prostredníctvom volieb cez tú povestnú palubu. Pretože už naozaj stačilo proukrajinského Slovenska. Už toho bolo dosť!

Otázkou je, či padne režim

28.09.2023

Padne režim?! Toľko očakávané predčasné voľby sa nezadržateľne blížia. Občania Slovenska na ne čakajú od februára 2020, kedy sa k moci dostal amatérsky, nenávistný, protislovenský, proukrajinský, proamerický, probruselský provojnový propfizerovský zločinecký režim reprezentovaný Matovičom, Hegerom, Kollárom, Sulíkom, Remišovou, Naďom, Kolíkovou, Pročkom, [...]

Útlocitná Čaputová útočí na emócie voličov

18.09.2023

Útlocitná Čaputová podala na súd civilnú žalobu na Fica. Dôvodom sú údajné hrubé klamstvá a vymyslené obvinenia, ktoré o nej Fico neustále šíri. Útlocitná priznala, že si je vedomá toho, že ako verejne činná osoba je povinná znášať vyššiu mieru kritiky, ale údajne nie je povinná znášať stupňujúce sa verejné šikanovanie a bezdôvodné obviňovanie z [...]

Choroba s názvom Progresívne Slovensko

15.09.2023

Priatelia, pozrela som si volebný program „Plán pre budúcnosť“ tejto extrémistickej strany plnej kadejakých dúhových súdruhov, radikálov, protinárodných živlov a hlavne „odborníkov a odborníčok na dôstojnú budúcnosť Slovenska“, ktorý by sa mal skôr volať – „Presunieme všetkých kamošov z pofidérnych mimovládok a všetkých progresívnych aktivistov do [...]

vojna na Ukrajine, Volodymyr Zelenskyj

ONLINE: Na ofenzívu majú Ukrajinci 6 až 8 týždňov, kým sa nezhorší počasie

04.10.2023 06:30

Čas nie je naším priateľom, uviedol hovorca Bieleho domu v súvislosti s problémami v americkom Kongrese pri financovaní Ukrajiny aj s počasím.

System S-200 Polsko

Ukrajinci ukázali, ako používajú staré rakety S-200 proti ruským cieľom

04.10.2023 06:00

Ukrajinské ozbrojené sily vôbec prvýkrát zverejnili video, na ktorom odpaľujú raketu S-200 proti ruským pozemným cieľom.

Kevin McCarthy

Republikánski rebeli odvolali svojho šéfa Snemovne, prvýkrát v americkej histórii

03.10.2023 23:00

Republikán Kevin McCarthy prišiel o funkciu predsedu americkej Snemovne reprezentantov.