Založ si blog

Svet na prahu jadrovej provokácie a NR SR rieši Kollára

Kyjev obviňuje Moskvu z toho, že „niekto“ sa chystá zaútočiť na jadrovú elektráreň v Záporoží, ktorú má Moskva dlhodobo pod kontrolou. Medzitým v USA prijali rezolúciu, ktorá hovorí o tom, že akákoľvek jadrová eskalácia a vyvolanie rádioaktívneho spadu bude dôvodom na priamu vojenskú intervenciu zo strany USA a NATO.

Priehradný múr Kachovskej priehrady poškodil „niekto“, aby si vytvoril pozemný koridor k Záporožskej jadrovej elektrárni zo západu a mohol ju ostreľovať a hroziť svetu jadrovou katastrofou v snahe vtiahnuť NATO do priamej vojny, keďže ukrajinská armáda je zdecimovaná.

V noci „niekto“ odpojil Záporožskú jadrovú elektráreň od hlavného vonkajšieho zdroja zásobovania elektrickou energiou, po pár hodinách bolo našťastie zásobovanie obnovené. Na vysvetlenie, táto jadrová elektráreň je takmer celá odstavená, a preto je jej chladiaca infraštruktúra odkázaná na vonkajší zdroj elektrickej energie.

A my na Slovensku riešime Borisa Kollára, ktorý aj naďalej ostáva vo funkcii a ktorý sa v trápnej mediálnej prestrelke s jednou zo svojich „matiek“ začal z role násilníka štylizovať do role obete. Aká to len podobnosť so Zelenskym.

P.S.: Nikto z našich čelných predstaviteľov, ktorí chodili na výlety do Kyjeva, aby sa tam mohli objímať so Zelenskym, naňho dnes nevyvíjajú žiadny nátlak, aby kyjevský režim okamžite prestal hnať svet k nukleárnemu armagedonu, v ktorom prehráme všetci. Nie tak dávno totižto jadrové zbrane boli použité proti civilnému obyvateľstvu a neboli to Rusi, kto s tým vo svete začal!

Otázkou je, či padne režim

28.09.2023

Padne režim?! Toľko očakávané predčasné voľby sa nezadržateľne blížia. Občania Slovenska na ne čakajú od februára 2020, kedy sa k moci dostal amatérsky, nenávistný, protislovenský, proukrajinský, proamerický, probruselský provojnový propfizerovský zločinecký režim reprezentovaný Matovičom, Hegerom, Kollárom, Sulíkom, Remišovou, Naďom, Kolíkovou, Pročkom, [...]

Útlocitná Čaputová útočí na emócie voličov

18.09.2023

Útlocitná Čaputová podala na súd civilnú žalobu na Fica. Dôvodom sú údajné hrubé klamstvá a vymyslené obvinenia, ktoré o nej Fico neustále šíri. Útlocitná priznala, že si je vedomá toho, že ako verejne činná osoba je povinná znášať vyššiu mieru kritiky, ale údajne nie je povinná znášať stupňujúce sa verejné šikanovanie a bezdôvodné obviňovanie z [...]

Choroba s názvom Progresívne Slovensko

15.09.2023

Priatelia, pozrela som si volebný program „Plán pre budúcnosť“ tejto extrémistickej strany plnej kadejakých dúhových súdruhov, radikálov, protinárodných živlov a hlavne „odborníkov a odborníčok na dôstojnú budúcnosť Slovenska“, ktorý by sa mal skôr volať – „Presunieme všetkých kamošov z pofidérnych mimovládok a všetkých progresívnych aktivistov do [...]

Kevin McCarthy

Republikánski rebeli odvolali svojho šéfa Snemovne, prvýkrát v americkej histórii

03.10.2023 23:00

Republikán Kevin McCarthy prišiel o funkciu predsedu americkej Snemovne reprezentantov.

Taliansko, havária, autobus

Pri Benátkach sa zrútil autobus, zahynuli dve desiatky ľudí

03.10.2023 22:25

Najmenej 21 mŕtvych si v utorok vyžiadala nehoda autobusu neďaleko talianskych Benátok. Autobus sa zrútil z nadjazdu, uviedol starosta mesta podľa talianskych médií.

futbal, futbalová lopta, futbalová bránka, sieť, gól

Na Spiši zahynul 6-ročný chlapec, spadla na neho futbalová bránka

03.10.2023 22:11

Futbalová bránka privalila šesťročného chlapca v Iliašovciach, neprežil to. O nešťastí informovala televízia Markíza.