Založ si blog

Čo také bol u nás „žobrať“ Zelensky

„Globálny žobrák“ Zelensky, ktorý stále niečo od niekoho vypytuje a keď to nedostane, tak sa vyhráža, zavítal v piatok 7.7.2023 na Slovensko. Keďže prevažná časť našich zbraní a zásob munície boli efektívne „investované“ do Ukrajiny už v minulosti, tak je otázne, čo tu bol Zelensky pýtať.

Vzhľadom na samit NATO vo Vilniuse, ktorý sa koná v dňoch 11-12.7.2023 by sa dalo predpokladať, že sa bol prihovoriť za podporu členstva Ukrajiny v tomto zločineckom vojenskom pakte pod vedením spojených štváčov amerických. Nezdá sa mi však, že by sem meral cestu len kvôli tomu, aby žiadal o podporu členstva, nakoľko predtým chodili „naši“ predstavitelia za ním do Kyjeva a nosili mu tam rôzne drahé dary a sľuby, na ktoré sa poskladali občania SR a mnohé ich ešte len dobehnú v budúcnosti. Myslím, že vzhľadom na to, kto je dnes u nás pri moci, tak otázka podpory členstva Ukrajiny v NATO bola vyriešená skôr ako ju sem k nám prišiel Zelensky položiť. Ale takéto kroky nedopadnú pre Slovensko a slovenský národ dobre a čoskoro môžu prísť aj tie povestné krvavé slzy.

Toto, čo robí Západ a hlavne spojení štváči americkí, nie je cesta k ukončeniu ozbrojeného konfliktu na Ukrajine a k nastoleniu mieru. Ale je to zjavná snaha amerických jastrabov a ich európskych vazalov rozšíriť vojnu hlbšie do Európy a vyprovokovať Rusko k ešte rozsiahlejším vojenským operáciám aj mimo územia Ukrajiny.

Dlhodobo zastávam názor, že Slovensko by sa nemalo miešať do takto vysokých geopolitických hier a ani si vyberať strany konfliktu, pretože sa veľmi ľahko môže stať, že tie povestné červené čiary sa začnú kresliť aj cez naše územie. A to nie je práve priaznivá vyhliadka do budúcnosti.

Nedávna návšteva Zelenského, teda neveští nič dobrého a obávam sa, že súčasný vazalský establišment, ktorý je na Slovensku aktuálne pri moci, urobí ďalší krok bližšie k priamej účasti v tejto vojne, ktorá nie je našou, ale očividne niekto túži po tom, aby našou bola a aby bola aj na našom území.

P.S.: Sľuby, ktoré boli dané Zelenskému zo strany hlavných hráčov NATO naznačujú, že ľudia na Ukrajine budú ešte dlho krvácať za záujmy a zisky vojensko-priemyselného komplexu USA. A nemusí sa to skončiť len na území Ukrajiny.

Otázkou je, či padne režim

28.09.2023

Padne režim?! Toľko očakávané predčasné voľby sa nezadržateľne blížia. Občania Slovenska na ne čakajú od februára 2020, kedy sa k moci dostal amatérsky, nenávistný, protislovenský, proukrajinský, proamerický, probruselský provojnový propfizerovský zločinecký režim reprezentovaný Matovičom, Hegerom, Kollárom, Sulíkom, Remišovou, Naďom, Kolíkovou, Pročkom, [...]

Útlocitná Čaputová útočí na emócie voličov

18.09.2023

Útlocitná Čaputová podala na súd civilnú žalobu na Fica. Dôvodom sú údajné hrubé klamstvá a vymyslené obvinenia, ktoré o nej Fico neustále šíri. Útlocitná priznala, že si je vedomá toho, že ako verejne činná osoba je povinná znášať vyššiu mieru kritiky, ale údajne nie je povinná znášať stupňujúce sa verejné šikanovanie a bezdôvodné obviňovanie z [...]

Choroba s názvom Progresívne Slovensko

15.09.2023

Priatelia, pozrela som si volebný program „Plán pre budúcnosť“ tejto extrémistickej strany plnej kadejakých dúhových súdruhov, radikálov, protinárodných živlov a hlavne „odborníkov a odborníčok na dôstojnú budúcnosť Slovenska“, ktorý by sa mal skôr volať – „Presunieme všetkých kamošov z pofidérnych mimovládok a všetkých progresívnych aktivistov do [...]

Kevin McCarthy

Republikánski rebeli odvolali svojho šéfa Snemovne, prvýkrát v americkej histórii

03.10.2023 23:00

Republikán Kevin McCarthy prišiel o funkciu predsedu americkej Snemovne reprezentantov.

Taliansko, havária, autobus

Pri Benátkach sa zrútil autobus, zahynuli dve desiatky ľudí

03.10.2023 22:25

Najmenej 21 mŕtvych si v utorok vyžiadala nehoda autobusu neďaleko talianskych Benátok. Autobus sa zrútil z nadjazdu, uviedol starosta mesta podľa talianskych médií.

futbal, futbalová lopta, futbalová bránka, sieť, gól

Na Spiši zahynul 6-ročný chlapec, spadla na neho futbalová bránka

03.10.2023 22:11

Futbalová bránka privalila šesťročného chlapca v Iliašovciach, neprežil to. O nešťastí informovala televízia Markíza.

SR Košice UNLP nemocnica ilustračná snímka KEX

V košickej univerzitnej nemocnici zakázali návštevy pacientov

03.10.2023 21:52

Dôvodom je zvýšený výskyt vírusovej hepatitídy typu A v Košiciach a okolí a tiež vyšší výskyt respiračných ochorení. Zákaz platí do odvolania.