Založ si blog

KOALÍCIA: Nový SMER – Za ľudí – PS/Spolu – SaS – Sme rodina? !

Nie, nejde o žiadny hoax, žiadnu konšpiráciu, len malú úvahu ako to celé v konečnom dôsledku môže dopadnúť hneď po voľbách.

Nový SMER, kde na čele volebnej kandidátky je Peter Pellegrini, je predsa liberálny. Teda časť SMERu, keďže Róbert Fico je stále predsedom a ten sa skôr postojmi radí k národniarom. Liberalizuje sa svet, sú snahy zliberalizovať aj Slovensko – európski liberáli naštartovali masívnu propagandu, aby liberálnu ideológiu pretlačili do každého kúta EÚ, aj k nám na Slovensko. Je v tom však skôr skrytá islamizácia Európy, keďže dnes liberálny znamená promigračný, otvorme hranice pre všetkých. Do popredia sa u nás snažia pretláčať liberálne strany ako PS/Spolu, Za ľudí, SaS, Sme rodina, KDH.

Vychádzajme z vyjadrení, ktoré zaznievajú v mediálnom priestore.  Denník Nový čas písal nedávno toto: „Vie si volebná jednotka Smeru Peter Pellegrini predstaviť, že by sedel v jednej vláde s Andrejom Kiskom? „Áno,“ odpovedal premiér v relácii Na telo televízie Markíza, keď dostal možnosť odpovedať iba jediným slovom.“

Denník sme zase uvádzal: „Kiska zopakoval, že Smer je pripravený vládnuť s fašistami z ĽSNS. Na riziko takejto koalície upozorňuje pravidelne. Pellegrini krútil hlavou. Zopakoval to, čo na sobotnom sneme, že Smer nebude nikdy spolupracovať s ĽSNS ani nevytvoria koalíciu. „Ja pánu Pellegrinimu verím,“ povedal Kiska.

Nezabudnem spomenúť, že proti fiktívnemu extrémizmu bojuje taktiež Hlina. Ten chodí šaškovať priamo na mítingy Kotlebovcov. Bojuje aj Truban s Beblavým asi tak, že navštevuje obce, kde Kotlebovci dosiahli úspech vo voľbách. Zneužívajú túto tému, keďže sa snažia aspoň takto si nahnať už klesajúce percentá.

Ako ukazujú čísla z posledných predvolebných prieskumov, tak „extrémisti, fašisti“ ako liberálne médiá, liberálni politici aj samotní liberálne naladení ľudia označujú pronárodne zmýšľajúcich ľudí, ktorí zároveň podporujú zjednotené pronárodné strany na kandidátnej listine strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko,  naberajú na sile.

Keďže teda „extrémizmus“ a zjednotené pronárodné kresťanské strany na spoločnej kandidátke ĽSNS naberajú na sile, tak naši super bojovníci a chameleóni ako Pelle, Kiska, Truban, Beblavý, Hlina, Sulík sa v záujme udržania systému, ktorý reprezentujú, zabudnú na všetky sváry a po voľbách sa spoja, aby to naše Slovensko ochránili pred fiktívnym fašizmom a extrémizmom, aj keď deklarujú, že so SMERom do vlády nepôjdu (Ale spomeňme si na SIEŤ a Most s Bugárom, tí to deklarovali kedysi tiež). Samozrejme v záujme vyššej moci, a to aby Slovensko riadili ti správni ľudia – liberáli.

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/538442-smer-v-buducej-vlade-ani-s-nim-ani-bez-neho/

Ľudia už teraz zisťujú, že Slovensko si  musí chrániť svoje kresťanské hodnoty, svoju národnú identitu, musí byť suverénnym štátom. Je nutné zvrátiť tento nefunkčný systém, kde je bežný občan na okraji záujmu politikov. Aby bolo možné odstrániť vplyv oligarchov na riadenie štátu, tak v prvom rade musíme zmeniť tento systém, ktorý im to umožňuje. Je nevyhnutné odpolitizovať políciu, prokuratúru a súdnictvo, aby bolo možné stíhať momentálne nedotknuteľných zločincov. To je možné dosiahnuť iba voľbou antisystémových strán, jedine tie dokážu zlikvidovať tento protekčný systém.

 

Som proti fašizmu! Aj Vy ste naleteli? !

20.01.2020

Samozvaní bojovníci proti fašizmu, ktorí pritom sami javia prvky fašizmu, sa oficiálne vzhľadom k rastúcim preferenciám zjednotených pronárodných kresťanských strán na spoločnej kandidátnej viac »

Nekalá politická kampaň alebo ako odstaviť „fašistov“? !

13.01.2020

Médiá hlavného prúdu namiesto toho, aby kontrolovali činnosť politikov, tak priamo zasahujú do politického diania a sebevlastnou aroganciou manipulujú a krivia verejnú mienku. Namiesto toho, viac »

POZOR, liberálne slniečka sú v koncoch, už im je dobrý aj neamerický Svätopluk!

23.12.2019

16. decembra obyvatelia Slovenska mali opäť možnosť byť súčasťou predvolebnej kampane rodinky „Úžasných a slušných“. Pol roka obťažovali Slovensko s politickými tancami a dušovali viac »

Donald Trump

Trump navrhol vznik samostatného palestínskeho štátu

28.01.2020 18:49

Navrhuje vznik samostatného palestínskeho štátu a Jeruzalem by mal byť nerozdeleným hlavným mestom Izraela.

bojnice zoo vch

Ako vyzerá karanténa bojnickej zoo?

28.01.2020 18:21

Po úhyne vtákov a uzatvorení zoo Bojnice, sú momentálne ostatné druhy vtáctva pod prísnym dozorom.

Dobré zdravie - január 2020

Svetové výsledky slovenskej lekárky: Zlepšuje život diabetikov jedlom

28.01.2020 18:00

Nenápadná červenovlasá lekárka z Liptovského Mikuláša lieči špeciálne zloženou stravou svojich pacientov s cukrovkou.

nemocnica, zdravotna sestra, zdravotnictvo, sestricka

Na Myjave niekto prestrelil okno čakárne detskej ambulancie aj stenu budovy

28.01.2020 17:51

Jeden projektil vnikol priamo do čakárne, kde v tom čase sedelo niekoľko detí s rodičmi.

slavena

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 47
Celková čítanosť: 210903x
Priemerná čítanosť článkov: 4487x

Autor blogu

Kategórie