Založ si blog

KOALÍCIA: Nový SMER – Za ľudí – PS/Spolu – SaS – Sme rodina? !

Nie, nejde o žiadny hoax, žiadnu konšpiráciu, len malú úvahu ako to celé v konečnom dôsledku môže dopadnúť hneď po voľbách.

Nový SMER, kde na čele volebnej kandidátky je Peter Pellegrini, je predsa liberálny. Teda časť SMERu, keďže Róbert Fico je stále predsedom a ten sa skôr postojmi radí k národniarom. Liberalizuje sa svet, sú snahy zliberalizovať aj Slovensko – európski liberáli naštartovali masívnu propagandu, aby liberálnu ideológiu pretlačili do každého kúta EÚ, aj k nám na Slovensko. Je v tom však skôr skrytá islamizácia Európy, keďže dnes liberálny znamená promigračný, otvorme hranice pre všetkých. Do popredia sa u nás snažia pretláčať liberálne strany ako PS/Spolu, Za ľudí, SaS, Sme rodina, KDH.

Vychádzajme z vyjadrení, ktoré zaznievajú v mediálnom priestore.  Denník Nový čas písal nedávno toto: „Vie si volebná jednotka Smeru Peter Pellegrini predstaviť, že by sedel v jednej vláde s Andrejom Kiskom? „Áno,“ odpovedal premiér v relácii Na telo televízie Markíza, keď dostal možnosť odpovedať iba jediným slovom.“

Denník sme zase uvádzal: „Kiska zopakoval, že Smer je pripravený vládnuť s fašistami z ĽSNS. Na riziko takejto koalície upozorňuje pravidelne. Pellegrini krútil hlavou. Zopakoval to, čo na sobotnom sneme, že Smer nebude nikdy spolupracovať s ĽSNS ani nevytvoria koalíciu. „Ja pánu Pellegrinimu verím,“ povedal Kiska.

Nezabudnem spomenúť, že proti fiktívnemu extrémizmu bojuje taktiež Hlina. Ten chodí šaškovať priamo na mítingy Kotlebovcov. Bojuje aj Truban s Beblavým asi tak, že navštevuje obce, kde Kotlebovci dosiahli úspech vo voľbách. Zneužívajú túto tému, keďže sa snažia aspoň takto si nahnať už klesajúce percentá.

Ako ukazujú čísla z posledných predvolebných prieskumov, tak „extrémisti, fašisti“ ako liberálne médiá, liberálni politici aj samotní liberálne naladení ľudia označujú pronárodne zmýšľajúcich ľudí, ktorí zároveň podporujú zjednotené pronárodné strany na kandidátnej listine strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko,  naberajú na sile.

Keďže teda „extrémizmus“ a zjednotené pronárodné kresťanské strany na spoločnej kandidátke ĽSNS naberajú na sile, tak naši super bojovníci a chameleóni ako Pelle, Kiska, Truban, Beblavý, Hlina, Sulík sa v záujme udržania systému, ktorý reprezentujú, zabudnú na všetky sváry a po voľbách sa spoja, aby to naše Slovensko ochránili pred fiktívnym fašizmom a extrémizmom, aj keď deklarujú, že so SMERom do vlády nepôjdu (Ale spomeňme si na SIEŤ a Most s Bugárom, tí to deklarovali kedysi tiež). Samozrejme v záujme vyššej moci, a to aby Slovensko riadili ti správni ľudia – liberáli.

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/538442-smer-v-buducej-vlade-ani-s-nim-ani-bez-neho/

Ľudia už teraz zisťujú, že Slovensko si  musí chrániť svoje kresťanské hodnoty, svoju národnú identitu, musí byť suverénnym štátom. Je nutné zvrátiť tento nefunkčný systém, kde je bežný občan na okraji záujmu politikov. Aby bolo možné odstrániť vplyv oligarchov na riadenie štátu, tak v prvom rade musíme zmeniť tento systém, ktorý im to umožňuje. Je nevyhnutné odpolitizovať políciu, prokuratúru a súdnictvo, aby bolo možné stíhať momentálne nedotknuteľných zločincov. To je možné dosiahnuť iba voľbou antisystémových strán, jedine tie dokážu zlikvidovať tento protekčný systém.

 

Sulík – minister otrokárstva

17.09.2020

Dňa 15.9. Sulík na sociálnej sieti zverejnil status, v ktorom označil sviatok Sedembolestnej Panny Márie za pozostatok smeráckych vlád a tiež uvádza, že takéto sviatky sú ekonomickou katastrofou pre Slovensko. Nuž, to je len ďalším dôkazom toho, že Sulík sa na ekonomického spasiteľa Slovenska len hrá, a pritom jeho konanie javí všetky známky nebotyčného diletantizmu. [...]

Mafiánsky štát na čele s Matovičom a Čaputovou

07.09.2020

To nie je vtip. Mafiánskym štátom nás označil nemecký denník Die Welt presne 3. septembra 2020. V čase, kedy prezidentkou je progresívna Zuzana Čaputová a premiérom „obyčajný slušnočlovek“ Igor Matovič, predsedom parlamentu etalón morálky Boris Kollár, ministrom hospodárstva Richard Sulík, ktorý rád raňajkuje a dohaduje voľbu generálneho prokurátora priamo [...]

Kedy príde humanitárna pomoc pre Slovensko?

18.08.2020

Slovensko sa po skončení leta – dovolenkového obdobia a prázdnin – vráti naspäť do krutej reality. Všetko nasvedčuje tomu, že to bude realita druhej vlny obmedzení v dôsledku pandémie COVID-19. Aké obmedzenia si pre obyvateľstvo pripravuje vláda a krízový štáb sa pri súčasnom zložení nedá vôbec predpokladať. Nakoľko v tejto vládnej koalícii platí [...]

parlament, odvolávanie, Igor Matovič

Klub OĽaNO vysvetlil svojmu poslancovi, ako sa predkladajú zákony

18.09.2020 12:37

Poslanecký klub OĽANO rokoval o postupe Martina Čepčeka (OĽANO) v súvislosti s individuálnym predkladaním zákonov do Národnej rady SR.

Násilie / Obeť /

Novela zákona o obetiach trestných činov je podľa Čaputovej pripravená

18.09.2020 12:01

Krízové centrá, ktoré pomáhajú obetiam domáceho násilia, by mali získať financie od štátu.

Alexander Lukašenko

Poľsko-bieloruské hranice sú otvorené napriek Lukašenkovému zámeru zavrieť ich

18.09.2020 11:24

Poľské ministerstvo zahraničných vecí ešte vo štvrtok večer informovalo, že na poľsko-bieloruských hraniciach nedošlo k nijakým zmenám a je aj naďalej otvorená.

Dvojičky / 11. September / Terorizmus /

IS je naďalej silný vďaka svojim odnožiam, al-Káida oslabila po smrti vodcov

18.09.2020 10:45

Informoval o tom riaditeľ amerického Národného protiteroristického centra Christopher Miller.