Založ si blog

KOALÍCIA: Nový SMER – Za ľudí – PS/Spolu – SaS – Sme rodina? !

Nie, nejde o žiadny hoax, žiadnu konšpiráciu, len malú úvahu ako to celé v konečnom dôsledku môže dopadnúť hneď po voľbách.

Nový SMER, kde na čele volebnej kandidátky je Peter Pellegrini, je predsa liberálny. Teda časť SMERu, keďže Róbert Fico je stále predsedom a ten sa skôr postojmi radí k národniarom. Liberalizuje sa svet, sú snahy zliberalizovať aj Slovensko – európski liberáli naštartovali masívnu propagandu, aby liberálnu ideológiu pretlačili do každého kúta EÚ, aj k nám na Slovensko. Je v tom však skôr skrytá islamizácia Európy, keďže dnes liberálny znamená promigračný, otvorme hranice pre všetkých. Do popredia sa u nás snažia pretláčať liberálne strany ako PS/Spolu, Za ľudí, SaS, Sme rodina, KDH.

Vychádzajme z vyjadrení, ktoré zaznievajú v mediálnom priestore.  Denník Nový čas písal nedávno toto: „Vie si volebná jednotka Smeru Peter Pellegrini predstaviť, že by sedel v jednej vláde s Andrejom Kiskom? „Áno,“ odpovedal premiér v relácii Na telo televízie Markíza, keď dostal možnosť odpovedať iba jediným slovom.“

Denník sme zase uvádzal: „Kiska zopakoval, že Smer je pripravený vládnuť s fašistami z ĽSNS. Na riziko takejto koalície upozorňuje pravidelne. Pellegrini krútil hlavou. Zopakoval to, čo na sobotnom sneme, že Smer nebude nikdy spolupracovať s ĽSNS ani nevytvoria koalíciu. „Ja pánu Pellegrinimu verím,“ povedal Kiska.

Nezabudnem spomenúť, že proti fiktívnemu extrémizmu bojuje taktiež Hlina. Ten chodí šaškovať priamo na mítingy Kotlebovcov. Bojuje aj Truban s Beblavým asi tak, že navštevuje obce, kde Kotlebovci dosiahli úspech vo voľbách. Zneužívajú túto tému, keďže sa snažia aspoň takto si nahnať už klesajúce percentá.

Ako ukazujú čísla z posledných predvolebných prieskumov, tak „extrémisti, fašisti“ ako liberálne médiá, liberálni politici aj samotní liberálne naladení ľudia označujú pronárodne zmýšľajúcich ľudí, ktorí zároveň podporujú zjednotené pronárodné strany na kandidátnej listine strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko,  naberajú na sile.

Keďže teda „extrémizmus“ a zjednotené pronárodné kresťanské strany na spoločnej kandidátke ĽSNS naberajú na sile, tak naši super bojovníci a chameleóni ako Pelle, Kiska, Truban, Beblavý, Hlina, Sulík sa v záujme udržania systému, ktorý reprezentujú, zabudnú na všetky sváry a po voľbách sa spoja, aby to naše Slovensko ochránili pred fiktívnym fašizmom a extrémizmom, aj keď deklarujú, že so SMERom do vlády nepôjdu (Ale spomeňme si na SIEŤ a Most s Bugárom, tí to deklarovali kedysi tiež). Samozrejme v záujme vyššej moci, a to aby Slovensko riadili ti správni ľudia – liberáli.

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/538442-smer-v-buducej-vlade-ani-s-nim-ani-bez-neho/

Ľudia už teraz zisťujú, že Slovensko si  musí chrániť svoje kresťanské hodnoty, svoju národnú identitu, musí byť suverénnym štátom. Je nutné zvrátiť tento nefunkčný systém, kde je bežný občan na okraji záujmu politikov. Aby bolo možné odstrániť vplyv oligarchov na riadenie štátu, tak v prvom rade musíme zmeniť tento systém, ktorý im to umožňuje. Je nevyhnutné odpolitizovať políciu, prokuratúru a súdnictvo, aby bolo možné stíhať momentálne nedotknuteľných zločincov. To je možné dosiahnuť iba voľbou antisystémových strán, jedine tie dokážu zlikvidovať tento protekčný systém.

 

Do Troškovej sú zaľúbení aj „objektívni“ novinári

14.05.2020

Všetci si určite spomíname na štátnu radkyňu Troškovú ex-premiéra Fica. Najväčší škandál posledných dní, ktorý našim „objektívnym“ novinárom nedovolí spávať, je to, že Mária Trošková si písala s talianskym mafiánom Vadalom. Hurá, aká to novinka! Slovenskí „objektívni“ novinári zase objavili teplú vodu a zostali z nej obarení. O jej [...]

Agenti „Brain-Washing-tonu“ Čaputová, Matovič a Boris Dollár

13.05.2020

Americká propagandistická mašinéria a jej čelní predstavitelia akosi „nedopatrením“ zabudli na výročie Dňa víťazstva nad fašizmom zaradiť medzi víťazné mocnosti Sovietsky zväz. https://www.rt.com/news/488330-moscow-washington-serious-talk-v-day/ Zásluhy Červenej armády sú, dúfam, u nás teraz každému jasné a nespochybniteľné. Je tu však možnosť, že [...]

Dvojtvárny Matovič a jeho skutok sa nestal

05.05.2020

Nová politická „móda“, ktorá dorazila na Slovensko s príchodom Matovičovej vlády „odborníkov“ je rovnako tragická ako Matovičove cirkusantské exhibície, ktorými zaujal a presvedčil povrchných dôverčivých voličov. Zdá sa, že Matovičov cit pre politický marketing a jeho exhibicionistická povaha na slovenských voličov platia. Definuje tak politickú kultúru, tým [...]

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda, počúvajte Pravdu

Ako chutí moc podľa Matoviča

30.05.2020 07:00

Je výzva Petra Pellegriniho na odchod Roberta Fica provokáciou? Je to koniec starého Smeru, tvrdí Marián Repa.

Trump

USA ukončujú vzťah s WHO, oznámil Trump

29.05.2020 23:07

WHO podľa Trumpa zlyhala v boji proti počiatočnému šíreniu koronavírusového ochorenia COVID-19.

NAKA sudcovia Threema jankovská

Sudcovia z Kočnerovej Threemy neuspeli so svojimi sťažnosťami

29.05.2020 22:21

Sťažnosti sudcov voči uzneseniam o vznesení obvinenia zamietla prvá námestníčka generálneho prokurátora.

pocasie-30-5-2020

Máj sa skončí drsne. Čo sa cez Slovensko preženie?

29.05.2020 20:17

Aj keď je na dohľad prvý letný mesiac - jún, ako v lete to rozhodne nebude vyzerať. Kedy a kde bude počasie pod psa?