Založ si blog

Som proti fašizmu! Aj Vy ste naleteli? !

Samozvaní bojovníci proti fašizmu, ktorí pritom sami javia prvky fašizmu, sa oficiálne vzhľadom k rastúcim preferenciám zjednotených pronárodných kresťanských strán na spoločnej kandidátnej listine Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko rozhodli, že je najvyšší čas obohatiť svoju bezzubú marketingovú stratégiu o nový prvok guerilla (záškodníckeho) marketingu, a to narúšanie pokojných mítingov strany ĽSNS v duchu ušľachtilého cieľa – odvážneho boja PROTI FAŠIZMU.

Len akosi páni Truban, Beblavý, Kiska a Hlina svojim stúpencom fašizmus vysvetľujú na spôsob – kto nesúhlasí s našou „liberálnou“ ideológiou je fašista! Keby im to vysvetlili podľa definície, ktorá vychádza z odbornej terminológie, tak by sa im veľa stúpencov otočilo chrbtom a ešte by na nich ukázali, že to oni najslušnejší z najslušnejších sú tými zlými fašistami, ktorí tú obmedzujú slobodu a politické práva občanov.

To, že svoj boj myslia naozaj vážne bolo vidieť aj v Sabinove a následne v Košiciach, kde dokázali zmobilizovať svojich „odporcov“ fašizmu a narušiť tak pokojné zhromaždenie ľudí, ktorí si bez náznaku agresie prišli vypočuť kandidátov na poslancov NR SR zjednotených pronárodných kresťanských síl. Na sociálnych sieťach sa dokonca mnohí ľudia vyjadrovali, že majú informácie o tom, že tohto „antifašistického“ odboja sa zúčastnili aj ľudia, ktorí dostali za účasť finančnú odmenu a boli prevažne z rómskeho etnika dovážaní nemenovanou agentúrou autobusmi z osád.

Ďalším krokom v tejto novej provokačnej stratégii, v ktorej medvediu službu poslušne vykonávajú „objektívne“ mainstreamové média, je vyvolávanie dojmu davovej psychózy, že mítingov ĽSNS sa zúčastňuje viac ich odporcov ako ich prívržencov. Čo je teda ničím nepodložené zavádzanie a manipulovanie verejnej mienky.

Zjednotené pronárodne strany majú mítingy po celom Slovensku, až do začiatku volebného moratória. Dokedy táto nová stratégia „antifašistom“ vydrží? Obávam sa tiež toho, že môže prísť aj k pokusom vyvolať násilné strety medzi obyvateľstvom v snahe vyvolať „ukrajinský“ scenár krvavej revolúcie. Predsa týchto mítingov sa môžu zúčastniť aj prívrženci hnutia „ANTIFA“ a to nie sú žiadni anjeli, ale sú to radikálni extrémisti, ktorí k páchaniu násilia a obmedzovaniu osobnej slobody nemajú odpor. Chápte to, ako možný scenár. Predsa Kiska je schopný urobiť čokoľvek, aby sa dostal k moci, aj násilný štátny prevrat. Tie vyjadrenia vo verejnom priestore zazneli, že ak nebude podľa jeho predstáv, môže dôjsť aj k revolúcii.

Prejdime k dôvodu použitia tejto osvedčenej stratégie. Klesajúce preferencie a márne snahy presvedčiť voličov iných subjektov, aby prešli ku Kiskovi, Trubanovi, Beblavému a Hlinovi. O koho voličov sa im v skutočnosti jedná? Kotlebovi voliči to nie sú určite, určite to nie sú ani pronárodní voliči. Sú to voliči pána, ktorý odmietol pristúpiť k paktu o neútočení, pána Matoviča a teda OĽaNO. Presne pre týchto voličov je určená táto stratégia, pretože Matovičovi sa úspešne podarilo na seba naviazať voličov (aj mnohých rómskych spoluobčanov, keďže mnohí sú práve na jeho kandidátke), s ktorými títo dôležití páni z paktu o neútočení počítali a asi aj stále počítajú. Takže to nie je o Kotlebovi a ani ušľachtilom boji proti fašizmu, ale je to o klesajúcich preferenciách a snahe odobrať hlasy potenciálnemu víťazovi z tejto „štandardnej“ opozície, teda Matovičovi.

Treba si uvedomiť, že im nejde o ľudí, im ide o ústavné funkcie, ministerské posty a v neposlednom rade o moc. A na to potrebujú percentá! Tie im urobia len voliči, nech už sú od kohokoľvek.

 

PS: Pán Truban, na východ netreba chodiť pred voľbami ako to teraz slávnostne propagujete, tam treba žiť, aby ste skutočne vedeli, čo to obnáša. Košice a východ republiky nie je ZOO, kde sa prídete pozrieť na opice a sľúbite im banán!!!

Matovič je premiérom všetkých, okrem Slovákov

04.06.2020

Boris Kollár so svojou „rodinou“ sa dá považovať za jediný, ako tak pronárodne orientovaný prvok vládnucej zlovlády na čele s diktátorom Matovičom. Táto zlovláda, ktorá sa dá z veľkej časti považovať za sebranku protislovenských extrémistov, nám už konkrétnymi krokmi ukazuje, že suverenita a zvrchovanosť slovenského národa na zvrchovanom území Slovenska [...]

Sulíkove otrokárske maniere

31.05.2020

Samoľúby minister Sulík, ktorý je známy tým, že ho zaujíma len privatizácia všetkého a maximalizácia zisku súkromných spoločností, bez akejkoľvek spoločenskej zodpovednosti a náznaku akejkoľvek spolupatričnosti voči komukoľvek, ak sa teda náhodou nejedná o veľkopodnikateľov a finančných žralokov, predstavil pred pár dňami azda svetovú novinku, ktorú by nám isto [...]

Do Troškovej sú zaľúbení aj „objektívni“ novinári

14.05.2020

Všetci si určite spomíname na štátnu radkyňu Troškovú ex-premiéra Fica. Najväčší škandál posledných dní, ktorý našim „objektívnym“ novinárom nedovolí spávať, je to, že Mária Trošková si písala s talianskym mafiánom Vadalom. Hurá, aká to novinka! Slovenskí „objektívni“ novinári zase objavili teplú vodu a zostali z nej obarení. O jej [...]

nôž, agresia

Útok nožom v supermarkete v Číne si vyžiadal tri obete a sedem zranených

05.06.2020 11:42

V Číne sú strelné zbrane pod prísnou kontrolou, takže väčšina útokov sa vykonáva nožmi alebo podomácky vyrobenými výbušninami.

hranice, Berg

Slovensko otvorilo hranice s niektorými susedmi

05.06.2020 11:00

Štátne hranice medzi Českom, Maďarskom, Rakúskom a Slovenskom sú od piatka 5. júna 08.00 h pre občanov týchto krajín otvorené bez obmedzení.

Generálna prokuratúra

Hľadá sa šéf prokurátorov. Koalícia chce diskutovať, ale odborníkov nepočúva

05.06.2020 11:00

Dve novinky v novele zákona o prokuratúre postavili do pozoru nielen opozíciu, ale aj odborníkov, mimovládne organizácie a prezidentku.

NAKA úplatok Polícia Lesy

Dvaja obvinení v kauze štátnych lesov skončili vo väzbe

05.06.2020 10:56

Špecializovaný trestný súd rozhodol o väzobnom stíhaní bývalého obchodného riaditeľa štátneho podniku Lesy SR a konateľky firmy.