Založ si blog

Som proti fašizmu! Aj Vy ste naleteli? !

Samozvaní bojovníci proti fašizmu, ktorí pritom sami javia prvky fašizmu, sa oficiálne vzhľadom k rastúcim preferenciám zjednotených pronárodných kresťanských strán na spoločnej kandidátnej listine Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko rozhodli, že je najvyšší čas obohatiť svoju bezzubú marketingovú stratégiu o nový prvok guerilla (záškodníckeho) marketingu, a to narúšanie pokojných mítingov strany ĽSNS v duchu ušľachtilého cieľa – odvážneho boja PROTI FAŠIZMU.

Len akosi páni Truban, Beblavý, Kiska a Hlina svojim stúpencom fašizmus vysvetľujú na spôsob – kto nesúhlasí s našou „liberálnou“ ideológiou je fašista! Keby im to vysvetlili podľa definície, ktorá vychádza z odbornej terminológie, tak by sa im veľa stúpencov otočilo chrbtom a ešte by na nich ukázali, že to oni najslušnejší z najslušnejších sú tými zlými fašistami, ktorí tú obmedzujú slobodu a politické práva občanov.

To, že svoj boj myslia naozaj vážne bolo vidieť aj v Sabinove a následne v Košiciach, kde dokázali zmobilizovať svojich „odporcov“ fašizmu a narušiť tak pokojné zhromaždenie ľudí, ktorí si bez náznaku agresie prišli vypočuť kandidátov na poslancov NR SR zjednotených pronárodných kresťanských síl. Na sociálnych sieťach sa dokonca mnohí ľudia vyjadrovali, že majú informácie o tom, že tohto „antifašistického“ odboja sa zúčastnili aj ľudia, ktorí dostali za účasť finančnú odmenu a boli prevažne z rómskeho etnika dovážaní nemenovanou agentúrou autobusmi z osád.

Ďalším krokom v tejto novej provokačnej stratégii, v ktorej medvediu službu poslušne vykonávajú „objektívne“ mainstreamové média, je vyvolávanie dojmu davovej psychózy, že mítingov ĽSNS sa zúčastňuje viac ich odporcov ako ich prívržencov. Čo je teda ničím nepodložené zavádzanie a manipulovanie verejnej mienky.

Zjednotené pronárodne strany majú mítingy po celom Slovensku, až do začiatku volebného moratória. Dokedy táto nová stratégia „antifašistom“ vydrží? Obávam sa tiež toho, že môže prísť aj k pokusom vyvolať násilné strety medzi obyvateľstvom v snahe vyvolať „ukrajinský“ scenár krvavej revolúcie. Predsa týchto mítingov sa môžu zúčastniť aj prívrženci hnutia „ANTIFA“ a to nie sú žiadni anjeli, ale sú to radikálni extrémisti, ktorí k páchaniu násilia a obmedzovaniu osobnej slobody nemajú odpor. Chápte to, ako možný scenár. Predsa Kiska je schopný urobiť čokoľvek, aby sa dostal k moci, aj násilný štátny prevrat. Tie vyjadrenia vo verejnom priestore zazneli, že ak nebude podľa jeho predstáv, môže dôjsť aj k revolúcii.

Prejdime k dôvodu použitia tejto osvedčenej stratégie. Klesajúce preferencie a márne snahy presvedčiť voličov iných subjektov, aby prešli ku Kiskovi, Trubanovi, Beblavému a Hlinovi. O koho voličov sa im v skutočnosti jedná? Kotlebovi voliči to nie sú určite, určite to nie sú ani pronárodní voliči. Sú to voliči pána, ktorý odmietol pristúpiť k paktu o neútočení, pána Matoviča a teda OĽaNO. Presne pre týchto voličov je určená táto stratégia, pretože Matovičovi sa úspešne podarilo na seba naviazať voličov (aj mnohých rómskych spoluobčanov, keďže mnohí sú práve na jeho kandidátke), s ktorými títo dôležití páni z paktu o neútočení počítali a asi aj stále počítajú. Takže to nie je o Kotlebovi a ani ušľachtilom boji proti fašizmu, ale je to o klesajúcich preferenciách a snahe odobrať hlasy potenciálnemu víťazovi z tejto „štandardnej“ opozície, teda Matovičovi.

Treba si uvedomiť, že im nejde o ľudí, im ide o ústavné funkcie, ministerské posty a v neposlednom rade o moc. A na to potrebujú percentá! Tie im urobia len voliči, nech už sú od kohokoľvek.

 

PS: Pán Truban, na východ netreba chodiť pred voľbami ako to teraz slávnostne propagujete, tam treba žiť, aby ste skutočne vedeli, čo to obnáša. Košice a východ republiky nie je ZOO, kde sa prídete pozrieť na opice a sľúbite im banán!!!

Sulík – minister otrokárstva

17.09.2020

Dňa 15.9. Sulík na sociálnej sieti zverejnil status, v ktorom označil sviatok Sedembolestnej Panny Márie za pozostatok smeráckych vlád a tiež uvádza, že takéto sviatky sú ekonomickou katastrofou pre Slovensko. Nuž, to je len ďalším dôkazom toho, že Sulík sa na ekonomického spasiteľa Slovenska len hrá, a pritom jeho konanie javí všetky známky nebotyčného diletantizmu. [...]

Mafiánsky štát na čele s Matovičom a Čaputovou

07.09.2020

To nie je vtip. Mafiánskym štátom nás označil nemecký denník Die Welt presne 3. septembra 2020. V čase, kedy prezidentkou je progresívna Zuzana Čaputová a premiérom „obyčajný slušnočlovek“ Igor Matovič, predsedom parlamentu etalón morálky Boris Kollár, ministrom hospodárstva Richard Sulík, ktorý rád raňajkuje a dohaduje voľbu generálneho prokurátora priamo [...]

Kedy príde humanitárna pomoc pre Slovensko?

18.08.2020

Slovensko sa po skončení leta – dovolenkového obdobia a prázdnin – vráti naspäť do krutej reality. Všetko nasvedčuje tomu, že to bude realita druhej vlny obmedzení v dôsledku pandémie COVID-19. Aké obmedzenia si pre obyvateľstvo pripravuje vláda a krízový štáb sa pri súčasnom zložení nedá vôbec predpokladať. Nakoľko v tejto vládnej koalícii platí [...]

parlament, odvolávanie, Igor Matovič

Klub OĽaNO vysvetlil svojmu poslancovi, ako sa predkladajú zákony

18.09.2020 12:37

Poslanecký klub OĽANO rokoval o postupe Martina Čepčeka (OĽANO) v súvislosti s individuálnym predkladaním zákonov do Národnej rady SR.

Násilie / Obeť /

Štát bude finančne pomáhať krízovým centrám pre obete domáceho násilia

18.09.2020 12:01, aktualizované: 12:57

Počet obetí domáceho násilia podľa prezidentky Čaputovej štvornásobne narástol, a to nielen na Slovensku.

Alexander Lukašenko

Poľsko-bieloruské hranice sú otvorené napriek Lukašenkovému zámeru zavrieť ich

18.09.2020 11:24, aktualizované: 13:06

Poľské ministerstvo zahraničných vecí ešte vo štvrtok večer informovalo, že na poľsko-bieloruských hraniciach nedošlo k nijakým zmenám a je aj naďalej otvorená.

Dvojičky / 11. September / Terorizmus /

IS je naďalej silný vďaka svojim odnožiam, al-Káida oslabila po smrti vodcov

18.09.2020 10:45

Informoval o tom riaditeľ amerického Národného protiteroristického centra Christopher Miller.