Založ si blog

Som proti fašizmu! Aj Vy ste naleteli? !

Samozvaní bojovníci proti fašizmu, ktorí pritom sami javia prvky fašizmu, sa oficiálne vzhľadom k rastúcim preferenciám zjednotených pronárodných kresťanských strán na spoločnej kandidátnej listine Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko rozhodli, že je najvyšší čas obohatiť svoju bezzubú marketingovú stratégiu o nový prvok guerilla (záškodníckeho) marketingu, a to narúšanie pokojných mítingov strany ĽSNS v duchu ušľachtilého cieľa – odvážneho boja PROTI FAŠIZMU.

Len akosi páni Truban, Beblavý, Kiska a Hlina svojim stúpencom fašizmus vysvetľujú na spôsob – kto nesúhlasí s našou „liberálnou“ ideológiou je fašista! Keby im to vysvetlili podľa definície, ktorá vychádza z odbornej terminológie, tak by sa im veľa stúpencov otočilo chrbtom a ešte by na nich ukázali, že to oni najslušnejší z najslušnejších sú tými zlými fašistami, ktorí tú obmedzujú slobodu a politické práva občanov.

To, že svoj boj myslia naozaj vážne bolo vidieť aj v Sabinove a následne v Košiciach, kde dokázali zmobilizovať svojich „odporcov“ fašizmu a narušiť tak pokojné zhromaždenie ľudí, ktorí si bez náznaku agresie prišli vypočuť kandidátov na poslancov NR SR zjednotených pronárodných kresťanských síl. Na sociálnych sieťach sa dokonca mnohí ľudia vyjadrovali, že majú informácie o tom, že tohto „antifašistického“ odboja sa zúčastnili aj ľudia, ktorí dostali za účasť finančnú odmenu a boli prevažne z rómskeho etnika dovážaní nemenovanou agentúrou autobusmi z osád.

Ďalším krokom v tejto novej provokačnej stratégii, v ktorej medvediu službu poslušne vykonávajú „objektívne“ mainstreamové média, je vyvolávanie dojmu davovej psychózy, že mítingov ĽSNS sa zúčastňuje viac ich odporcov ako ich prívržencov. Čo je teda ničím nepodložené zavádzanie a manipulovanie verejnej mienky.

Zjednotené pronárodne strany majú mítingy po celom Slovensku, až do začiatku volebného moratória. Dokedy táto nová stratégia „antifašistom“ vydrží? Obávam sa tiež toho, že môže prísť aj k pokusom vyvolať násilné strety medzi obyvateľstvom v snahe vyvolať „ukrajinský“ scenár krvavej revolúcie. Predsa týchto mítingov sa môžu zúčastniť aj prívrženci hnutia „ANTIFA“ a to nie sú žiadni anjeli, ale sú to radikálni extrémisti, ktorí k páchaniu násilia a obmedzovaniu osobnej slobody nemajú odpor. Chápte to, ako možný scenár. Predsa Kiska je schopný urobiť čokoľvek, aby sa dostal k moci, aj násilný štátny prevrat. Tie vyjadrenia vo verejnom priestore zazneli, že ak nebude podľa jeho predstáv, môže dôjsť aj k revolúcii.

Prejdime k dôvodu použitia tejto osvedčenej stratégie. Klesajúce preferencie a márne snahy presvedčiť voličov iných subjektov, aby prešli ku Kiskovi, Trubanovi, Beblavému a Hlinovi. O koho voličov sa im v skutočnosti jedná? Kotlebovi voliči to nie sú určite, určite to nie sú ani pronárodní voliči. Sú to voliči pána, ktorý odmietol pristúpiť k paktu o neútočení, pána Matoviča a teda OĽaNO. Presne pre týchto voličov je určená táto stratégia, pretože Matovičovi sa úspešne podarilo na seba naviazať voličov (aj mnohých rómskych spoluobčanov, keďže mnohí sú práve na jeho kandidátke), s ktorými títo dôležití páni z paktu o neútočení počítali a asi aj stále počítajú. Takže to nie je o Kotlebovi a ani ušľachtilom boji proti fašizmu, ale je to o klesajúcich preferenciách a snahe odobrať hlasy potenciálnemu víťazovi z tejto „štandardnej“ opozície, teda Matovičovi.

Treba si uvedomiť, že im nejde o ľudí, im ide o ústavné funkcie, ministerské posty a v neposlednom rade o moc. A na to potrebujú percentá! Tie im urobia len voliči, nech už sú od kohokoľvek.

 

PS: Pán Truban, na východ netreba chodiť pred voľbami ako to teraz slávnostne propagujete, tam treba žiť, aby ste skutočne vedeli, čo to obnáša. Košice a východ republiky nie je ZOO, kde sa prídete pozrieť na opice a sľúbite im banán!!!

Harabin a Danko sa môžu spojiť! Ak im teda ide o národné Slovensko a nie niečo iné. . .

17.02.2020

Nie tak dávno sme boli svedkami úvah Andreja Danka, žeby si trúfol kandidovať za prezidenta. Aj keď v inotajoch rozprával, žeby si vedel predstaviť ako nominantku SNS na túto pozíciu práve viac »

Genialita Roberta Fica nemá hraníc! Liberálna progresívna opozícia uč sa!

13.02.2020

Strany súčasnej vládnej koalície Smer-SD a SNS pri pohľade na predvolebné preferencie asi šampanské neotvárajú. Skôr ich chytá panika a začali premýšľať, čím by ešte nalákali nejaké viac »

Zsuzsu asi potopí Danka, ale mala by potopiť aj iných, ak teda platí padni komu padni!

29.01.2020

Ak opozícia baží po novej politickej kultúre, najprv by mala začať od seba. Odstúpiť z pozície predsedu strany by mal Kiska, až kým sa neukončí vyšetrovanie v jeho kauze KTAG (krátenie daní), viac »

Boeing / Lietadlo /

Boeing objavil v palivových nádržiach lietadiel 737 MAX cudzie predmety

19.02.2020 06:16

Nález môže potenciálne predstavovať bezpečnostné riziko, uvádza sa v internom obežníku Boeingu.

policia, policajne auta

Opitý šofér záchranky je v rukách polície. Skončí vo väzbe?

19.02.2020 06:00

V rukách mužov zákona skončil muž (48), ktorý opitý unikal pred políciou vozidlom záchrannej služby.

parlament, Galko,

So smerákmi nerokujeme, my ich zatvárame, bráni sa Galko

19.02.2020 06:00

Schváli parlament 13. dôchodok? Smer a SNS sú krok od cieľa aj vďaka poslancom okolo Ľubomíra Galka.

Miroslav Beblavý, podcast

Beblavý: Kiska rozbil hlasy. Tá chyba nám uškodila

19.02.2020 00:00

Do podcastového štúdia denníka Pravda prišiel Miroslav Beblavý, programový líder koalície Progresívne Slovensko/Spolu.

slavena

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 50
Celková čítanosť: 234381x
Priemerná čítanosť článkov: 4688x

Autor blogu

Kategórie