Založ si blog

Zsuzsu asi potopí Danka, ale mala by potopiť aj iných, ak teda platí padni komu padni!

Ak opozícia baží po novej politickej kultúre, najprv by mala začať od seba. Odstúpiť z pozície predsedu strany by mal Kiska, až kým sa neukončí vyšetrovanie v jeho kauze KTAG (krátenie daní), Hlina, že nevedel desatoro a hrá sa na kresťana, Truban za drogové excesy, Beblavý, že bol súčasťou gorilej strany, Kollár dokonca Zsuzsovej finančne vypomohol, Sulík, že si dohadoval voľbu generálneho prokurátora s Kočnerom. Nicholsonová či Matovič, že sa s Kočnerom stretávali… a takto by sme mohli pokračovať.

Takže, najprv si pozametajme pred vlastným prahom a pozrime sa do zrkadla a potom robme veľkohubé vyhlásenia. Potom žiadajme slušnosť a korektnosť. Nikto z nás nie je ľalia a v prípade Danka to bolo len mužské dokazovanie si, že vie namotať nejakú ženu. Určite vie, že to robiť nemal ani by to nerobil, ak by vedel, s kým si píše. Právo na súkromie ma každý. Nepáchal trestnú činnosť, aspoň nie v tomto prípade. Tak prestaňme súdiť a robiť hon na čarodejnice. Určite napáchal horšie veci ako tento vrcholne trápny rozhovor s volavkou.

Predstavte si, že na verejnosti by prepierali Vaše súkromie, Vaše fotky, Vaše smsky, Vaše rozhovory….hmm asi nepríjemné, asi by sa nikomu z nás nepáčilo, ak by sa naše súkromie prepieralo verejne pod drobnohľadom médií. Nech sa každý novinár v tejto chvíli zamyslí, kebyže len stratí mobil a niekto vytiahne von jeho obsah…a začne zveličovať a bezprecedentne útočiť.

Je pred voľbami, útoky sa stupňujú z každej strany aj od tých, ktorí volajú a hlásajú slušnosť. Tých, ktorí robia najpodlejšie veci. Ale hádam aj tu bude platiť, kto druhému jamu kope, sám do nej spadne…

To je len jeden z mnohých prípadov zásahov zahraničných tajných služieb a ich agentov do vnútropolitického boja v našej krajine. Mnoho aktívnych západných agentov sa nachádza medzi politikmi štandardnej opozície a aj novinármi podporujúcimi túto štvavú propagandistickú mašinériu.

Veď predsa nič národne tu nemôže ostať, cieľ je jasný a to zaviesť zvrátenú liberálnu ideológiu a rozložiť Slovensko.

Sulík – minister otrokárstva

17.09.2020

Dňa 15.9. Sulík na sociálnej sieti zverejnil status, v ktorom označil sviatok Sedembolestnej Panny Márie za pozostatok smeráckych vlád a tiež uvádza, že takéto sviatky sú ekonomickou katastrofou pre Slovensko. Nuž, to je len ďalším dôkazom toho, že Sulík sa na ekonomického spasiteľa Slovenska len hrá, a pritom jeho konanie javí všetky známky nebotyčného diletantizmu. [...]

Mafiánsky štát na čele s Matovičom a Čaputovou

07.09.2020

To nie je vtip. Mafiánskym štátom nás označil nemecký denník Die Welt presne 3. septembra 2020. V čase, kedy prezidentkou je progresívna Zuzana Čaputová a premiérom „obyčajný slušnočlovek“ Igor Matovič, predsedom parlamentu etalón morálky Boris Kollár, ministrom hospodárstva Richard Sulík, ktorý rád raňajkuje a dohaduje voľbu generálneho prokurátora priamo [...]

Kedy príde humanitárna pomoc pre Slovensko?

18.08.2020

Slovensko sa po skončení leta – dovolenkového obdobia a prázdnin – vráti naspäť do krutej reality. Všetko nasvedčuje tomu, že to bude realita druhej vlny obmedzení v dôsledku pandémie COVID-19. Aké obmedzenia si pre obyvateľstvo pripravuje vláda a krízový štáb sa pri súčasnom zložení nedá vôbec predpokladať. Nakoľko v tejto vládnej koalícii platí [...]

Násilie / Obeť /

Novela zákona o obetiach trestných činov je podľa Čaputovej pripravená

18.09.2020 12:01

Krízové centrá, ktoré pomáhajú obetiam domáceho násilia, by mali získať financie od štátu.

Alexander Lukašenko

Poľsko-bieloruské hranice sú otvorené napriek Lukašenkovému zámeru zavrieť ich

18.09.2020 11:24

Poľské ministerstvo zahraničných vecí ešte vo štvrtok večer informovalo, že na poľsko-bieloruských hraniciach nedošlo k nijakým zmenám a je aj naďalej otvorená.

Dvojičky / 11. September / Terorizmus /

IS je naďalej silný vďaka svojim odnožiam, al-Káida oslabila po smrti vodcov

18.09.2020 10:45

Informoval o tom riaditeľ amerického Národného protiteroristického centra Christopher Miller.

NAKA / Polícia /

V kauze pokusu o podplatenie štátneho tajomníka Fecka navrhli väzbu dvom obvineným

18.09.2020 10:36

Obvineným hrozí v prípade dokázania viny za podplácanie trest odňatia slobody na päť až 12 rokov, za legalizáciu príjmu z trestnej činnosti na sedem až 12 rokov.