Založ si blog

Zsuzsu asi potopí Danka, ale mala by potopiť aj iných, ak teda platí padni komu padni!

Ak opozícia baží po novej politickej kultúre, najprv by mala začať od seba. Odstúpiť z pozície predsedu strany by mal Kiska, až kým sa neukončí vyšetrovanie v jeho kauze KTAG (krátenie daní), Hlina, že nevedel desatoro a hrá sa na kresťana, Truban za drogové excesy, Beblavý, že bol súčasťou gorilej strany, Kollár dokonca Zsuzsovej finančne vypomohol, Sulík, že si dohadoval voľbu generálneho prokurátora s Kočnerom. Nicholsonová či Matovič, že sa s Kočnerom stretávali… a takto by sme mohli pokračovať.

Takže, najprv si pozametajme pred vlastným prahom a pozrime sa do zrkadla a potom robme veľkohubé vyhlásenia. Potom žiadajme slušnosť a korektnosť. Nikto z nás nie je ľalia a v prípade Danka to bolo len mužské dokazovanie si, že vie namotať nejakú ženu. Určite vie, že to robiť nemal ani by to nerobil, ak by vedel, s kým si píše. Právo na súkromie ma každý. Nepáchal trestnú činnosť, aspoň nie v tomto prípade. Tak prestaňme súdiť a robiť hon na čarodejnice. Určite napáchal horšie veci ako tento vrcholne trápny rozhovor s volavkou.

Predstavte si, že na verejnosti by prepierali Vaše súkromie, Vaše fotky, Vaše smsky, Vaše rozhovory….hmm asi nepríjemné, asi by sa nikomu z nás nepáčilo, ak by sa naše súkromie prepieralo verejne pod drobnohľadom médií. Nech sa každý novinár v tejto chvíli zamyslí, kebyže len stratí mobil a niekto vytiahne von jeho obsah…a začne zveličovať a bezprecedentne útočiť.

Je pred voľbami, útoky sa stupňujú z každej strany aj od tých, ktorí volajú a hlásajú slušnosť. Tých, ktorí robia najpodlejšie veci. Ale hádam aj tu bude platiť, kto druhému jamu kope, sám do nej spadne…

To je len jeden z mnohých prípadov zásahov zahraničných tajných služieb a ich agentov do vnútropolitického boja v našej krajine. Mnoho aktívnych západných agentov sa nachádza medzi politikmi štandardnej opozície a aj novinármi podporujúcimi túto štvavú propagandistickú mašinériu.

Veď predsa nič národne tu nemôže ostať, cieľ je jasný a to zaviesť zvrátenú liberálnu ideológiu a rozložiť Slovensko.

Matovič je premiérom všetkých, okrem Slovákov

04.06.2020

Boris Kollár so svojou „rodinou“ sa dá považovať za jediný, ako tak pronárodne orientovaný prvok vládnucej zlovlády na čele s diktátorom Matovičom. Táto zlovláda, ktorá sa dá z veľkej časti považovať za sebranku protislovenských extrémistov, nám už konkrétnymi krokmi ukazuje, že suverenita a zvrchovanosť slovenského národa na zvrchovanom území Slovenska [...]

Sulíkove otrokárske maniere

31.05.2020

Samoľúby minister Sulík, ktorý je známy tým, že ho zaujíma len privatizácia všetkého a maximalizácia zisku súkromných spoločností, bez akejkoľvek spoločenskej zodpovednosti a náznaku akejkoľvek spolupatričnosti voči komukoľvek, ak sa teda náhodou nejedná o veľkopodnikateľov a finančných žralokov, predstavil pred pár dňami azda svetovú novinku, ktorú by nám isto [...]

Do Troškovej sú zaľúbení aj „objektívni“ novinári

14.05.2020

Všetci si určite spomíname na štátnu radkyňu Troškovú ex-premiéra Fica. Najväčší škandál posledných dní, ktorý našim „objektívnym“ novinárom nedovolí spávať, je to, že Mária Trošková si písala s talianskym mafiánom Vadalom. Hurá, aká to novinka! Slovenskí „objektívni“ novinári zase objavili teplú vodu a zostali z nej obarení. O jej [...]

čaputová

Správa o stave republiky prezidentky Čaputovej

05.06.2020 10:13

Pandémia, korupcia, podpora vedy, úprava hospodárskeho modelu, zmeny v školstve, podpora zdravotníctva, ale aj právny štát a potrebné zmeny v justícii a prokuratúre boli témami.

trebišov Posilňovňa Opatrenia

Vo štvrtok testy neodhalili žiaden nový prípad Covidu-19

05.06.2020 10:03

Spolu sa zatiaľ vykonalo 185 596 testov, počas štvrtka ich bolo 1 832.

Igor Matovič

Matovič: SMK ma podviedla

05.06.2020 08:00

Premiér Igor Matovič reagoval na Memorandum maďarskej komunity tvrdými slovami. "Podal som im priateľskú ruku a oni mi doslova do nej napľuli".

madeleine McCannová

Končí sa príbeh stratenej Madeleine?

05.06.2020 08:00

Z vraždy dievčatka, ktoré sa stratilo v máji 2007 krátko pred svojimi štvrtými narodeninami, je podozrivý 43-ročný Nemec.