Založ si blog

Genialita Roberta Fica nemá hraníc! Liberálna progresívna opozícia uč sa!

Strany súčasnej vládnej koalície Smer-SD a SNS pri pohľade na predvolebné preferencie asi šampanské neotvárajú. Skôr ich chytá panika a začali premýšľať, čím by ešte nalákali nejaké hlasy. Ak berieme len súčasný vládny trojlístok, teda skôr dvojlístok, na pomoc dôchodcom mali presne 4 roky. Dosť dlho na to, aby prijímali opatrenia nielen v prospech dôchodcov, ale aj rodín, mamičiek atď. S 13. dôchodkom, zvýšením príspevku na deti pre rodičov či zrušením poplatku za diaľnice pre osobné autá prichádzajú až teraz. Dva týždne pred voľbami?!

Jasný a priehľadný politický marketing. Ale zase peniaze pomôžu penzistom, mladí rodičia uvítajú pár eur naviac a neplatenie diaľničnej známky za aj tak nedostavané diaľnice sú všetko dobré správy. Skoro každý z nás si v tom nájde aspoň niečo, čo mu pomôže ušetriť nejaké to euro. Vyzerá, že nápadmi sa inšpirovali u práve obávaného súpera Kotlebu a jeho politických partnerov NÁRODNÁ KOALÍCIAKDŽP – Aliancia za SlovenskoPriama DemokraciaDOMA DOBRE. Ale aspoň sa pomôže bežným ľudom. Otázne je, ako sa zachová podľa Fica pani excelencia zo skládky pezinskej. No zjavne nič iné jej neostane, len rešpektovať hlasovanie poslancov NR SR.

A čo naša skvelá opozícia? Mala by sa učiť ako sa robí politika. No namiesto toho podáva trestné oznámenie a brojí proti tomuto nápadu.

Politický marketing poňali na štýl trápnej intrigánskej reality šou a to tým, že radšej chodia šaškovať a vyvolávať konflikty na predvolebné pokojné mítingy kotlebovcov a ich sympatizantov, snažia sa ich nálepkovať a častovať slovami extrémisti, fašisti. Aj napriek paktu o neútočení sa medzi sebou bijú a škriepia ako kohúti na smetisku. Týmto sa snažia presvedčiť ľud, že sú schopní vládnuť.

Ale ľudia toto ich trápne politické divadlo dávno prekukli. Neostáva nič im iné, len dúfať, že ešte sa dosť poblúznených mládežníkov a liberálov neprebudilo.

Ľudia, zapamätajte si to! PS/Spolu, Za ľudí , SAS a zvyšok liberálnych strán bežným ľuďom nedopraje nič. Chcú lepšie podmienky akurát tak pre podnikateľskú elitu, medzi ktorú patria práve lídri a predsedovia týchto strán. Jediné, čo tým sledujú, je zrušiť či obmedziť aj tie úľavy a výhody, ktoré v tomto štáte máte!

Kráľ populizmu Matovič I.

03.07.2020

Takého populistu, ako je Matovič, nám môžu závidieť aj občania z tzv. banánových republík. Všetci si určite pamätáme ako škriekal a vzdúval sa ako moriak, keď sa verejnosti podhodilo plagiátorstvo vtedajšieho predsedu parlamentu Andreja Danka. Požadoval okamžité odstúpenie z ústavnej funkcie, odobratie všetkých titulov, uväznenie a zlynčovanie rovno na námestí [...]

Amatéri zo Sme rodina s pochybnými školami a titulmi

01.07.2020

Predseda parlamentu má problém. S titulom či bez neho. Ten problém je skôr morálneho rozmeru. A zároveň ďalšie otázniky vyvolávajú aj členovia vlády či vysokí štátni predstavitelia. Rezort práce je ozaj kuriózny (https://slavena.blog.pravda.sk/2020/06/26/bakalari-ovladli-rezort-prace/ ). Neprišlo by sa na to, nebyť nenaplnených ambícií pár dňovej splnomocnenkyne pre [...]

Liberálny fašista vs. Svätopluk

30.06.2020

Redaktor denníka SME(ti), Peter Getting, má podľa jeho vlastných vyjadrení očividne problém so slovenskými dejinami a významnými osobnosťami našich dejín, a to až do obdobia Veľkej Moravy. Konkrétne ho trápi kráľ Svätopluk a jeho socha na Bratislavskom hrade. Pravdepodobne to nie je jediný duševný problém pána Gettinga, ktorý môže byť viac prejavom nenávisti voči [...]

poľsko Duda

Poľský prezident obvinil nemeckého vlastníka novín zo zasahovania do volieb

04.07.2020 22:24

Vyhlásil po tom, čo poľský bulvárny denník Fakt informoval o milosti udelenej mužovi odsúdenému za pedofíliu.

viliam mišenka

Viliama Mišenku poslal viedenský sudca do vyšetrovacej väzby

04.07.2020 20:26, aktualizované: 20:59

Mišenku v marci 2018 odsúdiil na 23 rokov odňatia slobody v kauze výbuchu v topoľčianskej firme Euromont.

streľba alabama USA police obchodné centrum

Pri streľbe v nákupnom centre zahynul osemročný chlapec

04.07.2020 20:03

Polícia zatiaľ nezverejnila motív streľby, ktorá si vyžiadala aj ďalších troch zranených.

migranti

Zadržaní migranti na východe Slovenska sú zo Sýrie a Palestíny

04.07.2020 18:57

Medzi 29 ľuďmi bolo aj šesť maloletých vo veku od 9 do 17 rokov.