Založ si blog

Genialita Roberta Fica nemá hraníc! Liberálna progresívna opozícia uč sa!

Strany súčasnej vládnej koalície Smer-SD a SNS pri pohľade na predvolebné preferencie asi šampanské neotvárajú. Skôr ich chytá panika a začali premýšľať, čím by ešte nalákali nejaké hlasy. Ak berieme len súčasný vládny trojlístok, teda skôr dvojlístok, na pomoc dôchodcom mali presne 4 roky. Dosť dlho na to, aby prijímali opatrenia nielen v prospech dôchodcov, ale aj rodín, mamičiek atď. S 13. dôchodkom, zvýšením príspevku na deti pre rodičov či zrušením poplatku za diaľnice pre osobné autá prichádzajú až teraz. Dva týždne pred voľbami?!

Jasný a priehľadný politický marketing. Ale zase peniaze pomôžu penzistom, mladí rodičia uvítajú pár eur naviac a neplatenie diaľničnej známky za aj tak nedostavané diaľnice sú všetko dobré správy. Skoro každý z nás si v tom nájde aspoň niečo, čo mu pomôže ušetriť nejaké to euro. Vyzerá, že nápadmi sa inšpirovali u práve obávaného súpera Kotlebu a jeho politických partnerov NÁRODNÁ KOALÍCIAKDŽP – Aliancia za SlovenskoPriama DemokraciaDOMA DOBRE. Ale aspoň sa pomôže bežným ľudom. Otázne je, ako sa zachová podľa Fica pani excelencia zo skládky pezinskej. No zjavne nič iné jej neostane, len rešpektovať hlasovanie poslancov NR SR.

A čo naša skvelá opozícia? Mala by sa učiť ako sa robí politika. No namiesto toho podáva trestné oznámenie a brojí proti tomuto nápadu.

Politický marketing poňali na štýl trápnej intrigánskej reality šou a to tým, že radšej chodia šaškovať a vyvolávať konflikty na predvolebné pokojné mítingy kotlebovcov a ich sympatizantov, snažia sa ich nálepkovať a častovať slovami extrémisti, fašisti. Aj napriek paktu o neútočení sa medzi sebou bijú a škriepia ako kohúti na smetisku. Týmto sa snažia presvedčiť ľud, že sú schopní vládnuť.

Ale ľudia toto ich trápne politické divadlo dávno prekukli. Neostáva nič im iné, len dúfať, že ešte sa dosť poblúznených mládežníkov a liberálov neprebudilo.

Ľudia, zapamätajte si to! PS/Spolu, Za ľudí , SAS a zvyšok liberálnych strán bežným ľuďom nedopraje nič. Chcú lepšie podmienky akurát tak pre podnikateľskú elitu, medzi ktorú patria práve lídri a predsedovia týchto strán. Jediné, čo tým sledujú, je zrušiť či obmedziť aj tie úľavy a výhody, ktoré v tomto štáte máte!

Matovič likviduje ekonomiku a životy ľudí

27.10.2020

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) dňa 14.10.2020 publikovala štúdiu, v ktorej sa na základe dát z cca 70 krajín z celého sveta uvádza, že nebezpečnosť resp. smrtnosť vírusu COVID-19 je násobne nižšia než sa pôvodne uvádzalo. Pôvodné čísla boli 3,4%, potom sa hovorilo o 1 % alebo 0,9%. V poslednej štúdii WHO uvádza hodnotu smrtnosti na úrovni 0,23%. Zdroj: [...]

Stanke a jeho multi-kulti skupinka nereprezentuje celú kultúrnu obec

05.10.2020

Život na Slovensku opäť komplikuje pokračujúca „kríza COVID-19“. Avizovaná druhá vlna nás zastihla nepripravených. Teda aspoň podľa nekompetentného diletanta Matoviča, bohužiaľ súčasného premiéra, sme si to pokazili, a tým sme ho donútili, aby to zobral do vlastných rúk a nastolil tu poriadok a poslušnosť. V krátkosti len pripomeniem, že títo noví slovenskí [...]

Vytúžená zmena v podobe salto mortale

01.10.2020

Dnes sme svedkami nekompetentnosti vlády v plnej kráse. To, že nemajú jasný plán obnovy počas a po koronakríze už je asi každému príčetnému jasné. Ad hoc riešenia sú ich metódou dennodennej práce. Chaos, vyvolávanie paniky, obmedzovanie základných ľudských práv a slobôd v obave, že prídu o moc. Riešenie v celku jednoduché. Vyhlásiť totalitu, a teda NÚDZOVÝ STAV! [...]

Francúzsko útok nôž vyšetrovanie pieta Nice

Polícia v spojitosti s útokom v Nice zadržala 47-ročného muža

30.10.2020 14:11

Jednou z troch obetí štvrtkového útoku nožom vo francúzskom meste Nice bola žena brazílskej národnosti.

covid, testovanie, orava, koronavírus

Prikáže vláda zdravotníkom testovať? Naď nevylúčil ich mobilizáciu

30.10.2020 12:15

Slovensko nie je pripravené na testovanie celej populácie, uviedla prezidentka Zuzana Čaputová. Zlyháva to na počte zdravotníkov. Zmobilizujú ich?

čaputová matovič

Podľa Čaputovej nie je možné otestovať všetkých. Matovič zdravotníkom verí

30.10.2020 11:30, aktualizované: 14:07

Prezidentka zároveň žiada prehodnotiť podmienky zákazu vychádzania a volá po dobrovoľnosti testovania.

Igor Matovič

Čo hovorí štúdia, pre ktorú lekári vybili premiérovi poistky?

30.10.2020 11:30

Štúdia, uverejnená v bulletine WHO, že úmrtnosť vírusu COVID-19 je nižšia, než sa pôvodne konštatovalo, rozhádala lekársku komoru a premiéra.