Založ si blog

Genialita Roberta Fica nemá hraníc! Liberálna progresívna opozícia uč sa!

Strany súčasnej vládnej koalície Smer-SD a SNS pri pohľade na predvolebné preferencie asi šampanské neotvárajú. Skôr ich chytá panika a začali premýšľať, čím by ešte nalákali nejaké hlasy. Ak berieme len súčasný vládny trojlístok, teda skôr dvojlístok, na pomoc dôchodcom mali presne 4 roky. Dosť dlho na to, aby prijímali opatrenia nielen v prospech dôchodcov, ale aj rodín, mamičiek atď. S 13. dôchodkom, zvýšením príspevku na deti pre rodičov či zrušením poplatku za diaľnice pre osobné autá prichádzajú až teraz. Dva týždne pred voľbami?!

Jasný a priehľadný politický marketing. Ale zase peniaze pomôžu penzistom, mladí rodičia uvítajú pár eur naviac a neplatenie diaľničnej známky za aj tak nedostavané diaľnice sú všetko dobré správy. Skoro každý z nás si v tom nájde aspoň niečo, čo mu pomôže ušetriť nejaké to euro. Vyzerá, že nápadmi sa inšpirovali u práve obávaného súpera Kotlebu a jeho politických partnerov NÁRODNÁ KOALÍCIAKDŽP – Aliancia za SlovenskoPriama DemokraciaDOMA DOBRE. Ale aspoň sa pomôže bežným ľudom. Otázne je, ako sa zachová podľa Fica pani excelencia zo skládky pezinskej. No zjavne nič iné jej neostane, len rešpektovať hlasovanie poslancov NR SR.

A čo naša skvelá opozícia? Mala by sa učiť ako sa robí politika. No namiesto toho podáva trestné oznámenie a brojí proti tomuto nápadu.

Politický marketing poňali na štýl trápnej intrigánskej reality šou a to tým, že radšej chodia šaškovať a vyvolávať konflikty na predvolebné pokojné mítingy kotlebovcov a ich sympatizantov, snažia sa ich nálepkovať a častovať slovami extrémisti, fašisti. Aj napriek paktu o neútočení sa medzi sebou bijú a škriepia ako kohúti na smetisku. Týmto sa snažia presvedčiť ľud, že sú schopní vládnuť.

Ale ľudia toto ich trápne politické divadlo dávno prekukli. Neostáva nič im iné, len dúfať, že ešte sa dosť poblúznených mládežníkov a liberálov neprebudilo.

Ľudia, zapamätajte si to! PS/Spolu, Za ľudí , SAS a zvyšok liberálnych strán bežným ľuďom nedopraje nič. Chcú lepšie podmienky akurát tak pre podnikateľskú elitu, medzi ktorú patria práve lídri a predsedovia týchto strán. Jediné, čo tým sledujú, je zrušiť či obmedziť aj tie úľavy a výhody, ktoré v tomto štáte máte!

Čaputová, Putin, Macron

27.03.2020

Dnes zatelefonoval prezident Francúzska Macron do Ruska prezidentovi Putinovi, aby ho informoval o situácii vo Francúzsku. Zaujímal sa o situáciu v Rusku, hovoril o dôležitosti spolupráce medzi ich krajinami a taktiež sa zaujímal o možnostiach pomoci Ruska v prípade zhoršenia situácie v súvilosti s pandémiou vo Francúzsku [...]

Keď sa Matovič hrá na krízového manažéra

26.03.2020

Nezmyselné tlačové konferencie novej vládnej koalície, na ktoré osobne dohliada sám principál Matovič namiesto toho, aby poskytoval nevyhnutné informácie pre obyvateľstvo, sa takmer vždy zvrhnú na frašku a emocionálne výlevy, ktorých „leitmotívom“ sú útoky na Pellegriniho krízový štáb. Na všetky jeho opatrenia, ktoré ešte teraz plnia svoju úlohu a [...]

Aby veľkohubý Matovič nebol stíhaný za krivé obvinenie

24.03.2020

Totalitný režim v podaní Matoviča alebo padni komu padni V čase prebiehajúcej celosvetovej pandémie, ktorá je tou najrozsiahlejšou za posledné roky, boli do praxe zavedené rôzne celoštátne bezpečnostné opatrenia a obmedzenia, na ktoré sme doteraz neboli zvyknutí. Niektoré štátne procesy sú pre nás novinkou, avšak nie je to nič prekvapivé, nič výnimočné. Situácia si [...]

sklad, práca, zamestnanci

SNS vníma prvé ekonomické opatrenia zatiaľ ako nejasné

29.03.2020 17:44

Prvým krokom vlády malo byť odpustenie zdravotných, nemocenských a sociálnych platieb.

SR Bratislava voľby 2020 parlament OĽaNO Matovič RTVS BAX

Strany pre mimoriadnu situáciu presúvajú snemy

29.03.2020 16:14

Bez predsedu ostali po neúspechu vo voľbách mimoparlamentné strany Most-Híd, Spolu, Progresívne Slovensko (PS) či KDH.

manželia, seniori, papiere, prekvapenie, zhrozenie

Kollár: Som za 13.dôchodok,ale možno naň pre koronakrízu nebudeme mať

29.03.2020 14:53

Poslanec Richard Raši vyhlásil, že Smer bude trvať na tom, aby seniori dostali 13. dôchodok.

Bardejov

V Bardejovských kúpeľoch sú dvaja pozitívni repatrianti

29.03.2020 13:52

Pozitívne testovanými sú 20-ročná žena a 21-ročný muž.

Slavěna Vorobelová

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 65
Celková čítanosť: 540348x
Priemerná čítanosť článkov: 8313x

Autor blogu

Kategórie