Založ si blog

Harabin a Danko sa môžu spojiť! Ak im teda ide o národné Slovensko a nie niečo iné. . .

 

Nie tak dávno sme boli svedkami úvah Andreja Danka, žeby si trúfol kandidovať za prezidenta. Aj keď v inotajoch rozprával, žeby si vedel predstaviť ako nominantku SNS na túto pozíciu práve ženu. Nič na tom, že do prezidentského zápasu SNS priamo nevstúpila, no nepriamo podporila práve Štefana Harabina. Dalo sa to dedukovať z vyjadrení samotného predsedu Danka, podpredsedu Zelníka  či Antona Hrnka.

Pamätáte si keď priaznivcov SNS so žiadosťou o podporu priamo oslovil Štefan Harabin? „Slovenská národná strana do prezidentského súboja nepostavila žiadneho kandidáta. Oceňujem tento štátnický krok od jej predsedu Andreja Danka,“ hovorí Harabin vo videu na Youtube. „Som presvedčený, že moje hodnoty sú aj hodnotami SNS. Chceme ubezpečiť voličov a sympatizantov strany SNS, že týmto hodnotám som verný celý svoj život, aj naďalej budem. Budem mať na pamäti vašu podporu, budem si vážiť každý váš hlas,“ hlásal líder strany Vlasť, Harabin.

Keďže skoro všetky prieskumy naznačujú, že Vlasť sa do parlamentu nedostane a SNS je na hranici zvoliteľnosti, tak obaja predstavitelia týchto národných, kresťanských strán by sa mali zamyslieť a zvážiť ako neumožniť liberálom vyhrať tieto voľby! Lebo budú to práve oni, kto dopomôže liberálnemu zlepencu riadiť tento štát.

Keďže sa Harabin nechcel pridať k spolupráci 5 pronárodných kresťanských strán, zjednotených práve na kandidátke strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovenko, tak stále má možnosť a ešte 2 týždne na to, aby si sadol za stôl práve s Andrejom Dankom.

Chápeme, že niektorí voliči podľahli stigmatizácii a účelovému mediálnemu lynču Kotlebovcov tým, že v rámci predvolebnej kampane sú im pridávané nálepky „extrémistov, fašistov“, ale majú záujem byť na strane vlastencov, národovcov s konzervatívnejšími postojmi, tak aby neprepadli ich hlasy vo voľbách, resp. aby neotvorili dvere liberalizmu a zvráteným hodnotám, je tu ešte strana SNS aj keď na hranici zvoliteľnosti. Práve preto je najvyšší čas spojiť sily! Strana Vlasť, prípadne strana SNS by sa mali vzdať kandidatúry a netrieštiť tak pronárodné sily.

To či podporí Harabin s jeho Vlasťou SNS na čele s Andrejom Dankom, alebo Andrej Danko urobí štátnické gesto a podporí Harabina je len na rozhodnutí týchto dvoch pánov. Ak im teda ide o národne, kresťanské, hrdé Slovensko alebo žeby išlo o vlastné ego, fleky a biznis?!

Logicky by však Harabin a Vlasť mali podporiť SNS! Je tam väčšia nádej na finančný príspevok zo štátneho rozpočtu v prípade úspechu a samozrejme vysoká pravdepodobnosť, že SNS by sa do NR SR dostala.

Páni buďte štátnici a dokážte, že Vám skutočne ide o Slovensko, Slovenky a Slovákov!

Sulík – minister otrokárstva

17.09.2020

Dňa 15.9. Sulík na sociálnej sieti zverejnil status, v ktorom označil sviatok Sedembolestnej Panny Márie za pozostatok smeráckych vlád a tiež uvádza, že takéto sviatky sú ekonomickou katastrofou pre Slovensko. Nuž, to je len ďalším dôkazom toho, že Sulík sa na ekonomického spasiteľa Slovenska len hrá, a pritom jeho konanie javí všetky známky nebotyčného diletantizmu. [...]

Mafiánsky štát na čele s Matovičom a Čaputovou

07.09.2020

To nie je vtip. Mafiánskym štátom nás označil nemecký denník Die Welt presne 3. septembra 2020. V čase, kedy prezidentkou je progresívna Zuzana Čaputová a premiérom „obyčajný slušnočlovek“ Igor Matovič, predsedom parlamentu etalón morálky Boris Kollár, ministrom hospodárstva Richard Sulík, ktorý rád raňajkuje a dohaduje voľbu generálneho prokurátora priamo [...]

Kedy príde humanitárna pomoc pre Slovensko?

18.08.2020

Slovensko sa po skončení leta – dovolenkového obdobia a prázdnin – vráti naspäť do krutej reality. Všetko nasvedčuje tomu, že to bude realita druhej vlny obmedzení v dôsledku pandémie COVID-19. Aké obmedzenia si pre obyvateľstvo pripravuje vláda a krízový štáb sa pri súčasnom zložení nedá vôbec predpokladať. Nakoľko v tejto vládnej koalícii platí [...]

Alexander Lukašenko

Poľsko-bieloruské hranice sú otvorené napriek Lukašenkovému zámeru zavrieť ich

18.09.2020 11:24

Poľské ministerstvo zahraničných vecí ešte vo štvrtok večer informovalo, že na poľsko-bieloruských hraniciach nedošlo k nijakým zmenám a je aj naďalej otvorená.

Dvojičky / 11. September / Terorizmus /

IS je naďalej silný vďaka svojim odnožiam, al-Káida oslabila po smrti vodcov

18.09.2020 10:45

Informoval o tom riaditeľ amerického Národného protiteroristického centra Christopher Miller.

NAKA / Polícia /

V kauze pokusu o podplatenie štátneho tajomníka Fecka navrhli väzbu dvom obvineným

18.09.2020 10:36

Obvineným hrozí v prípade dokázania viny za podplácanie trest odňatia slobody na päť až 12 rokov, za legalizáciu príjmu z trestnej činnosti na sedem až 12 rokov.

Virus Outbreak Switzerland

Pribudlo 235 nových prípadov koronavírusu, najvac od začiatku pandémie

18.09.2020 10:15

Počas uplynulého dňa urobili spolu 5 542 testov.