Založ si blog

Harabin a Danko sa môžu spojiť! Ak im teda ide o národné Slovensko a nie niečo iné. . .

 

Nie tak dávno sme boli svedkami úvah Andreja Danka, žeby si trúfol kandidovať za prezidenta. Aj keď v inotajoch rozprával, žeby si vedel predstaviť ako nominantku SNS na túto pozíciu práve ženu. Nič na tom, že do prezidentského zápasu SNS priamo nevstúpila, no nepriamo podporila práve Štefana Harabina. Dalo sa to dedukovať z vyjadrení samotného predsedu Danka, podpredsedu Zelníka  či Antona Hrnka.

Pamätáte si keď priaznivcov SNS so žiadosťou o podporu priamo oslovil Štefan Harabin? „Slovenská národná strana do prezidentského súboja nepostavila žiadneho kandidáta. Oceňujem tento štátnický krok od jej predsedu Andreja Danka,“ hovorí Harabin vo videu na Youtube. „Som presvedčený, že moje hodnoty sú aj hodnotami SNS. Chceme ubezpečiť voličov a sympatizantov strany SNS, že týmto hodnotám som verný celý svoj život, aj naďalej budem. Budem mať na pamäti vašu podporu, budem si vážiť každý váš hlas,“ hlásal líder strany Vlasť, Harabin.

Keďže skoro všetky prieskumy naznačujú, že Vlasť sa do parlamentu nedostane a SNS je na hranici zvoliteľnosti, tak obaja predstavitelia týchto národných, kresťanských strán by sa mali zamyslieť a zvážiť ako neumožniť liberálom vyhrať tieto voľby! Lebo budú to práve oni, kto dopomôže liberálnemu zlepencu riadiť tento štát.

Keďže sa Harabin nechcel pridať k spolupráci 5 pronárodných kresťanských strán, zjednotených práve na kandidátke strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovenko, tak stále má možnosť a ešte 2 týždne na to, aby si sadol za stôl práve s Andrejom Dankom.

Chápeme, že niektorí voliči podľahli stigmatizácii a účelovému mediálnemu lynču Kotlebovcov tým, že v rámci predvolebnej kampane sú im pridávané nálepky „extrémistov, fašistov“, ale majú záujem byť na strane vlastencov, národovcov s konzervatívnejšími postojmi, tak aby neprepadli ich hlasy vo voľbách, resp. aby neotvorili dvere liberalizmu a zvráteným hodnotám, je tu ešte strana SNS aj keď na hranici zvoliteľnosti. Práve preto je najvyšší čas spojiť sily! Strana Vlasť, prípadne strana SNS by sa mali vzdať kandidatúry a netrieštiť tak pronárodné sily.

To či podporí Harabin s jeho Vlasťou SNS na čele s Andrejom Dankom, alebo Andrej Danko urobí štátnické gesto a podporí Harabina je len na rozhodnutí týchto dvoch pánov. Ak im teda ide o národne, kresťanské, hrdé Slovensko alebo žeby išlo o vlastné ego, fleky a biznis?!

Logicky by však Harabin a Vlasť mali podporiť SNS! Je tam väčšia nádej na finančný príspevok zo štátneho rozpočtu v prípade úspechu a samozrejme vysoká pravdepodobnosť, že SNS by sa do NR SR dostala.

Páni buďte štátnici a dokážte, že Vám skutočne ide o Slovensko, Slovenky a Slovákov!

Sulíkove otrokárske maniere

31.05.2020

Samoľúby minister Sulík, ktorý je známy tým, že ho zaujíma len privatizácia všetkého a maximalizácia zisku súkromných spoločností, bez akejkoľvek spoločenskej zodpovednosti a náznaku akejkoľvek spolupatričnosti voči komukoľvek, ak sa teda náhodou nejedná o veľkopodnikateľov a finančných žralokov, predstavil pred pár dňami azda svetovú novinku, ktorú by nám isto [...]

Do Troškovej sú zaľúbení aj „objektívni“ novinári

14.05.2020

Všetci si určite spomíname na štátnu radkyňu Troškovú ex-premiéra Fica. Najväčší škandál posledných dní, ktorý našim „objektívnym“ novinárom nedovolí spávať, je to, že Mária Trošková si písala s talianskym mafiánom Vadalom. Hurá, aká to novinka! Slovenskí „objektívni“ novinári zase objavili teplú vodu a zostali z nej obarení. O jej [...]

Agenti „Brain-Washing-tonu“ Čaputová, Matovič a Boris Dollár

13.05.2020

Americká propagandistická mašinéria a jej čelní predstavitelia akosi „nedopatrením“ zabudli na výročie Dňa víťazstva nad fašizmom zaradiť medzi víťazné mocnosti Sovietsky zväz. https://www.rt.com/news/488330-moscow-washington-serious-talk-v-day/ Zásluhy Červenej armády sú, dúfam, u nás teraz každému jasné a nespochybniteľné. Je tu však možnosť, že [...]

pellegrini, matovič

Šanca pre Pellegriniho, odkaz pre Roberta Fica, výzva Matovičovi

01.06.2020 12:00

Prieskum politických preferencií ukázal, že aj keď Peter Pellegrini ešte nemá založenú novú stranu, už šliape na päty hnutiu OĽaNO.

Lozorno Prezidentka MDD čaputová

Čaputová: Zdá sa, že skúsenosť s online vyučovaním bola napokon obohacujúca

01.06.2020 11:59

Školy a školské zariadenia boli z dôvodu šírenia koronavírusu zatvorené od marca.

MŠ Dezinfekcia koronavírus

Pribudol jeden nový prípad Covidu-19, záujem o testovanie slabne

01.06.2020 09:44

Spolu bolo zatiaľ vykonaných 172 875 testov, 274 z nich počas nedele.

sud, vrazda kuciak, Marian Kocner, Marián Kočner,

Kočner so Zsuzsovou opäť pred súdom. Stretli sa aj deň po vražde?

01.06.2020 09:00, aktualizované: 13:42

Hlavné pojednávanie v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej pokračuje 16. deň. Sú prítomní všetci traja obžalovaní aj rodičia zavraždených.

Slavěna Vorobelová

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 81
Celková čítanosť: 796949x
Priemerná čítanosť článkov: 9839x

Autor blogu

Kategórie