Založ si blog

Progresívny cirkus nemá nič spoločné s demokraciou!

Vyzeralo to, že z predvolebnej paniky z mizerných preferencií v stranách Smer-SD a SNS niečo vyťažia bežní ľudia. Penzistom troška prilepšia a získajú 13. dôchodok, mladé rodiny dostanú o niečo viac peňazí na deti a motoristi ušetria 50 € za jazdu po nedostavaných diaľniciach.

Jasný marketingový ťah síce prekukol každý, ale keď na tom môžu niečo získať bežní ľudia, prečo nie?! Veď peniaze sa míňajú a minú na možno iné menej podstatné veci alebo sa ulejú na nejakom navýšenom tendri. Jedno je pravda – peniaze boli, sú, aj budú! Záleží len ako a komu sa prerozdelia. Či to bude pre bežných ľudí alebo pre pár jednotlivcov v budúcnosti, to závisí v tomto momente práve od progresívnych cirkusantov.

Pretože práve terajšia liberálna opozícia nemá záujem pomáhať bežným ľuďom. Hlavne slniečkárske progresívne zoskupenie PS/Spolu také niečo nedopustí. Ich asi vážne zaujíma najviac LGBTI agenda, registrované partnerstvá, adopcie detí pármi rovnakého pohlavia a tomu podobné blúznenia. Po trestnom oznámení pritvrdili. Pomoci penzistom a rodičom bránia vlastnými telami. Ako banda nevychovaných puberťákov a feťákov nocujú v parlamente a bránia normálnemu demokratickému rokovaniu. Liberáli proste nepripustia, aby sa ľuďom žilo lepšie. Obávam sa, čo sa stane, ak sa táto nezodpovedná banda voľnomyšlienkarov a ignorantov dostane k moci.

Na zlepšenie zabudnite, obnoví sa slovné spojenie z minulosti „uťahovanie opaskov“. To si mnohí pamätáte. Doprivatizujú to, čo ešte zostalo. Ich navrhované Ministerstvo pravdy sprivatizuje možno aj Vaše myšlienky. Že neviete, čo to je, prečítajte si čo sa tu dialo v minulosti, keď vládli liberálne pravicové strany. Najmä, čo sa dialo za Dzurindu a Mikloša, keď boli vo vláde práve tí, ktorí sa dnes označujú za nové tváre a nových slušných politikov.

V týchto dňoch vidíme liberálny fašizmus v praxi. Nerešpektujú demokraciu, nerešpektujú demokratické princípy. Volajú po slušnosti, ale sú od nej na míle vzdialení. To je tak, keď bezzubé psy štekajú, no nemajú žiaden mandát na to, aby bránili mnohým ľuďom mať sa aspoň trochu lepšie.

Takže s veľkou pravdepodobnosťou hrozí, že zrušia sa obedy pre deti, bezplatné cestovanie vlakmi pre študentov a dôchodcov a možno nám spoplatnia aj vzduch, ktorý dýchame v rámci nejakých ekogréta aktivít. V jednom má ten Fico pravdu, voľme zodpovedne, ale nie gorily a zlodejov v bielych golieroch.

V tomto prípade, jedinou možnosťou je „EXTRÉM“, ktorý pretrhne chápadlá zlodejskokorupčnej chobotnice či je v modrom alebo červenom obale.

Sulík – minister otrokárstva

17.09.2020

Dňa 15.9. Sulík na sociálnej sieti zverejnil status, v ktorom označil sviatok Sedembolestnej Panny Márie za pozostatok smeráckych vlád a tiež uvádza, že takéto sviatky sú ekonomickou katastrofou pre Slovensko. Nuž, to je len ďalším dôkazom toho, že Sulík sa na ekonomického spasiteľa Slovenska len hrá, a pritom jeho konanie javí všetky známky nebotyčného diletantizmu. [...]

Mafiánsky štát na čele s Matovičom a Čaputovou

07.09.2020

To nie je vtip. Mafiánskym štátom nás označil nemecký denník Die Welt presne 3. septembra 2020. V čase, kedy prezidentkou je progresívna Zuzana Čaputová a premiérom „obyčajný slušnočlovek“ Igor Matovič, predsedom parlamentu etalón morálky Boris Kollár, ministrom hospodárstva Richard Sulík, ktorý rád raňajkuje a dohaduje voľbu generálneho prokurátora priamo [...]

Kedy príde humanitárna pomoc pre Slovensko?

18.08.2020

Slovensko sa po skončení leta – dovolenkového obdobia a prázdnin – vráti naspäť do krutej reality. Všetko nasvedčuje tomu, že to bude realita druhej vlny obmedzení v dôsledku pandémie COVID-19. Aké obmedzenia si pre obyvateľstvo pripravuje vláda a krízový štáb sa pri súčasnom zložení nedá vôbec predpokladať. Nakoľko v tejto vládnej koalícii platí [...]

parlament, odvolávanie, Igor Matovič

Klub OĽaNO vysvetlil svojmu poslancovi, ako sa predkladajú zákony

18.09.2020 12:37

Poslanecký klub OĽANO rokoval o postupe Martina Čepčeka (OĽANO) v súvislosti s individuálnym predkladaním zákonov do Národnej rady SR.

Násilie / Obeť /

Štát bude finančne pomáhať krízovým centrám pre obete domáceho násilia

18.09.2020 12:01, aktualizované: 12:57

Počet obetí domáceho násilia podľa prezidentky Čaputovej štvornásobne narástol, a to nielen na Slovensku.

Alexander Lukašenko

Poľsko-bieloruské hranice sú otvorené napriek Lukašenkovému zámeru zavrieť ich

18.09.2020 11:24

Poľské ministerstvo zahraničných vecí ešte vo štvrtok večer informovalo, že na poľsko-bieloruských hraniciach nedošlo k nijakým zmenám a je aj naďalej otvorená.

Dvojičky / 11. September / Terorizmus /

IS je naďalej silný vďaka svojim odnožiam, al-Káida oslabila po smrti vodcov

18.09.2020 10:45

Informoval o tom riaditeľ amerického Národného protiteroristického centra Christopher Miller.