Založ si blog

Progresívny cirkus nemá nič spoločné s demokraciou!

Vyzeralo to, že z predvolebnej paniky z mizerných preferencií v stranách Smer-SD a SNS niečo vyťažia bežní ľudia. Penzistom troška prilepšia a získajú 13. dôchodok, mladé rodiny dostanú o niečo viac peňazí na deti a motoristi ušetria 50 € za jazdu po nedostavaných diaľniciach.

Jasný marketingový ťah síce prekukol každý, ale keď na tom môžu niečo získať bežní ľudia, prečo nie?! Veď peniaze sa míňajú a minú na možno iné menej podstatné veci alebo sa ulejú na nejakom navýšenom tendri. Jedno je pravda – peniaze boli, sú, aj budú! Záleží len ako a komu sa prerozdelia. Či to bude pre bežných ľudí alebo pre pár jednotlivcov v budúcnosti, to závisí v tomto momente práve od progresívnych cirkusantov.

Pretože práve terajšia liberálna opozícia nemá záujem pomáhať bežným ľuďom. Hlavne slniečkárske progresívne zoskupenie PS/Spolu také niečo nedopustí. Ich asi vážne zaujíma najviac LGBTI agenda, registrované partnerstvá, adopcie detí pármi rovnakého pohlavia a tomu podobné blúznenia. Po trestnom oznámení pritvrdili. Pomoci penzistom a rodičom bránia vlastnými telami. Ako banda nevychovaných puberťákov a feťákov nocujú v parlamente a bránia normálnemu demokratickému rokovaniu. Liberáli proste nepripustia, aby sa ľuďom žilo lepšie. Obávam sa, čo sa stane, ak sa táto nezodpovedná banda voľnomyšlienkarov a ignorantov dostane k moci.

Na zlepšenie zabudnite, obnoví sa slovné spojenie z minulosti „uťahovanie opaskov“. To si mnohí pamätáte. Doprivatizujú to, čo ešte zostalo. Ich navrhované Ministerstvo pravdy sprivatizuje možno aj Vaše myšlienky. Že neviete, čo to je, prečítajte si čo sa tu dialo v minulosti, keď vládli liberálne pravicové strany. Najmä, čo sa dialo za Dzurindu a Mikloša, keď boli vo vláde práve tí, ktorí sa dnes označujú za nové tváre a nových slušných politikov.

V týchto dňoch vidíme liberálny fašizmus v praxi. Nerešpektujú demokraciu, nerešpektujú demokratické princípy. Volajú po slušnosti, ale sú od nej na míle vzdialení. To je tak, keď bezzubé psy štekajú, no nemajú žiaden mandát na to, aby bránili mnohým ľuďom mať sa aspoň trochu lepšie.

Takže s veľkou pravdepodobnosťou hrozí, že zrušia sa obedy pre deti, bezplatné cestovanie vlakmi pre študentov a dôchodcov a možno nám spoplatnia aj vzduch, ktorý dýchame v rámci nejakých ekogréta aktivít. V jednom má ten Fico pravdu, voľme zodpovedne, ale nie gorily a zlodejov v bielych golieroch.

V tomto prípade, jedinou možnosťou je „EXTRÉM“, ktorý pretrhne chápadlá zlodejskokorupčnej chobotnice či je v modrom alebo červenom obale.

Sulíkove otrokárske maniere

31.05.2020

Samoľúby minister Sulík, ktorý je známy tým, že ho zaujíma len privatizácia všetkého a maximalizácia zisku súkromných spoločností, bez akejkoľvek spoločenskej zodpovednosti a náznaku akejkoľvek spolupatričnosti voči komukoľvek, ak sa teda náhodou nejedná o veľkopodnikateľov a finančných žralokov, predstavil pred pár dňami azda svetovú novinku, ktorú by nám isto [...]

Do Troškovej sú zaľúbení aj „objektívni“ novinári

14.05.2020

Všetci si určite spomíname na štátnu radkyňu Troškovú ex-premiéra Fica. Najväčší škandál posledných dní, ktorý našim „objektívnym“ novinárom nedovolí spávať, je to, že Mária Trošková si písala s talianskym mafiánom Vadalom. Hurá, aká to novinka! Slovenskí „objektívni“ novinári zase objavili teplú vodu a zostali z nej obarení. O jej [...]

Agenti „Brain-Washing-tonu“ Čaputová, Matovič a Boris Dollár

13.05.2020

Americká propagandistická mašinéria a jej čelní predstavitelia akosi „nedopatrením“ zabudli na výročie Dňa víťazstva nad fašizmom zaradiť medzi víťazné mocnosti Sovietsky zväz. https://www.rt.com/news/488330-moscow-washington-serious-talk-v-day/ Zásluhy Červenej armády sú, dúfam, u nás teraz každému jasné a nespochybniteľné. Je tu však možnosť, že [...]

matovič

Matovič otvoril na konzíliu odborníkov tému vrátenia sa starších detí do škôl

01.06.2020 14:51

Premiér je rád, že skúšku, ktorú mali rodičia, deti, ale aj všetci ostatní za posledné mesiace, zvládli.

pellegrini, matovič

Šanca pre Pellegriniho, odkaz pre Roberta Fica, výzva Matovičovi

01.06.2020 12:00

Prieskum politických preferencií ukázal, že aj keď Peter Pellegrini ešte nemá založenú novú stranu, už šliape na päty hnutiu OĽaNO.

Lozorno Prezidentka MDD čaputová

Čaputová: Zdá sa, že skúsenosť s online vyučovaním bola napokon obohacujúca

01.06.2020 11:59

Školy a školské zariadenia boli z dôvodu šírenia koronavírusu zatvorené od marca.

MŠ Dezinfekcia koronavírus

Pribudol jeden nový prípad Covidu-19, záujem o testovanie slabne

01.06.2020 09:44

Spolu bolo zatiaľ vykonaných 172 875 testov, 274 z nich počas nedele.

Slavěna Vorobelová

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 81
Celková čítanosť: 797202x
Priemerná čítanosť článkov: 9842x

Autor blogu

Kategórie