Založ si blog

Extempore progresívnych pokračuje a vrcholí! Demokracia sa mení na anarchiu!

Nová doba anarchie. Drsný výraz tváre, vyholená hlava, zelená bombera, potetovaná ruka a bejzbalka v nej. Nie, to nie je žiadny futbalový výtržník z hnutia skinheads. To len slniečkári pritvrdili a ukazujú svoju pravú tvár.

Takto sa dnes prezentuje šéf koalície Progresívne Slovensko – Spolu Michal Truban. Presne ten Truban, ktorý je známy svojím pozitívnym vzťahom k drogám. Presne ten, ktorý, keď mu na jeho hriešnu minulosť prišli, klamal až sa tak prášilo. Toto je tá nádejná budúcnosť Slovenska? Štvať ľudí heslami POĎME DO NICH?!

Jeden z lídrov modernej opozície, ktorý sa pasoval do roly budúceho premiéra. Preferencie tohto zoskupenia však tomu už veľmi nenasvedčujú. Predbehol ho zdá sa Matovič, na ktorého po dvoch bravúrnych videách už nemá ani bývalý prezident Kiska.

Už sa prezentovali ako provokatéri na pokojných mítingoch ĽSNS, vykrikovali a snažili sa burcovať ľudí s cieľom vyvolať násilný konflikt medzi obyvateľstvom. Našťastie ani ich voliči im na to neskočili. Prišlo teda detinské lacné divadelné vystúpenie v Národnej rade SR, kde nedemokraticky bránili schôdzi, na ktorej sa majú schvaľovať 13. dôchodky, vyšší prídavok na dieťa či odmietnuť Istanbulský dohovor. Fotka poslanca a kandidáta PS/Spolu Poliačika ako sedí a kŕmi sa horalkou pod rečníckym pultom čí leží pod štátnym znakom SR, obehla hádam už aj Čechy, Maďarsko a Poľsko. Hanba na sto rokov. Nielen pre nich, ale pre každého z nás.

Opozícia a liberálne média sa znížili už k tomu, že riešia sexuálnu orientáciu premiéra. Úbohosť. Už keď nevedia zaujať, vytiahnu toto. Odpoveď bola jasná, ale niekto má potrebu počuť tú svoju pravdu, tú svoju odpoveď. Liberálne ministerstvo pravdy by už premiéra určite prenasledovalo a možno aj trestne stíhalo. Toto je tá ich liberálna demokracia, ktorá pripomína inkvizíciu a fašizmus! A progresívna prezidentka teraz mlčí.

Áno, okrem gaunerov a podvodníkov, tam máme aj cirkusantov. Kampaň vrcholí a 29. februára prídeme do cieľa. Záleží len od nás, ako bude NR SR vyzerať a koho si ako svojich zástupcov zvolíme.

Sulíkove otrokárske maniere

31.05.2020

Samoľúby minister Sulík, ktorý je známy tým, že ho zaujíma len privatizácia všetkého a maximalizácia zisku súkromných spoločností, bez akejkoľvek spoločenskej zodpovednosti a náznaku akejkoľvek spolupatričnosti voči komukoľvek, ak sa teda náhodou nejedná o veľkopodnikateľov a finančných žralokov, predstavil pred pár dňami azda svetovú novinku, ktorú by nám isto [...]

Do Troškovej sú zaľúbení aj „objektívni“ novinári

14.05.2020

Všetci si určite spomíname na štátnu radkyňu Troškovú ex-premiéra Fica. Najväčší škandál posledných dní, ktorý našim „objektívnym“ novinárom nedovolí spávať, je to, že Mária Trošková si písala s talianskym mafiánom Vadalom. Hurá, aká to novinka! Slovenskí „objektívni“ novinári zase objavili teplú vodu a zostali z nej obarení. O jej [...]

Agenti „Brain-Washing-tonu“ Čaputová, Matovič a Boris Dollár

13.05.2020

Americká propagandistická mašinéria a jej čelní predstavitelia akosi „nedopatrením“ zabudli na výročie Dňa víťazstva nad fašizmom zaradiť medzi víťazné mocnosti Sovietsky zväz. https://www.rt.com/news/488330-moscow-washington-serious-talk-v-day/ Zásluhy Červenej armády sú, dúfam, u nás teraz každému jasné a nespochybniteľné. Je tu však možnosť, že [...]

matovič

Matovič otvoril na konzíliu odborníkov tému vrátenia sa starších detí do škôl

01.06.2020 14:51

Premiér je rád, že skúšku, ktorú mali rodičia, deti, ale aj všetci ostatní za posledné mesiace, zvládli.

pellegrini, matovič

Šanca pre Pellegriniho, odkaz pre Roberta Fica, výzva Matovičovi

01.06.2020 12:00

Prieskum politických preferencií ukázal, že aj keď Peter Pellegrini ešte nemá založenú novú stranu, už šliape na päty hnutiu OĽaNO.

Lozorno Prezidentka MDD čaputová

Čaputová: Zdá sa, že skúsenosť s online vyučovaním bola napokon obohacujúca

01.06.2020 11:59

Školy a školské zariadenia boli z dôvodu šírenia koronavírusu zatvorené od marca.

MŠ Dezinfekcia koronavírus

Pribudol jeden nový prípad Covidu-19, záujem o testovanie slabne

01.06.2020 09:44

Spolu bolo zatiaľ vykonaných 172 875 testov, 274 z nich počas nedele.

Slavěna Vorobelová

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 81
Celková čítanosť: 797176x
Priemerná čítanosť článkov: 9842x

Autor blogu

Kategórie