Založ si blog

Extempore progresívnych pokračuje a vrcholí! Demokracia sa mení na anarchiu!

Nová doba anarchie. Drsný výraz tváre, vyholená hlava, zelená bombera, potetovaná ruka a bejzbalka v nej. Nie, to nie je žiadny futbalový výtržník z hnutia skinheads. To len slniečkári pritvrdili a ukazujú svoju pravú tvár.

Takto sa dnes prezentuje šéf koalície Progresívne Slovensko – Spolu Michal Truban. Presne ten Truban, ktorý je známy svojím pozitívnym vzťahom k drogám. Presne ten, ktorý, keď mu na jeho hriešnu minulosť prišli, klamal až sa tak prášilo. Toto je tá nádejná budúcnosť Slovenska? Štvať ľudí heslami POĎME DO NICH?!

Jeden z lídrov modernej opozície, ktorý sa pasoval do roly budúceho premiéra. Preferencie tohto zoskupenia však tomu už veľmi nenasvedčujú. Predbehol ho zdá sa Matovič, na ktorého po dvoch bravúrnych videách už nemá ani bývalý prezident Kiska.

Už sa prezentovali ako provokatéri na pokojných mítingoch ĽSNS, vykrikovali a snažili sa burcovať ľudí s cieľom vyvolať násilný konflikt medzi obyvateľstvom. Našťastie ani ich voliči im na to neskočili. Prišlo teda detinské lacné divadelné vystúpenie v Národnej rade SR, kde nedemokraticky bránili schôdzi, na ktorej sa majú schvaľovať 13. dôchodky, vyšší prídavok na dieťa či odmietnuť Istanbulský dohovor. Fotka poslanca a kandidáta PS/Spolu Poliačika ako sedí a kŕmi sa horalkou pod rečníckym pultom čí leží pod štátnym znakom SR, obehla hádam už aj Čechy, Maďarsko a Poľsko. Hanba na sto rokov. Nielen pre nich, ale pre každého z nás.

Opozícia a liberálne média sa znížili už k tomu, že riešia sexuálnu orientáciu premiéra. Úbohosť. Už keď nevedia zaujať, vytiahnu toto. Odpoveď bola jasná, ale niekto má potrebu počuť tú svoju pravdu, tú svoju odpoveď. Liberálne ministerstvo pravdy by už premiéra určite prenasledovalo a možno aj trestne stíhalo. Toto je tá ich liberálna demokracia, ktorá pripomína inkvizíciu a fašizmus! A progresívna prezidentka teraz mlčí.

Áno, okrem gaunerov a podvodníkov, tam máme aj cirkusantov. Kampaň vrcholí a 29. februára prídeme do cieľa. Záleží len od nás, ako bude NR SR vyzerať a koho si ako svojich zástupcov zvolíme.

Sulík – minister otrokárstva

17.09.2020

Dňa 15.9. Sulík na sociálnej sieti zverejnil status, v ktorom označil sviatok Sedembolestnej Panny Márie za pozostatok smeráckych vlád a tiež uvádza, že takéto sviatky sú ekonomickou katastrofou pre Slovensko. Nuž, to je len ďalším dôkazom toho, že Sulík sa na ekonomického spasiteľa Slovenska len hrá, a pritom jeho konanie javí všetky známky nebotyčného diletantizmu. [...]

Mafiánsky štát na čele s Matovičom a Čaputovou

07.09.2020

To nie je vtip. Mafiánskym štátom nás označil nemecký denník Die Welt presne 3. septembra 2020. V čase, kedy prezidentkou je progresívna Zuzana Čaputová a premiérom „obyčajný slušnočlovek“ Igor Matovič, predsedom parlamentu etalón morálky Boris Kollár, ministrom hospodárstva Richard Sulík, ktorý rád raňajkuje a dohaduje voľbu generálneho prokurátora priamo [...]

Kedy príde humanitárna pomoc pre Slovensko?

18.08.2020

Slovensko sa po skončení leta – dovolenkového obdobia a prázdnin – vráti naspäť do krutej reality. Všetko nasvedčuje tomu, že to bude realita druhej vlny obmedzení v dôsledku pandémie COVID-19. Aké obmedzenia si pre obyvateľstvo pripravuje vláda a krízový štáb sa pri súčasnom zložení nedá vôbec predpokladať. Nakoľko v tejto vládnej koalícii platí [...]

parlament, odvolávanie, Igor Matovič

Klub OĽaNO vysvetlil svojmu poslancovi, ako sa predkladajú zákony

18.09.2020 12:37

Poslanecký klub OĽANO rokoval o postupe Martina Čepčeka (OĽANO) v súvislosti s individuálnym predkladaním zákonov do Národnej rady SR.

Násilie / Obeť /

Novela zákona o obetiach trestných činov je podľa Čaputovej pripravená

18.09.2020 12:01

Krízové centrá, ktoré pomáhajú obetiam domáceho násilia, by mali získať financie od štátu.

Alexander Lukašenko

Poľsko-bieloruské hranice sú otvorené napriek Lukašenkovému zámeru zavrieť ich

18.09.2020 11:24

Poľské ministerstvo zahraničných vecí ešte vo štvrtok večer informovalo, že na poľsko-bieloruských hraniciach nedošlo k nijakým zmenám a je aj naďalej otvorená.

Dvojičky / 11. September / Terorizmus /

IS je naďalej silný vďaka svojim odnožiam, al-Káida oslabila po smrti vodcov

18.09.2020 10:45

Informoval o tom riaditeľ amerického Národného protiteroristického centra Christopher Miller.