Založ si blog

Progresívny cirkus nemá nič spoločné s demokraciou!

Vyzeralo to, že z predvolebnej paniky z mizerných preferencií v stranách Smer-SD a SNS niečo vyťažia bežní ľudia. Penzistom troška prilepšia a získajú 13. dôchodok, mladé rodiny dostanú o niečo viac peňazí na deti a motoristi ušetria 50 € za jazdu po nedostavaných diaľniciach.

Jasný marketingový ťah síce prekukol každý, ale keď na tom môžu niečo získať bežní ľudia, prečo nie?! Veď peniaze sa míňajú a minú na možno iné menej podstatné veci alebo sa ulejú na nejakom navýšenom tendri. Jedno je pravda – peniaze boli, sú, aj budú! Záleží len ako a komu sa prerozdelia. Či to bude pre bežných ľudí alebo pre pár jednotlivcov v budúcnosti, to závisí v tomto momente práve od progresívnych cirkusantov.

Pretože práve terajšia liberálna opozícia nemá záujem pomáhať bežným ľuďom. Hlavne slniečkárske progresívne zoskupenie PS/Spolu také niečo nedopustí. Ich asi vážne zaujíma najviac LGBTI agenda, registrované partnerstvá, adopcie detí pármi rovnakého pohlavia a tomu podobné blúznenia. Po trestnom oznámení pritvrdili. Pomoci penzistom a rodičom bránia vlastnými telami. Ako banda nevychovaných puberťákov a feťákov nocujú v parlamente a bránia normálnemu demokratickému rokovaniu. Liberáli proste nepripustia, aby sa ľuďom žilo lepšie. Obávam sa, čo sa stane, ak sa táto nezodpovedná banda voľnomyšlienkarov a ignorantov dostane k moci.

Na zlepšenie zabudnite, obnoví sa slovné spojenie z minulosti „uťahovanie opaskov“. To si mnohí pamätáte. Doprivatizujú to, čo ešte zostalo. Ich navrhované Ministerstvo pravdy sprivatizuje možno aj Vaše myšlienky. Že neviete, čo to je, prečítajte si čo sa tu dialo v minulosti, keď vládli liberálne pravicové strany. Najmä, čo sa dialo za Dzurindu a Mikloša, keď boli vo vláde práve tí, ktorí sa dnes označujú za nové tváre a nových slušných politikov.

V týchto dňoch vidíme liberálny fašizmus v praxi. Nerešpektujú demokraciu, nerešpektujú demokratické princípy. Volajú po slušnosti, ale sú od nej na míle vzdialení. To je tak, keď bezzubé psy štekajú, no nemajú žiaden mandát na to, aby bránili mnohým ľuďom mať sa aspoň trochu lepšie.

Takže s veľkou pravdepodobnosťou hrozí, že zrušia sa obedy pre deti, bezplatné cestovanie vlakmi pre študentov a dôchodcov a možno nám spoplatnia aj vzduch, ktorý dýchame v rámci nejakých ekogréta aktivít. V jednom má ten Fico pravdu, voľme zodpovedne, ale nie gorily a zlodejov v bielych golieroch.

V tomto prípade, jedinou možnosťou je „EXTRÉM“, ktorý pretrhne chápadlá zlodejskokorupčnej chobotnice či je v modrom alebo červenom obale.

Bude Matovič prijímať migrantov? !

06.04.2020

Európska komisia obvinila Česko, Maďarsko a Poľsko z odmietnutia povinných kvót na migráciu, vraj pre údajné porušenie európskeho práva. Viac v článku Poľsko, Maďarsko a ČR porušili právo EÚ, keď odmietli prijať utečencov . Slovensko takémuto obvineniu nečelí práve preto, že sme pristúpili na prijatie podľa všetkého „malého“ počtu utečencov. A tak sme sa [...]

Slabý Matovič = slabý štát

02.04.2020

Už vidíme prvé náznaky kolapsu našej ekonomiky. Ohlásené prepúšťanie nábytkárskej spoločnosti, ktorá sa „vyhráža“ vláde, že ak nedostane finančnú injekciu, tak ukončí svoju činnosti a o prácu príde cca 900 zamestnancov. Ak si pozrieme hospodárske výsledky tejto spoločnosti (https://www.finstat.sk/36305073), tak vidíme, že táto spoločnosť mala problémy dávno [...]

Buďme vďační za „hrobárov“ Matoviča a Sulíka

31.03.2020

Koronavírus neohrozuje len naše telesné a duševné zdravie, ale aj zdravie globálnej ekonomiky, vrátane tej našej. Ak sa nakazíme nejakou chorobou, tak náš imunitný systém má vytvorené mechanizmy, ktorými sa pustí do boja proti chorobe. Avšak, ak nemáme imunitný systém v dostatočnej kondícii, alebo náš imunitný systém je nesprávne nastavený, tak sme veľmi [...]

sud, kuciak, kuciakova

Kušnírová: Marček mal dostať doživotie, vzal nám to najdrahšie

07.04.2020 08:00

Rozsudok 23 rokov pre muža, ktorý zavraždil Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovu, rozhorčil a sklamal mamu Martiny.

Štokholm, Švédsko

Nad Švédskom sa zmráka. Pritvrdia tri korunky proti korone?

07.04.2020 06:48

Mnohí vedci už skôr varovali švédsku vládu, aby nehrala ruskú ruletu so zdravím a životmi občanov, lebo situácia sa jej môže vymknúť z rúk.

Kardinál George Pell

Austrálsky súd zbavil kardinála Pella obvinení zo zneužívania detí

07.04.2020 06:37

George Pell bol svojho času jedným z najvplyvnejších spolupracovníkov pápeža Františka.

PREZIDENTKA: Prijala najvyšších ústavých èinite¾ov

Prieskum o blackoute? Premiér sa musí rozhodnúť a nie hľadať alibi, odkazuje Baránek

07.04.2020 06:26

Premiér Igor Matovič sa podľa analytika Jána Baránka zastavil na hranici šírenia nervozity, ale oceňuje návrat exministerky Andrei Kalavskej.