Založ si blog

Kolosálny podvod Igora Matoviča

Matovičov režim naďalej pokračuje v likvidácii demokratického zriadenia a slobody v našej krajine. Po tom, čo tento režim dobrovoľne nasilu donútil obyvateľstvo zúčastniť sa celoplošného pokusu s testovaním doktora Matoviča, sa môžeme pripraviť, že rovnaký postup použije aj v prípade „dobrovoľného“ očkovania pokusnými vakcínami. Tými vakcínami, za ktoré nechce niesť zodpovednosť ani samotný výrobca a podľa ministra zdravotníctva Krajčiho, odškodňovanie bude na pleciach štátu a nie výrobcu, ak by vakcína spôsobila niekomu komplikácie.

Filozof Matovič si opäť zafilozofoval nad dobrovoľnosťou a s ňou spojenou slobodou. Vraj tí, ktorí sa nedajú dobrovoľne zaočkovať, tak budú svojou nezodpovednosťou ohrozovať slobodu tých zaočkovaných, a to teda je veľká výzva pre samozvaného bojovníka za slobodu Matoviča, ktorý teraz musí vymyslieť, čo urobí s tými „nezodpovednými“ občanmi, ktorí sa nepodvolia „dobrovoľnému“ očkovaniu. Toto je parádna akrobacia mentálneho gymnastu Matoviča, keďže úlohou vakcíny je práve ochrániť proti nakazeniu sa, teda zaočkovaný človek sa nenakazí ani v prípade kontaktu s nakazeným nevakcínovaným človekom. WHO má jasné odporúčania, len to nášho premiéra zjavne nezaujíma, čo tam po nejakých odborníkoch.

Ako to teda je? Vakcína bude cestovný lístok zo slobodného sveta do slobodného sveta Matovičovej totality a vôbec to nie je o nejakom koronavíruse, ale o tom, zistiť si, kto je dostatočne poslušný a bude kompatibilným s novým svetovým poriadkom, v ktorom sloboda a ľudské práva sú len pre úzku skupinku najbohatších.

P.S.: Testovať, testovať, testovať hračkárskymi testami je jedna mega lúpež storočia za asistencie vystrašených a vydieraných občanov. Predlžovanie núdzového stavu donekonečna, lebo sa to niekomu hodí do biznisu, je tiež nepredstaviteľné v krajine EÚ v 21. storočí. Dokedy ešte budete klamať a zavádzať verejnosť? Takéto totalitné praktiky si nedovolili ani súdruhovia z KSČ, aj keď sám imperátor Matovič sa pochválil, že jeho vzorom je nacistické monštrum NSDAP. Pohár trpezlivosti raz pretečie, otázkou je len kedy.

Spasiteľ Matovič alebo viac testov = väčší biznis

14.01.2021

Testovanie v podaní Igora Matoviča začalo takto https://www.crz.gov.sk/zmluva/5021873/ , pokračovalo takto https://www.crz.gov.sk/zmluva/5380151/ a naďalej pokračuje. Pri tomto mega biznise pre čuduj sa svete firmičku z Trnavy, ktorá mala donedávna dlhy voči štátu, asistujeme bohužiaľ, my všetci. Akurát my asistujeme tak, že platíme a necháme si špárať donekonečna [...]

Inkvizícia a upaľovanie zaživa začalo

30.12.2020

Rok 2020 si nikto z nás nepredstavoval takto. Ako z nejakého sci-fi filmu, resp. apokalyptickej drámy (začiatok pandémie, nečakané víťazstvo Matoviča a jeho „Pročkokandidátov“, obmedzenia, zákazy, opakovaný núdzový stav, atď.). No na Slovensku sa to ešte zdramatizovalo oveľa viac. Po voľbách nová vláda spustila nový akčný seriál. Akcia X, akcia Y, komando [...]

Pre podvodníka Matoviča je každý podvodníkom

11.12.2020

Vlna odporu voči neschopnosti Matovičovej vlády pokračuje a naberá na obrátkach. Niekoľko gastro prevádzok sa postavilo na odpor a sprístupnili svoje priestory zákazníkom aj napriek trvajúcemu zákazu, na ktorého legitimitu sú rôzne právne názory (podotýkam, že tieto opatrenia a zákazy sú spochybňované skúsenými, odborne zdatnými právnikmi, ktorých právne znalosti sú [...]

Jake Angeli / Jacob Chansley /

Ministerstvo vnútornej bezpečnosti USA vydalo výstrahu pred domácim terorizmom

27.01.2021 23:09

Podľa ministerstva existuje hrozba útokov zo strany domácich protivládnych extrémistov.

navaľnyj

Ruská polícia pri domovej prehliadke zadržala Navaľného brata

27.01.2021 22:07

Podľa Navaľného spolupracovníkov je skutočným dôvodom domových prehliadok Putinov šialený strach.

Richard Rybníček

Matovič nahneval primátorov: Vláda nás ponižuje a zmätkuje

27.01.2021 21:22

Zástupcovia miest sú šokovaní, že štát neberie mestá a samosprávy ako relevantných partnerov a situáciu nemá vôbec pod kontrolou.

vladimir putin

Putin: Koronavírusová pandémia je hrozbou pre globálnu stabilitu

27.01.2021 20:20

Medzinárodné inštitúcie slabnú, regionálne konflikty sa množia a globálna bezpečnostná situácia sa zhoršuje, povedal Putin.