Založ si blog

Pre podvodníka Matoviča je každý podvodníkom

Vlna odporu voči neschopnosti Matovičovej vlády pokračuje a naberá na obrátkach. Niekoľko gastro prevádzok sa postavilo na odpor a sprístupnili svoje priestory zákazníkom aj napriek trvajúcemu zákazu, na ktorého legitimitu sú rôzne právne názory (podotýkam, že tieto opatrenia a zákazy sú spochybňované skúsenými, odborne zdatnými právnikmi, ktorých právne znalosti sú ďaleko nad rámcom Matovičovej mentálnej kapacity).

Likvidačné opatrenia pre HORECA sektor už trvajú príliš dlho, sú veľmi chaotické a štátna pomoc je nedostatočná. Toto sú hlavné dôvody toho, prečo niektoré prevádzky začali konať na vlastnú päsť a je len otázkou času, kedy sa pridajú ďalšie. Toto však nie je politicky motivovaná rebélia proti Matovičovej tlupe, ale je to boj o prežitie. Týmto ľuďom dochádzajú zdroje nevyhnutné na život, nemajú z čoho nakŕmiť svoje rodiny, nemajú z čoho platiť splátky, energie, lieky, atď. A nejedná sa len o majiteľov týchto reštauračných či ubytovacích zariadení, ale aj o ich dodávateľov, zamestnancov, ktorí nedostávajú výplaty, sú v neistote a pod hrozbou štátnej represie sú uvrhnutí na hranicu chudoby. Toto je varovný prst pre všetkých, že ak vláda nezačne neodkladne konať a neprinesie funkčné riešenia, tak sa spustí nezvrátiteľný ekonomický kolaps nielen gastro odvetvia.

Náš sociálny systém po tom, čo tu vyvádzal Kaník, po ňom Richter a teraz tu vyvádza Krajniak, nebude schopný uniesť taký masívny nápor a je len otázkou času, kedy sa zrúti. Potom Slovensko zažije skutočnú anarchiu! Reakcia Matoviča na toto konanie neostala nič dlžná jeho povesti labilného mentálneho akrobata a bez kúska hanby začal týchto ľudí bojujúcich o prežitie urážať, osočovať a nadávať im do podvodníkov a daňových delikventov. Vraj si za to môžu sami, pretože predávajú na čierno, bez vystavenia dokladov, a preto teraz nedokážu deklarovať svoje skutočné tržby, preto sa im nedostáva dostatočnej podpory. Bez akýchkoľvek dôkazov ich Matovič hneď všetkých odsúdil a ešte k tomu pridal, že bude veľmi rád, ak tieto opatrenia zlikvidujú čo najviac takých, ako sú oni, tí údajní podvodníci. Takto sa prosím pekne vyjadril o ľuďoch v krajnej núdzi uznaný daňový podvodník, ktorý páchal finančnú trestnú činnosť, maril vyšetrovanie a len vďaka premlčaniu nebol odsúdený, to znamená, že SKUTOK SA STAL!

Takto dokázal dourážať ľudí (mnohí ho možno aj volili), ktorí sa vďaka jeho diletantskému vládnutiu dostali do krajnej núdze, takto svoje vlastné zlyhania zase opäť a znovu hodil na druhých. Som veľmi zvedavá, dokedy mu toto správanie budú ľudia trpieť, ale už tu máme prvé lastovičky.

P.S.: Pán premiér, spamätajte sa, lebo čas sa neúprosne kráti! Mnohí ľudia Vám dali hlas vo voľbách, lebo verili, že nič horšie ako vlády, ktoré tu boli predtým, už prísť nemôže. A predsa….môže. Mnohí Vás volili zo srandy, len sranda skončila, keď prišli o podnikanie, zamestnanie, príjem. Nabudúce si aspoň rozmyslia, koho a prečo voliť. A určite už zo srandy voliť nepôjdu. Matovičov fašizmus a diktatúra už nepozná žiadne medze!

Spasiteľ Matovič alebo viac testov = väčší biznis

14.01.2021

Testovanie v podaní Igora Matoviča začalo takto https://www.crz.gov.sk/zmluva/5021873/ , pokračovalo takto https://www.crz.gov.sk/zmluva/5380151/ a naďalej pokračuje. Pri tomto mega biznise pre čuduj sa svete firmičku z Trnavy, ktorá mala donedávna dlhy voči štátu, asistujeme bohužiaľ, my všetci. Akurát my asistujeme tak, že platíme a necháme si špárať donekonečna [...]

Inkvizícia a upaľovanie zaživa začalo

30.12.2020

Rok 2020 si nikto z nás nepredstavoval takto. Ako z nejakého sci-fi filmu, resp. apokalyptickej drámy (začiatok pandémie, nečakané víťazstvo Matoviča a jeho „Pročkokandidátov“, obmedzenia, zákazy, opakovaný núdzový stav, atď.). No na Slovensku sa to ešte zdramatizovalo oveľa viac. Po voľbách nová vláda spustila nový akčný seriál. Akcia X, akcia Y, komando [...]

Kolosálny podvod Igora Matoviča

08.12.2020

Matovičov režim naďalej pokračuje v likvidácii demokratického zriadenia a slobody v našej krajine. Po tom, čo tento režim dobrovoľne nasilu donútil obyvateľstvo zúčastniť sa celoplošného pokusu s testovaním doktora Matoviča, sa môžeme pripraviť, že rovnaký postup použije aj v prípade „dobrovoľného“ očkovania pokusnými vakcínami. Tými vakcínami, za [...]

Jake Angeli / Jacob Chansley /

Ministerstvo vnútornej bezpečnosti USA vydalo výstrahu pred domácim terorizmom

27.01.2021 23:09

Podľa ministerstva existuje hrozba útokov zo strany domácich protivládnych extrémistov.

navaľnyj

Ruská polícia pri domovej prehliadke zadržala Navaľného brata

27.01.2021 22:07

Podľa Navaľného spolupracovníkov je skutočným dôvodom domových prehliadok Putinov šialený strach.

Richard Rybníček

Matovič nahneval primátorov: Vláda nás ponižuje a zmätkuje

27.01.2021 21:22

Zástupcovia miest sú šokovaní, že štát neberie mestá a samosprávy ako relevantných partnerov a situáciu nemá vôbec pod kontrolou.

vladimir putin

Putin: Koronavírusová pandémia je hrozbou pre globálnu stabilitu

27.01.2021 20:20

Medzinárodné inštitúcie slabnú, regionálne konflikty sa množia a globálna bezpečnostná situácia sa zhoršuje, povedal Putin.