Založ si blog

ROZHODNI. TO sľuboval Matovič

Pamätáte si na politickú kampaň „Matovičov volebný podvod 2020“? Bombastické, škandalózne video, ktorého obsahom bola prehliadka údajne Počiatkovej francúzskej haciendy a Matovičove populistické sľuby o znárodnení tohto letného sídla. Tento kráľ populizmu národu nasľuboval okrem iného, aj to, ako sa bežní ľudia budú podieľať na rozhodovaní a ako OĽANO bude takéto „ľudové“ rozhodnutia rešpektovať – https://www.obycajniludia.sk/program-2020/cestna-a-spravodliva-krajina/priama-demokracia-a-obciansky-aktivizmus/.

Po opojení mocou zjavne zabudol. On a jeho pročko-hlasovacie automaty sa dostali k moci, nerešpektujú Ústavu SR, nerešpektujú pravidlá demokracie a menia ju postupne na fašistickú totalitu. Všetko zdôvodňujú čarovným slovkom „zachraňujeme životy pred „smrteľnou“ hnusobou“.

No referendum sa rozbehlo, ale nie ako naplnenie volebného sľubu OľaNO. Ľudia pochopili, že ten, ktorý obviňoval predošlú vládu, že nemá plán, tak ani netuší, čo slovo plán znamená. Za jeden rok od nástupu na čelo vlády, nedokázal totižto žiaden plán vytvoriť. Akurát plán rozvratu, úpadku, ožobračovania ľudí a ako dať zarobiť „našim“ ľuďom.

Nie je dôležité, kto robí referendu reklamu a aké opozičné či mimoparlamentné politické strany sa snažia priložiť ruku k dielu. O tom, kto všetko sa podpíše na petičný hárok nerozhoduje ani Fico, ani Pellegrini, ani Danko, ani Kotleba, ani Matovič, ani Kollár, ani Čaputová, ani ja. Rozhodujú o tom len a len občania – voliči – pôvodcovia moci v našom štáte!

Hnev národa voči tejto zločineckej vláde plnej podvodníkov, amatérov a diletantov je už poriadne citeľný a ľuďom vrie krv z toho, čo tu táto Matovičova soldateska za taký krátky čas stihla povyvádzať a napáchať. Sám miništrant zdravotníctva Krajči priznal, že núdzový stav umelo predlžujú len preto, lebo sa boja protestov – protestov za generála Lučanského, protestov GASTRO prevádzok, protestov fitness centier, protestov poľnohospodárov, protestov odborových zväzov, protestov malých a stredných podnikateľov, protestov športovcov, protestov proti odstraňovaniu demokratického zriadenia nášho štátu, protestov proti zahraničným „laboratórnym“ pokusom na Slovákoch, atď. A najviac sa boja toho, že by sa v prípade protestov pridali na stranu občanov aj policajné zložky.

Toto referendum je bojom o budúcnosť Slovenska, referendum o jeho prežití! DO TOHO SLOVENSKO! ROZHODNI.TO! To boli heslá Matoviča v predvolebnej kampani a chcem veriť, že tentokrát to občania rozhodnú, ale už s rozumom a neskočia na populistické reči ľudí, ktorí našu krajinu vedú týmto štýlom, že núdzový stav tu plánujú mať donekonečna, pretože im zjavne vyhovuje. Vyhovuje im manipulácia, vyhovuje im, že biznis sa robí bez verejných obstarávaní, vyhovuje im poslušnosť a to ticho…

Zapamätajte si súčasných  provládnych politikov, ktorí vreštia, že referendum sú len zbytočne vyhodené peniaze. Lebo antigénové celoplošné manévre, nákup zbytočných vojenských radarov a bojových vrtuľníkov, vyhadzovanie vakcín, miliónové zmluvy pre kamošov právnikov, propaganda z peňazí daňových poplatníkov, príživnícke štvavé mimovládky a nevyčísliteľné škody napáchané na národe „NIE“ SÚ URČITE VYHODENÉ PENIAZE?!

P.S.: Matovič sľuboval ľuďom, že sa budú aktívne podieľať na vládnutí cez ľudové hlasovania. Bojí sa snáď teraz svojej vlastnej medicíny? Očividne áno a z toho vyplýva jediné, že je to obyčajný volebný podvodník a despota odmietajúci vôľu ľudu. A aby sa nezabudlo, čo tá hmotná zodpovednosť politikov, pán premiér?! Kedy máte v pláne splniť tieto Vaše sľuby?

Ruský agent Matovič vs. západní agenti

03.03.2021

Trafené husi začali gágať. Tí, ktorí nezastavili Matoviča, keď tu robil celoplošný „laboratórny“ pokus na ľuďoch v spolupráci so západnými mocnosťami, sa zrazu stavajú na zadné a bijú na poplach. Sputnik je experimentálna vakcína, tak ako sú aj tie ostatné, ktoré boli schválené Európskou liekovou agentúrou. Musí byť na našom slobodnom rozhodnutí či sa [...]

Matovič vinný alebo nevinný

26.02.2021

V posledných dňoch sa do príbehu strašenia covidom-19 a štvania obyvateľstva proti Ruskej federácii pridal prvok s názvom vakcína – Sputnik V. Pre racionálne zmýšľajúcich vakcína proti covidu bez národnosti a pre nepríčetných geopolitická zbraň putinizmu. Preložené do slovenčiny, pre bežného občana je to jedno z riešení ako sa konečne vymaniť z tejto covidovej [...]

Fanatik Krajči je príliš nebezpečným

22.02.2021

V nedeľu sme mali možnosť vo verejnoprávnej televízii v politickej diskusii O 5minút 12 sledovať, vzhľadom na súčasné slovenské pomery, vcelku pokojnú diskusiu, ktorá sa niesla prevažne v odbornej línii s úctou a rešpektom k názoru oponenta. Teda až na zopár nevinných Sulíkových pokusov o odľahčenie nejakou vtipnou poznámkou a jeho nelogický postoj k ministrovi [...]

protest, rusko, navaľnyj

Ruské hnutie Za ľudské práva sa rozhodlo ukončiť svoju činnosť

07.03.2021 20:49

Dôvodom je ruský zákon o tzv. zahraničných agentoch.

Iveta Radičová

Radičová: Vzájomné obviňovanie nepomôže, treba pomenovať problém

07.03.2021 18:51

Krajina podľa expremiérky zlyháva vo zvládaní samotnej pandémie a všetkých jej dôsledkov.

Naď,

Naď: Máme veľký záujem, aby štvorkoalícia pokračovala

07.03.2021 17:36

Ak plánuje šéf SaS Richard Sulík vo vláde pokračovať, mal by sa za svoje správanie podľa ministra ospravedlniť.

Angela Merkelová

Merkelovej únia CDU/CSU dosahuje najnižšiu podporu od marca 2020

07.03.2021 15:58

Ešte na jar minulého roka dosahovala stredopravá CDU a jej sesterská bavorská CSU podporu takmer 40 percent.