Založ si blog

ROZHODNI. TO sľuboval Matovič

Pamätáte si na politickú kampaň „Matovičov volebný podvod 2020“? Bombastické, škandalózne video, ktorého obsahom bola prehliadka údajne Počiatkovej francúzskej haciendy a Matovičove populistické sľuby o znárodnení tohto letného sídla. Tento kráľ populizmu národu nasľuboval okrem iného, aj to, ako sa bežní ľudia budú podieľať na rozhodovaní a ako OĽANO bude takéto „ľudové“ rozhodnutia rešpektovať – https://www.obycajniludia.sk/program-2020/cestna-a-spravodliva-krajina/priama-demokracia-a-obciansky-aktivizmus/.

Po opojení mocou zjavne zabudol. On a jeho pročko-hlasovacie automaty sa dostali k moci, nerešpektujú Ústavu SR, nerešpektujú pravidlá demokracie a menia ju postupne na fašistickú totalitu. Všetko zdôvodňujú čarovným slovkom „zachraňujeme životy pred „smrteľnou“ hnusobou“.

No referendum sa rozbehlo, ale nie ako naplnenie volebného sľubu OľaNO. Ľudia pochopili, že ten, ktorý obviňoval predošlú vládu, že nemá plán, tak ani netuší, čo slovo plán znamená. Za jeden rok od nástupu na čelo vlády, nedokázal totižto žiaden plán vytvoriť. Akurát plán rozvratu, úpadku, ožobračovania ľudí a ako dať zarobiť „našim“ ľuďom.

Nie je dôležité, kto robí referendu reklamu a aké opozičné či mimoparlamentné politické strany sa snažia priložiť ruku k dielu. O tom, kto všetko sa podpíše na petičný hárok nerozhoduje ani Fico, ani Pellegrini, ani Danko, ani Kotleba, ani Matovič, ani Kollár, ani Čaputová, ani ja. Rozhodujú o tom len a len občania – voliči – pôvodcovia moci v našom štáte!

Hnev národa voči tejto zločineckej vláde plnej podvodníkov, amatérov a diletantov je už poriadne citeľný a ľuďom vrie krv z toho, čo tu táto Matovičova soldateska za taký krátky čas stihla povyvádzať a napáchať. Sám miništrant zdravotníctva Krajči priznal, že núdzový stav umelo predlžujú len preto, lebo sa boja protestov – protestov za generála Lučanského, protestov GASTRO prevádzok, protestov fitness centier, protestov poľnohospodárov, protestov odborových zväzov, protestov malých a stredných podnikateľov, protestov športovcov, protestov proti odstraňovaniu demokratického zriadenia nášho štátu, protestov proti zahraničným „laboratórnym“ pokusom na Slovákoch, atď. A najviac sa boja toho, že by sa v prípade protestov pridali na stranu občanov aj policajné zložky.

Toto referendum je bojom o budúcnosť Slovenska, referendum o jeho prežití! DO TOHO SLOVENSKO! ROZHODNI.TO! To boli heslá Matoviča v predvolebnej kampani a chcem veriť, že tentokrát to občania rozhodnú, ale už s rozumom a neskočia na populistické reči ľudí, ktorí našu krajinu vedú týmto štýlom, že núdzový stav tu plánujú mať donekonečna, pretože im zjavne vyhovuje. Vyhovuje im manipulácia, vyhovuje im, že biznis sa robí bez verejných obstarávaní, vyhovuje im poslušnosť a to ticho…

Zapamätajte si súčasných  provládnych politikov, ktorí vreštia, že referendum sú len zbytočne vyhodené peniaze. Lebo antigénové celoplošné manévre, nákup zbytočných vojenských radarov a bojových vrtuľníkov, vyhadzovanie vakcín, miliónové zmluvy pre kamošov právnikov, propaganda z peňazí daňových poplatníkov, príživnícke štvavé mimovládky a nevyčísliteľné škody napáchané na národe „NIE“ SÚ URČITE VYHODENÉ PENIAZE?!

P.S.: Matovič sľuboval ľuďom, že sa budú aktívne podieľať na vládnutí cez ľudové hlasovania. Bojí sa snáď teraz svojej vlastnej medicíny? Očividne áno a z toho vyplýva jediné, že je to obyčajný volebný podvodník a despota odmietajúci vôľu ľudu. A aby sa nezabudlo, čo tá hmotná zodpovednosť politikov, pán premiér?! Kedy máte v pláne splniť tieto Vaše sľuby?

Slovenská dezinformačná služba pod taktovkou Čaputovej

02.06.2021

V posledných týždňoch sa udialo zopár závažných vnútroštátnych záležitostí, ktoré nemôžeme nechať len tak bez povšimnutia. O tej hlavnej, vyrážajúcej dych, sa dá len pokonšpirovať, nakoľko tie zásadné fakty ostávajú v režime „utajenia“, resp. akože vyšetrovania. Z dôvernej informácie sa náhle šmahom ruky stala vec verejná, ktorú však propagandistická [...]

Matovič so Sulíkom si ich len merajú

20.05.2021

Vojna medzi Igorom Hrozným a Richardom Sebestredným pokračuje. Matovič a Sulík sú opäť v sebe ako takí dvaja kohúti na smetisku. Prímerie vôbec netrvalo dlho, a to mnohí tipovali podstatne dlhší pokoj zbraniam. Koľko toto krehké prímerie vlastne vydržalo? Zjavne sa Igorovi prestali páčiť rastúce preferencie SaS. Ani šampón na mačky OľaNO nepomohol. Nabudúce možno [...]

Alibistka Čaputová

14.05.2021

Prezidentka má obrovskú dilemu kvôli referendu o predčasných voľbách. Je to pochopiteľné, nakoľko opäť ňou vymenovaná druhá vláda Igora Matoviča, pardon Eduarda Hegera, pokračuje v deštrukcii Slovenskej republiky rovnako ako tá pred ňou, a dokonca je v takmer totožnej zostave. Rekonštrukciou vlády sme získali akurát tak to, že Igor Matovič zmenil taktiku svojho [...]

prezidentka Čaputová

Prezidentka poďakovala ľuďom, ktorí rozvíjajú rusínsku kultúru a jazyk

12.06.2021 11:25

"Buďte na svoju identitu hrdí," odkázala Rusínom Zuzana Čaputová pri príležitosti Dňa Rusínov Slovenska.

Polícia / NAKA /

Andor Šándor o razii v NAKA: Rozohráva sa tu veľmi nebezpečná hra

12.06.2021 10:26

Bezpečnostné zbory tu nie sú na to, aby bojovali medzi sebou a zatvárali svojich prominentov do vyšetrovacích väzieb, hovorí analytik Andor Šándor.

Košice, lúka, kosenie

Košická lúka sa usmieva

12.06.2021 10:15

Už minulý rok na trávniku košickej mestskej časti Sídlisko KVP zaujímavý trávnik, ktorý tak trochu pripomínal tajomné kruhy v obilí.

počasie park deti

Pribudlo menej než sto prípadov, hospitalizácie opäť klesli

12.06.2021 10:05, aktualizované: 10:49

V dôsledku ochorenia COVID-19 pribudli tri obete.