Založ si blog

ROZHODNI. TO sľuboval Matovič

Pamätáte si na politickú kampaň „Matovičov volebný podvod 2020“? Bombastické, škandalózne video, ktorého obsahom bola prehliadka údajne Počiatkovej francúzskej haciendy a Matovičove populistické sľuby o znárodnení tohto letného sídla. Tento kráľ populizmu národu nasľuboval okrem iného, aj to, ako sa bežní ľudia budú podieľať na rozhodovaní a ako OĽANO bude takéto „ľudové“ rozhodnutia rešpektovať – https://www.obycajniludia.sk/program-2020/cestna-a-spravodliva-krajina/priama-demokracia-a-obciansky-aktivizmus/.

Po opojení mocou zjavne zabudol. On a jeho pročko-hlasovacie automaty sa dostali k moci, nerešpektujú Ústavu SR, nerešpektujú pravidlá demokracie a menia ju postupne na fašistickú totalitu. Všetko zdôvodňujú čarovným slovkom „zachraňujeme životy pred „smrteľnou“ hnusobou“.

No referendum sa rozbehlo, ale nie ako naplnenie volebného sľubu OľaNO. Ľudia pochopili, že ten, ktorý obviňoval predošlú vládu, že nemá plán, tak ani netuší, čo slovo plán znamená. Za jeden rok od nástupu na čelo vlády, nedokázal totižto žiaden plán vytvoriť. Akurát plán rozvratu, úpadku, ožobračovania ľudí a ako dať zarobiť „našim“ ľuďom.

Nie je dôležité, kto robí referendu reklamu a aké opozičné či mimoparlamentné politické strany sa snažia priložiť ruku k dielu. O tom, kto všetko sa podpíše na petičný hárok nerozhoduje ani Fico, ani Pellegrini, ani Danko, ani Kotleba, ani Matovič, ani Kollár, ani Čaputová, ani ja. Rozhodujú o tom len a len občania – voliči – pôvodcovia moci v našom štáte!

Hnev národa voči tejto zločineckej vláde plnej podvodníkov, amatérov a diletantov je už poriadne citeľný a ľuďom vrie krv z toho, čo tu táto Matovičova soldateska za taký krátky čas stihla povyvádzať a napáchať. Sám miništrant zdravotníctva Krajči priznal, že núdzový stav umelo predlžujú len preto, lebo sa boja protestov – protestov za generála Lučanského, protestov GASTRO prevádzok, protestov fitness centier, protestov poľnohospodárov, protestov odborových zväzov, protestov malých a stredných podnikateľov, protestov športovcov, protestov proti odstraňovaniu demokratického zriadenia nášho štátu, protestov proti zahraničným „laboratórnym“ pokusom na Slovákoch, atď. A najviac sa boja toho, že by sa v prípade protestov pridali na stranu občanov aj policajné zložky.

Toto referendum je bojom o budúcnosť Slovenska, referendum o jeho prežití! DO TOHO SLOVENSKO! ROZHODNI.TO! To boli heslá Matoviča v predvolebnej kampani a chcem veriť, že tentokrát to občania rozhodnú, ale už s rozumom a neskočia na populistické reči ľudí, ktorí našu krajinu vedú týmto štýlom, že núdzový stav tu plánujú mať donekonečna, pretože im zjavne vyhovuje. Vyhovuje im manipulácia, vyhovuje im, že biznis sa robí bez verejných obstarávaní, vyhovuje im poslušnosť a to ticho…

Zapamätajte si súčasných  provládnych politikov, ktorí vreštia, že referendum sú len zbytočne vyhodené peniaze. Lebo antigénové celoplošné manévre, nákup zbytočných vojenských radarov a bojových vrtuľníkov, vyhadzovanie vakcín, miliónové zmluvy pre kamošov právnikov, propaganda z peňazí daňových poplatníkov, príživnícke štvavé mimovládky a nevyčísliteľné škody napáchané na národe „NIE“ SÚ URČITE VYHODENÉ PENIAZE?!

P.S.: Matovič sľuboval ľuďom, že sa budú aktívne podieľať na vládnutí cez ľudové hlasovania. Bojí sa snáď teraz svojej vlastnej medicíny? Očividne áno a z toho vyplýva jediné, že je to obyčajný volebný podvodník a despota odmietajúci vôľu ľudu. A aby sa nezabudlo, čo tá hmotná zodpovednosť politikov, pán premiér?! Kedy máte v pláne splniť tieto Vaše sľuby?

Matovičovi nechutí vlastná medicína

26.10.2023

Na ustanovujúcej schôdzi novozloženého parlamentu sa opozičný poslanec Igor Matovič rozčuľoval nad tým, že počas predvolebnej kampane sa na jeho manželku vytiahla správa o tom, že si z ukradnutých peňazí postavila kaštieľ v Turčianskej Štiavničke. Túto správu Matovič označil ako bohapusté klamstvo a obvinil z jej šírenia Pellegriniho. Nebudem teraz riešiť či [...]

Najvyšší vodca v sukni špekuluje

19.10.2023

Od momentu, kedy na konci roka 2022 padla Hegerova vláda a Čaputová túto vládu poverila dočasným vládnutím, až pokiaľ si nevymenovala tú svoju „úradnícku“ (rozumej progresívnu) vládu, ktorá bez mandátu od poslancov NR SR vládne dodnes, sa Čaputová správa ako najvyššia autorita v štáte, najvyšší vodca, ktorý rozhoduje o tom, kto niečo môže a nemôže, kto [...]

Ďalšia vlna propagandy prichádza

10.10.2023

Púšťame si k sebe nelegálnych migrantov prevažne moslimského vierovyznania, aby nás kultúrne obohatili, a zároveň na Bratislavský hrad premietame izraelskú vlajku na znak solidarity v dôsledku ozbrojeného útoku na Izrael vedeného práve radikálnym moslimským hnutím. Týmto nechcem samozrejme uplatňovať nejakú kolektívnu vinu voči všetkým moslimom, ako to je u nás zvykom [...]

banglades

Televízia i väznica v plameňoch, v Bangladéši to vrie. Študentské protesty majú 105 obetí, vláda povolala armádu

19.07.2024 21:07, aktualizované: 22:11

Len v Dháke počas piatku prišlo o život viac ako 50 študentov. Dnešok sa tak stal najkrvavejším dňom protestov. Doteraz ním bol štvrtok s viac ako 20 mŕtvymi.

vukovar

Tisíce brancov ročne. Chorváti spisujú proti návratu povinnej vojenčiny petíciu

19.07.2024 20:09

Chorvátsko oficiálne zrušilo brannú povinnosť v roku 2008, rok pred vstupom do Severoatlantickej aliancie.

Ľupták

Muž, ktorý napadol poslanca Ľuptáka, čelí obvineniu. Vyšetrovateľ žiada väzbu

19.07.2024 18:54, aktualizované: 19:22

Poslanec utrpel zranenia, ktoré si vyžiadali lekárske ošetrenie.

France Cannes 2024 The Apprentice Red Carpet

Židov pobúrila reklama na športovú obuv, hnevá sa aj izraelská vláda. Prečo im prekáža slávna modelka?

19.07.2024 18:40

Firma Adidas si vybrala na svoju propagáciu Bellu Hadidovú, ktorá patrí medzi najlepšie zarábajúce modelky na celom svete. Prečo svojim kritikom kole oči?