Založ si blog

Prečo eko-prezidentka Čaputová čuší? !

Ohlušujúce mediálne ticho nastalo po PR statuse nášho militantného ministra obrany, nominanta OĽaNO, Jaroslava Naďa.  Ten je vnímaný ako minister arogancie, známy to militantný rusofób, zakladateľ mimoriadne štvavých mimovládok dotovaných z fondov NATO a Washingtonu, zástanca nákupov zastaranej americkej vojenskej techniky a obhajca vojenskej okupácie Slovenska čižmami americkej armády. Pred pár dňami sa pochválil tým, že pre nás slovenských „chudobných úbožiakov“ vybavil neuveriteľný 1 milión amerických dolárov, čo je pri dnešnom kurze neuveriteľných cca 825 900,23 eur za to, že na svojom území zlikvidujeme starú vyradenú americkú muníciu.

Aká to len veľkodušná pomoc pre našu „úbohú“ krajinu, ktorá si môže dovoliť vyhadzovať napr. stámilióny za celoplošné testovacie manévre?! Určite nás zachráni a vytrhne z biedy tých amerických charitatívnych 825 900, 23 eur. V dnešnej dobe sa mimoriadne tlačí na ekologické projekty, ochranu životného prostredia, čisté zdroje energie, detoxikáciu starých skládok, iné zelené projekty a sú na to z eurofondov vyčlenené obrovské miliardové cifry. My rozhodne nie sme odkázaní a vôbec si nepotrebujeme špiniť naše územie vyradenou muníciou, ktovie akého „amerického“ zloženia. Stačí si na výstrahu zobrať počin americkej armády, ktorá bez mandátu bezpečnostnej rady OSN, demokraticky bombardovala juhoslovanské národy tzv. špinavými bombami obsahujúcimi ochudobnený urán, dokonca bez toho, aby o tom vôbec informovali svojich spojencov.

ODMIETAM, aby minister Naď z nášho územia robil skládku odpadovej munície! A verejne sa pýtam, kde je naša eko-prezidentka Zuzana Čaputová, ktorá si celú prezidentskú kampaň postavila na boji proti znečisťovaniu životného prostredia? Predpokladám, že z prezidentského paláca sa dočkáme len absolútneho ticha. Veď ešte by sa náhodou na pezinskú princeznú nahneval sám „strýko“ Šoroš. Kde sú ďalší eko-aktivisti, eko-bojovníci? Alebo pre nich je všetko americké dobré, aj vojenský odpad je fajn?

P.S: Nielen my, ale aj celý svet si musí uvedomiť, že ochrana našich zásob pitnej vody musí byť postavená na najvyšší stupeň ochrany, proti akémukoľvek znečisteniu. Musíme odmietnuť každú likvidáciu alebo zhromažďovanie odpadu, ktoré nie sú nevyhnutné, prípadne sa dajú vykonať mimo nášho územia. To by mali mať na pamäti aj naši spojenci!

Slovenská dezinformačná služba pod taktovkou Čaputovej

02.06.2021

V posledných týždňoch sa udialo zopár závažných vnútroštátnych záležitostí, ktoré nemôžeme nechať len tak bez povšimnutia. O tej hlavnej, vyrážajúcej dych, sa dá len pokonšpirovať, nakoľko tie zásadné fakty ostávajú v režime „utajenia“, resp. akože vyšetrovania. Z dôvernej informácie sa náhle šmahom ruky stala vec verejná, ktorú však propagandistická [...]

Matovič so Sulíkom si ich len merajú

20.05.2021

Vojna medzi Igorom Hrozným a Richardom Sebestredným pokračuje. Matovič a Sulík sú opäť v sebe ako takí dvaja kohúti na smetisku. Prímerie vôbec netrvalo dlho, a to mnohí tipovali podstatne dlhší pokoj zbraniam. Koľko toto krehké prímerie vlastne vydržalo? Zjavne sa Igorovi prestali páčiť rastúce preferencie SaS. Ani šampón na mačky OľaNO nepomohol. Nabudúce možno [...]

Alibistka Čaputová

14.05.2021

Prezidentka má obrovskú dilemu kvôli referendu o predčasných voľbách. Je to pochopiteľné, nakoľko opäť ňou vymenovaná druhá vláda Igora Matoviča, pardon Eduarda Hegera, pokračuje v deštrukcii Slovenskej republiky rovnako ako tá pred ňou, a dokonca je v takmer totožnej zostave. Rekonštrukciou vlády sme získali akurát tak to, že Igor Matovič zmenil taktiku svojho [...]

Natalľa Pratasevičová

Matka uväzneného Prataseviča žiada o pomoc Merkelovú

12.06.2021 13:16

Natalľa Pratasevičová sa obrátila na nemeckú kancelárku Angelu Merkelovú s výzvou, aby sa zasadila za prepustenie jej syna a ďalších aktivistov zadržiavaných v Bielorusku.

prezidentka Čaputová

Prezidentka poďakovala ľuďom, ktorí rozvíjajú rusínsku kultúru a jazyk

12.06.2021 11:25

"Buďte na svoju identitu hrdí," odkázala Rusínom Zuzana Čaputová pri príležitosti Dňa Rusínov Slovenska.

Polícia / NAKA /

Andor Šándor o razii v NAKA: Rozohráva sa tu veľmi nebezpečná hra

12.06.2021 10:26

Bezpečnostné zbory tu nie sú na to, aby bojovali medzi sebou a zatvárali svojich prominentov do vyšetrovacích väzieb, hovorí analytik Andor Šándor.

Košice, lúka, kosenie

Košická lúka sa usmieva

12.06.2021 10:15

Už minulý rok na trávniku košickej mestskej časti Sídlisko KVP zaujímavý trávnik, ktorý tak trochu pripomínal tajomné kruhy v obilí.