Založ si blog

Amnesty Int. asi obsadili Rusi

Mimovládna organizácia Amnesty International so sídlom v Londýne a s celosvetovou pôsobnosťou ako svoju hlavnú činnosť uvádza odhaľovanie faktov a vyšetrovanie porušovania ľudských práv a slobôd. Pred pár dňami táto organizácia zverejnila správu, ktorá akože hoax šírený „dezolátmi“ označila za fakt a smutnú realitu. Konkrétne sa jedná o tie hoaxy, ktoré informovali o tom, že civilné objekty ako školy, telocvične či nemocnice sú cieľom ruských rakiet a delostrelectva kvôli tomu, že ukrajinskí vojaci si tieto civilné objekty premieňajú na sklady munície či svoje bunkre. Čo z nich legitímne robí vojenské ciele. Väčšina tých, propagandou dezorientovaných „slušnoľudí“ a „NAĎľudí“, tieto udalosti bez zapojenia mozgových buniek zatratila, označila rovno ako dezinformáciu či hoax a zvýšila svoju mieru agresivity a nenávisti voči každému, kto má odvahu nesúhlasiť s propagandou klamstiev o tom, čo sa v skutočnosti deje u nášho východného suseda. Teraz dostali preplesk od organizácie, ktorá pre nich je, resp. bola dôveryhodnou a mienkotvornou organizáciou, ktorá sa vždy držala liberálneho euroatlantického názorového prúdu. Totiž Amnesty Int. zverejnila správu zo svojho vyšetrovania, v ktorej priznala, že ukrajinská armáda pácha vojnové zločiny na vlastnom obyvateľstve, civilné objekty zneužíva na vojenské účely, a dokonca civilistov používa ako živé štíty. Jednoducho to, čo popisuje spomínaný, podľa „slušnoľudí“ a ďalších modrožltovlajočkárov, 100% HOAX, ktorý je bezpochyby produktom kremeľskej propagandy. Takže, už to viac nie je hoax, ale je to holý fakt, ktorý opäť potvrdzuje, že hoax sa po niekoľkých dňoch stáva skutočnosťou.

Pozoruhodné je aj správanie „slušnoľudí“ a „NAĎľudí“, ktorí majú narušené vnímanie reality od propagandy až tak, že nedokážu používať zdravý rozum a jediné, čo ich drží pri živote je hnev, nenávisť a túžba po krvi. Voči Amnesty Int. sa prejavili presne tak ako im je vlastné. Hneď sa začali do tejto organizácie navážať, osočovať ju a haniť ju, len kvôli tomu, že im vyvrátili to, čím majú vymyté hlavy. Stačí čítať ich agresívne ba priam až nenávistne reakcie.

P.S.: Pravda vždy vypláva na povrch. Skôr či neskôr. Tak ako sa to udialo aj v tomto prípade. Možno už túto zimu pochopia, na koho vlastne majú dopad protiruské sankcie či posielanie zbraní a munície. MIER je to slovo, ktoré by malo zaznievať z úst každého politika vo svete, ale aj človeka, ktorý sa nálepkuje slovom slušný!

Krajniakov bič na ZŤP a sociálne zariadenia

04.10.2022

Sme rodina pripravuje nový bič na opatrovateľov a zariadenia sociálnych služieb V čase najväčšej krízy, kedy sociálne odkázaní ľudia, ale aj sociálne zariadenia žijú v obave z budúcnosti, najmä ako zaplatia vysoké účty za plyn a elektrinu, ktorí zároveň budú postihnutí aj vysokou infláciou, ktorá sa očakáva na úrovni 20%, minister Krajniak zo Sme rodina predkladá [...]

Poľsko ako trójsky kôň USA

30.09.2022

Určite mnohí z Vás zachytili správu o poškodení podmorských plynovodov Nordstream 1 a 2, niektorí možno aj zachytili fotografiu zemného plynu vyvierajúceho na morskej hladine (veľkosť kruhu na fotografii je v priemere cca 600 m). Otázku či išlo o nešťastnú náhodu v rovnakom čase na obidvoch potrubiach a na viacerých miestach si snáď klásť ani nemusíme, nakoľko [...]

Pomajdanová excelencia predčasné voľby asi nedovolí

25.09.2022

Dnes (25.9.2022) sa konajú v Taliansku predčasné parlamentné voľby. Nejdem sa teraz zaoberať tým, čo vyvolalo v Taliansku predčasné parlamentné voľby, ale chcem len poukázať na to, že predčasné voľby sú vo vyspelých demokraciách úplne štandardné (teda, ak Taliansko spĺňa túto euroatlantickú definíciu). U nás sme už tiež mali dočinenia s predčasnými voľbami a [...]

mobilizácia

Pre mobilizáciu utieklo z Ruska možno až milión ľudí

04.10.2022 20:52

Ruský minister Šojgu uviedol, že od začiatku mobilizácie do armády vstúpilo vyše 200 000.

Bratislava Zochova nehoda pochod obete pamiatka BAX

Sviečky a smútok sa vrátili na Zochovu. V Bratislave si uctili obete nehody

04.10.2022 20:26, aktualizované: 21:12

Študenti v areáli internátov v Mlynskej doline si uctili pamiatku svojich zosnulých spolužiakov minútovým stíšením po 20.00 h.

Ján Horecký

Nový šéf školstva Horecký: Som ministrom zhody, nikto nám pod tankami nevnucuje ideológiu

04.10.2022 19:27

Na nového ministra školstva sa čakalo najdlhšie. Napriek kritike jeho konzervativizmu hovorí o tom, že je ministrom zhody a svetonázor ani náboženstvo nebudú kritériom.

heger, rana

Heger sa stretol s novým americkým veľvyslancom, témami obchod i vojna

04.10.2022 18:50

Hovorili aj o aktuálnej situácii na Ukrajine.

Slavěna Vorobelová

Poslankyňa slovenského národa v NR SR.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 175
Celková čítanosť: 1551860x
Priemerná čítanosť článkov: 8868x

Autor blogu

Kategórie