Založ si blog

Agent Budaj v demisii, preč s ním

Agent Domovník s krycím menom Ján Budaj. Eštebák vo výslužbe (možno ešte stále aktívny agent nejakej inej rozviedky), ktorý pri prevrate v 89. prevrátil akurát tak kabát a zmenil sa na „kariérneho demokrata“. Budaj je jednou z tých politických entít, ktoré nejakým zázrakom vždy včas vycítia, kedy je najvyšší čas vyskočiť z potápajúcej sa lode a zachrániť sa tak pred odchodom na politické smetisko. Urobil tak aj prednedávnom, keď vystúpil z klubu OĽaNO, ktoré ho nominovalo za ministra životného prostredia. V tejto funkcii sa chopil šance a okamžite vyhlásil vojnu vidieku, pričom z ochrany prírody urobil inkvizíciu proti ľuďom. Nemožno o ňom povedať, že by nebol aktívny. Nemožno mu vytknúť, že by nemal záujem o životné prostredie. Ale či mu ide čisto len o šľachetné ciele, alebo o biznis model vie už len on sám. Avšak indícií je dosť na to, aby sme mohli dedukovať, že tá šľachetnosť je priamo úmerná jeho eštebáckej minulosti. Nečinný teda rozhodne nie je, je to po rokoch asi najvýraznejší, najaktívnejší šéf tohto rezortu. Má to však aj druhú stranu mince. Minister Budaj je totiž rovnaký extrémista ako ľudia skrývajúci sa za „ochranárske“ mimovládne organizácie prisaté na štátny rozpočet. V ochrane prírody nehľadá kompromisy, ale extrémisticky presadzuje jednostranný pohľad – ten „ochranársky“ a eurofondový, teda biznisový. A to, že je to „odborník“ na prírodu naslovovzatý, sa dá konštatovať z jeho teórie, podľa ktorej je medveď bylinožravec. No rada by som videla, čo by pán minister robil, keby sa ocitne medzi medvedicou a jej mláďatami alebo skríži cestu dominantnému samcovi, ktorý si bráni svoje teritórium. Horšie však je, že popri jeho fanatickej „ochrane“ prírody likviduje vidiek a vidiecky spôsob života na Slovensku, ktorý je prirodzenou súčasťou našej národnej identity a mnohým ľuďom vyhovuje a chcú takto žiť. Opatrenia, ktoré prináša bezpochyby časom spôsobia vyľudnenie vidieka. To máme byť nebodaj všetci „kaviarenskými Blavákmi“?!

Zaujímavé tiež bude, keď na povrch vypláva pravda o tom, kam tečú peniaze, ktoré ľudia zaplatia ako zálohu za PET fľaše a plechovky, ktoré následne neodovzdajú a táto záloha prepadne v prospech… Napadlo Vás, že v prospech štátu? To by bolo logické, len či tomu naozaj tak je, je do dnešného dňa otázne. Kde však naozaj končia tieto peniaze, ktoré musíme zo zákona zaplatiť, je doposiaľ zahalené rúškom tajomstva, ale už boli zverejnené nejaké nápovedy a zatiaľ nepotvrdené obvinenia.

Čoho sa ešte dožijeme pri ministrovaní Budaja v demisii? Dúfam, že nie privatizácie vody a jej následného predaja do zahraničia!!

K referendu o predčasných voľbách treba prísť aj kvôli Jánovi Budajovi, pretože dosť bolo zavádzania chorých environmentálnych opatrení po vzore Grétky a iných pseudoexpertov na ochranu klímy a prírody, preč s ním.

P.S.: Agent s krycím menom Ján Budaj je predsedom politickej strany Zmena zdola, Demokratická únia. Už len podľa názvu tejto strany mal Budaj trieskať na bránu Prezidentského paláca, keď Čaputová sabotovala referendum a keď sa jeho politickí kamaráti tvária, že referendum o nich je proti princípom demokracie. Veď o tom je demokracia či nie?!

 

Demokratická schizofrénia „liberálnych demokratov“

02.02.2023

Hovorí sa, že kde končí zdravý rozum, tam začína vojenská logika. V skratke to znamená, že to, čo nám v bežnom živote príde doslova nelogické a proti zdravému rozumu, tak pri tvorbe vojenskej taktiky alebo stratégie to môže znamenať aj víťazstvo alebo prežitie. Ako môžeme dnes vidieť v prostredí slovenskej politiky, tak odvolaná vláda a jej koaliční [...]

Naďove dary kyjevskému korupčnému režimu

27.01.2023

Témou dnešných dní na Slovensku sú hlavne predčasné parlamentné voľby, ktoré sa akoby schválne prekrývajú s vyostrovaním zástupného konfliktu NATO vedeného ukrajinskými rukami proti jadrovej superveľmoci. Kyjevský režim, ktorý sa správa ako nonstop pod vplyvom nejakých narkotík, neustále požaduje ďalšiu a ďalšiu vojenskú pomoc od Západu. Od ľahkých zbraní, [...]

Kurátorka Čaputová, preč s vládou pod jej ochranou

21.01.2023

Hlavná kurátorka Hegerovej vlády v demisii zrazu trvá na predčasných voľbách! Verí tejto falošnici falošnej ešte niekto?! Teda, samozrejme mám na mysli tú zdravú časť populácie a nie tú jej dúhovú, progresívno-liberálnu sektu, ktorá ju má za nedotknuteľnú modlu. To proste zdravá hlava neberie. Čaputová tu 3 roky robí všetko proti konaniu predčasných volieb. [...]

univerzitna nemocnica bratislava, mickiewiczova,

Nová rana pre štát: Lekári a sestry hromadne odchádzajú z nemocníc. Lákajú ich Bory

07.02.2023 13:20

Bratislavské nemocnice musia riešiť výpovede lekárov a sestier.

Voľby 2022 Žehra

Voliť neprišli, hlas ale „odovzdali“. Voľby starostu v Žehre sú neplatné

07.02.2023 12:53

Voľby odporovali ústavným princípom tvorby orgánov samosprávy obce, skonštatoval NSS.

pellegrini

Nenaškrabkal. Pellegrini si na kampaň berie úver

07.02.2023 12:14

Hlas chce ručiť svojimi preferenciami a budúcim príspevkom od štátu.

Sýria Turecko Zemetrasenie Silné Obete

Horšie ako Asadove bomby. Na severe Sýrie otrasy dokonali dielo skazy

07.02.2023 11:45

Štyri a pol milióna Sýrčanov na poslednom území, ktoré Moskvou podporovaná vláda Bašíra Asada stále neovládla, sa po zemetrasení ocitlo v sendviči utrpenia.