Založ si blog

Nebezpečný Heger, preč s ním

Do čela vlády sa dostal ako nesvojprávna figúrka zosadeného „kráľa“ Matoviča. Pseudopremiér Edušo Heger, ktorému sa aj koaliční partneri posmievali, že na poste premiéra bol len na okrasu, lebo v skutočnosti aj tak všetko naďalej z úzadia riadil Igor Matovič, pričom Heger bol len jeho hovorcom. To ho však nijako neospravedlňuje z toho zla, čo tu stihol napáchať a naďalej aj pácha zjavne bez toho, aby si to vôbec uvedomoval a pripúšťal. Pretože podľa dostupných informácií (aj keď mnoho videí už bolo z internetu vymazaných) má Heger blízko k fanatickej kresťanskej sekte a pravidelne na seansách týchto nebezpečných fanatikov rečnil a kázal. Nevníma on náhodou všetky svoje chybné a zlomyseľné rozhodnutia ako nejakú Božiu vôľu, seba ako vykonávateľa tejto vôle a božieho bojovníka, pretože to tak vyzerá a minimálne jeho minulosť prepojená s katolibanskou sektou ho k tomu predurčuje. Tiež nie je žiadnym tajomstvom, že v radoch OĽaNO je prítomná Chlóra buanda salara banda fantazmagória. Ďalším znakom fanatizmu je to, že je nekritický voči sebe a svojej vláde. V demisii vládne ďalej, akoby nikdy ani nebol odvolaný a za všetkým vidí spiknutie Fica, mafie a fašistov proti tým jediným „správnym, najslušnejším, najspravodlivejším, najčistejším“ Bohom vyvoleným demokratom.

Keď Heger na pôde NR SR vystúpil kvôli obhajobe svojej už odvolanej vlády, tak počas jeho kazateľského prejavu o jednoznačnom proukrajinskom a proeurópskom smerovaní Slovenska, ktoré sa za žiadnych okolnosti nemôže meniť a musíme si udržať postoj vojnového štváča a štatút americkej kolónie, som pochopila, že on neobhajoval činy svojej vlády, ale odriekaval prísahu poslušnosti U.S. Embassy. Čo by vysvetľovalo, prečo ho obrazne povedané sekundu po odvolaní, Čaputová poverila vládnutím v demisii. A aby toho nebolo málo, tak sa Heger v demisii rozhodol, že on si ide do parlamentu zohnať “nových” 76 poslancov, ktorí budú podporovať jeho vládnutie v demisii až do termínu riadnych parlamentných volieb v roku 2024. Všetky jeho úskoky, pripúšťanie predčasných volieb kvôli tomu, že bez SaS tú svoju 76-tku nezostaví, sú len snahy ako odradiť občanov od účasti na referende o predčasných voľbách. Je to len trik a po zmarení referenda ihneď nájdu opäť spoločnú reč. “Vyššia moc” musí Hegera udržať pri moci za každú cenu, pretože takého poslušného „užitočného blbca“ už viac nenájde.

Ukrajina na 1. mieste. Takto by sa dalo do jednej vety zhrnúť vládnutie Hegera, pretože on sa vôbec nespráva ako premiér Slovenskej republiky, ktorý má v prvom rade dbať o blaho a bezpečnosť občanov SR, hájiť v prvom rade záujmy občanov SR a svoje rozhodnutia prispôsobovať vôli občanov SR. Nič z toho sa však nedeje a pre neho majú vojenské potreby kyjevského režimu prednosť pred všetkým. Ukrajina, pomoc pre Ukrajinu, dáme Ukrajine, Ukrajina, Ukrajina, s Ukrajinou na večné časy, pomoc pre Ukrajinu…a takto dookola, ako keby bol nejakým ministrom pre Ukrajinu. A to všetko na úkor občanov SR.

Národné hospodárstvo tento diletant dostal na pokraj kolapsu. Svojou protislovenskou politikou a presadzovaním obchodných záujmov amerických LNG magnátov, poslušným vykonávaním nezmyselných environmentálnych opatrení diktovaných Bruselom doviedol naše národné hospodárstvo do slepej uličky. Ale samozrejme, Heger pozná vinníka svojich zlyhaní, za všetko môže Putin, jeho plynovody a ropovody, pomocou ktorých financuje svoju vojnu proti „demokratickému“ Západu. A teda ešte aj Fico je zodpovedný za škody, ktoré tú napáchal hegerovsko-matovičovsko-čaputovský režim, ako inak.

K referendu o predčasných voľbách treba prísť aj kvôli Eduardovi Hegerovi, pretože dosť bolo Ukrajiny, Západu a ubíjania slovenského národa v mene Ducha svätého pomätenými katolibancami, preč s ním.

P.S.: To, že sa Heger snaží odtrhnúť od Matoviča je dôkazom toho, že pozícia premiéra sa mu zapáčila, ale až tak úplne mu nevyhovovalo, že musí poslúchať Matoviča. Tak sa snaží „oslobodiť“ a v zjavnom nepochopení toho, že je v demisii, chce svojvoľne vládnuť podľa Božej vôle. A toto je ešte nebezpečnejšie ako Matovičova pomstychtivosť, pretože Heger si všetky zlomyseľné a zločinecké kroky vie v hlave „obhájiť“ svojim fanatickým kresťanstvom. Heger, ktorý uveril sám v seba, je obrovským nebezpečenstvom pre mierovú budúcnosť Slovenska, stabilizáciu národného hospodárstva a sociálny zmier.

Demokratická schizofrénia „liberálnych demokratov“

02.02.2023

Hovorí sa, že kde končí zdravý rozum, tam začína vojenská logika. V skratke to znamená, že to, čo nám v bežnom živote príde doslova nelogické a proti zdravému rozumu, tak pri tvorbe vojenskej taktiky alebo stratégie to môže znamenať aj víťazstvo alebo prežitie. Ako môžeme dnes vidieť v prostredí slovenskej politiky, tak odvolaná vláda a jej koaliční [...]

Naďove dary kyjevskému korupčnému režimu

27.01.2023

Témou dnešných dní na Slovensku sú hlavne predčasné parlamentné voľby, ktoré sa akoby schválne prekrývajú s vyostrovaním zástupného konfliktu NATO vedeného ukrajinskými rukami proti jadrovej superveľmoci. Kyjevský režim, ktorý sa správa ako nonstop pod vplyvom nejakých narkotík, neustále požaduje ďalšiu a ďalšiu vojenskú pomoc od Západu. Od ľahkých zbraní, [...]

Kurátorka Čaputová, preč s vládou pod jej ochranou

21.01.2023

Hlavná kurátorka Hegerovej vlády v demisii zrazu trvá na predčasných voľbách! Verí tejto falošnici falošnej ešte niekto?! Teda, samozrejme mám na mysli tú zdravú časť populácie a nie tú jej dúhovú, progresívno-liberálnu sektu, ktorá ju má za nedotknuteľnú modlu. To proste zdravá hlava neberie. Čaputová tu 3 roky robí všetko proti konaniu predčasných volieb. [...]

Sýria Turecko Zemetrasenie Silné Obete

Horšie ako Asadove bomby. Na severe Sýrie otrasy dokonali dielo skazy

07.02.2023 11:45

Štyri a pol milióna Sýrčanov na poslednom území, ktoré Moskvou podporovaná vláda Bašíra Asada stále neovládla, sa po zemetrasení ocitlo v sendviči utrpenia.

Peter Stachura

Do KDH vstúpil tajomník exministra Krajčího

07.02.2023 11:35

Stachura bude tímlídrom pre zdravotníctvo.

zeman

Zeman sa lúči s úradom aj Slovenskom. Oficiálny program začal prehliadkou čestnej stráže

07.02.2023 11:20

Zemanova cesta na Slovensko je súčasťou tradície, keď český či slovenský prezident pred skončením mandátu zavíta do druhého štátu bývalej federácie.

Radovan Potočár

Vypadol vám prúd? Skontrolujte si spotrebiče, môžu byť poškodené, radí odborník

07.02.2023 11:16

Snehová kalamita cez víkend spôsobila, že mnohí zostali dlhé hodiny bez elektriny. Radovan Potočár, šéfredaktor stránky energie-portal.sk vysvetľuje, ako v domácnosti minimalizovať negatívne dôsledky.