Založ si blog

Progresívna armáda

Čoraz viac občanov Slovenska prestáva veriť tým falošným príbehom o dobrej mierumilovnej Ukrajine brániacej sa hrôzostrašnému čertovi Putinovi a čoraz viac občanov sa prebúdza do krutej slovenskej reality. Už majú plné zuby bezodnej pomoci Ukrajine a Ukrajincom na úkor ich vlastného živobytia a tiež sa oprávnene obávajú odvetnej akcie Ruska kvôli našej vojenskej podpore poskytovanej kyjevskému režimu a neprezieravej angažovanosti v NATO, ktorá sa dá zaobaliť do známeho príslovia: „aktívny blbec je horší ako triedny nepriateľ.“. Ľudia vnímajú, že pre túto odvolanú Hegerovu vládu a prezidentku Čaputovú je prioritou obhajovať vojnové dobrodružstvá a imperiálne záujmy zdochýnajúceho samozvaného hegemóna. Vnímajú ich verejné vyhlásenia, ktoré sú častokrát v rozpore s ich skutkami, o čom svedčia aj prieskumy (ne)dôveryhodnosti, ktorých objektívnosť sa pohybuje v rovnakej rovine (ne)dôveryhodnosti, akej sa tešia títo liberálni „demokrati“ a vojnoví štváči veľkosti kabelkovej čivavy.

Odvolaný premiér Heger sa na Výbore NR SR pre európske záležitosti prekecol a pohŕdavo povedal, že by v rámci oficiálnej akcie NATO poslal slovenských vojakov bojovať na Ukrajinu. Keďže Ukrajina nie je členom NATO, tak by sa v žiadnom prípade nejednalo o obrannú akciu. Potom sa nečudujme, že sa občania obávajú mobilizácie, keď tieto neuveriteľne agresívne kabelkové čivavy napínajú v mene celého Slovenska svaly na Rusko.

Nečudo, pretože čoho sú v skutočnosti schopní, nám už predviedli počas dvoch rokov mimoriadnych stavov, vrátane medicínskych a sociálnych pokusov na ľuďoch. A preto ma neprekvapuje ani ich odhodlanie obetovať životy Slovákov za hegemóna, ktorého oni tak bezbreho milujú (a možno to robia len za doláre, teda niektorí z nich určite).

My vieme, že klamú. Oni vedia, že klamú. Keď klamú, tak klamú, že neklamú. A aby toho nebolo malo, tak ešte sa aj vyhrážajú alebo vysmievajú národu. Nazývajú ľudí dezolátmi, opicami a odpadom spoločnosti. A to len kvôli tomu, že tým klamárom, podvodníkom a zapredancom už proste príčetní ľudia nič neveria! Neveria im, že budú predčasné voľby. Neveria im, že migy nepošlú na Ukrajinu. Neveria im, že nevyhlásia mobilizáciu. Podľa informácii ministerstva obrany v januári tohto roka približne 40 000 občanov odoprelo mimoriadnu službu (vziať do ruky zbraň a zabíjať na príkaz „našej“ vlády) v prípade mobilizácie. To však nie je výsledkom toho, že by sa jednalo o nejakých strachopudov, vlastizradcov či ruských agentov. Ale to je výsledok politiky, ktorú priniesli práve takí hrdinovia, vlastenci a vonkoncom nie niekoho agenti ako Čaputová, Naď, Heger, Matovič, Korčok, Káčer či Kollár. Je to výsledok štvavej vojnovej propagandy a klamstiev šírených z médií hlavného prúdu. A je to aj výsledok toho, kam sme sa ako štát, spoločnosť a národ za 30 rokov slobody a liberalizácie dostali. Práve naopak, je to odvaha prevažnej väčšiny z tých 40 000 občanov postaviť sa proti systému, prejav ich slobodnej vôle a jasné posolstvo národu. Nie je to o tom, že oni nechcú bojovať za Slovensko a za svoj národ, ale je to o tom, že nechcú bojovať za záujmy Američanov a ich poskokov. Že nechcú pozdvihnúť zbraň proti Slovanom.

A že 40 000 občanov nie je málo, naznačuje aj správanie popredných hlasných trúb USA a NATO, ktorí hneď spustili diskreditačnú mediálnu kampaň. Veď ako inak sa dá vysvetliť to, že okrem iného nám tu progresívec Valášek (USA a NATO kolaborant, člen liberálnych „ultras“ z Progresívneho Slovenska) vytiahol nejaký prieskum, v ktorom sa vraj pýtali, že či by sa Slováci a Slovenky postavili na obranu krajiny, prípadne aj so zbraňou v ruke a ktorého výsledkom bolo, že práve voliči Progresívneho Slovenska v najväčšej miere odpovedali, že by išli bojovať za túto krajinu aj so zbraňou v ruke. Uveriteľnosť tohto Valáškovho prieskumu je samozrejme taká istá ako jeho výsledok. Snáď nás len nechce presviedčať, že tá sfanatizovaná, nenávistná, agresívna sekta, ktorá si nedokáže ani určiť svoje pohlavie, je tá statočná vlastenecká sila, ktorá zaženie toho čerta Putina až niekam na Sibír a z ktorej si máme všetci brať príklad. Celá táto Valáškova fraška mi skôr pripadá ako márna snaha urobiť z Progresívneho Slovenska a jeho voličov akúsi morálnu a hodnotovú normu pre ostatných občanov. Lenže, keď už meriame náladu obyvateľstva, tak v prvom rade 40 000 občanov, ktorí sa postavali na odpor tomuto hegerovsko-čapustovskému režimu je podstatne relevantnejší obraz nálady spoločnosti. Takže, byť progresívcom Valáškom, radšej by som sa zamyslela, že či jeho voliči nie sú len sfanatizované klbká nervov a nenávistných rusofóbnych sociopatov, ktorým taký ako Valášek vymyli mozog.

P.S.: Ak sú voliči Progresívneho Slovenska takí krvilační, tak nech od Naďa vypýtajú nejaké zbrane a hurá na Ukrajinu bojovať bok po boku a hlavne nech im nezabudnú povedať, že to nie je počítačová hra a že v zákopoch si latté so škoricovým srdiečkom na pene nedajú.

Rusko a Čína ako kati dolára

21.03.2023

Návšteva čínskeho prezidenta v Moskve, ktorá je predovšetkým o upevnení strategického partnerstva medzi týmito štátmi a pokračujúceho sa zbližovania medzi nimi, stojí za povšimnutie, pretože práve v Moskve sa v najbližších dňoch rozhodne o tom, akým smerom svet vykročí. Jedno je isté, USA ako svetový policajt a hegemón za zahanbujúceho skučania a agresívneho [...]

Sliepky a hady v parlamente, MIGY už možno na Ukrajine.

20.03.2023

Odvolaná vláda, ktorá si naďalej bez hanby úraduje a svojvoľne si určuje, aké kompetencie jej prináležia, nás zaťahuje do vojny. Ignorujú parlament, ignorujú vôľu občanov. A parlament namiesto toho, aby adekvátne reagoval na túto aroganciu a drzosť presluhujúcej vlády, si celý minulý týždeň riešil také nepodstatné blbosti ako trest odňatia slobody za zjedenie [...]

„Šroty“ majú zrazu cenu 900 mega

17.03.2023

Varovanie k poslaniu slovenských MIG-29 na Ukrajinu prišlo už aj od Spojených štváčov amerických (SŠA)!! Aj keď sa presluhujúci služobník SŠA Naď toto dôrazné varovanie, aby sme MIG-29 na Ukrajinu v žiadnom prípade neposielali, snaží verejnosti prezentovať ako pre Slovensko veľmi výhodný obchod, tak práve preto sa k tomu treba stavať mimoriadne kriticky a opatrne. To, [...]

fínsko

Fíni si volia nový parlament, favoritom pravicové strany. Ako obstojí Marinová?

02.04.2023 09:10

„Trend pravicovejších strán vo Fínsku naberá na sile," povedal Juko Rahonen z výskumného inštitútu E2.

tornádo

Počet obetí tornád v USA naďalej stúpa, bez prúdu bolo pol milióna domácností

02.04.2023 08:55

Tornáda hlási až osem štátov, najhoršie zasiahnuté je Ohio.

Bratislavský maratón

Nedeľná Bratislava patrí maratónu, obmedzí to niektoré linky MHD

02.04.2023 07:49

Nedeľňajší bratislavský maratón dočasne obmedzí viacero liniek mestskej hromadnej dopravy i prímestských autobusov, respektíve zmení ich trasy.

vojna na Ukrajine

ONLINE: Zelenskyj: Nikto, kto pracuje pre ruskú agresiu, neunikne zodpovednosti

02.04.2023 07:00, aktualizované: 09:35

Volodymyr Zelenskyj ohlásil ďalšie sankcie voči vyše 650 ľuďom a firmám.