Založ si blog

Blaha ako nepriateľ štátu č. 1

Hlasné trúby propagandy sa snažia o nemožné‼️

Celá liberálna karavána sa nezadržateľne rúti do priepasti a nepomáha už ani ich odporná, jedovatá propaganda, pretože pravda si predsa vždy cestu nájde a nakoniec zvíťazí. Namiesto toho, aby presluhujúca Hegerova vláda pod krídlami Čaputovej a koaliční poslanci okamžite skončili s bedačením národa, rozkrádaním rozpočtu a zadlžovaním Slovenska, manipulovaním verejnej mienky tou najodpornejšou propagandou, vťahovaním Slovenska do vojny a provokovaním jadrovej superveľmoci, konečne odišli na smetisko politických dejín (niektorí z nich možno aj do väzenia), tak oni tú svoju deštrukciu Slovenska chcú ešte viac vyhrotiť, zraziť národ a Slovensko na kolená a nechať ho vykrvácať. Každý príčetný občan to vie a vidí to aj napriek tým dymovým clonám, ktoré rozširujú cez hlavné mienkotvorné média, vrátane tých “verejnoprávnych” a ktoré zneužívajú v snahe úskočne odpútavať pozornosť obyvateľstva od tých naozaj dôležitých vnútroštátnych a medzinárodných celospoločenských udalostí, ktoré majú zásadný vplyv na budúcnosť slovenského národa a vývoj štátu.

Dostali sa k moci tak, že tancovali na hrobe zavraždeného novinára Kuciaka. Hneď vedeli, kto ho dal zavraždiť a kto nesie za túto vraždu politickú zodpovednosť. Dnes sa títo tanečníci stále kŕčovito držia zubami nechtami moci. Mnohé mienkotvorné média a novinári hlavného spravodajského prúdu, vrátane tých verejnoprávnych, im v tom zbesilom tanci robili medvedie služby a nesú tak na tom celom nemalú zásluhu. Na to nezabúdajme, pretože naďalej im mnohé a mnohí z nich nekriticky slúžia, pomáhajú im kamuflovať a prekrývať všetky ich prešľapy, vrátane tých najhorších zločinov. To z tejto skupiny novinárov a moderátorov robí spolupáchateľov a kolaborantov tohto zločineckého režimu. Či sa im to páči alebo nie, je to fakt a smutná realita každodenného života na Slovensku. Pri každom svinstve, ktoré tu páchal tento pomajdanový zločinecký režim mu hlavné hlasné trúby z radov novinárov a moderátorov asistovali, účelovo ohýbali fakty, pravdu a realitu. Jednoducho šírili a naďalej aj šíria neobjektívnu zmanipulovanú „pravdu“, presne podľa požiadavky režimu. Snažia sa agresívne cenzurovať a likvidovať všetko, čo nie je podľa ich jedinej dovolenej „pravdy“ a svoje názory prezentujú ako nespochybniteľné fakty. Fakty častokrát prekrúcajú. Svojvoľne sa snažia umlčiavať, diskreditovať a dehonestovať všetkých, ktorí prinášajú iné pohľady na situáciu, nielen vnútropolitickú, medzinárodnú, geopolitickú, ale aj napr. medicínsku. A v neposlednom rade svojim konaním, za ktoré nesú plnú zodpovednosť, prispievajú k šíreniu nenávisti, polarizácii spoločnosti a rozdúchavaniu vášní v obyvateľstve, čím sa naďalej spreneverujú svojmu poslaniu.

Etický kódex novinára uvádza napr. tieto pravidlá novinárskej práce:
📌Novinár sa politicky neangažuje, ak by jeho politická činnosť mohla viesť ku konfliktu záujmov a spochybniť jeho nestrannosť alebo objektivitu.
📌Cenzúra je nezlučiteľná s etickými pravidlami novinárskej práce a zakazuje sa.
📌Pre prácu novinára sú prvoradé hodnoty osobnej slobody, spravodlivosti a slušnosti. Vo svojej práci sa snaží o presadenie týchto hodnôt v spoločnosti.
📌Hlavnými zásadami, ktorými sa novinár riadi vo svojej práci, sú nestrannosť, vyváženosť, objektivita, čestnosť, pravdivosť, zodpovednosť a dôsledné overovanie faktov.
📌Novinár alebo médium nezverejňuje žiadne informácie, o ktorých vie, že sú nepravdivé. Pravdivé informácie vychádzajú z faktov a ich objektívnej interpretácie, s prihliadnutím na skutočný kontext popisovaného deja, bez skresľovania objektívnej reality a zamlčovania (opomenutia) časti existujúcich faktov a súvislostí.
📌Novinár a médium majú právo i povinnosť odmietnuť uverejniť nepravdivé, skreslené alebo neúplné informácie.
📌Novinár pri výkone svojej práce alebo v súvislosti s ňou neprijíma dary alebo iné výhody, ktoré by mohli ohroziť jeho nestrannosť a objektivitu, alebo ktoré sa dajú chápať ako pokus o ovplyvnenie jeho práce. Výnimkou z tohto pravidla sú bežne poskytované drobné reklamné predmety a občerstvenie na tlačových konferenciách a iných podujatiach určených verejnosti a zástupcom médií.

Takže, koľko novinárov a hlavných mienkotvorných médií sa striktne drží týchto princípov? Obrazne povedané, dokázali by sme ich spočítať na prstoch jednej ruky, ale aj napriek tomu sa mnoho z nich cíti ako nejaká nedotknuteľná, nekritizovateľná a privilegovaná kasta ľudí sediaca na tróne nespochybniteľnej morálnej autority, ktorú si akurát tak pomýlili s aroganciou a samoľúbosťou. To isté sa týka aj mnohých politikov. A tu je dôležité položiť si otázku, že či práve tá časť novinárskej obce, ktorá zabudla „kde je jej miesto“, už nie je viac politickou entitou aktívne vstupujúcou do názorového súboja ako tým poslom objektívnych neskreslených správ? Podľa mňa je tomu tak, je to už do očí bijúce!

Čomu sa teda títo „novinári“ čudujú, keď sa správajú ako politici, politruci a „užitoční idioti“ súčasného zločineckého režimu ako kati politickej a názorovej opozície?

Nejaký presluhujúci úradník z ministerstva obrany Naď si neželal viesť diskusiu o jeho záškodníckej práci s poslancom NR SR Ľubošom Blahom, tak vedenie RTV (niekedy tam bolo aj S, ale dnes to už veľmi slovenské nie je, možno tam bude za chvíľu U) sa podvolilo úradníkovi a „demokraticky“ umlčali názor a pohľad na vec mienkotvorného politika a voleného zástupcu ľudu. Vážení, tomu sa odborne hovorí totalita!

A keď sa Ľuboš Blaha rozhodol o tomto „demokratickom“ incidente informovať verejnosť, tak zrazu on je ten zlosyn, ktorý štve a útočí na nevinnú moderátorku, ktorej sa teraz vyhrážajú nejakí „dezoláti“ a adresujú jej hanlivé výrazy. Ja by som sa vôbec nečudovala, keby bol tým dezolátom možno aj Naď, ktorý sa zvykne vyhrážať a nadávať. V jeho prípade by ma to ani neprekvapilo, keďže je to jeho bežná pracovná metóda.

P.S.: Ľuboš Blaha nenesie žiadnu vinu za to, že sa nejakí blázni vyhrážajú novinárke. Vinu nesú v prvom rade neobjektívni novinári a mienkotvorné spravodajské médiá, liberalnoprogresívni aktivisti a politici bažiaci po moci aj za cenu rozvratu spoločnosti. Za názor a moju politickú prácu sa vyhrážajú aj mne. Hlavne na sociálnych sieťach mi kadejaké „slušné“ indivídua želajú smrť, ale ako politik to mám zniesť, tak znášam všetky tieto primitívne útoky slaboduchých zakomplexovaných slniečok a pseudoliberálov, pre ktorých je sloboda len to, čo si oni myslia. Moderátorka RTV(S) mala umožniť Ľubošovi Blahovi diskutovať a mala sa ohradiť voči požiadavkám Naďa!

Matovičovi nechutí vlastná medicína

26.10.2023

Na ustanovujúcej schôdzi novozloženého parlamentu sa opozičný poslanec Igor Matovič rozčuľoval nad tým, že počas predvolebnej kampane sa na jeho manželku vytiahla správa o tom, že si z ukradnutých peňazí postavila kaštieľ v Turčianskej Štiavničke. Túto správu Matovič označil ako bohapusté klamstvo a obvinil z jej šírenia Pellegriniho. Nebudem teraz riešiť či [...]

Najvyšší vodca v sukni špekuluje

19.10.2023

Od momentu, kedy na konci roka 2022 padla Hegerova vláda a Čaputová túto vládu poverila dočasným vládnutím, až pokiaľ si nevymenovala tú svoju „úradnícku“ (rozumej progresívnu) vládu, ktorá bez mandátu od poslancov NR SR vládne dodnes, sa Čaputová správa ako najvyššia autorita v štáte, najvyšší vodca, ktorý rozhoduje o tom, kto niečo môže a nemôže, kto [...]

Ďalšia vlna propagandy prichádza

10.10.2023

Púšťame si k sebe nelegálnych migrantov prevažne moslimského vierovyznania, aby nás kultúrne obohatili, a zároveň na Bratislavský hrad premietame izraelskú vlajku na znak solidarity v dôsledku ozbrojeného útoku na Izrael vedeného práve radikálnym moslimským hnutím. Týmto nechcem samozrejme uplatňovať nejakú kolektívnu vinu voči všetkým moslimom, ako to je u nás zvykom [...]

banglades

Televízia i väznica v plameňoch, v Bangladéši to vrie. Študentské protesty majú 150 obetí, vláda povolala armádu

19.07.2024 21:07, aktualizované: 22:49

Len v Dháke počas piatku prišlo o život viac ako 50 študentov. Dnešok sa tak stal najkrvavejším dňom protestov. Doteraz ním bol štvrtok s viac ako 20 mŕtvymi.

vukovar

Tisíce brancov ročne. Chorváti spisujú proti návratu povinnej vojenčiny petíciu

19.07.2024 20:09

Chorvátsko oficiálne zrušilo brannú povinnosť v roku 2008, rok pred vstupom do Severoatlantickej aliancie.

Ľupták

Muž, ktorý napadol poslanca Ľuptáka, čelí obvineniu. Vyšetrovateľ žiada väzbu

19.07.2024 18:54, aktualizované: 19:22

Poslanec utrpel zranenia, ktoré si vyžiadali lekárske ošetrenie.

France Cannes 2024 The Apprentice Red Carpet

Židov pobúrila reklama na športovú obuv, hnevá sa aj izraelská vláda. Prečo im prekáža slávna modelka?

19.07.2024 18:40

Firma Adidas si vybrala na svoju propagáciu Bellu Hadidovú, ktorá patrí medzi najlepšie zarábajúce modelky na celom svete. Prečo svojim kritikom kole oči?