Založ si blog

Blaha a Vorobelová v Rusku, to by bolo titulkov

Nevinný poznávací výlet za štátne alebo cesta pre pokyny od sponzorov?!

Hádajte, kde sú v tejto chvíli naši “významní štátnici “ Klus a Šeliga.

12 – 17. 6. 2023 Washington, zahraničná pracovná cesta – poslanci NR SR Martin Klus a Juraj Šeliga sa zúčastňujú konferencie „Podpora Ukrajiny a transatlantické záujmy“.

Mohli so sebou zobrať aj Veroniku so Zuzkou a Jara Naďa, nech to má väčší efekt.

V ruskom Petrohrade v týchto dňoch prebieha Medzinárodné ekonomické fórum (SPIEF), ktorého sa účastní viac ako 14 000 návštevníkov zo 130 štátov, teda ide o významnú medzinárodnú udalosť, na ktorej svoju reč prednesie aj Vladimír Putin. Predstavte si, že by sa tohto medzinárodného fóra svetového formátu zúčastnili napr. Ľuboš Blaha alebo Slavěna Vorobelová. To by bolo mediálneho šialenstva o ruských agentoch, ktorí si išli pre rozkazy od Cára Vladimíra I. Dobyvateľa. To by bolo škrekotu od pisálkov a kecálkov o snahe Ruska ovplyvňovať voľby na SR cez plné tašky rubľov v snahe obnoviť Veľké Rusko. Dva týždne by tu Naď a jeho brigádnici šírili konšpirácie a dezinformácie o tom, ako ruské vojská pochodujú s lopatami smerom na Slovensko. Síce podľa nich nie sú schopní dobyť ani vyľudnenú dedinu na Donbase.

Oficiálna delegácia Slovenska na toto Petrohradské fórum vyslaná nebola, čo je podľa môjho názoru veľká škoda. Som si istá tým, že záujemcov o účasť by bolo aj na celú štátnu letku, či už z radov poslancov alebo z radov odborníkov a podnikateľov. Ale „našťastie“ na nejakú konferenciu o podpore Ukrajiny sme delegáciu poslali, konkrétne delegátov Šeligu a Klusa.

Šeliga to je ten apolitický organizátor protestov za Poslušné Slovensko, teda slovenského majdanu. Je to teda ten správny zástupca Slovenskej republiky na takejto konferencii v D.C. Dúfam, že po vzore svojho politického otca Andreja Kisku, tam tento „štátnik“ nebude opľúvať Slovensko a slovenský národ, stačilo tej medzinárodnej hanby, čo svojho času narobil „štátnik“ Kiska.

P.S.: To sú teda náhodičky, že práve títo dvaja. Dobrý výlet, ktorý im platíte vy všetci! Alebo, žeby to platila priamo americká vláda?!

Matovičovi nechutí vlastná medicína

26.10.2023

Na ustanovujúcej schôdzi novozloženého parlamentu sa opozičný poslanec Igor Matovič rozčuľoval nad tým, že počas predvolebnej kampane sa na jeho manželku vytiahla správa o tom, že si z ukradnutých peňazí postavila kaštieľ v Turčianskej Štiavničke. Túto správu Matovič označil ako bohapusté klamstvo a obvinil z jej šírenia Pellegriniho. Nebudem teraz riešiť či [...]

Najvyšší vodca v sukni špekuluje

19.10.2023

Od momentu, kedy na konci roka 2022 padla Hegerova vláda a Čaputová túto vládu poverila dočasným vládnutím, až pokiaľ si nevymenovala tú svoju „úradnícku“ (rozumej progresívnu) vládu, ktorá bez mandátu od poslancov NR SR vládne dodnes, sa Čaputová správa ako najvyššia autorita v štáte, najvyšší vodca, ktorý rozhoduje o tom, kto niečo môže a nemôže, kto [...]

Ďalšia vlna propagandy prichádza

10.10.2023

Púšťame si k sebe nelegálnych migrantov prevažne moslimského vierovyznania, aby nás kultúrne obohatili, a zároveň na Bratislavský hrad premietame izraelskú vlajku na znak solidarity v dôsledku ozbrojeného útoku na Izrael vedeného práve radikálnym moslimským hnutím. Týmto nechcem samozrejme uplatňovať nejakú kolektívnu vinu voči všetkým moslimom, ako to je u nás zvykom [...]

banglades

Televízia i väznica v plameňoch, v Bangladéši to vrie. Študentské protesty majú 150 obetí, vláda povolala armádu

19.07.2024 21:07, aktualizované: 22:49

Len v Dháke počas piatku prišlo o život viac ako 50 študentov. Dnešok sa tak stal najkrvavejším dňom protestov. Doteraz ním bol štvrtok s viac ako 20 mŕtvymi.

vukovar

Tisíce brancov ročne. Chorváti spisujú proti návratu povinnej vojenčiny petíciu

19.07.2024 20:09

Chorvátsko oficiálne zrušilo brannú povinnosť v roku 2008, rok pred vstupom do Severoatlantickej aliancie.

Ľupták

Muž, ktorý napadol poslanca Ľuptáka, čelí obvineniu. Vyšetrovateľ žiada väzbu

19.07.2024 18:54, aktualizované: 19:22

Poslanec utrpel zranenia, ktoré si vyžiadali lekárske ošetrenie.

France Cannes 2024 The Apprentice Red Carpet

Židov pobúrila reklama na športovú obuv, hnevá sa aj izraelská vláda. Prečo im prekáža slávna modelka?

19.07.2024 18:40

Firma Adidas si vybrala na svoju propagáciu Bellu Hadidovú, ktorá patrí medzi najlepšie zarábajúce modelky na celom svete. Prečo svojim kritikom kole oči?