Založ si blog

Blaha a Vorobelová v Rusku, to by bolo titulkov

Nevinný poznávací výlet za štátne alebo cesta pre pokyny od sponzorov?!

Hádajte, kde sú v tejto chvíli naši “významní štátnici “ Klus a Šeliga.

12 – 17. 6. 2023 Washington, zahraničná pracovná cesta – poslanci NR SR Martin Klus a Juraj Šeliga sa zúčastňujú konferencie „Podpora Ukrajiny a transatlantické záujmy“.

Mohli so sebou zobrať aj Veroniku so Zuzkou a Jara Naďa, nech to má väčší efekt.

V ruskom Petrohrade v týchto dňoch prebieha Medzinárodné ekonomické fórum (SPIEF), ktorého sa účastní viac ako 14 000 návštevníkov zo 130 štátov, teda ide o významnú medzinárodnú udalosť, na ktorej svoju reč prednesie aj Vladimír Putin. Predstavte si, že by sa tohto medzinárodného fóra svetového formátu zúčastnili napr. Ľuboš Blaha alebo Slavěna Vorobelová. To by bolo mediálneho šialenstva o ruských agentoch, ktorí si išli pre rozkazy od Cára Vladimíra I. Dobyvateľa. To by bolo škrekotu od pisálkov a kecálkov o snahe Ruska ovplyvňovať voľby na SR cez plné tašky rubľov v snahe obnoviť Veľké Rusko. Dva týždne by tu Naď a jeho brigádnici šírili konšpirácie a dezinformácie o tom, ako ruské vojská pochodujú s lopatami smerom na Slovensko. Síce podľa nich nie sú schopní dobyť ani vyľudnenú dedinu na Donbase.

Oficiálna delegácia Slovenska na toto Petrohradské fórum vyslaná nebola, čo je podľa môjho názoru veľká škoda. Som si istá tým, že záujemcov o účasť by bolo aj na celú štátnu letku, či už z radov poslancov alebo z radov odborníkov a podnikateľov. Ale „našťastie“ na nejakú konferenciu o podpore Ukrajiny sme delegáciu poslali, konkrétne delegátov Šeligu a Klusa.

Šeliga to je ten apolitický organizátor protestov za Poslušné Slovensko, teda slovenského majdanu. Je to teda ten správny zástupca Slovenskej republiky na takejto konferencii v D.C. Dúfam, že po vzore svojho politického otca Andreja Kisku, tam tento „štátnik“ nebude opľúvať Slovensko a slovenský národ, stačilo tej medzinárodnej hanby, čo svojho času narobil „štátnik“ Kiska.

P.S.: To sú teda náhodičky, že práve títo dvaja. Dobrý výlet, ktorý im platíte vy všetci! Alebo, žeby to platila priamo americká vláda?!

Otázkou je, či padne režim

28.09.2023

Padne režim?! Toľko očakávané predčasné voľby sa nezadržateľne blížia. Občania Slovenska na ne čakajú od februára 2020, kedy sa k moci dostal amatérsky, nenávistný, protislovenský, proukrajinský, proamerický, probruselský provojnový propfizerovský zločinecký režim reprezentovaný Matovičom, Hegerom, Kollárom, Sulíkom, Remišovou, Naďom, Kolíkovou, Pročkom, [...]

Útlocitná Čaputová útočí na emócie voličov

18.09.2023

Útlocitná Čaputová podala na súd civilnú žalobu na Fica. Dôvodom sú údajné hrubé klamstvá a vymyslené obvinenia, ktoré o nej Fico neustále šíri. Útlocitná priznala, že si je vedomá toho, že ako verejne činná osoba je povinná znášať vyššiu mieru kritiky, ale údajne nie je povinná znášať stupňujúce sa verejné šikanovanie a bezdôvodné obviňovanie z [...]

Choroba s názvom Progresívne Slovensko

15.09.2023

Priatelia, pozrela som si volebný program „Plán pre budúcnosť“ tejto extrémistickej strany plnej kadejakých dúhových súdruhov, radikálov, protinárodných živlov a hlavne „odborníkov a odborníčok na dôstojnú budúcnosť Slovenska“, ktorý by sa mal skôr volať – „Presunieme všetkých kamošov z pofidérnych mimovládok a všetkých progresívnych aktivistov do [...]

Kevin McCarthy

Republikánski rebeli odvolali svojho šéfa Snemovne, prvýkrát v americkej histórii

03.10.2023 23:00

Republikán Kevin McCarthy prišiel o funkciu predsedu americkej Snemovne reprezentantov.

Taliansko, havária, autobus

Pri Benátkach sa zrútil autobus, zahynuli dve desiatky ľudí

03.10.2023 22:25

Najmenej 21 mŕtvych si v utorok vyžiadala nehoda autobusu neďaleko talianskych Benátok. Autobus sa zrútil z nadjazdu, uviedol starosta mesta podľa talianskych médií.

futbal, futbalová lopta, futbalová bránka, sieť, gól

Na Spiši zahynul 6-ročný chlapec, spadla na neho futbalová bránka

03.10.2023 22:11

Futbalová bránka privalila šesťročného chlapca v Iliašovciach, neprežil to. O nešťastí informovala televízia Markíza.