Založ si blog

Čaputová ako nedostatkové maslo

Niektoré slovenské médiá priniesli správu o tom, že Čaputová údajne nebude obhajovať post prezidenta SR. Miera dôveryhodnosti tejto správy sa podľa mňa pohybuje v rovnakých hodnotách ako sa súčasne pohybuje dôveryhodnosť verejnosti v Čaputovú, teda nič extra. Ja zatiaľ túto správu považujem iba za určitý spôsob prieskumu nálad voličov, ktorý spustil jej marketingový tím. Ak sa naozaj rozhodne nekandidovať, tak tejto pre mňa potešujúcej a pre Slovensko skvelej správe uverím, až keď bude uzavretá možnosť podávať kandidátne listiny. Dovtedy tejto „Soroške“ neverím nič!

NEDOSTATOK MASLA!! Pamätáte si tie manipulujúce správy o umelom vyvolaní nedostatku nejakého tovaru?! U nás veľmi často používaná marketingová technika jednej nemenovanej nemeckej siete supermarketov (názov má 4 písmená). Alebo naozaj sme boli v situácii, že maslo sa naozaj minulo a bolo dlhodobo nedostupné? Nie, nestalo sa to! A teda je to len marketingový spôsob ako ovplyvniť správanie zákazníka. Podľa môjho názoru ide iba o chrapúnsky podvod!

NEDOSTATOK ČAPUTOVEJ!! Rovnako na mňa pôsobí aj táto správa o neistote ohľadom opätovnej kandidatúry citlivo vnímajúcej Čaputovej. Nič viac, nič menej. Marketingový tím, ktorý už raz „podviedol“ nekalými marketingovými praktikami slovenských občanov, sa zjavne pokúša vyvolať „nedostatok Čaputovej“ a takto mobilizovať voličov, resp. vytvoriť dojem, že bez masla, resp. Čaputovej sa nebude dať na Slovensku žiť. Skončia zase slovenskí občania na tieto manipulácie a šikovné marketingové triky, ktoré im zatemnia zdravý úsudok?! Pri všetkej úcte k slovenskými občanom si myslím, že áno, opäť naletia.

P.S.: Rozhodnutie Čaputovej kandidovať je jej osobná vec. Pre Slovensko, mier a prinavrátenie dôvery v štát by však bolo lepšie, keby viac nekandidovala na žiadnu verejnú funkciu. Ak by sme žili v spravodlivom svete, tak to by nebol NEDOSTATOK ČAPUTOVEJ, ale DOSŤ BOLO ČAPUTOVEJ!!

Matovičovi nechutí vlastná medicína

26.10.2023

Na ustanovujúcej schôdzi novozloženého parlamentu sa opozičný poslanec Igor Matovič rozčuľoval nad tým, že počas predvolebnej kampane sa na jeho manželku vytiahla správa o tom, že si z ukradnutých peňazí postavila kaštieľ v Turčianskej Štiavničke. Túto správu Matovič označil ako bohapusté klamstvo a obvinil z jej šírenia Pellegriniho. Nebudem teraz riešiť či [...]

Najvyšší vodca v sukni špekuluje

19.10.2023

Od momentu, kedy na konci roka 2022 padla Hegerova vláda a Čaputová túto vládu poverila dočasným vládnutím, až pokiaľ si nevymenovala tú svoju „úradnícku“ (rozumej progresívnu) vládu, ktorá bez mandátu od poslancov NR SR vládne dodnes, sa Čaputová správa ako najvyššia autorita v štáte, najvyšší vodca, ktorý rozhoduje o tom, kto niečo môže a nemôže, kto [...]

Ďalšia vlna propagandy prichádza

10.10.2023

Púšťame si k sebe nelegálnych migrantov prevažne moslimského vierovyznania, aby nás kultúrne obohatili, a zároveň na Bratislavský hrad premietame izraelskú vlajku na znak solidarity v dôsledku ozbrojeného útoku na Izrael vedeného práve radikálnym moslimským hnutím. Týmto nechcem samozrejme uplatňovať nejakú kolektívnu vinu voči všetkým moslimom, ako to je u nás zvykom [...]

vojna na Ukrajine, Rusko

BBC: Ruská armáda má kavalériu 21. storočia. Z motoriek

16.06.2024 08:55

Ruská armáda na ukrajinskom bojisku čoraz častejšie používa ľahkú techniku - motocykle a terénne vozidlá rôznej konštrukcie.

Izrael, Palestína, Pásmo Gazy

Izrael pozastaví každý deň boje na 11 hodín. Majú to byť 'taktické' prestávky na uľahčenie humanitárnej pomoci

16.06.2024 08:11

Izraelská armáda v časti južného Pásma Gazy každý deň na 11 hodín pozastaví vojenské operácie, aby uľahčila dodávky humanitárnej pomoci.

Čína, Si Ťin-pching v Elyzejskom paláci

USA sa nás snažia vyprovokovať k útoku na Taiwan, povedal podľa FT čínsky prezident von der Leyenovej

16.06.2024 07:35

Washington sa snaží Čínu vyprovokovať dodávkami zbraní na Taiwan aj inými krokmi, sú presvedčení viacerí v Číne.

Taliansko, Ukrajina, vojna na Ukrajine, Rishi Sunak, Volodymyr Zelenskyj

ONLINE: Zelenskyj je odhodlaný vzdorovať roky, podľa New York Times to povedal európskemu kolegovi

16.06.2024 07:00, aktualizované: 08:32

Ak nepostúpime teraz, tak to skúsime o rok, aj ďalší a ďalší. Podľa The New York Times to povedal Zelenskyj súkromne európskemu politikovi.