Založ si blog

Čaputová ako nedostatkové maslo

Niektoré slovenské médiá priniesli správu o tom, že Čaputová údajne nebude obhajovať post prezidenta SR. Miera dôveryhodnosti tejto správy sa podľa mňa pohybuje v rovnakých hodnotách ako sa súčasne pohybuje dôveryhodnosť verejnosti v Čaputovú, teda nič extra. Ja zatiaľ túto správu považujem iba za určitý spôsob prieskumu nálad voličov, ktorý spustil jej marketingový tím. Ak sa naozaj rozhodne nekandidovať, tak tejto pre mňa potešujúcej a pre Slovensko skvelej správe uverím, až keď bude uzavretá možnosť podávať kandidátne listiny. Dovtedy tejto „Soroške“ neverím nič!

NEDOSTATOK MASLA!! Pamätáte si tie manipulujúce správy o umelom vyvolaní nedostatku nejakého tovaru?! U nás veľmi často používaná marketingová technika jednej nemenovanej nemeckej siete supermarketov (názov má 4 písmená). Alebo naozaj sme boli v situácii, že maslo sa naozaj minulo a bolo dlhodobo nedostupné? Nie, nestalo sa to! A teda je to len marketingový spôsob ako ovplyvniť správanie zákazníka. Podľa môjho názoru ide iba o chrapúnsky podvod!

NEDOSTATOK ČAPUTOVEJ!! Rovnako na mňa pôsobí aj táto správa o neistote ohľadom opätovnej kandidatúry citlivo vnímajúcej Čaputovej. Nič viac, nič menej. Marketingový tím, ktorý už raz „podviedol“ nekalými marketingovými praktikami slovenských občanov, sa zjavne pokúša vyvolať „nedostatok Čaputovej“ a takto mobilizovať voličov, resp. vytvoriť dojem, že bez masla, resp. Čaputovej sa nebude dať na Slovensku žiť. Skončia zase slovenskí občania na tieto manipulácie a šikovné marketingové triky, ktoré im zatemnia zdravý úsudok?! Pri všetkej úcte k slovenskými občanom si myslím, že áno, opäť naletia.

P.S.: Rozhodnutie Čaputovej kandidovať je jej osobná vec. Pre Slovensko, mier a prinavrátenie dôvery v štát by však bolo lepšie, keby viac nekandidovala na žiadnu verejnú funkciu. Ak by sme žili v spravodlivom svete, tak to by nebol NEDOSTATOK ČAPUTOVEJ, ale DOSŤ BOLO ČAPUTOVEJ!!

Otázkou je, či padne režim

28.09.2023

Padne režim?! Toľko očakávané predčasné voľby sa nezadržateľne blížia. Občania Slovenska na ne čakajú od februára 2020, kedy sa k moci dostal amatérsky, nenávistný, protislovenský, proukrajinský, proamerický, probruselský provojnový propfizerovský zločinecký režim reprezentovaný Matovičom, Hegerom, Kollárom, Sulíkom, Remišovou, Naďom, Kolíkovou, Pročkom, [...]

Útlocitná Čaputová útočí na emócie voličov

18.09.2023

Útlocitná Čaputová podala na súd civilnú žalobu na Fica. Dôvodom sú údajné hrubé klamstvá a vymyslené obvinenia, ktoré o nej Fico neustále šíri. Útlocitná priznala, že si je vedomá toho, že ako verejne činná osoba je povinná znášať vyššiu mieru kritiky, ale údajne nie je povinná znášať stupňujúce sa verejné šikanovanie a bezdôvodné obviňovanie z [...]

Choroba s názvom Progresívne Slovensko

15.09.2023

Priatelia, pozrela som si volebný program „Plán pre budúcnosť“ tejto extrémistickej strany plnej kadejakých dúhových súdruhov, radikálov, protinárodných živlov a hlavne „odborníkov a odborníčok na dôstojnú budúcnosť Slovenska“, ktorý by sa mal skôr volať – „Presunieme všetkých kamošov z pofidérnych mimovládok a všetkých progresívnych aktivistov do [...]

Kevin McCarthy

Republikánski rebeli odvolali svojho šéfa Snemovne, prvýkrát v americkej histórii

03.10.2023 23:00

Republikán Kevin McCarthy prišiel o funkciu predsedu americkej Snemovne reprezentantov.

Taliansko, havária, autobus

Pri Benátkach sa zrútil autobus, zahynuli dve desiatky ľudí

03.10.2023 22:25

Najmenej 21 mŕtvych si v utorok vyžiadala nehoda autobusu neďaleko talianskych Benátok. Autobus sa zrútil z nadjazdu, uviedol starosta mesta podľa talianskych médií.

futbal, futbalová lopta, futbalová bránka, sieť, gól

Na Spiši zahynul 6-ročný chlapec, spadla na neho futbalová bránka

03.10.2023 22:11

Futbalová bránka privalila šesťročného chlapca v Iliašovciach, neprežil to. O nešťastí informovala televízia Markíza.

SR Košice UNLP nemocnica ilustračná snímka KEX

V košickej univerzitnej nemocnici zakázali návštevy pacientov

03.10.2023 21:52

Dôvodom je zvýšený výskyt vírusovej hepatitídy typu A v Košiciach a okolí a tiež vyšší výskyt respiračných ochorení. Zákaz platí do odvolania.