Založ si blog

„Partizán“ Heger bez sebareflexie

Heger pri príležitosti výročia SNP zverejnil fotografiu, kde si na kuse kartónu „veľmi vkusne uctil“ pamiatku hrdinov SNP, kde pridal text: „Uctime si hrdinov SNP tým, že nezabudneme na hodnoty, za ktoré bojovali. Nedovoľme, aby nenávisť a agresivita sedela v našom parlamente.“ (audio verziu tohto blogu si môžete vypočuť TU)

Zdroj: (Facebook) Eduard Heger

S týmto môžem len súhlasiť. Tiež mám hrdinov SNP v najvyššej úcte, viem, aká bola historická pravda, viem, kto bol fašistom a kto bol osloboditeľom, ktorý priniesol mier a spásu aj pre nás.

A keď sa zamyslím nad tým, ako sa od nástupu k moci správa taký Heger a jemu podobní Matovičovia, Naďovia, progresívne agresívne Čaputové, kadejakí Korčokovia, Kačerovia a Šeligovia, Kollárovci (nie tí skvelí hudobníci) a im podobní, tak naozaj neviem, koho ten slabomyseľný neborák s tým kartónom nad hlavou myslel, keď písal „fašisti do parlamentu nepatria“. Veď na základe minimálne toho, čo tu on počas svojho úradovania povyvádzal, koľko škôd napáchal, koľkým ľuďom dokázal zničiť životy nezmyselnými opatreniami, nariadeniami a zákonmi, ako položil národné hospodárstvo a rodinné rozpočty na kolená, akú nenávisť a zlobu neustále šíri, ako agresívne sa správa voči ľuďom s inými názormi, ktoré by najradšej zakazoval a trestal, tak z toho mi naozaj len vyplýva, že to práve on je ten fašista, ktorého spomína na svojom kartóne.

A keď sa už teda takto verejne Heger priznal k tomu, čo on skutočne je a aké hodnoty vyznáva, tak by som mu odporučila, aby hrdinov SNP on nechal na pokoji, pretože v tej dobe oni bojovali, prelievali krv a mnohí položili svoje životy práve preto, aby aj náš národ oslobodili od zločincov, ktorí používali praktiky, ku ktorým má Heger, podľa jeho vlastných skutkov, bližšie ako ďalej. Hlavne Heger nech už dá pokoj aj slovenskému národu a občanom SR.

P.S.: Ešteže si tento americký tajtrlík na ten kartón nenapísal aj: “Sláva Ukrajine!“, aby to jeho „dielo“ bolo kompletné! Celé to len pripomína známe porekadlo: „Zlodej kričí, chyťte zlodeja!“

 

Zdroj: (Facebook) Slavěna Vorobelová

Otázkou je, či padne režim

28.09.2023

Padne režim?! Toľko očakávané predčasné voľby sa nezadržateľne blížia. Občania Slovenska na ne čakajú od februára 2020, kedy sa k moci dostal amatérsky, nenávistný, protislovenský, proukrajinský, proamerický, probruselský provojnový propfizerovský zločinecký režim reprezentovaný Matovičom, Hegerom, Kollárom, Sulíkom, Remišovou, Naďom, Kolíkovou, Pročkom, [...]

Útlocitná Čaputová útočí na emócie voličov

18.09.2023

Útlocitná Čaputová podala na súd civilnú žalobu na Fica. Dôvodom sú údajné hrubé klamstvá a vymyslené obvinenia, ktoré o nej Fico neustále šíri. Útlocitná priznala, že si je vedomá toho, že ako verejne činná osoba je povinná znášať vyššiu mieru kritiky, ale údajne nie je povinná znášať stupňujúce sa verejné šikanovanie a bezdôvodné obviňovanie z [...]

Choroba s názvom Progresívne Slovensko

15.09.2023

Priatelia, pozrela som si volebný program „Plán pre budúcnosť“ tejto extrémistickej strany plnej kadejakých dúhových súdruhov, radikálov, protinárodných živlov a hlavne „odborníkov a odborníčok na dôstojnú budúcnosť Slovenska“, ktorý by sa mal skôr volať – „Presunieme všetkých kamošov z pofidérnych mimovládok a všetkých progresívnych aktivistov do [...]

Kevin McCarthy

Republikánski rebeli odvolali svojho šéfa Snemovne, prvýkrát v americkej histórii

03.10.2023 23:00

Republikán Kevin McCarthy prišiel o funkciu predsedu americkej Snemovne reprezentantov.

Taliansko, havária, autobus

Pri Benátkach sa zrútil autobus, zahynuli dve desiatky ľudí

03.10.2023 22:25

Najmenej 21 mŕtvych si v utorok vyžiadala nehoda autobusu neďaleko talianskych Benátok. Autobus sa zrútil z nadjazdu, uviedol starosta mesta podľa talianskych médií.

futbal, futbalová lopta, futbalová bránka, sieť, gól

Na Spiši zahynul 6-ročný chlapec, spadla na neho futbalová bránka

03.10.2023 22:11

Futbalová bránka privalila šesťročného chlapca v Iliašovciach, neprežil to. O nešťastí informovala televízia Markíza.

SR Košice UNLP nemocnica ilustračná snímka KEX

V košickej univerzitnej nemocnici zakázali návštevy pacientov

03.10.2023 21:52

Dôvodom je zvýšený výskyt vírusovej hepatitídy typu A v Košiciach a okolí a tiež vyšší výskyt respiračných ochorení. Zákaz platí do odvolania.