Založ si blog

Choroba s názvom Progresívne Slovensko

Priatelia, pozrela som si volebný program „Plán pre budúcnosť“ tejto extrémistickej strany plnej kadejakých dúhových súdruhov, radikálov, protinárodných živlov a hlavne „odborníkov a odborníčok na dôstojnú budúcnosť Slovenska“, ktorý by sa mal skôr volať – „Presunieme všetkých kamošov z pofidérnych mimovládok a všetkých progresívnych aktivistov do štátnej správy“. To by odzrkadľovalo oveľa výstižnejšie toto protirečivé veľdielo, v ktorom mi ozaj chýba už len zmienka o zriadení ministerstva pravdy a faktológie, ministerstva lásky a tolerancie a štátny generátor náhodných pohlaví. Je to ako čierna mačka vo vreci!

Nechcem teraz nejako dopodrobna rozoberať tento skvost plný absurdít, ale jeden bod z toho progresívneho plánu Vám priblížim. Majú to tam uvedené presne v tomto znení (kto chce, môže si to dohľadať):

„Presadzujeme progresívny zákon o interrupciách, ktorého hlavným cieľom je zabezpečenie dostupnej interrupcie pre všetky tehotné osoby, ktoré sa pre ňu rozhodnú. …“

zdroj: https://progresivne.sk/programy/rovnost/

 

Áno, dobre čítate. TEHOTNÉ OSOBY! Ani neviem, čo si pod tým mám predstaviť. Či je to nejaká náhodná kombinácia pohlavia a rodu v progresívnom slova zmysle?! Teda „pohlavie“ zahŕňa „vlastníctvo“ mužských pohlavných orgánov, resp. ženských alebo pŕs (ženských) a to v rôznej kombinácii podľa ľubovôle danej ľudskej entity, ktorej „rod“ následne musíme zistiť, aby sme vedeli o koho, resp. čo sa jedná a ako sa daná ľudská entita identifikuje (tam sa už fantázii medze nekladú, fauna, flóra…hocičo aj nič). A podotýkam, ľudská entita, nemyslím dehonestujúco, ale práve naopak, aby sa niekto alebo niečo na mňa neurazilo. TEHOTNÉ OSOBY by teda mohli mať podľa plánov PS dostupnú interrupciu. Ale, ak ma logika neklame, tak to znamená, že potom otehotnieť môže hocikto a hocičo a rovnako aj porodiť môže hocikto a hocičo. A to už mi nepríde ako správny krok pre zdravý vývoj obyvateľstva a hlavne budúce generácie národa a mládeže ako takej. Takže, ako hovorím, čierna mačka vo vreci, ktorá k tomu ešte aj veľmi smrdí. Pre mňa neakceptovateľné.

Inak to sú tam takí „odborníci a odborníčky“, že v celom tom veľdiele používajú dva (gramatické) rody, mužský a ženský. A dokonca v bode venovanom pôrodníctvu striktne píšu len o tehotných ženách. A to má len dve vysvetlenia, buď to je úmyselne, aby zmanipulovali voličov alebo to je neúmyselne, lebo ani oni sami nevedia, čo sú, čo chcú, kde sú, na čo a za čo sú, prečo sú, na čom sú.

P.S.: Namiesto interrupcie pre TEHOTNÉ OSOBY, ktoré nie sú biologické ženy narodené ako ženy, odporúčam radšej včas navštíviť odbornú kliniku, ale nie na interrupcie alebo zmenu pohlavia. Verím, že Slováci, hlavne mladšie ročníky, majú ešte aspoň štipku zdravého rozumu a nenaletia na lacný politický marketing, ktorý sa na nich valí zovšadiaľ a nepodľahnú šialenej dúhovej ideológii!

Otázkou je, či padne režim

28.09.2023

Padne režim?! Toľko očakávané predčasné voľby sa nezadržateľne blížia. Občania Slovenska na ne čakajú od februára 2020, kedy sa k moci dostal amatérsky, nenávistný, protislovenský, proukrajinský, proamerický, probruselský provojnový propfizerovský zločinecký režim reprezentovaný Matovičom, Hegerom, Kollárom, Sulíkom, Remišovou, Naďom, Kolíkovou, Pročkom, [...]

Útlocitná Čaputová útočí na emócie voličov

18.09.2023

Útlocitná Čaputová podala na súd civilnú žalobu na Fica. Dôvodom sú údajné hrubé klamstvá a vymyslené obvinenia, ktoré o nej Fico neustále šíri. Útlocitná priznala, že si je vedomá toho, že ako verejne činná osoba je povinná znášať vyššiu mieru kritiky, ale údajne nie je povinná znášať stupňujúce sa verejné šikanovanie a bezdôvodné obviňovanie z [...]

Nelegálni migranti ako „hoax“ týždňa

04.09.2023

Na zhoršujúcu sa situáciu v súvislosti s nelegálnou migráciou na Slovensku FB stránka Policajného zboru SR Hoaxy a podvody – Polícia SR reagovala týmto textom: ‼️ POZOR NA DEZINFORMÁCIE O SITUÁCII VO VEĽKOM KRTÍŠI, TOTO SÚ PODSTATNÉ INFORMÁCIE ‼️ zdroj obrázku: Hoaxy a podvody – Polícia SR Následne prezdieľala status Ministerstva vnútra SR [...]

System S-200 Polsko

Ukrajinci ukázali, ako používajú staré rakety S-200 proti ruským cieľom

04.10.2023 06:00

Ukrajinské ozbrojené sily vôbec prvýkrát zverejnili video, na ktorom odpaľujú raketu S-200 proti ruským pozemným cieľom.

Kevin McCarthy

Republikánski rebeli odvolali svojho šéfa Snemovne, prvýkrát v americkej histórii

03.10.2023 23:00

Republikán Kevin McCarthy prišiel o funkciu predsedu americkej Snemovne reprezentantov.

Taliansko, havária, autobus

Pri Benátkach sa zrútil autobus, zahynuli dve desiatky ľudí

03.10.2023 22:25

Najmenej 21 mŕtvych si v utorok vyžiadala nehoda autobusu neďaleko talianskych Benátok. Autobus sa zrútil z nadjazdu, uviedol starosta mesta podľa talianskych médií.